Aquaman 6.8

Aquaman, który jest legendą od ponad 70 lat, to Król Siedmiu Mórz. Misją, tego niechętnie sprawującego rządy na Atlantydzie władcy, jest ochrona całego świata. Miota się on jednak między światem ponad powierzchnią wód nieustannie pustoszącym morza, a mieszkańcami Atlantydy dążącymi do wszczęcia buntu.

Obsada

Reżyseria
Średnia
James Wan 7.1
John Mahaffie
(reżyser drugiej ekipy)
-
Deb Antoniou (asystent) -
Albert Cho (asystent) -
Luke Dunham (asystent) -
Mehdi Elkhaoudy (asystent) -
Nerida Groth (asystent) -
Tom Hooper (asystent) -
Sophie McWilliam-Kerry (asystent) -
Michael O'Connor (asystent) -
Nouiga Reda (asystent) -
Luigi Spoletini (asystent) -
Simon Warnock (asystent) -
Nathan Kimball (asystent) (dodatkowe zdjęcia) -
Michael Bate (asystent) (dodatkowy) -
Jay Corry (asystent) (druga ekipa) -
Christine Luby (asystent) (druga ekipa) -
Aimee Robertson (asystent) (druga ekipa) -
Jo Suna (asystent) (druga ekipa) -
P.J. Voeten (asystent) (druga ekipa) -
Marek Robaczewski (polski dubbing) 8.0
Scenariusz
Średnia
David Leslie Johnson-McGoldrick 10.0
Kurt Johnstad 4.5
Geoff Johns (historia) -
James Wan
(historia)
7.1
Will Beall
(również) (historia)
-
Paul Norris (postacie) -
Mort Weisinger (postacie) -
Michał Wojnarowski (polskie dialogi) (tłumaczenie) 6.0
Producenci
Średnia
Peter Safran producent -
Amelia Preston producent (asystent) -
Deborah Snyder
producent wykonawczy
-
Zack Snyder
producent wykonawczy
6.9
Rob Cowan producent -
Jon Berg producent wykonawczy -
Geoff Johns producent wykonawczy -
Walter Hamada producent wykonawczy -
Khadija Alami producent liniowy -
Enzo Sisti producent liniowy (Włochy) -
Mark O'Neill producent liniowy (Nowa Fundlandia) -
Lucia Marasa producent liniowy (asystent) -
Anne Bruning kierownik produkcji -
Vinay Gautam kierownik produkcji -
Fabrizio Cerato kierownik produkcji (Włochy) -
Victor Ho kierownik produkcji (dodatkowe zdjęcia) -
Chris McLeod kierownik produkcji (dodatkowy) -
Louis Lewarne kierownik produkcji (druga ekipa) -
Nathaniel Purdon kierownik produkcji (druga ekipa) -
Kieran Shevlin kierownik produkcji (asystent) (druga ekipa) -
Chelsea Davenport producent (asystent) -
Hajar Belkasmi koordynator produkcji -
Bridgett Buss koordynator produkcji -
Candice Preddy koordynator produkcji -
Eleonora Spadaro koordynator produkcji (Sycylia) -
Kate Weatherly koordynator produkcji (asystent) -
Joshua Levinson nadzorca postprodukcji -
Aktorzy
Średnia
Jason Momoa
Aquaman / Arthur
6.9
Amber Heard
Mera
7.5
Willem Dafoe
Nuidis Vulko
8.0
Patrick Wilson
Król Orm
7.7
Nicole Kidman
Królowa Atlanna
7.6
Dolph Lundgren
Król Nereus
7.0
Yahya Abdul-Mateen II
Manta
6.0
Temuera Morrison
Tom Curry
5.5
Ludi Lin
Kpt. Murk
5.0
Michael Beach
Jesse
5.0
Randall Park
Dr Stephen Shin
4.3
Graham McTavish
Król Atlan
7.0
Leigh Whannell
Pilot Cargo
8.0
Tainui Kirkwood Młody Arthur (lat 3) -
Tamor Kirkwood Młody Arthur (lat 3) -
Denzel Quirke Młody Arthur (lat 3) -
Kaan Guldur
Młody Artur (lat 9)
-
Otis Dhanji
Młody Artur (lat 13)
-
Kekoa Kekumano Młody Arthur (lat 16) -
Julie Andrews
Karathen (głos)
8.3
John Rhys-Davies
Król Brine (głos)
7.2
Djimon Hounsou
Król Ricou (głos)
7.4
Andrew Crawford Król Brine / Król Ricou -
Sophia Forrest Księżniczka rybaka -
Natalia Safran
Natalia Safran
5.0
Micah Ohlman Prezenter wiadomości -
Jack Andrew Mike -
Frankie Creagh-Leslie Mike -
Sophia Emberson-Bain Przewodnik turystyczny -
Ilya Melnikoff Kapitan łodzi podwodnej -
Hank Amos
Pirat na łodzi podwodnej
6.0
Kyryl Koltsov Członek załogi łodzi podwodnej -
Patrick Cox Cue ball -
Luke Owen Rowerzysta -
Robert Longstreet
Prof. James
-
Devika Parikh
Morgan, prezenterka wiadomości
-
Sonny Le Metalsmith -
Jon Fabian Włoski sprzedawca -
Mabel Tamone Młoda Włoszka -
Rita Dinardo Włoska staruszka -
Nicolette Bianca Włoska matka -
Oriana Iacono Włoska matka -
Vincent B. Gorce Włoski ojciec -
Gabriella Petkova Włoska dziewczyna -
Anthony Standish Klient baru -
Victor Leto Kwiaciarz -
Pearl Grantham Kobieta z Atlantydy -
Noa Tsuchiya Dziecko z Atlantydy -
Joshua Levinson Żołnierz z Atlantydy -
Nicolas Bosc Żołnierz z Atlantydy -
Alice Lanesbury Nauczycielka Arthura -
Connor Zegenhagen Rosyjski podwodniak (niewymieniony w czołówce) -
Winnie Mzembe
Masażystka Casablanca (niewymieniony w czołówce)
6.0
Rafael Torrijos Plażowicz (niewymieniony w czołówce) -
Sasha Dulics Kelner (niewymieniony w czołówce) -
Jan Aleksandrowicz-Krasko
Aquaman / Arthur Curry (polski dubbing)
7.0
Ewa Prus
Mera (polski dubbing)
6.0
Tomasz Schimscheiner
Vulko (polski dubbing)
6.0
Kamil Pruban
Orm (polski dubbing)
6.3
Grzegorz Pawlak
Król Nereus (polski dubbing)
8.3
Tamara Arciuch
Królowa Atlanna (polski dubbing)
7.2
Jarosław Boberek
Tom Curry (polski dubbing)
7.3
Michał Mikołajczak
Davis (polski dubbing)
5.0
Marcin Troński
Jesse (polski dubbing)
7.2
Michał Podsiadło
Stephen Shin (polski dubbing)
6.0
Zbigniew Konopka
(polski dubbing)
9.0
Piotr Bąk
(polski dubbing)
6.0
Anna Ułas
(polski dubbing)
-
Marek Robaczewski (polski dubbing) 8.0
Lena Schimscheiner
(polski dubbing)
-
Marta Dobecka
(polski dubbing)
7.5
Agnieszka Fajlhauer
(polski dubbing)
6.0
Damian Kulec (polski dubbing) -
Andrzej Hausner
(polski dubbing)
6.0
Jakub Świderski
(polski dubbing)
4.0
Krzysztof Grabowski (polski dubbing) 8.0
Tomasz Olejnik (polski dubbing) -
Henri Aasamae Rosyjski podwodniak (niewymieniony w czołówce) -
Patrick Atchison Rosyjski podwodniak (niewymieniony w czołówce) -
Will Bergman Sołtys (niewymieniony w czołówce) -
Leo Castro Włoski sprzedawca ryb (niewymieniony w czołówce) -
Harry Cummins Plażowicz (niewymieniony w czołówce) -
John Gettier Członek załogi łodzi podwodnej (niewymieniony w czołówce) -
Daniel Goodwin Rosyjski podwodniak (niewymieniony w czołówce) -
Bailey Hendy Wojownik z Atlantydy (niewymieniony w czołówce) -
Tahlia Jade Holt Mieszkanka Atlantydy (niewymieniony w czołówce) -
Lane Howson Plażowicz (niewymieniony w czołówce) -
Wayne Huang Współczesny mieszkaniec Atlantydy (niewymieniony w czołówce) -
Beau Jones Rybak (niewymieniony w czołówce) -
Ross Kernahan Starożytny mieszkaniec Atlantydy (niewymieniony w czołówce) -
Braden Lewis Plażowicz (niewymieniony w czołówce) -
Niam Mayes Turysta (niewymieniony w czołówce) -
Salvatore Merenda Klient baru (niewymieniony w czołówce) -
Marco Minici Kurier (niewymieniony w czołówce) -
Sam Monaghan Rosjanin (niewymieniony w czołówce) -
Rhianna Palmer Klientka baru (niewymieniony w czołówce) -
Anna Patch Mieszkanka Atlantydy (niewymieniony w czołówce) -
Sam Price Mieszkaniec Atlantydy (niewymieniony w czołówce) -
Jon Quested Rosyjski żołnierz (niewymieniony w czołówce) -
Jon Reigle Mieszkaniec Atlantydy (niewymieniony w czołówce) -
Thomas Sebecke Rosyjski podwodniak (niewymieniony w czołówce) -
Bobby Silva Współczesny mieszkaniec Atlantydy (niewymieniony w czołówce) -
Dylan Stumer Rosyjski podwodniak (niewymieniony w czołówce) -
Mikey Wulff Mieszkaniec Atlantydy (niewymieniony w czołówce) -
Bella Rose Koleżanka z klasy Arthura w akwarium (niewymieniony w czołówce) -
Kai Pantano
Komandos (niewymieniony w czołówce)
6.0
Jordan Lewis Starożytny mieszkaniec Atlantydy (niewymieniony w czołówce) -
Mark Falvo
Turysta (niewymieniony w czołówce)
-
Zdjęcia
Średnia
Don Burgess 8.0
David Burr (kierownik zdjęć) (druga ekipa) -
Peter Beeh (dyrektor ds. fotografii lotniczej) 7.0
David Nichols (główna pomoc techniczna) -
Sean Devine (główna pomoc techniczna) (dodatkowe zdjęcia) -
Scott Chase (pomoc techniczna) -
Fabrizio Diamanti (pomoc techniczna) -
Paul Reddin (pomoc techniczna) -
Martin Torner (pomoc techniczna) -
Aaron Rapira (pomoc techniczna) (druga ekipa) -
Kompozytorzy
Średnia
Rupert Gregson-Williams 7.3
Forest Christenson (muzyka dodatkowa) -
Sven Faulconer (muzyka dodatkowa) 6.0
Andrew Kawczynski (muzyka dodatkowa) -
Tim Morrish (muzyka dodatkowa) -
Kostiumy
Średnia
Kym Barrett 8.0
Li-Sa Choi -
Siobhan Claridy -
Lisa Davis -
Camilla Hansen -
Jamella Hassan -
Mindy Iler -
Kate Katz -
Clayton Martinez -
Samantha Walker -
Tanya Woelfle -
Patrick Worthington -
Terra Stuart (Los Angeles) -
Cindy Rosenthal (Los Angeles) -
Steve Constancio (Jason Momoa) -
Zoa Lopez (asystent) -
Maddison Lord (asystent) -
Maddy Lord (asystent) -
Rob Sinclair (asystent) -
Chelsea Staebell (asystent) -
Penny Mackie (druga ekipa) -
Bianca Maeseele (druga ekipa) -
Emma Zemitis (asystent) (druga ekipa) -
Maryssa Stumpf (garderoba) (asystent) -
Carolyn Dessert (nadzorca kostiumów) -
David Olde (dodatkowy) -
Justin Raleigh (nadzorca kostiumów) -
Montaż
Średnia
Kirk M. Morri 9.0
Joey Amron (asystent) -
Travis Cantey (asystent) -
Carlos M. Castillón (asystent) -
Dave Cory (asystent) -
Damian F. Gomez (asystent) -
Mandy Jacobs (asystent) -
Maciej Brzeziński (polski dubbing) 6.0
Charakteryzacja
Średnia
Matt Boug projektant efektów specjalnych makijażu -
Sean Genders nadzorca efektów specjalnych makijażu -
Ozzy Alvarez efekty specjalne makijażu -
Jason Baird efekty specjalne makijażu -
Emma George efekty specjalne makijażu -
Justin Raleigh efekty specjalne makijażu -
Kieran Smith efekty specjalne makijażu -
Brian Wade efekty specjalne makijażu -
Chad Washam efekty specjalne makijażu -
Billie Weston efekty specjalne makijażu -
Brad Greenwood efekty specjalne makijażu (dodatkowy) -
Sophie Thorpe efekty specjalne makijażu (dodatkowy) -
Suzanne Diaz główny charakteryzator (dodatkowe zdjęcia) -
Rebecca Allen charakteryzator -
Karen Kelly charakteryzator -
Georgia Lockhart-Adams charakteryzator -
Tess Natoli charakteryzator -
Tia Stephanou charakteryzator -
Noriko Watanabe charakteryzator osobisty: Nicole Kidman -
Megan Farquharson charakteryzator (dodatkowy) -
Cora Montalban charakteryzator (dodatkowy) -
Jacqueline Priem charakteryzator (dodatkowy) -
Shelley Veitch charakteryzator (dodatkowy) -
Lauren Oliver charakteryzator (asystent) -
Lexi Stewart charakteryzator (asystent) -
Lesley Vanderwalt projektant makijażu -
Eleanor Sabaduquia nadzorca charakteryzacji (dodatkowe zdjęcia) -
Karen Kelly fryzjer -
Georgia Lockhart-Adams fryzjer -
Tess Natoli fryzjer -
Noriko Watanabe fryzjer osobisty: Nicole Kidman -
Shelley Veitch fryzjer (dodatkowy) -
Jacqueline Priem fryzjer (dodatkowy) -
Cora Montalban fryzjer (dodatkowy) -
Gail Kane fryzjer (dodatkowy) -
Megan Farquharson fryzjer (dodatkowy) -
Lesley Vanderwalt projektant fryzur -
Scenografia
Średnia
Bill Brzeski
scenograf
8.0
Bill Booth dyrektor artystyczny -
Desma Murphy dyrektor artystyczny 7.0
Tony Drew dyrektor artystyczny (asystent) -
Michael Gowen
dyrektor artystyczny (asystent)
-
Jenny Hitchcock dyrektor artystyczny (asystent) -
Danielle Berman dekorator wnętrz (dodatkowe zdjęcia) -
Claire Bryant dekorator wnętrz (asystent) -
Tuesday Stone dekorator wnętrz (asystent) -
Tim Croshaw projektant wnętrz -
Aidan Gray projektant wnętrz -
Andrew Kattie projektant wnętrz -
Kevin Loo projektant wnętrz -
Ross Perkin projektant wnętrz -
Siobhan Purkis projektant wnętrz (asystent) -
Lucinda McGuire projektant wnętrz (asystent) -
Ray Don projektant wnętrz (asystent) -
Joel Dimmack projektant graficzny -
Michael Epstein projektant graficzny -
Christopher Isenegger projektant graficzny -
Constance Buccafurri scenopis obrazkowy -
James Doh scenopis obrazkowy -
Collin Grant scenopis obrazkowy -
Matt Hatton scenopis obrazkowy -
Martin L. Mercer scenopis obrazkowy -
Josh Sheppard scenopis obrazkowy -
Michael Verbeek główny architekt -
Harrison Trubie konstruktor dekoracji -
Mike Villarino koordynator konstrukcji (dodatkowe zdjęcia) -
Richie Dehne główny rekwizytor -
Caroline Louis główny rekwizytor (asystent) (druga ekipa) -
Simon Gill rekwizytor -
Ellisha James rekwizytor -
John Mathew Kelly rekwizytor -
Doug Franks rekwizytor -
Steven Carroll rzeźbiarz -
Dante Passmore rzeźbiarz -
Todd Rex rzeźbiarz -
Richard Nitz stolarz -
Wayne Diskin stolarz -
Gary Grove lalkarz -
Dźwięk
Średnia
J.J. George montaż muzyki -
Paul Rabjohns montaż muzyki -
Peter Oso Snell montaż muzyki -
Jeanette Surga montaż muzyki -
Eliot Connors projektant dźwięku -
Joe Dzuban projektant dźwięku 7.0
Stephen P. Robinson projektant dźwięku -
Dane Cody operator dźwięku -
Paul Aulicino nadzorujący montaż dźwięku (asystent) -
Emad Borjian operator postsynchronu -
Ashley Mason operator postsynchronu -
Gareth Van Niekerk operator postsynchronu -
Glynna Grimala montaż postsynchronu -
Aaron Southerland mikser postsynchronu -
Joe Dzuban mikser ponownego nagrania 7.0
Tim LeBlanc mikser ponownego nagrania -
Bill Donnelly mikser -
Catherine Harper imitator dźwięku -
Darrin Mann mikser imitacji -
Shane Hayes montaż imitacji -
Seth Jackson mikrofoniarz (druga ekipa) -
Andy McKean mikrofoniarz (druga ekipa) -
Nourdine Zaoui operator dźwięku (niewymieniony w czołówce) -
Maciej Brzeziński dźwięk (polski dubbing) 6.0
Efekty specjalne
Średnia
Leanne Brooks koordynator efektów specjalnych 7.0
Bruce Bright nadzorca efektów specjalnych 8.0
Brian Cox nadzorca efektów specjalnych 9.0
Clint Ingram nadzorca efektów specjalnych 7.0
Jim Leng nadzorca efektów specjalnych 8.0
James Paul nadzorca efektów specjalnych -
Ray Purkis nadzorca efektów specjalnych 7.0
Mark R. Byers nadzorca efektów specjalnych (dodatkowe zdjęcia) 7.0
Rob Heggie nadzorca efektów specjalnych (druga ekipa) 5.0
Katherine Geaney efekty specjalne -
Trefry Paul efekty specjalne -
Alyssa Imai efekty specjalne (asystent) -
Brenden Barry Brown technik -
Orlin Budinov technik -
Patrick Carmiggelt technik -
Dean Franklin technik -
Bernard Golenko technik -
Rick Howie technik -
Pete Kelley technik -
Ceri Nicholls technik -
Murray Nielson technik -
Hauk Olafsson technik -
Ali Pearce technik -
Cassie Pearce technik -
Amber Quillen technik -
Taylor Schulte technik -
Tony Watt technik -
Chris L. Ward technik (dodatkowe zdjęcia) 7.0
Cameron Davidson technik (dodatkowe zdjęcia) -
Pozostała Ekipa
Średnia
Kyle Gardiner koordynator kaskaderów -
R.A. Rondell
koordynator kaskaderów
-
Jade Amantea koordynator kaskaderów (asystent) -
Robbie Clissold koordynator kaskaderów (asystent) (druga ekipa) -
Jon Valera
koordynator walk
5.0
Lee Adamson
układacz
-
Cameron Ambridge układacz -
Andrea Berchtold układacz -
Robbie Clissold układacz -
Rhye Copeman
układacz
-
Toby Fuller układacz -
Jack Kingsley układacz -
Ri-Jie Kwok układacz -
Simon Mak Murrell układacz -
Cale Schultz układacz -
Mark Wickham układacz -
Joanna Bennett
Nicole Kidman / kaskader dublujący: Amber Heard
-
Cory Beeston kaskader dublujący: Michael Beach -
Clint Elvy kaskader dublujący: Temuera Morrison -
Kim Fardy kaskader dublujący: Jason Momoa -
Daniel Graham kaskader dublujący: Yahya Abdul-Mateen II -
Craig Henningsen
kaskader dublujący: Patrick Wilson
7.0
Anthony Rinna kaskader dublujący: Willem Dafoe -
Hayley Wright kaskader dublujący: Amber Heard -
Kofi Yiadom
kaskader dublujący: Yahya Abdul-Mateen II
-
Ryan Tarran kaskader dublujący: Jason Momoa (dodatkowy) -
Hank Amos
kaskader
6.0
Nicolas Bosc kaskader -
Damien Bryson kaskader -
Sebastiano Cartier kaskader -
Jonathan Costelloe
kaskader
-
Aston Crabtree kaskader -
Mana Hira Davis kaskader -
Philippe Deseck kaskader -
Mike Duncan kaskader -
Gary Fry kaskader -
Caleb Guinery kaskader -
Garreth Hadfield kaskader -
Garrett Hammond kaskader -
Neal Horton kaskader -
Linda Kessler kaskader -
Jack Kingsley kaskader -
Jace Lee kaskader -
Blake Lindsell kaskader -
Simon Mak Murrell kaskader -
Carly Rees kaskader -
Lockie Robbie kaskader -
Shahaub Roudbari kaskader -
Marco Sinigaglia kaskader -
Bryan Sloyer kaskader -
Hayden Stewart kaskader -
Mark Tearle kaskader -
Lee Adamson
kaskader
-
Daniel Andrews kaskader -
Elisabeth P. Carpenter kaskader -
Stephen Dunlevy
kaskader
6.0
Will Greenburg kaskader -
Brett Sheerin kaskader -
Kelly Marie
kaskader
-
Roberto Harrison dubler: Yahya Abdul-Mateen II -
Donnie Baxter dubler: Patrick Wilson -
Madison Haley
dubler: Amber Heard
-
Alice Lanesbury dubler: Amber Heard -
Wayne Huang dubler: Ludi Lin -
Steven Wang dubler: Ludi Lin -
Nathan Gollan dubler -
Braden Lewis dubler -
Kera Lynn
dubler
-
Jon Quested dubler -
Ryan Wahanga dubler -
Sarah Finn
dobór obsady
-
Kirsty McGregor dobór obsady (Australia) -
Djinous Rowling dobór obsady (asystent) -
Priyanka Sirpal dobór obsady (asystent) -
Krista Husar dodatkowy dobór obsady -
Karmalee Davidson dodatkowy dobór obsady (asystent) -
Oliver Molesworth dodatkowy dobór obsady (asystent) -
Nikhil Deshmukh główny animator -
Andrew Evdokimov główny animator -
Clement Yip główny animator -
Omaikel Alfaro animator -
Coltin Antypovich animator -
François Arseneau animator -
Tyson Bradock animator -
Hsiang Sheng Cheng animator -
Tommy Cheng animator -
Derrick Carlin animator -
Scott Kravitz animator -
Magnolia Ku Lea animator -
Alejandro Solorzano animator -
Chris Sokalofsky animator -
Sasson Yaron animator -
Andre Tong animator -
Matt Weaver animator -
Julien Deragon animator -
Tara Donovan animator -
Denis Dvoryankin animator -
Enrico Fioretti animator -
Sze Ching Gan animator -
Jean-Denis Haas animator -
Kolby Krook animator -
Jayant Kumar animator -
Joseph Leong animator -
Zeina Masri animator -
Daniele Mieli animator -
Keiko Nagashima animator -
Philip Negroski animator -
Shane Richards animator -
Kevin Ridgway animator -
Eugen Sasu animator -
Brad Share animator -
Jeff Struthers animator -
Tomislav Tesla animator -
Matthew Travers animator -
Maria J. Venegas-Spadafora animator -
Harrison Wang animator -
Maykol Choqque Zarabia animator -
Mark Goellnicht operator steadicam -
Peter McCaffrey operator steadicam -
Matthew Moriarty operator steadicam (Los Angles) -
Michael Burgess operator kamery -
Lotfi El Gorda operator kamery -
Frank Flick operator kamery -
Peter McCaffrey operator kamery -
Calum McFarlane operator kamery -
Stephen Oh operator kamery -
Lilia Sellami operator kamery -
Rob Stagg operator kamery -
Matthew Moriarty operator kamery (Los Angeles) -
Peter Gulla operator kamery (dodatkowe zdjęcia) -
Jack Wareham operator kamery (druga ekipa) -
Jason Binnie kamerzysta (asystent) -
Scott Dolan kamerzysta (asystent) -
Ilham El Abdi kamerzysta (asystent) -
David Elmes kamerzysta (asystent) -
Frank Hruby kamerzysta (asystent) -
Jake Koning kamerzysta (asystent) -
Robbie MacKinnon kamerzysta (asystent) -
Svetoslav Mihaylov kamerzysta (asystent) -
Naomi Sharp kamerzysta (asystent) -
Don Steinberg kamerzysta (asystent) -
Stefano Palla kamerzysta (asystent) (Włochy) -
Dennis Geraghty kamerzysta (asystent) (dodatkowe zdjęcia) -
Peter Geraghty kamerzysta (asystent) (dodatkowe zdjęcia) -
Natasha Mullan kamerzysta (asystent) (dodatkowe zdjęcia) -
Hilary Crombie kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Anthony Rilocapro kamerzysta (asystent) (druga ekipa) (dodatkowy) -
Steph Atkinson kamerzysta (asystent) (druga ekipa) (dodatkowy) -
Matthew Linfoot mistrz oświetlenia -
Zakaria Badreddine prowadzący ostrość -
Gian Claudio Giacomini prowadzący ostrość -
Shaun Conway oświetlenie -
Steve Grainger elektryk -
Matthew Linfoot elektryk -
Jasin Boland fotosista -
Matt Hughes księgowy produkcji -
Sharon Tribolet księgowy -
Hine Tuaeu księgowy -
Maureen O'Reilly księgowy (dodatkowe zdjęcia) -
Kristin Kruger księgowy (druga ekipa) -
Marlene Marks księgowy (asystent) (USA) -
Maree Burke księgowy (asystent) -
Aaron Dennis dyrektor techniczny -
Jordan Alaeddine dyrektor techniczny -
Azadeh Iranban dyrektor techniczny -
Pranav Pujara dyrektor techniczny -
Xuan Zou dyrektor techniczny -
Paul Flanagan
dyrektor techniczny
-
Jordan Bartlett dyrektor techniczny -
John Iskandar dyrektor techniczny -
Kurt Rathjen dyrektor techniczny -
David Zeng dyrektor techniczny -
Alvin Gunawan dyrektor techniczny -
Amanda Beals dyrektor techniczny -
K. Kothandaraman dyrektor techniczny -
Ali Rizvi dyrektor techniczny -
Asim Zaidi dyrektor techniczny -
Carlos Guzman dyrektor techniczny -
Thomas Bevan dyrektor techniczny -
Carolina Jimenez Garcia dyrektor techniczny -
Joshua Robertson dyrektor techniczny -
Darrin Wehser dyrektor techniczny -
Ruben Hinarejos dyrektor techniczny -
Jaime Burés Cuco dyrektor techniczny -
Oliver Kirchhoff dyrektor techniczny -
James Robison dyrektor techniczny -
Zhou Wan Yi dyrektor techniczny -
Carl Jackson dyrektor techniczny -
Jesse Carlson dyrektor techniczny -
Dmytro Korolov dyrektor techniczny -
Marcos Romero dyrektor techniczny -
Lakshika Udakandage dyrektor techniczny -
Wongsakorn Jitbunyachot dyrektor techniczny -
Ankur Chaudhary dyrektor techniczny -
Sylvia Kratzsch dyrektor techniczny -
Phil Rouse dyrektor techniczny -
Ashfaq Shaikh dyrektor techniczny -
Himanshu Joshi dyrektor techniczny -
Daniele Chindamo dyrektor techniczny -
Sascha Kremers dyrektor techniczny -
Aleksandr Saraev dyrektor techniczny -
Yi Shan dyrektor techniczny -
Daniel Kole dyrektor techniczny -
Kevin Desa dyrektor techniczny -
Grant Laker dyrektor techniczny -
Tobias Sautter dyrektor techniczny -
Jiyong Shin dyrektor techniczny -
Ian Lawson dyrektor techniczny -
Kunal Deshpande dyrektor techniczny -
Yani Lathouris dyrektor techniczny -
Gunther Schatz dyrektor techniczny -
Honey Sharma dyrektor techniczny -
Desmond Lin dyrektor techniczny -
Nacho Doctor dyrektor techniczny -
Michael Lederhuber dyrektor techniczny -
Noah Schnapp dyrektor techniczny -
Anthony Sieben dyrektor techniczny -
David Lo dyrektor techniczny -
Peter Dominik dyrektor techniczny -
Young Lee dyrektor techniczny -
Ryan E. Seymour dyrektor techniczny -
Nitin Singh dyrektor techniczny -
Lukas Lundberg dyrektor techniczny -
Manuel Ferdinand dyrektor techniczny -
Michael Löffler dyrektor techniczny -
Sudhanshu Srivastava dyrektor techniczny -
Josh Methven dyrektor techniczny -
Haji Gadirov dyrektor techniczny -
Mike Marcuzzi dyrektor techniczny -
Francisco Tirado Martin dyrektor techniczny -
Sumit Pabbi dyrektor techniczny -
Jason Gilholme dyrektor techniczny -
Terry Marriott dyrektor techniczny -
Stuart Tozer dyrektor techniczny -
Gabriela Pruszkowska dyrektor techniczny -
Luke Gray dyrektor techniczny -
Simon Mercier dyrektor techniczny -
Perry Hyunwoo Sohn dyrektor techniczny -
Arvid Schneider dyrektor techniczny -
Diego Guerrero dyrektor techniczny -
Paul Moriaux dyrektor techniczny -
Lorenzo Serran dyrektor techniczny -
Seraphin Guery dyrektor techniczny -
Adrian Moyes dyrektor techniczny -
Apoorva Shah dyrektor techniczny -
Arihant Gupta dyrektor techniczny -
Hedi Namar dyrektor techniczny -
Brian Silva dyrektor techniczny -
James Hollingworth dyrektor techniczny -
Maurizio Negro dyrektor techniczny -
Wannita Sirikul dyrektor techniczny -
Blake Hollins dyrektor techniczny -
Gina Pentassuglia dyrektor techniczny -
Benjamin Soh dyrektor techniczny -
Ryan Hopkins dyrektor techniczny -
Airam Peña dyrektor techniczny -
Waikit Wan dyrektor techniczny -
Pei-Zhi Huang dyrektor techniczny -
Marc Picco dyrektor techniczny -
Zack Weiler dyrektor techniczny -
Natapon Huangsakuncharoen dyrektor techniczny -
Jeremy Pronk dyrektor techniczny -
Tuba Yalcin dyrektor techniczny -
Mark Bortolotto główny zecer -
Curtis Carlson główny zecer -
Devrishi Chatterjee główny zecer -
Walter Gilbert główny zecer -
Eddie Porter główny zecer -
Michael Stewart główny zecer -
Vladimir Valovic główny zecer -
Andreas Andersson zecer -
Siau Yene Ang zecer -
Nor Azman zecer -
Anu Babu zecer -
Alexandre Bain zecer -
Pierrick Barbin zecer -
Andrew Barrie zecer -
Marco Bordignon zecer -
Ignacio Caicoya zecer -
Dylan Campbell zecer -
Jonathan Carré zecer -
Yashvhanth Chandrasekaran zecer -
Marcin Charlicki zecer -
Bruce Hwang Chen zecer -
Pascal Clement zecer -
Gemma Cooper zecer -
Christopher Courtland zecer -
Jaume Creus zecer -
Alejandro Davalos zecer -
Mark Derksen zecer -
Abdullah Ecirli zecer -
Marco Aurélio Engelmann Santos zecer -
Shizan Faisal zecer -
Michelangelo Frisoni zecer -
Girishlalmp zecer -
Omar Gudjonsson zecer -
Shailey Horton zecer -
Michael Jimenez zecer -
Sindre Bjøringsøy Johnsen zecer -
Dongsoo Kim zecer -
Jadeesh Kodiyil zecer -
Eric Larivee zecer -
Johannes Masanz zecer -
Juan Carlos Mendoza zecer -
Tory Mercer zecer -
Sandrine Mercier zecer -
Sebastian Munoz Silva zecer -
Rc Nandhu zecer -
Christophe Pacaud zecer -
Ian Parra zecer -
Hanuman Patel zecer -
Irshad Patel zecer -
Vasho Pekar zecer -
Brian Peluso zecer -
Alexis Peraste zecer -
Sergio Pickelny zecer -
Sébastien Raets zecer -
Harikrishnan S. zecer -
Elena Salas zecer -
Sebastian Schütt zecer -
Prathap Sekar zecer -
Sanjith Shetty zecer -
Naveen Shukla zecer -
Shyamchand zecer -
Darío Siero zecer -
Paul Venn Stirling zecer -
Alan Stucchi zecer -
Chris Sutherland zecer -
Anna Swope zecer -
Joel Tong zecer -
Will Towle zecer -
Armando Velazquez zecer -
David Ventura zecer -
Evan Wen zecer -
Cleiton Wiggers Werncke zecer -
Alex Wolfe zecer -
Shane Christopher Wicklund zecer -
Long Yinghan zecer -
Syed Arafath Apsar efekty wizualne -
Josue Arias efekty wizualne -
Per Balay efekty wizualne -
Lorna Barnshaw efekty wizualne -
Jev Belyaev efekty wizualne -
Draghici Bogdan efekty wizualne -
Simon Butler efekty wizualne -
Lisieux Calandro efekty wizualne -
Lucie Casale efekty wizualne -
Emanuele Comotti efekty wizualne -
Dan Finnegan efekty wizualne -
Carl Forsell efekty wizualne -
Eloi Fulla efekty wizualne -
Paul Fuller efekty wizualne -
Jasmine Furby efekty wizualne -
Stuart Gardiner efekty wizualne -
Francois Godofe efekty wizualne -
Samuel Gonon efekty wizualne -
Zachary Goodson efekty wizualne -
Markus Graf efekty wizualne -
Karolina Hardinger efekty wizualne -
Claire Harrison efekty wizualne -
Thomas Hartmann efekty wizualne -
Álex Huguet efekty wizualne -
Erich Ippen efekty wizualne -
Prerana Jaiswal efekty wizualne -
Kristian Kebbe efekty wizualne -
Xander Kennedy efekty wizualne -
Steven Knipping efekty wizualne -
Meier Korbinian efekty wizualne -
Marco Lee efekty wizualne -
John Lindstein efekty wizualne -
Alexandra LoRusso efekty wizualne -
Ali Mapar efekty wizualne -
Leon Mccormick efekty wizualne -
Omrah Menkes efekty wizualne -
Midhun efekty wizualne -
Chris F. Moore efekty wizualne -
Asuka Murata efekty wizualne -
Daniel Pardo efekty wizualne -
Clarissa Pena efekty wizualne -
Nicholas Pfeiffer efekty wizualne -
Graeme Phillips efekty wizualne -
Yusra Rabia efekty wizualne -
Ben Ridgwell efekty wizualne -
Mnandi Ridley efekty wizualne -
Roman Schmidt efekty wizualne -
Amrish Sharma efekty wizualne -
Igor Sinyatulov efekty wizualne -
Jonty Smith efekty wizualne -
Sumit Panchasara efekty wizualne -
Michal Turkowski efekty wizualne -
Victor Wagner efekty wizualne -
Will Wallace efekty wizualne -
Ryan Wing efekty wizualne -
Jeff Wolverton
efekty wizualne
-
Can Yuksel efekty wizualne -
Adam Blank układ graficzny -
Karhoe Chan układ graficzny -
Paul Chavez układ graficzny -
HyunJin Cho układ graficzny -
Daehwan Jang układ graficzny -
Tristan Kilmer układ graficzny -
Felder Kwek układ graficzny -
Armando Medina Guerrero układ graficzny -
Vimal Raj Mohan układ graficzny -
Nitheesh P.C. układ graficzny -
Mohammad Rastkar układ graficzny -
Philip Rosado układ graficzny -
Kazuma Tonegawa układ graficzny -
Shelley Welch układ graficzny -
Cory Darough-Hardekopf modelarz cyfrowy -
Krishnamurti Costa efekty cyfrowe -
Michelle Dean efekty cyfrowe -
Robert Dorris efekty cyfrowe -
Larkin Flynn efekty cyfrowe -
Sherry Hitch efekty cyfrowe -
Paul Huston efekty cyfrowe -
Goran Kocov efekty cyfrowe -
Jeff Shank efekty cyfrowe -
Allie Glisch efekty wizualne (asystent) -
Vladislav Akhtyrskiy nadzorca komponowania -
Eric Andrusyszyn nadzorca komponowania -
Chris Dawson nadzorca komponowania -
Bill Eyler nadzorca komponowania -
Mathew Giampa nadzorca komponowania -
Alex Guri nadzorca komponowania -
Julien Hery nadzorca komponowania -
Kodie Mackenzie nadzorca komponowania -
Vincent Papaix
nadzorca komponowania
-
Johannes Peter nadzorca komponowania -
Francis Puthanangadi nadzorca komponowania -
Zahida Bacchus koordynator efektów wizualnych -
Spriha Banik koordynator efektów wizualnych -
George Benson koordynator efektów wizualnych -
Laura Brocato koordynator efektów wizualnych -
Jessica Carrington koordynator efektów wizualnych -
Lesly Cazares koordynator efektów wizualnych -
Joel Cheyne koordynator efektów wizualnych -
Sze Jia Eng koordynator efektów wizualnych -
Alexandra Fahey koordynator efektów wizualnych -
Lane Howard koordynator efektów wizualnych -
Naveen Kumar koordynator efektów wizualnych -
Alisha Lim koordynator efektów wizualnych -
Benjamin Milling koordynator efektów wizualnych -
Monish Nair koordynator efektów wizualnych -
Daniel Paul Newman koordynator efektów wizualnych -
Sofia Portantino koordynator efektów wizualnych -
Paige Prokop koordynator efektów wizualnych -
Tom Rubendall koordynator efektów wizualnych -
Insa Ruderich-Burch koordynator efektów wizualnych -
Craig Saxby koordynator efektów wizualnych -
Braden Scheck koordynator efektów wizualnych -
Daniel Tan koordynator efektów wizualnych -
Max Tennessen koordynator efektów wizualnych -
Kallan Treadwell koordynator efektów wizualnych -
Matteo Veglia koordynator efektów wizualnych -
Henry Wan koordynator efektów wizualnych -
Jodie Weston koordynator efektów wizualnych -
Sean Wicks koordynator efektów wizualnych -
Jialing Danni Zhang koordynator efektów wizualnych -
Aaron Cornwall koordynator efektów wizualnych (asystent) -
Derek Fortuna koordynator efektów wizualnych (asystent) -
Alan Stucchi koordynator efektów wizualnych (asystent) -
Jay Barton nadzorca efektów wizualnych -
Jim Berney
nadzorca efektów wizualnych
-
Dan Bornstein nadzorca efektów wizualnych -
Vincent Cirelli nadzorca efektów wizualnych -
Charles Gibson nadzorca efektów wizualnych -
Bryan Hirota nadzorca efektów wizualnych -
Georg Kaltenbrunner nadzorca efektów wizualnych -
Ivo Klaus nadzorca efektów wizualnych -
Harry Lam nadzorca efektów wizualnych -
Roland Langschwert nadzorca efektów wizualnych -
Julius Lechner nadzorca efektów wizualnych -
Daniel Macarin nadzorca efektów wizualnych -
Kelvin McIlwain nadzorca efektów wizualnych -
Jay Mehta nadzorca efektów wizualnych -
Harry Mukhopadhyay nadzorca efektów wizualnych -
David Nelson nadzorca efektów wizualnych -
Mitul Patel nadzorca efektów wizualnych -
Darren Poe nadzorca efektów wizualnych -
Rick Sander nadzorca efektów wizualnych -
Steve Shearston nadzorca efektów wizualnych -
Philippe Soeiro nadzorca efektów wizualnych -
Craig Wentworth nadzorca efektów wizualnych -
Jeff White nadzorca efektów wizualnych -
Philippe Rebours nadzorca efektów wizualnych -
Michel Mielke producent wykonawczy efektów wizualnych -
Eric Schumacher kierownik produkcji efektów wizualnych -
Adam Tate kierownik produkcji efektów wizualnych -
Alex Bicknell producent efektów wizualnych -
Melanie Callaghan producent efektów wizualnych -
Julie Cardinal producent efektów wizualnych -
Anwei Chen producent efektów wizualnych -
Sinje Gebauer producent efektów wizualnych -
Don Kennedy producent efektów wizualnych -
Eric Kimelton producent efektów wizualnych -
Kimberly Nelson LoCascio producent efektów wizualnych -
Ineke Majoor producent efektów wizualnych -
Tricia Mulgrew producent efektów wizualnych -
Julie Orosz producent efektów wizualnych -
Thomas Tannenberger producent efektów wizualnych -
David Fox producent efektów wizualnych -
Robert Schajer producent efektów wizualnych -
Nick Mikesell producent efektów wizualnych (asystent) -
Jeremy Bradley montaż efektów wizualnych -
Vincent Liebig montaż efektów wizualnych -
Shenyan Liu montaż efektów wizualnych -
Zack Mazerolle montaż efektów wizualnych -
Brad Minnich montaż efektów wizualnych -
Katrina Taylor montaż efektów wizualnych -
Céline Zapater montaż efektów wizualnych -
Lei Zhang montaż efektów wizualnych -
Tom Erickson montaż efektów wizualnych (asystent) -
John P. Husky montaż efektów wizualnych (asystent) -
Emil Rosenberger montaż efektów wizualnych (asystent) -
Asier Hernaez Lavina tworzący w technologii cyfrowej -
Tom Martinek tworzący w technologii cyfrowej -
Reuben Montgomery tworzący w technologii cyfrowej -
Katie Morris tworzący w technologii cyfrowej -
Sheau Horng Ng tworzący w technologii cyfrowej -
Ryan D. Romero tworzący w technologii cyfrowej -
Seow Tai Tee tworzący w technologii cyfrowej -
Hazel Weatherall tworzący w technologii cyfrowej -
Clayton Shank koordynator cyfrowy -
Sheldon Neill koordynator cyfrowy -
David Cunningham nadzorca grafiki komputerowej -
Mathias Lautour nadzorca grafiki komputerowej -
Raphael Letertre nadzorca grafiki komputerowej -
Ryan Mintenko nadzorca grafiki komputerowej -
Chris Mulcaster nadzorca grafiki komputerowej -
Francesco Pinto nadzorca grafiki komputerowej -
Nathan Arbuckle grafik komputerowy -
Philip Harris-Genois grafik komputerowy -
Louis-David Paquette grafik komputerowy -
Adriano Rinaldi grafik komputerowy -
Flavio Segal grafik komputerowy -
Paccolat Stéphane grafik komputerowy -
Tiffany Thoreson grafik komputerowy -
Miles Barnes mistrz oświetlenia -
Chris Strong elektryk -
Tom Doyle elektryk -
Angela Kenny księgowy produkcji -
Maria Fiorito księgowy produkcji (Włochy) -
Tabitha Tendolle księgowy (asystent) -
Morgan Woodbry księgowy (asystent) -
Ruben Gerardo Alfaro Moreno efekty wizualne (niewymieniony w czołówce) -
Rick Harris tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce) -
Miguel A. Salek efekty wizualne (niewymieniony w czołówce) -
Seong Joon Lee dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce) -
Sanket Ranade zecer (niewymieniony w czołówce) -
Akshay Khanna zecer (niewymieniony w czołówce) -
Amber Rose MacLeod animator (niewymieniony w czołówce) -
Thomas Hallé zecer (niewymieniony w czołówce) -
Dayna Kelly układ graficzny (niewymieniony w czołówce) -
Ben Lock producent wykonawczy efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce) -
Jiri Kilevnik zecer (niewymieniony w czołówce) -
Jonathan Niquet dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce) -