Włatcy móch 2006-2011

Włatcy Móch to opowieść o paczce ośmiolatków z klasy II B. Każdy z nich jest inny. Każdy jest niepowtarzalny. Każdy, to wielka indywidualność. Jest jednak coś co zespala grupę. Rzeczą tą są podobne marzenia. Nie są to jednak typowe marzenia ośmiolatków. Marzenia naszych bohaterów są o wiele poważniejsze i sięgają całe… zobacz więcej

Reżyseria
Scenariusz
,
Aktorzy
, ,
Sezony
Elżbieta Golińska
jako Jannete / Pani Frał / ...
Adam Cywka
jako Babcia Anusiaka / Maślana / ...
Bartosz Kędzierski
jako Czesio / Miś Przeklinak
Beata Rakowska
jako Andżelika / Dentystka / ...
Krzysztof Kulesza
jako Anusiak / Ksiądz / ...
Krzysztof Grębski
jako Filipek / Higienistka / ...

Włatcy Móch to opowieść o paczce ośmiolatków z klasy II B. Każdy z nich jest inny. Każdy jest niepowtarzalny. Każdy, to wielka indywidualność. Jest jednak coś co zespala grupę. Rzeczą tą są podobne marzenia. Nie są to jednak typowe marzenia ośmiolatków. Marzenia naszych bohaterów są o wiele poważniejsze i sięgają całe lata świetlne dalej niż nowy rower, kolejka elektryczna czy konsola do gier. Ich celem jest władza nad światem. Na to jak ją zdobyć, każdy ma jednak inny plan. opis dystrybutora

Gatunek
Animowany
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2006-11-13 (świat), 2007-09-03 (dvd)
Kraj produkcji
Polska
Wiek
od 16 lat
Czas trwania
odc.: 20 minut
Wiadomości 2
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Czy wiesz, że? dodaj informacje
Pressbook

Możliwe spoilery O serialu — Włatcy Móch to opowieść o paczce ośmiolatków z klasy II B. Każdy z nich jest inny. Każdy jest niepowtarzalny. Każdy, to wielka indywidualność. Jest jednak coś co zespala grupę. Rzeczą tą są podobne marzenia. Nie są to jednak typowe marzenia ośmiolatków. Marzenia naszych bohaterów są o wiele poważniejsze i sięgają całe lata świetlne dalej niż nowy rower, kolejka... zobacz więcej

Komentarze do filmu 19
Chemas 8

Ostatnio znowu sobie przypominam ten serial, mam za dużo czasu ;), ostatnio oglądam 10 sezon, muszę stwierdzić, że pomysły chyba się powoli wyczerpują, albo wyczerpywały, ponieważ nie znam rocznika, nie sprawdzałem. Dalej jednak podtrzymuję zdanie o oryginalnej animacji i dodam, że dubbing jest rewelacyjny.

Chemas 8

Animacja bardzo oryginalna i podobała mi się, czasami jednak żarty były żenująco prostackie

Anonimowy

Na początku było nawet nieźle, ale z czasem serial się stoczył na dno.

Hessus666 10

9/10 – Najbardziej oryginalna Polska animacja. Pomimo, że serial przeznaczony jest dla osób dorosłych a mój syn jest niepełnoletni to i tak razem obejrzeliśmy wszystkie odcinki. Czyli przedział wiekowy jak widać nie robi tuataj różnicy.

Anonimowy

Taki sobie. – Zwiastuny do wersji kinowej jakoś tak nie zachęcające. Zresztą serial jako całość średniawa, w końcu jestem na bieżąco i szczerze mniejszość z całości była konkretna.

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
arksi
270 pkt.
2
tompawel
86 pkt.
3
Jankes
21 pkt.
4
piwo_war
20 pkt.
6
nathalie
6 pkt.
7
majron
6 pkt.
8
Lucas_B
5 pkt.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dzwiękowa

Fabuła

  • Opisy
  • Recenzje
  • Słowa kluczowe

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…