Avengers: Koniec gry 7.7

Połowa życia w kosmosie przestała istnieć i możliwa jest tylko jedna przyszłość... Czy Avengers i stojący u ich boku Superbohaterowie zdołają odwrócić niszczycielską moc Kamieni Nieskończoności?

Obsada

Reżyseria
Średnia
Anthony Russo 5.0
Joe Russo 5.0
R. Ben Parker (asystent) -
Chris Castaldi (asystent) -
Jeff Okabayashi (asystent) -
Matt Haggerty (asystent) -
Simon Downes (asystent) (Wielka Brytania) -
Dan John (asystent) (Wielka Brytania) -
Mark Johnstone (asystent) (Wielka Brytania) -
Mark Rossi (asystent) (Wielka Brytania) -
Jeremy Moffett (asystent) (dodatkowy) -
James Edward Tilden (asystent) (dodatkowy) -
Ryan Gentilucci (asystent) (dodatkowy) -
David Sardi (asystent) (druga ekipa) -
Paul Schneider (asystent) (druga ekipa) -
Brandon Folsom (asystent) (druga ekipa) -
Sam Hargrave
(reżyser drugiej ekipy)
5.0
Scenariusz
Średnia
Christopher Markus 4.5
Stephen McFeely 4.5
Jack Kirby
(komiks)
10.0
Jim Starlin (komiks) 8.0
Stan Lee
(komiks)
10.0
Producenci
Średnia
Kevin Feige
producent
10.0
Victoria Alonso
producent wykonawczy
9.0
Louis D'Esposito
producent wykonawczy
7.0
Jon Favreau
producent wykonawczy
8.0
Stan Lee
producent wykonawczy
10.0
Mitchell Bell współproducent -
Jason Tamez nadzorca produkcji -
Ari Costa producent towarzyszący -
Trinh Tran producent wykonawczy -
Angie Lee Cobbs koordynator produkcji (asystent) (Nowy Jork) -
Rachael Lin Gallaghan koordynator produkcji -
Kasey Price producent wykonawczy (asystent) -
Sarah Spearing koordynator produkcji (druga ekipa) -
Lieren Stuivenvolt Allen koordynator produkcji (asystent) -
Elizabeth Tyson koordynator produkcji -
Jim Velasco koordynator postprodukcji -
Tien Nguyen koordynator postprodukcji -
Adam Cole nadzorca postprodukcji -
Lulu Morgan nadzorca produkcji (Wielka Brytania) -
Page Rosenberg-Marvin nadzorca produkcji (druga ekipa) -
Daniel A. Parker koordynator produkcji (dodatkowe zdjęcia) (Los Angeles) -
Prashant Sharan kierownik produkcji -
Joe Guest kierownik produkcji (Nowy Jork) -
Jamie Lengyel kierownik produkcji (Wielka Brytania) -
Kerrie Lloyd koordynator produkcji (Wielka Brytania) -
Ben Kozel koordynator produkcji (asystent) (Wielka Brytania) -
James Gunn
producent wykonawczy
6.0
Christopher Markus
współproducent
4.5
Stephen McFeely współproducent 4.5
Cheryl Kerr kierownik produkcji -
Jessica Pearce koordynator produkcji -
Aktorzy
Średnia
Robert Downey Jr.
Iron Man / Tony Stark
8.0
Chris Evans
Kapitan Ameryka / Steve Rogers
7.6
Scarlett Johansson
Czarna Wdowa / Natasha Romanoff
8.0
Karen Gillan
Nebula
7.8
Paul Rudd
Ant-Man / Scott Lang
6.8
Chris Hemsworth
Thor
7.4
Jeremy Renner
Clint Barton / Sokole Oko
7.4
Josh Brolin
Thanos
7.5
Mark Ruffalo
Bruce Banner / Hulk
7.3
Don Cheadle
James Rhodes / War Machine
7.2
Brie Larson
Carol Danvers / Kapitan Marvel
7.4
Gwyneth Paltrow
Pepper Potts
7.4
Elizabeth Olsen
Scarlet Witch / Wanda Maximoff
7.6
Tom Holland
Peter Parker / Spider-Man
6.7
Benedict Cumberbatch
Dr Stephen Strange
7.9
Chadwick Boseman
Czarna Pantera / T'Challa
6.0
Zoe Saldana
Gamora
7.3
Tessa Thompson
Walkiria
4.3
Evangeline Lilly
Hope van Dyne / Osa
7.5
Rene Russo
Frigga
6.8
Anthony Mackie
Falcon / Sam Wilson
6.9
Danai Gurira
Okoye
7.0
Dave Bautista
Drax
6.7
Sebastian Stan
Bucky Barnes / Zimowy Żołnierz
7.1
John Slattery
Howard Stark
6.5
Tilda Swinton
Przedwieczna
7.2
Benedict Wong
Wong
6.3
Bradley Cooper
Rocket Raccoon (głos)
7.5
Emma Fuhrmann
Cassie Lang
-
Frank Grillo
Brock Rumlow / Crossbones
7.3
Linda Cardellini
Laura Barton
6.5
Michael Douglas
Hank Pym
8.0
Robert Redford
Alexander Pierce
8.0
Taika Waititi
Korg (głos)
9.0
Hayley Atwell
Margaret Carter
7.1
Letitia Wright
Shuri
3.7
Pom Klementieff
Mantis
7.5
Jon Favreau
Happy Hogan
8.0
Terry Notary
Nastoletni Groot
8.0
Benjamin Weaver Kadet -
Paul Pillsbury Wojskowy kadet (niewymieniony w czołówce) -
Ty Simpkins
Harley Keener
7.0
Michael A. Cook Agent T.A.R.C.Z.Y. -
Shaun McMillan
Wojskowy podoficer (niewymieniony w czołówce)
-
Maxwell Highsmith Wojskowy oficer (niewymieniony w czołówce) -
Michelle Pfeiffer
Janet Van Dyne
7.8
Hiroyuki Sanada
Akihiko
7.2
Michael Pierino Miller Ranny biznesmen -
Floyd Anthony Johns Jr. Wojownik Jabari -
Maria Z. Wilson Nowojorska biegaczka -
Miles Webb Naukowiec z lat. 70 / Pracownik laboratoryjny -
Justin Slaughter Żołnierz w mundurze polowym -
Renah Gallagher Wojskowa sekretarka -
Daniela Gaskie Sierż. Gwardii Narodowej -
Trayvon Williams Wakandyjczyk -
Jason m Edwards Członek brygady antyterrorystycznej T.A.R.C.Z.Y. -
Greg Tiffan Kadet -
Jimmy Ray Pickens
Mężczyzna z grupy wsparcia
-
Timothy Carr Żołnierz w mundurze polowym -
Brent McGee Strażnik w bramie -
Cameron Brumbelow Agent T.A.R.C.Z.Y. -
Ami Fujimoto Japonka -
Sammy Andred Żołnierz -
Raul Alcantar Uczeń szkoły wyższej (niewymieniony w czołówce) -
Jacob Evans Agent T.A.R.C.Z.Y. (niewymieniony w czołówce) -
Brent Moorer Gaskins Sierżant odpowiedzialny za musztrę (niewymieniony w czołówce) -
Anthony B. Harris Członek brygady antyterrorystycznej T.A.R.C.Z.Y. (niewymieniony w czołówce) -
Robert Payen Ochroniarz (niewymieniony w czołówce) -
James Robert Taylor Wojskowy oficer (niewymieniony w czołówce) -
Robert Tinsley Wojskowy oficer (niewymieniony w czołówce) -
Winston Duke
M'Baku
6.0
Kerry Condon
Friday (głos)
6.3
Penelope Kathryn Golden Uczennica liceum Midtown -
Alexa Whitaker Wojowniczka Jabari -
Maurice P. Kerry
Strażnik króla
-
Samantha Mishinski
Studentka
-
Jennifer 'Ms Fer' Russell Piesza -
Kiersten Dolbec Reporterka -
Monica Mathis Dziewczyna w samochodzie w latach 70. -
Eric Patrick Cameron Uczeń liceum Midtown -
Natalie Portman
Jane Foster
8.0
Tom Hiddleston
Loki
7.3
Samuel L. Jackson
Nick Fury
7.9
Cobie Smulders
Maria Hill
6.4
Vin Diesel
Groot (głos)
8.0
Carrie Coon
Proxima Midnight
-
Stan Lee
Mężczyzna w samochodzie w latach 70.
10.0
Ken Jeong
Strażnik ochrony magazynu
8.0
William Hurt
Thaddeus Ross
7.3
James D'Arcy
Edwin Jarvis
8.5
Ross Marquand
Czerwona Czaszka
-
Yvette Nicole Brown
Kobieta w windzie
5.5
Callan Mulvey
Jack Rollins
7.0
Jacob Batalon
Ned Lee
8.0
Maximiliano Hernández
Jasper Sitwell
7.0
Michael James Shaw
Corvus Glaive
-
Hye Jin Jang
Japonka
-
Ryan L. Price Daniels, oficer policji nowojorskiej -
Jack Champion Dzieciak na rowerze -
Jamaal Burcher Pracownik ESW -
Roe Dunkley Strażnik króla -
Khalid Ghajji Członek plemienia na granicy -
Keith Nussbaum Agent T.A.R.C.Z.Y. -
Eric Wallace Wojownik -
Serkan Safak Influencer -
Daniel Callister Naukowiec -
Jay D. Kacho Dziadek w Memorial Park -
Jaylen Davis Uczeń szkoły wyższej -
Tiffany Blair Kobieta w autobusie -
Rufus Vinall Stały bywalec pubu -
Camille Kinloch Uczennica liceum Midtown -
Colin Goodwin Student -
Keith Dinkl Uczeń liceum -
Eric Word Wojownik -
Jamel Chambers Handlowiec (niewymieniony w czołówce) -
Nolan Ekberg Pieszy w Nowym Jorku (niewymieniony w czołówce) -
Steven Essani Żołnierz (niewymieniony w czołówce) -
José Alfredo Fernandez Agent T.A.R.C.Z.Y. (niewymieniony w czołówce) -
Emelita T. Gonzalez Czarownica o wielkiej sile (niewymieniony w czołówce) -
Chuck Laws Inżynier T.A.R.C.Z.Y. (niewymieniony w czołówce) -
Faith Logan
Studentka (niewymieniony w czołówce)
6.0
Caillou Pettis Uczeń liceum Midtown (niewymieniony w czołówce) -
Jan Strasek Wojskowy kadet (niewymieniony w czołówce) -
Kris Taylor Królewski strażnik (niewymieniony w czołówce) -
Travis Thompson Wojskowy mechanik (niewymieniony w czołówce) -
Mariusz Bonaszewski
Iron Man / Tony Stark (polski dubbing)
7.1
Piotr Grabowski
Thor (polski dubbing)
8.0
Grzegorz Damięcki
Bruce Banner / Hulk (polski dubbing)
7.0
Paweł Ciołkosz
Kapitan Ameryka / Steve Rogers (polski dubbing)
7.7
Piotr Adamczyk
Ant-Man / Scott Lang (polski dubbing)
7.2
Wiktoria Gorodeckaja
Czarna Wdowa / Natasza Romanow (polski dubbing)
-
Jacek Braciak
Rocket (polski dubbing)
7.6
Tomasz Sapryk
James Rhodes / War Machine (polski dubbing)
7.1
Marcin Przybylski
Clint Barton / Hawkeye (polski dubbing)
6.9
Jan Frycz
Thanos (polski dubbing)
6.8
Julia Kijowska
Nebula (polski dubbing)
6.7
Piotr Polk
Howard Stark (polski dubbing)
7.1
Danuta Stenka
Starożytna (polski dubbing)
7.3
Joanna Jeżewska
Frigga (polski dubbing)
6.0
Jakub Gawlik Peter Parker / Spider-Man (polski dubbing) 6.0
Paweł Małaszyński
Peter Quill / Star-Lord (polski dubbing)
6.3
Mateusz Damięcki
Falcon / Sam Wilson (polski dubbing)
7.1
Magdalena Kumorek
Pepper Potts (polski dubbing)
6.8
Paulina Holtz
Gamora (polski dubbing)
6.5
Zdzisław Wardejn
Kierowca samochodu (Stan Lee) (polski dubbing)
7.3
Joanna Borer
Pracowniczka departamentu (polski dubbing)
6.0
Anna Cieślak
Dr Jane Foster (polski dubbing)
6.7
Olga Cybińska Córka Tony'ego (polski dubbing) 6.0
Maria Dębska
Carol Danvers / Kapitan Marvel (polski dubbing)
5.5
Marta Dylewska (polski dubbing) -
Anna Gajewska
F.R.I.D.A.Y. (polski dubbing)
6.0
Dominika Kachlik
(polski dubbing)
-
Monika Krzywkowska
Laura Burton (polski dubbing)
7.0
Angelika Kurowska
(polski dubbing)
-
Michalina Łabacz
Walkiria (polski dubbing)
6.9
Małgorzata Prochera (polski dubbing) -
Aleksandra Radwan
Mantis (polski dubbing)
6.0
Magdalena Różczka
Peggy Carter (polski dubbing)
6.7
Lidia Sadowa
Scarlet Witch / Wanda Maximoff (polski dubbing)
7.8
Aneta Todorczuk-Perchuć
Hope van Dyne / Osa (polski dubbing)
6.8
Martyna Szymańska (polski dubbing) -
Marta Wągrocka
(polski dubbing)
-
Monika Węgiel
Okoye (polski dubbing)
6.0
Anna Wodzyńska
(polski dubbing)
6.0
Barbara Zielińska
(polski dubbing)
7.0
Bartłomiej Bobrowski
Ebony Mew (polski dubbing)
7.0
Maksymilian Bogumił (polski dubbing) 5.5
Marcin Bosak
Loki (polski dubbing)
6.6
Bruno Bytner Młodszy syn Clinta (polski dubbing) -
Artur Dziurman
Drax Niszczyciel (polski dubbing)
7.2
Oskar Hamerski (polski dubbing) -
Marcin Hycnar
James „Bucky” Barnes / Zimowy Żołnierz (polski dubbing)
6.8
Robert Jarociński
Mały Groot (polski dubbing)
6.0
Jacek Król
Corvus Glaive (polski dubbing)
7.0
Kamil Kula
Czarna Pantera / T’Challa (polski dubbing)
6.0
Damian Kulec (polski dubbing) -
Szymon Kuśmider
Jasper Sitwell (polski dubbing)
7.0
Grzegorz Kwiecień
Jarvis (polski dubbing)
7.0
Mateusz Kwiecień (polski dubbing) -
Jacek Lenartowicz
Red Skrull (polski dubbing)
7.0
Bernard Lewandowski (polski dubbing) 7.0
Łukasz Lewandowski
Mężczyzna z grupy Steve'a (polski dubbing)
7.3
Olgierd Łukaszewicz
Alexander Pierce / Hank Pym (polski dubbing)
7.2
Waldemar Modestowicz (polski dubbing) 8.0
Paweł Peterman M'Baku (polski dubbing) 6.0
Michał Piela
Happy Hogan / Wong (polski dubbing)
7.5
Michał Podsiadło
(polski dubbing)
6.0
Kamil Pruban
(polski dubbing)
6.3
Szymon Roszak
(polski dubbing)
7.0
Antoni Scardina Młody Scott Lang (polski dubbing) -
Jakub Strach (polski dubbing) -
Bartosz Wesołowski
(polski dubbing)
6.0
Michał Żebrowski
Doktor Stephen Strange (polski dubbing)
6.7
Michał Żurawski
Korg (polski dubbing)
7.3
Zdjęcia
Średnia
Trent Opaloch 8.0
Chris Adkins (pomoc techniczna) (druga ekipa) -
Jeremy Braben (dyrektor ds. fotografii lotniczej) 8.0
Michael J. Coo (główna pomoc techniczna) -
Charles Crivier (główna pomoc techniczna) (druga ekipa) -
Timothy Jipping (pomoc techniczna) -
Ryan L. Lizardi (pomoc techniczna) -
K.C. Roballo (pomoc techniczna) -
Allen Robinson (pomoc techniczna) -
Justin Yard (pomoc techniczna) -
Dylan Goss (dyrektor ds. fotografii lotniczej) 8.0
Paul Hughen (kierownik zdjęć) (druga ekipa) -
Zavier Bolton (pomoc techniczna) -
Alexander Cruz (pomoc techniczna) -
Jeffrey Engelson (pomoc techniczna) -
Jordan Hager (pomoc techniczna) (druga ekipa) -
Steven Sutherland
(pomoc techniczna)
-
Kompozytorzy
Średnia
Alan Silvestri 7.5
Kostiumy
Średnia
Judianna Makovsky -
David Butler -
MacKenzie Cleveland -
Jennifer Ashley Connell -
Nick Scarano (nadzorca kostiumów) -
Pete White (Robert Downey Jr.) -
Javier Arrieta -
Jason Blackman -
Kevin Boyett -
Charelle Bronson -
Tiffany Busche -
Javier G. Gonzalez -
Ana González-Dorta -
Nisa Kellner -
Michelle Liu -
Mike Lutz -
Melanie Mascioli -
Philip Quinn -
Valerie L. Rudolph -
Montaż
Średnia
Jeffrey Ford 9.0
Matthew Schmidt 8.0
Robin Buday (asystent) -
Cassie Dixon (asystent) -
Christian Sharaf (asystent) -
Dave Cory (asystent) -
Hector Padilla (asystent) -
Craig Tanner (dodatkowy) -
Cory Gath (asystent) -
Charakteryzacja
Średnia
Jennifer Bell fryzjer osobisty: Robert Downey Jr. -
Mary Castor charakteryzator -
Hil Cook charakteryzator osobisty: Evangeline Lilly -
Michelle Diamantides główny stylista -
Janine Rath nadzorca stylizacji -
Deborah Rutherford
główny charakteryzator
-
Deborah Rutherford
nadzorca charakteryzacji (druga ekipa)
-
Amber Actaboski charakteryzator (dodatkowy) -
Carlton Coleman efekty specjalne makijażu -
Nancy Cummings efekty specjalne makijażu -
Derek Garcia charakteryzator -
Tim J. Hays efekty specjalne makijażu -
Jonah Levy efekty specjalne makijażu -
Robert Lugo nadzorca stylizacji (druga ekipa) (Nowy Jork) -
Taschi Lynell fryzjer (dodatkowe zdjęcia) -
Gaby Macias efekty specjalne makijażu -
Anna Majewski fryzjer -
Donald McInnes charakteryzator osobisty: Benedict Cumberbatch -
Donald McInnes fryzjer osobisty: Benedict Cumberbatch -
Bart Mixon
efekty specjalne makijażu
-
Jon Moore efekty specjalne makijażu -
Bill Myer charakteryzator osobisty: Sebastian Stan, Chris Evans -
Christopher Allen Nelson
efekty specjalne makijażu
6.5
Valerie Patterson charakteryzator -
Robin Pritchard efekty specjalne makijażu: Dave Bautista -
Anna Quinn główny stylista (druga ekipa) -
Taylor Schulte efekty specjalne makijażu -
Briky Stone charakteryzator -
Vasilios Tanis główny charakteryzator -
Clinton Wayne efekty specjalne makijażu -
Jay Wejebe charakteryzator osobisty: Chris Evans (dodatkowe zdjęcia) -
LuAndra Whitehurst efekty specjalne makijażu -
Lauren Winegar charakteryzator -
Scenografia
Średnia
Charles Wood scenograf 8.0
Ray Chan dyrektor artystyczny nadzorujący -
Julian Ashby dyrektor artystyczny -
Thomas Brown dyrektor artystyczny -
Michaela Cheyne dyrektor artystyczny -
Nigel Churcher dyrektor artystyczny -
Jordan Crockett dyrektor artystyczny -
Jann K. Engel dyrektor artystyczny -
Beat Frutiger dyrektor artystyczny -
Matthew Gatlin dyrektor artystyczny -
Kevin Houlihan dyrektor artystyczny -
Sean Ryan Jennings dyrektor artystyczny -
Mike Stallion dyrektor artystyczny -
Brian Stultz dyrektor artystyczny -
Chris Arnold projektant wnętrz -
Autumn Atkinson rekwizytor -
Jennifer Bash dyrektor artystyczny (asystent) -
Mark Bialuski główny architekt -
Russell Bobbitt
główny rekwizytor
-
Tony Bohorquez modelarz -
Claudia Bonfe dekorator wnętrz (asystent) -
Maxwell Britton rekwizytor -
Shawn D. Bronson dyrektor artystyczny (asystent) -
Jonathan Burdeshaw rzeźbiarz -
Susan A. Burig projektant graficzny -
Katelyn Cocherell dekorator wnętrz (asystent) -
Michael Corrigan rekwizytor -
Hank Curtis rekwizytor -
Darrin Denlinger scenopis obrazkowy -
John David Duncan dekorator wnętrz (asystent) -
James L. Eddy główny rekwizytor (druga ekipa) -
Kevin Gilbert dyrektor artystyczny (asystent) -
Philip Hall rekwizytor (dodatkowy) (asystent) -
Erik Haraldsted projektant wnętrz -
Rohan Harris malarz -
Todd Harris scenopis obrazkowy -
Zak Howell rekwizytor -
Tommy Janulis główny rekwizytor (Nowy Jork) -
Ron Mason projektant wnętrz -
Jenn Moye projektant graficzny -
Kyle S. Plowden rekwizytor -
Robert Saccenti rekwizytor -
Tonja Schurmann dekorator wnętrz (Wielka Brytania) -
Shawn Upthegrove rekwizytor -
Brian A. Waits projektant wnętrz -
Haisu Wang projektant wnętrz -
Nathan Alexander rekwizytor (asystent) -
Steven Brown rzeźbiarz -
Kurtis Campbell rekwizytor -
Robert Castillo
scenopis obrazkowy
7.0
Ray Chan scenograf (dodatkowe zdjęcia) -
Robert Davis rekwizytor -
Timothy M. Earls projektant wnętrz -
Robert Fechtman projektant wnętrz -
Jordan Foster rekwizytor -
Silvia Mahapatra projektant wnętrz -
James Miller rzeźbiarz -
Clarissa Mobley rekwizytor -
Matthew Nelson projektant graficzny -
Lisa 'Pike' Rincon rekwizytor -
Danny Rowe rekwizytor (dodatkowe zdjęcia) -
Eric Sherlin rekwizytor -
Meagan Skerchock rekwizytor -
Jim Stubblefield główny rekwizytor (asystent) -
Justin Trudeau projektant wnętrz -
Luke Whitelock dyrektor artystyczny (asystent) -
Gurel Mehmet dyrektor artystyczny -
Dźwięk
Średnia
Chad Audino dźwięk (druga ekipa) -
Tyler Blythe dźwięk -
Julian Cabrera mikrofoniarz (dodatkowy) -
Charles German mikser (druga ekipa) -
Michael Kersting dźwięk (druga ekipa) -
Daniel Laurie nadzorujący montaż dźwięku -
Will Loftin mikrofoniarz (druga ekipa) -
Shannon Mills projektant dźwięku (niewymieniony w czołówce) -
Shannon Mills nadzorujący montaż dźwięku -
John Pritchett
mikser
7.0
David M. Roberts mikrofoniarz -
Carl Rohrs mikser -
Matt Aston mikrofoniarz -
Greg Crawford mikser postsynchronu (Atlanta) -
Matt Derber mikrofoniarz (druga ekipa) -
David Farmer projektant dźwięku -
Christopher Flick nadzorca imitacji -
Nia Hansen projektant dźwięku -
Tom Johnson mikser ponownego nagrania -
Christian Joyce mikser (druga ekipa) (Wielka Brytania) -
Jeff King mikser ponownego nagrania (asystent) -
Kate Morath mikrofoniarz (druga ekipa) (Wielka Brytania) -
Samson Neslund montaż efektów dźwiękowych -
Dan O'Connell imitator dźwięku -
Jesse Parker dźwięk (druga ekipa) -
Juan Peralta
mikser ponownego nagrania
-
Jacob Riehle montaż dialogów -
Shelley Roden imitator dźwięku -
Johnny Kubelka mikser -
Beau Williams mikser (druga ekipa) -
Dave Jordan nadzorca muzyki -
Tom Kramer montaż muzyki -
Nashia Wachsman montaż muzyki -
Anele Onyekwere montaż muzyki -
Lee Orloff mikser (dodatkowe zdjęcia) -
Efekty specjalne
Średnia
Scott Dwyer pirotechnik 7.0
Allison Gainza technik -
Joel Mitchell nadzorca efektów specjalnych 9.0
Daniel Sudick nadzorca efektów specjalnych 9.0
David Boucher technik -
Marshall T. Broyles technik -
Charles Cooley technik 9.0
Matt Dengel technik -
Steven Carlton Ficke nadzorca efektów specjalnych 8.0
Darin O'Neill technik -
Michael A. Tice technik 7.0
Gareth Wingrove nadzorca efektów specjalnych (druga ekipa) 8.0
Ben Woodworth nadzorca efektów specjalnych 7.0
Kenneth Spivey technik -
Joel Studer technik 7.0
Simon Butler efekty specjalne -
Marnus Nagel efekty specjalne -
Florian Witzel nadzorca efektów specjalnych -
David J. Barker pirotechnik 9.0
Michael Berzsenyi technik -
Shawn Windisch technik -
Pozostała Ekipa
Średnia
Sarah Finn dobór obsady -
Tara Feldstein dobór obsady (Atlanta) -
Chase Paris dobór obsady (Atlanta) -
Molly Doyle dobór obsady (asystent) -
Nicholas A. Mudd dodatkowy dobór obsady -
Jason B. Stamey dodatkowy dobór obsady -
Alex Cody dodatkowy dobór obsady (Nowy Jork) -
Brad Bittner dobór obsady (dodatkowe zdjęcia) (Los Angeles) -
Johnny Gidcomb dobór głosu -
Monique Ganderton
koordynator kaskaderów
-
Sam Hargrave
koordynator kaskaderów
5.0
Chris Barnes
koordynator kaskaderów (Nowy Jork)
-
Michael Hugghins
koordynator kaskaderów (druga ekipa)
-
Greg Rementer koordynator kaskaderów (asystent) -
Daniel Hernandez koordynator walk -
James Young koordynator walk -
Kelly Bellini
kaskader dublujący: Pom Klementieff
-
Martin De Boer kaskader dublujący: Benedict Cumberbatch -
Glenn Foster
kaskader dublujący: Robert Downey Jr.
5.0
Bobby Holland Hanton
kaskader dublujący: Chris Hemsworth
8.0
Daniel Hargrave kaskader dublujący: Chris Evans -
Crystal Michelle kaskader dublujący: Letitia Wright -
Chris Romrell kaskader dublujący: Chris Pratt -
Rob de Groot kaskader dublujący: Dave Bautista -
Akihiro Haga kaskader dublujący: Hiroyuki Sanada -
Bethany Levy kaskader dublujący: Zoe Saldana -
Kyle Mclean kaskader dublujący: Jeremy Renner -
Joanna Bennett
kaskader dublujący: Brie Larson
-
Guy Fernandez kaskader dublujący: Winston Duke -
Jason Charles Hill kaskader dublujący: Chris Evans -
Heidi Moneymaker
kaskader dublujący: Scarlett Johansson
6.0
Corrina Roshea
kaskader dublujący: Pom Klementieff
6.0
Erik Schultz kaskader dublujący: Chris Hemsworth -
Joanna Bennett
kaskader dublujący: Karen Gillan (dodatkowy)
-
Jess Durham kaskader dublujący: Karen Gillan (dodatkowy) -
Rebecca Bujko kaskader dublujący: Scarlett Johansson (dodatkowy) -
Shauna Galligan Gwyneth Paltrow / Karen Gillan / kaskader dublujący: Brie Larson -
C.C. Ice kaskader dublujący -
Jennifer Badger kaskader dublujący -
Gee Alexander kaskader -
James Young kaskader dublujący -
Jennifer Badger kaskader -
Danya Bateman kaskader -
Jwaundace Candece
kaskader
-
Donny Carrington kaskader -
Hymnson Chan kaskader -
Tye Claybrook Jr. kaskader -
Thomas Joseph Culler kaskader -
Keith Splinter Davis kaskader -
Holland Diaz kaskader -
Josh Diogo kaskader -
Justin Dobies kaskader -
Denisha Gillespie kaskader -
Ryan Green kaskader -
Carlos Guity
kaskader
-
Maria Hippolyte kaskader -
Jacob Hugghins kaskader -
Scott Hunter kaskader -
James Hutchison III kaskader -
C.C. Ice kaskader -
Kirk A. Jenkins kaskader -
Floyd Anthony Johns Jr. kaskader -
Will Leong
kaskader
-
Jefferson Lewis kaskader -
Scott Loeser kaskader -
Adam Lytle kaskader -
Dave Macomber kaskader -
Julia Maggio kaskader -
Spencer Mulligan kaskader -
John Nania kaskader -
Paul Andrew O'Connor kaskader -
Woon Young Park
kaskader
-
Gary Peebles kaskader -
Nathaniel Perry kaskader -
Lloyd Pitts kaskader -
Jenel Stevens kaskader -
Diandra Stoddard kaskader -
Phedra Syndelle kaskader -
Mark Tearle kaskader -
Aaron Toney
kaskader
6.0
Tony Vo kaskader -
Thom Williams
kaskader
-
Michael Yahn kaskader -
Keil Oakley Zepernick kaskader -
Alvin Chon
kaskader
6.0
Harry Corrigan kaskader -
Shai Debroux kaskader -
Paul Doyle kaskader -
Stephane Feruch kaskader -
Jachin JJ Myers kaskader -
Meredith Richardson
kaskader
-
Maya Santandrea kaskader -
Brandon M. Shaw kaskader -
Anthony Vincent kaskader -
Nate Andrade kaskader -
Christopher 'Critter' Antonucci
kaskader
6.0
Ben Aycrigg kaskader -
Riley Barnes kaskader -
Carrie Bernans kaskader -
Mustafa Beyter kaskader -
Felix Betancourt kaskader -
Gianni Biasetti Jr. kaskader -
Elisabeth P. Carpenter kaskader -
Jess Durham kaskader -
Jazzy Ellis kaskader -
Mark Fisher kaskader -
Lydia Hand kaskader -
Mark R. Miscione kaskader -
Jimmy Hart kaskader -
Damita Jane Howard
kaskader
6.0
Sarah Irwin kaskader -
Tim James kaskader -
Michael Jamorski kaskader -
Eric Linden
kaskader
-
Tim McAdams
kaskader
6.0
Niko Nedyalkov kaskader -
Jane Oshita kaskader -
Leesa Pate kaskader -
Michelle Rose
kaskader
-
R. Matthew Scheib
kaskader
-
Erik Schultz kaskader -
Bruce Anthony Shepperson kaskader -
Joseph Singletary kaskader -
Robert Daniel Souris kaskader -
Jackson Spidell kaskader -
Tyler J Tiffany kaskader -
Robert Tinsley kaskader -
Todd Warren kaskader -
Niahlah Hope kaskader -
Khalid Ghajji kaskader -
Marie Mouroum kaskader -
Granger Summerset II kaskader -
Mark Tearle układacz -
Amanda Fordham dubler: Scarlett Johansson -
Briana LaChelle Lantz dubler: Gwyneth Paltrow -
Jessica Walker dubler -
Nev Smith dubler -
Eli Logue dubler -
Jared Leland Gore dubler -
Tracie Garrison dubler -
Grace Marie Williams
dubler
6.0
Jim Templar dubler -
Jody Cieutat dubler -
Qualen Bradley dubler -
Amanda Fordham dubler (dodatkowy) -
Jason Lanier Brown efekty cyfrowe -
Dan Deleeuw nadzorca efektów wizualnych -
Emily Denker montaż efektów wizualnych -
Christopher Finley koordynator efektów wizualnych -
Dianne Gramling inżynier oprogramowania -
Lee Gramling inżynier oprogramowania -
Jen Underdahl producent efektów wizualnych -
Phil Mallon dubler (niewymieniony w czołówce) -
Libor Brůha kamerzysta (asystent) -
Adam Castro kamerzysta (asystent) -
Louie DeMarco kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Alessandro Di Meo kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Austin English kamerzysta (asystent) -
Tim Fabrizio kamerzysta (druga ekipa) -
Tim Fabrizio operator steadicam -
Kent Harvey operator kamery -
Matthew Haskins kamerzysta (asystent) -
Walrus J.U.I.C.E. Howard kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Abbie Knights elektryk -
Nicholas Leone kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Sarah Levy operator kamery (dodatkowy) -
Richard Masino kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Taylor Matheson kamerzysta (asystent) -
Maurice K. McGuire operator kamery (druga ekipa) -
Saul McSween kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Sean Hunter Moe kamerzysta (asystent) -
Jeff Murrell oświetlenie -
Sean Ricigliano operator kamery -
George Selden oświetlenie (Nowy Jork) -
Daniel Wurschl kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Marco La Torre główny animator -
Richard Castro księgowy produkcji -
Lindsey Ellis księgowy (asystent) -
Daniella LaGraff księgowy (asystent) -
Jeffrey Neumeier księgowy (asystent) -
Kim Ronstadt księgowy (asystent) -
Michele Wright księgowy (asystent) -
Daniel Broverman animator -
Stephen A. Buckley animator -
Manjoe Chan animator -
Alessandro Ciucci animator -
Isaac Marcos Gonzalez animator -
Alexis Kerjosse animator -
Brad Share animator -
Heriyanto Tio animator -
Terence Bannon główny animator -
Javier Cimentada animator -
Cecile Dubois-Herry
animator
-
Tony Flemming animator -
Camilo Duarte Franco animator -
Rodrigo Guerrero animator -
Ellen Hoffmann główny animator -
Cihan Kiliccioglu animator -
Brad Lincoln animator -
Dave Logan animator -
Yuhon Ng animator -
Lukas Niklaus animator -
Juan Sebastian Niño Florez główny animator -
Lin Ren animator -
Martin Rossi animator -
Jason Walmsley animator -
Seckin Yalin animator -
Zack Bradford księgowy -
Cindy Howe Cockburn księgowy -
Elle Davida księgowy (asystent) -
Jamie Fleming księgowy (asystent) -
Talia Leone księgowy -
Dexter W. Mills księgowy (asystent) -
Matthew Miskell księgowy (dodatkowe zdjęcia) -
Monica Ng księgowy (asystent) -
Terry Notary
choreograf
8.0
David Romano księgowy -
Matt Aitken nadzorca efektów wizualnych -
Victor Almela zecer -
Juan Alonso zecer -
Pedro Andrade główny zecer -
Rob Andrews nadzorca grafiki komputerowej -
Isabel Arboleya koordynator efektów wizualnych -
Alexandre Bain zecer -
Heath Baker zecer -
Magali Barbé główny animator -
Tommy Barry efekty wizualne -
Jenny Basen producent efektów wizualnych -
Nicolas Beaufays zecer -
James Bell efekty wizualne -
Chris Berry zecer -
Jarnail Bhachu zecer -
Richard Binnington koordynator efektów wizualnych -
Sudeepto Bose główny zecer -
Steve Braggs tworzący w technologii cyfrowej -
Paul Chapman główny zecer -
Erik Bruhwiler zecer -
Jennifer Burke zecer -
Jake Bush efekty wizualne -
Marc Calvelo główny animator -
Luca Cantani animator -
Miguel Carballal zecer -
Helen Carr zecer -
Lee Cashmore animator -
Edward Catley układ graficzny -
Stephane Ceretti nadzorca efektów wizualnych (druga ekipa) -
Dmitrijs Cernagovs efekty wizualne -
Anwei Chen producent efektów wizualnych -
Michael Chen animator -
Peter Chen główny animator -
Aleksei Chernogorod nadzorca komponowania -
Carlos Ciudad producent efektów wizualnych -
Trent Claus nadzorca efektów wizualnych -
Stephanie Cooper zecer -
David Cordon kierownik produkcji efektów wizualnych -
Ben Cowell-Thomas efekty wizualne -
Ryan Cronin główny animator -
Aaron Cubis montaż efektów wizualnych -
Ken Dailey producent efektów wizualnych -
Lorelei David montaż efektów wizualnych -
Agueda Del Castillo główny zecer -
Nicolas Derory zecer -
Megan Dolman tworzący w technologii cyfrowej -
Vincent Désilets główny animator -
Russell Earl nadzorca efektów wizualnych -
Elmar Bragi Einarsson dyrektor techniczny -
Kadir Can Eksi efekty wizualne -
Jane Ellis koordynator efektów wizualnych -
Dan Enstrom zecer -
Jenn Epstein główny zecer -
Katherine Farrar producent efektów wizualnych -
James Farrington animator -
Andrew Fensom główny zecer -
Bruno Fernandes główny zecer -
Igor Fiorentini główny zecer -
Richard Fox zecer -
Zachary Freiberg efekty wizualne -
Borja Fuste zecer -
Aron Galabuzi zecer -
Geoffroy Givry główny zecer -
Mark Gordon główny zecer -
Xian Guan dyrektor techniczny -
Mikhail Gubkin dyrektor techniczny -
Melanie Guerreiro dyrektor techniczny -
Venetia Hadley główny zecer -
Jamie Hallett nadzorca efektów wizualnych -
Lindsay Hallett producent wykonawczy efektów wizualnych -
Alex Hanneman zecer -
Travis Harkleroad efekty wizualne -
Daniel Harkness główny zecer -
Dan Harrod główny zecer -
Robert Hemmings główny animator -
Peter Herlein główny zecer -
Julian Howard układ graficzny -
Joe Howes efekty wizualne -
Zave Jackson nadzorca komponowania -
Jan Jinda efekty wizualne -
Abhinaw John efekty wizualne -
Kimberly Julien efekty wizualne -
Mark Julien zecer -
Lukas Kampichler zecer -
Eric Kasanowski nadzorca komponowania -
Abbie Kennedy układ graficzny -
Patrick Kilgallon układ graficzny -
Oliver Kirchhoff układ graficzny -
Matthias Klein główny zecer -
Mélanie Le Bloa zecer -
Christopher Learmonth montaż efektów wizualnych -
Danny Lee zecer -
Marco Lee efekty wizualne -
Skeel Lee dyrektor techniczny -
Julien Legay efekty wizualne -
Vitor Libardi efekty wizualne -
Lara Lom producent efektów wizualnych -
Daniel Long zecer -
Hannah Long montaż efektów wizualnych -
Lucy Luong układ graficzny -
Miguel Macaya główny zecer -
Arnaud Malherbe dyrektor techniczny -
Himaram Mandali tworzący w technologii cyfrowej -
Tess Marshall koordynator efektów wizualnych (asystent) -
Xavier Martin dyrektor techniczny -
Riccardo Mascia zecer -
Karin Mattsson animator -
Jamie McCarter inżynier oprogramowania -
Samantha McConnell zecer -
Leon Mccormick efekty wizualne -
Owen McGonigle efekty wizualne -
Himanshu Meena układ graficzny -
Michael Melchiorre nadzorca komponowania -
Ben Mendoza układ graficzny -
Josh Methven dyrektor techniczny -
Maurice Miller zecer -
David Moraton dyrektor techniczny -
Vinayak More efekty wizualne -
Katie Morris tworzący w technologii cyfrowej -
Helen Newby główny zecer -
Harry Nichols dyrektor techniczny (asystent) -
Thomas Nittmann producent wykonawczy efektów wizualnych -
Peter Olliff koordynator efektów wizualnych -
Michelangelo Neri Orliani nadzorca komponowania -
Alexandros Papasozomenos efekty wizualne -
Massimo Pasquetti główny zecer -
Margaux Peach koordynator efektów wizualnych -
Stuart Penn nadzorca efektów wizualnych -
Chris Petts nadzorca grafiki komputerowej -
Alessandro Pieri zecer -
Danny Popovic główny zecer -
Kelly Port nadzorca efektów wizualnych -
Roberto Raio animator -
Francisco Ramirez montaż efektów wizualnych -
Vijay Bharath Reddy główny zecer -
Diego Riestra główny zecer -
Wesley Roberts zecer -
Francesco Russo zecer -
Miguel A. Salek dyrektor techniczny -
Anna Samuel efekty wizualne -
Gonzalo Sanchez główny zecer -
Matteo Sanna główny animator -
Miguel Santana da Silva zecer -
Steve Sauers nadzorca grafiki komputerowej -
Andrew Savinskiy zecer -
David Schott modelarz cyfrowy -
Shaun Scott grafik komputerowy -
Jason Selfe zecer -
Tamar Shaham koordynator efektów wizualnych -
Leona Sharkey efekty wizualne -
Brian Silva dyrektor techniczny -
Matina Skouteri koordynator efektów wizualnych -
Sam Sloan zecer -
Edmond Smith III efekty wizualne -
Doug Spilatro efekty wizualne -
Simon Stanley-Clamp nadzorca efektów wizualnych -
Tim Stern zecer -
Andy Stevens montaż efektów wizualnych -
Balázs Sántha zecer -
Werner Ten Hoeve zecer -
Brian Thomason efekty wizualne -
Zelda Tinska
kierownik produkcji efektów wizualnych
-
Adam Trowse główny zecer -
Kat Turner koordynator efektów wizualnych -
Nicolas Valente zecer -
Olivier Van Zeveren tworzący w technologii cyfrowej -
Devendra Verma zecer -
David Vivaldini zecer -
Adam Walker efekty wizualne -
Kimberley Watts animator -
William Marshall Wilkinson montaż efektów wizualnych -
Blake Winder nadzorca komponowania -
Simon Wottge główny animator -
Mark S. Wright montaż efektów wizualnych -
Rebecca Hung Han Yun efekty wizualne -
Joffrey Zeitouni animator -
James Pyper efekty wizualne (niewymieniony w czołówce) -
John Garrett operator kamery (druga ekipa) -
Daniel Guadalupe kamerzysta (asystent) -
Geoffrey Haley
operator steadicam
-
Annabelle Nutt oświetlenie -
Nikhil Paniz operator kamery -
Zach Steele oświetlenie -
Jan Strasek kaskader -
Beverly Abbott kierownik produkcji efektów wizualnych -
Hayley Adams układ graficzny -
Matthew Adams główny zecer -
Brian J. Alvarez efekty wizualne -
Doug Appleton nadzorca efektów wizualnych -