Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Jez Butterworth | ||
Scenariusz | Ocena | |
Jez Butterworth | ||
Tom Butterworth | ||
Producenci | Ocena | |
Eric Abraham
producent
|
||
Steve Butterworth
producent
|
||
Diana Phillips
producent
|
||
Julie Goldstein
producent wykonawczy
|
||
Colin Leventhal
producent wykonawczy
|
||
Sydney Pollack
producent wykonawczy
|
7,6
|
|
Rick Schwartz
producent wykonawczy
|
||
Paul Webster
producent wykonawczy
|
||
Donna Grey
kierownik produkcji
|
||
Vicki Popplewell
kierownik produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Nicole Kidman
Sophia, znana jako Nadia
|
7,6
|
|
Ben Chaplin
John
|
||
Vincent Cassel
Alexei
|
7,5
|
|
Mathieu Kassovitz
Yuri
|
7,2
|
|
Kate Lynn Evans
Clare
|
||
Stephen Mangan
Dyrektor banku
|
||
Alexander Armstrong
Robert Moseley
|
||
Sally Phillips
Karen
|
||
Jo McInnes
Kelnerka
|
||
Jonathan Aris
O'Fetiger, człowiek z wywiadu obronny
|
||
Mark Gatiss
Portier
|
7,7
|
|
Raj Ghatak
Kolega z banku
|
||
Steve Pemberton
Sierżant dyżurny
|
||
Reece Shearsmith
Portier
|
10
|
|
Alan Stocks
Urzędnik paszportowy
|
||
David Jobling
Człowiek na lotnisku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Oliver Stapleton |
6,0
|
|
Kompozytorzy | Ocena | |
Stephen Warbeck |
6,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Phoebe De Gaye | ||
Helen Mattocks
(garderoba) (asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Christopher Tellefsen |
7,0
|
|
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Robbie Austin
fryzjer (Australia)
|
||
Robbie Austin
charakteryzator (Australia)
|
||
Adele Durno
fryzjer (Australia)
|
||
Adele Durno
charakteryzator (Australia)
|
||
Ashley Johnson
fryzjer (Australia)
|
||
Ashley Johnson
charakteryzator (Australia)
|
||
Carro Knott
fryzjer (Australia)
|
||
Carro Knott
charakteryzator (Australia)
|
||
Deborah Lester
fryzjer (Australia)
|
||
Deborah Lester
charakteryzator (Australia)
|
||
Vivien Mepham
główny charakteryzator
|
||
Trish Newton
fryzjer (Australia)
|
||
Trish Newton
charakteryzator (Australia)
|
||
Peter Owen
perukarz
|
||
Simone Wajon
fryzjer (Australia)
|
||
Simone Wajon
charakteryzator (Australia)
|
||
Noriko Watanabe
fryzjer osobisty: Nicole Kidman
|
||
Noriko Watanabe
charakteryzator osobisty: Nicole Kidman
|
||
Erica Wells
fryzjer
|
||
Paul Williams
fryzjer (Australia)
|
||
Paul Williams
charakteryzator (Australia)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Hugo Luczyc-Wyhowski
scenograf
|
||
Rebecca Holmes
dyrektor artystyczny
|
||
Diann Wajon
dyrektor artystyczny
|
||
Verity Roberts
dekorator wnętrz
|
||
Linda Wilson
dekorator wnętrz
|
||
John Maher
główny architekt (Wielka Brytania)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Andy Bennett
kaskader dublujący
|
||
Peter Miles
kaskader dublujący
|
||
Rowley Irlam
kierowca kaskader
|
6,0
|
|
Jina Jay
dobór obsady
|
||
Ting Adisung
elektryk (Australia)
|
||
Robert Agganis
operator kamery (Australia)
|
||
Greg Allen
elektryk (Australia)
|
||
David Appleby
operator kamery (pomoc techniczna)
|
||
John M. Barbour
operator kamery (asystent: druga ekipa / stażysta)
|
||
Sarah Bartles-Smith
operator kamery (asystent)
|
||
Matt Bolin
elektryk (Australia)
|
||
Geoff Brown
elektryk
|
||
Joe Bruneteau
elektryk (Australia)
|
||
David Bryant
prowadzący ostrość
|
||
Robbie Burr
mistrz oświetlenia (Australia)
|
||
Pat Clark
elektryk (Australia)
|
||
Matt Clyde
elektryk (Australia)
|
||
Finbarr Collins
elektryk (Australia)
|
||
Brett Cooper
elektryk (Australia)
|
||
Liam Daniel
fotosista
|
||
Chris Dodd
elektryk (Australia)
|
||
Johnny Earthmover
elektryk (Australia)
|
||
Peter Eastgate
elektryk (Australia)
|
||
Terry Eden
mistrz oświetlenia
|
||
Russell Fewtrell
elektryk (Australia)
|
||
Sam Garwood
prowadzący ostrość
|
||
Tony Hair
elektryk
|
||
Steve Hall
prowadzący ostrość
|
||
Kerri-Lee Hammelswang
operator kamery (asystent) (Australia)
|
||
Peter Harris
elektryk
|
||
Gary Havron
elektryk (Australia)
|
||
Cliff Henry
elektryk (Australia)
|
||
David Hird
elektryk (Australia)
|
||
Peter Holland
elektryk (Australia)
|
||
Adam Hunter
elektryk (Australia)
|
||
Matt Inglis
elektryk (Australia)
|
||
Glen Jenkins
elektryk (Australia)
|
||
Paul Johnstone
oświetlenie (Australia)
|
||
Miles Jones
elektryk (Australia)
|
||
Martin Lee
operator steadicam (Australia)
|
||
Michi Marosszeky
operator kamery (asystent) (Australia)
|
||
Peter McManus
elektryk (Australia)
|
||
Zac Murphy
elektryk (Australia)
|
||
Phil Murray
operator kamery (pomoc techniczna)
|
||
Mark Anthony Newman
elektryk (Australia)
|
||
Zac Nicholson
prowadzący ostrość (druga ekipa)
|
||
Danny North
elektryk (Australia)
|
||
Gary Padget
elektryk (Australia)
|
||
Gary Parnham
elektryk
|
||
Barney Piercy
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Kenny Pitts
elektryk
|
||
Larry S. Prinz
oświetlenie
|
||
Miles Proudfoot
operator kamery (asystent)
|
||
Clive Rippon
elektryk (Australia)
|
||
Peter Robertson
operator steadicam
|
||
Adrien Seffrin
operator kamery (asystent) (Australia)
|
||
Gordon Segrove
prowadzący ostrość (zdjęcia podwodne)
|
||
Howard Smith
operator steadicam
|
||
Ken Talbot
elektryk (Australia)
|
||
Mike Valentine
operator kamery (zdjęcia podwodne)
|
||
Mark Watson
elektryk (Australia)
|
||
Dave Williams
elektryk (Australia)
|
||
Grant Wilson
elektryk (Australia)
|
||
Jules Wurm
operator kamery (asystent) (Australia)
|
||
Colin Wyatt
elektryk (Australia)
|
||
Al York
elektryk (Australia)
|
Pozostałe
Proszę czekać…