Avengers: Koniec gry 7.5

Po dramatycznych wydarzeniach z filmu Avengers: Wojna bez granic Iron Man samotnie dryfuje po kosmosie, połowa superbohaterów przestała istnieć, a Kapitan Ameryka próbuje pogodzić się z porażką. Świat już nigdy nie będzie taki sam, a ocaleni muszą nauczyć się żyć w nowych warunkach. Nie wszyscy jednak dają za wygraną. Gdy w bazie Avengers pojawia się Ant-Man, w głowach herosów rodzi się szalony plan zmiany obecnego stanu rzeczy. Czy jest możliwe odwrócenie „Efektu Thanosa” i przywrócenie do naszego świata tych, co odeszli? Iron Man, Kapitan Ameryka, Thor, Hulk, Czarna Wdowa i pozostali zbierają się ponownie, żeby wyruszyć w pełną przygód podróż po najważniejszych momentach w historii Avengers.

Obsada

Reżyseria
Średnia
Anthony Russo 5.0
Joe Russo 5.0
R. Ben Parker (asystent) -
Chris Castaldi (asystent) -
Jeff Okabayashi (asystent) -
Matt Haggerty (asystent) -
Simon Downes (asystent) (Wielka Brytania) -
Dan John (asystent) (Wielka Brytania) -
Mark Johnstone (asystent) (Wielka Brytania) -
Mark Rossi (asystent) (Wielka Brytania) -
Jeremy Moffett (asystent) (dodatkowy) -
James Edward Tilden (asystent) (dodatkowy) -
Ryan Gentilucci (asystent) (dodatkowy) -
David Sardi (asystent) (druga ekipa) -
Paul Schneider (asystent) (druga ekipa) -
Brandon Folsom (asystent) (druga ekipa) -
Sam Hargrave
(reżyser drugiej ekipy)
Scenariusz
Średnia
Christopher Markus 5.7
Stephen McFeely 5.7
Jack Kirby
(komiks)
10.0
Jim Starlin (komiks) 9.0
Stan Lee
(komiks)
10.0
Producenci
Średnia
Kevin Feige
producent
10.0
Michael Grillo producent wykonawczy -
Victoria Alonso
producent wykonawczy
9.0
Louis D'Esposito
producent wykonawczy
7.0
Jon Favreau
producent wykonawczy
7.2
Stan Lee
producent wykonawczy
10.0
Trinh Tran producent wykonawczy -
James Gunn
producent wykonawczy
6.5
Kasey Price producent wykonawczy (asystent) -
Ari Costa producent towarzyszący -
Nicholas Simon producent liniowy (Filipiny) -
Mitchell Bell współproducent -
Christopher Markus
współproducent
5.7
Stephen McFeely współproducent 5.7
Jason Tamez nadzorca produkcji -
Angie Lee Cobbs koordynator produkcji (asystent) (Nowy Jork) -
Rachael Lin Gallaghan koordynator produkcji -
Sarah Spearing koordynator produkcji (druga ekipa) -
Lieren Stuivenvolt Allen koordynator produkcji (asystent) -
Elizabeth Tyson koordynator produkcji -
Jim Velasco koordynator postprodukcji -
Tien Nguyen koordynator postprodukcji -
Adam Cole nadzorca postprodukcji -
Lulu Morgan nadzorca produkcji (Wielka Brytania) -
Page Rosenberg-Marvin nadzorca produkcji (druga ekipa) -
Daniel A. Parker koordynator produkcji (dodatkowe zdjęcia) (Los Angeles) -
Prashant Sharan kierownik produkcji -
Joe Guest kierownik produkcji (Nowy Jork) -
Jamie Lengyel kierownik produkcji (Wielka Brytania) -
Kerrie Lloyd koordynator produkcji (Wielka Brytania) -
Ben Kozel koordynator produkcji (asystent) (Wielka Brytania) -
Cheryl Kerr kierownik produkcji -
Jessica Pearce koordynator produkcji -
Aktorzy
Średnia
Robert Downey Jr.
Iron Man / Tony Stark
8.2
Chris Evans
Kapitan Ameryka / Steve Rogers
7.6
Scarlett Johansson
Czarna Wdowa / Natasha Romanoff
8.0
Karen Gillan
Nebula
7.1
Paul Rudd
Ant-Man / Scott Lang
6.8
Chris Hemsworth
Thor
7.2
Jeremy Renner
Clint Barton / Sokole Oko
7.5
Josh Brolin
Thanos
7.6
Mark Ruffalo
Bruce Banner / Hulk
7.6
Don Cheadle
James Rhodes / War Machine
7.2
Brie Larson
Carol Danvers / Kapitan Marvel
7.4
Gwyneth Paltrow
Pepper Potts
7.4
Elizabeth Olsen
Scarlet Witch / Wanda Maximoff
7.6
Tom Holland
Peter Parker / Spider-Man
6.7
Benedict Cumberbatch
Dr Stephen Strange
8.3
Chadwick Boseman
Czarna Pantera / T'Challa
6.0
Zoe Saldana
Gamora
7.3
Tessa Thompson
Walkiria
6.1
Evangeline Lilly
Hope van Dyne / Osa
7.6
Rene Russo
Frigga
7.0
Anthony Mackie
Falcon / Sam Wilson
7.1
Danai Gurira
Okoye
7.0
Dave Bautista
Drax
6.7
Sebastian Stan
Bucky Barnes / Zimowy Żołnierz
7.1
John Slattery
Howard Stark
6.5
Tilda Swinton
Przedwieczna
7.3
Benedict Wong
Wong
6.3
Bradley Cooper
Rocket Raccoon (głos)
7.7
Emma Fuhrmann
Cassie Lang
6.0
Frank Grillo
Brock Rumlow / Crossbones
7.3
Linda Cardellini
Laura Barton
6.5
Michael Douglas
Hank Pym
8.0
Robert Redford
Alexander Pierce
8.1
Taika Waititi
Korg (głos)
7.3
Hayley Atwell
Margaret Carter
7.1
Letitia Wright
Shuri
3.7
Pom Klementieff
Mantis
7.5
Samuel L. Jackson
Nick Fury
8.2
Jon Favreau
Peggy Carter
7.2
Michelle Pfeiffer
Janet Van Dyne
8.0
Hiroyuki Sanada
Akihiko
7.2
Winston Duke
M'Baku
6.0
Natalie Portman
Jane Foster
8.1
Tom Hiddleston
Loki
7.6
Cobie Smulders
Maria Hill
6.5
Vin Diesel
Groot (głos)
8.0
William Hurt
Thaddeus Ross, sekretarz stanu
7.3
James D'Arcy
Edwin Jarvis
8.5
Jacob Batalon
Ned
4.7
Maximiliano Hernández
Jasper Sitwell
7.0
Marisa Tomei
Ciocia May
7.4
Angela Bassett
Ramonda
6.4
Sean Gunn
Kraglin / Rocket
7.0
Tom Vaughan-Lawlor
Ebony Maw
-
Chris Pratt
Peter Quill / Star-Lord
7.1
Lexi Rabe Morgan Stark -
Ross Marquand
Czerwona Czaszka
6.0
Joe Russo
Smutny mężczyzna
5.0
Terry Notary
Nastoletni Groot
8.0
Kerry Condon
Friday (głos)
6.3
Michael James Shaw
Corvus Glaive
-
Ben Sakamoto Cooper Barton -
Ava Russo Lila Barton -
Cade Woodward
Nathaniel Barton
6.0
Stan Lee
Kierowca
10.0
Yvette Nicole Brown
Agentka T.A.R.C.Z.Y.
5.5
Callan Mulvey
Jack Rollins
7.0
Lia Mariella Russo Lia -
Julian Russo Julian -
Taylor Patterson Taylor -
Agostino Rosalina Augie -
Ken Jeong
Ochroniarz
8.0
Ty Simpkins
Harley Keener
7.0
Jackson A. Dunn
Scott Lang (lat 12)
Lee Moore Scott Lang (lat 93) -
Bazlo LeClair Scott Lang jako dziecko -
Loen LeClair Scott Lang jako dziecko -
Matthew Berry Agent T.A.R.C.Z.Y. -
Joy McAvoy Asgardyjska dziewica -
John Michael Morris Młody Hank Pym -
Michael A. Cook Agent T.A.R.C.Z.Y. -
Brent McGee Strażnik przy bramie -
Brian Schaeffer Żandarm -
Jamie Wedel Sierżant prowadzący musztrę -
Anthony G Breed Młody Stan Lee -
Erica Ribley Dziewczyna w samochodzie -
Monique Ganderton
Nastoletnia Proxima Midnight
7.0
Jim Starlin Mężczyzna z grupy wsparcia 9.0
Hye Jin Jang
Japonka
6.0
Jack Champion Dziecko na rowerze -
Russell Bobbitt
Właściciel restauracji
-
Sam Hargrave
Kierowca ciężarówki
Patrick Gorman
Stary Steve Rogers
-
Aaron Lazar Sobowtór Doctora Stranga -
James Lin Kucharz w restauracji -
Benjamin Weaver Kadet (niewymieniony w czołówce) -
Paul Pillsbury Wojskowy kadet (niewymieniony w czołówce) -
Shaun McMillan
Wojskowy podoficer (niewymieniony w czołówce)
-
Maxwell Highsmith Wojskowy oficer (niewymieniony w czołówce) -
Michael Pierino Miller Ranny biznesmen (niewymieniony w czołówce) -
Floyd Anthony Johns Jr. Wojownik Jabari (niewymieniony w czołówce) -
Maria Z. Wilson Nowojorska biegaczka (niewymieniony w czołówce) -
Miles Webb Naukowiec z lat 70. / Pracownik laboratorium (niewymieniony w czołówce) -
Renah Gallagher Wojskowa sekretarka (niewymieniony w czołówce) -
Daniela Gaskie Sierż. Gwardii Narodowej (niewymieniony w czołówce) -
Greg Tiffan Kadet (niewymieniony w czołówce) -
Jimmy Ray Pickens
Mężczyzna z grupy wsparcia (niewymieniony w czołówce)
-
Timothy Carr Żołnierz w mundurze polowym (niewymieniony w czołówce) -
Cameron Brumbelow Agent T.A.R.C.Z.Y. (niewymieniony w czołówce) -
Ami Fujimoto Japonka (niewymieniony w czołówce) -
Raul Alcantar Uczeń szkoły wyższej (niewymieniony w czołówce) -
Jacob Evans Agent T.A.R.C.Z.Y. (niewymieniony w czołówce) -
Brent Moorer Gaskins Sierżant odpowiedzialny za musztrę (niewymieniony w czołówce) -
Anthony B. Harris Członek brygady antyterrorystycznej T.A.R.C.Z.Y. (niewymieniony w czołówce) -
Robert Payen Ochroniarz (niewymieniony w czołówce) -
James Robert Taylor Wojskowy oficer (niewymieniony w czołówce) -
Robert Tinsley Wojskowy oficer (niewymieniony w czołówce) -
Penelope Kathryn Golden Uczennica liceum Midtown (niewymieniony w czołówce) -
Alexa Whitaker Wojowniczka Jabari (niewymieniony w czołówce) -
Maurice P. Kerry
Strażnik króla (niewymieniony w czołówce)
6.0
Samantha Mishinski
Studentka (niewymieniony w czołówce)
6.0
Jennifer 'Ms Fer' Russell Piesza (niewymieniony w czołówce) -
Kiersten Dolbec Reporterka (niewymieniony w czołówce) -
Monica Mathis Dziewczyna w samochodzie w latach 70. (niewymieniony w czołówce) -
Eric Patrick Cameron Uczeń liceum Midtown (niewymieniony w czołówce) -
Carrie Coon
Proxima Midnight (głos) (niewymieniony w czołówce)
-
Ryan L. Price Daniels, oficer nowojorskiej policji (niewymieniony w czołówce) -
Jamaal Burcher Pracownik EMS (niewymieniony w czołówce) -
Roe Dunkley Strażnik króla (niewymieniony w czołówce) -
Khalid Ghajji Członek plemienia na granicy (niewymieniony w czołówce) -
Keith Nussbaum Agent T.A.R.C.Z.Y. (niewymieniony w czołówce) -
Eric Wallace Wojownik (niewymieniony w czołówce) -
Daniel Callister Naukowiec (niewymieniony w czołówce) -
Jay D. Kacho Dziadek w Memorial Park (niewymieniony w czołówce) -
Jaylen Davis Wakandyjczyk (niewymieniony w czołówce) -
Camille Kinloch Uczennica liceum Midtown (niewymieniony w czołówce) -
Eric Word Wojownik (niewymieniony w czołówce) -
Jamel Chambers Handlowiec (niewymieniony w czołówce) -
Nolan Ekberg Pieszy w Nowym Jorku (niewymieniony w czołówce) -
Steven Essani Żołnierz (niewymieniony w czołówce) -
José Alfredo Fernandez Agent T.A.R.C.Z.Y. (niewymieniony w czołówce) -
Emelita T. Gonzalez Czarownica o wielkiej sile (niewymieniony w czołówce) -
Faith Logan
Studentka (niewymieniony w czołówce)
6.0
Jan Strasek Wojskowy kadet (niewymieniony w czołówce) -
Kris Taylor Królewski strażnik (niewymieniony w czołówce) -
Travis Thompson Wojskowy mechanik (niewymieniony w czołówce) -
Mariusz Bonaszewski
Iron Man / Tony Stark (polski dubbing)
7.2
Piotr Grabowski
Thor (polski dubbing)
7.7
Grzegorz Damięcki
Bruce Banner / Hulk (polski dubbing)
Paweł Ciołkosz
Kapitan Ameryka / Steve Rogers (polski dubbing)
7.7
Piotr Adamczyk
Ant-Man / Scott Lang (polski dubbing)
6.7
Wiktoria Gorodeckaja
Czarna Wdowa / Natasza Romanow (polski dubbing)
5.5
Jacek Braciak
Rocket (polski dubbing)
7.6
Tomasz Sapryk
James Rhodes / War Machine (polski dubbing)
7.1
Marcin Przybylski
Clint Barton / Hawkeye (polski dubbing)
6.9
Jan Frycz
Thanos (polski dubbing)
7.1
Julia Kijowska
Nebula (polski dubbing)
6.7
Piotr Polk
Howard Stark (polski dubbing)
7.4
Danuta Stenka
Starożytna (polski dubbing)
7.3
Joanna Jeżewska
Frigga (polski dubbing)
6.0
Jakub Gawlik Peter Parker / Spider-Man (polski dubbing) 6.0
Paweł Małaszyński
Peter Quill / Star-Lord (polski dubbing)
6.6
Mateusz Damięcki
Falcon / Sam Wilson (polski dubbing)
7.2
Magdalena Kumorek
Pepper Potts (polski dubbing)
6.8
Paulina Holtz
Gamora (polski dubbing)
6.4
Zdzisław Wardejn
Kierowca samochodu (Stan Lee) (polski dubbing)
7.1
Joanna Borer
Pracowniczka departamentu (polski dubbing)
6.0
Anna Cieślak
Dr Jane Foster (polski dubbing)
6.7
Olga Cybińska Córka Tony'ego (polski dubbing) 6.0
Maria Dębska
Carol Danvers / Kapitan Marvel (polski dubbing)
Marta Dylewska (polski dubbing) -
Anna Gajewska
F.R.I.D.A.Y. (polski dubbing)
6.0
Dominika Kachlik
(polski dubbing)
6.0
Monika Krzywkowska
Laura Burton (polski dubbing)
6.8
Angelika Kurowska
(polski dubbing)
-
Michalina Łabacz
Walkiria (polski dubbing)
6.9
Małgorzata Prochera (polski dubbing) 6.0
Aleksandra Radwan
Mantis (polski dubbing)
Magdalena Różczka
Peggy Carter (polski dubbing)
6.7
Lidia Sadowa
Scarlet Witch / Wanda Maximoff (polski dubbing)
7.5
Aneta Todorczuk-Perchuć
Hope van Dyne / Osa (polski dubbing)
6.8
Martyna Szymańska (polski dubbing) 6.0
Marta Wągrocka
(polski dubbing)
6.0
Monika Węgiel
Okoye (polski dubbing)
6.0
Anna Wodzyńska
(polski dubbing)
6.0
Barbara Zielińska
(polski dubbing)
7.0
Bartłomiej Bobrowski
Ebony Mew (polski dubbing)
Maksymilian Bogumił (polski dubbing) 5.5
Marcin Bosak
Loki (polski dubbing)
6.7
Bruno Bytner Młodszy syn Clinta (polski dubbing) 6.0
Artur Dziurman
Drax Niszczyciel (polski dubbing)
7.2
Oskar Hamerski (polski dubbing) -
Marcin Hycnar
James „Bucky” Barnes / Zimowy Żołnierz (polski dubbing)
6.8
Robert Jarociński
Mały Groot (polski dubbing)
6.0
Jacek Król
Corvus Glaive (polski dubbing)
7.0
Kamil Kula
Czarna Pantera / T’Challa (polski dubbing)
Damian Kulec
(polski dubbing)
-
Szymon Kuśmider
Jasper Sitwell (polski dubbing)
7.0
Grzegorz Kwiecień
Jarvis (polski dubbing)
7.0
Mateusz Kwiecień (polski dubbing)
Jacek Lenartowicz
Red Skrull (polski dubbing)
Bernard Lewandowski (polski dubbing) 7.0
Łukasz Lewandowski
Mężczyzna z grupy Steve'a (polski dubbing)
Olgierd Łukaszewicz
Alexander Pierce / Hank Pym (polski dubbing)
7.2
Waldemar Modestowicz (polski dubbing) 8.0
Paweł Peterman M'Baku (polski dubbing) 6.0
Michał Piela
Happy Hogan / Wong (polski dubbing)
7.4
Michał Podsiadło
(polski dubbing)
6.0
Kamil Pruban
(polski dubbing)
6.3
Szymon Roszak
(polski dubbing)
7.0
Antoni Scardina
Młody Scott Lang (polski dubbing)
-
Jakub Strach (polski dubbing) -
Bartosz Wesołowski
(polski dubbing)
5.5
Michał Żebrowski
Doktor Stephen Strange (polski dubbing)
7.1
Michał Żurawski
Korg (polski dubbing)
Zdjęcia
Średnia
Trent Opaloch 9.0
Chris Adkins (pomoc techniczna) (druga ekipa) -
Jeremy Braben (dyrektor ds. fotografii lotniczej) 8.0
Michael J. Coo (główna pomoc techniczna) -
Charles Crivier (główna pomoc techniczna) (druga ekipa) -
Timothy Jipping (pomoc techniczna) -
Ryan L. Lizardi (pomoc techniczna) -
K.C. Roballo (pomoc techniczna) -
Allen Robinson (pomoc techniczna) -
Justin Yard (pomoc techniczna) -
Dylan Goss (dyrektor ds. fotografii lotniczej) 8.0
Paul Hughen (kierownik zdjęć) (druga ekipa) -
Zavier Bolton (pomoc techniczna) -
Alexander Cruz (pomoc techniczna) -
Jeffrey Engelson (pomoc techniczna) -
Jordan Hager (pomoc techniczna) (druga ekipa) -
Steven Sutherland
(pomoc techniczna)
-
Charles Arnold (pomoc techniczna) -
Kai Wai Cheng (pomoc techniczna) (Nowy Jork) -
Christopher Crivier (pomoc techniczna) (dodatkowe zdjęcia) (Los Angeles) -
Brian Michael Hill
(pomoc techniczna)
-
Mitchell Andrew Lillian (główna pomoc techniczna) -
Mike Nami Jr. (pomoc techniczna) -
Brendon Phillips (główna pomoc techniczna) -
Glen Purdy (pomoc techniczna) -
Michael Shaw (pomoc techniczna) -
Jake Simmons (pomoc techniczna) -
L. Ray Skinner (pomoc techniczna) -
Kompozytorzy
Średnia
Alan Silvestri 7.5
Kostiumy
Średnia
Judianna Makovsky -
David Butler -
MacKenzie Cleveland -
Jennifer Ashley Connell -
Nick Scarano (nadzorca kostiumów) -
Pete White (Robert Downey Jr.) -
Javier Arrieta -
Jason Blackman -
Kevin Boyett -
Charelle Bronson -
Tiffany Busche -
Javier G. Gonzalez -
Ana González-Dorta -
Nisa Kellner -
Michelle Liu -
Mike Lutz -
Melanie Mascioli -
Philip Quinn -
Valerie L. Rudolph -
Judi Stewart (ponownie nakręcone ujęcia) (niewymieniony w czołówce) -
Montaż
Średnia
Jeffrey Ford 9.0
Matthew Schmidt 8.0
Robin Buday (asystent) -
Cassie Dixon (asystent) -
Christian Sharaf (asystent) -
Dave Cory (asystent) -
Hector Padilla (asystent) -
Craig Tanner (dodatkowy) -
Cory Gath (asystent) -
Charakteryzacja
Średnia
Jennifer Bell fryzjer osobisty: Robert Downey Jr. -
Mary Castor charakteryzator -
Hil Cook charakteryzator osobisty: Evangeline Lilly -
Michelle Diamantides główny stylista -
Janine Rath nadzorca stylizacji -
Deborah Rutherford
główny charakteryzator
9.0
Deborah Rutherford
nadzorca charakteryzacji (druga ekipa)
9.0
Amber Actaboski charakteryzator (dodatkowy) -
Carlton Coleman efekty specjalne makijażu -
Nancy Cummings efekty specjalne makijażu -
Derek Garcia charakteryzator -
Tim J. Hays efekty specjalne makijażu -
Jonah Levy efekty specjalne makijażu -
Robert Lugo nadzorca stylizacji (druga ekipa) (Nowy Jork) -
Taschi Lynell fryzjer (dodatkowe zdjęcia) -
Gaby Macias efekty specjalne makijażu -
Anna Majewski fryzjer -
Donald McInnes charakteryzator osobisty: Benedict Cumberbatch -
Donald McInnes fryzjer osobisty: Benedict Cumberbatch -
Bart Mixon
efekty specjalne makijażu
9.0
Jon Moore efekty specjalne makijażu -
Bill Myer charakteryzator osobisty: Sebastian Stan, Chris Evans -
Christopher Allen Nelson
efekty specjalne makijażu
7.0
Valerie Patterson charakteryzator -
Robin Pritchard efekty specjalne makijażu: Dave Bautista -
Anna Quinn główny stylista (druga ekipa) -
Taylor Schulte efekty specjalne makijażu -
Briky Stone charakteryzator -
Vasilios Tanis główny charakteryzator -
Clinton Wayne efekty specjalne makijażu -
Jay Wejebe charakteryzator osobisty: Chris Evans (dodatkowe zdjęcia) -
LuAndra Whitehurst efekty specjalne makijażu -
Lauren Winegar charakteryzator -
Scenografia
Średnia
Charles Wood scenograf 9.0
Ray Chan dyrektor artystyczny nadzorujący 8.0
Julian Ashby dyrektor artystyczny -
Thomas Brown dyrektor artystyczny -
Michaela Cheyne dyrektor artystyczny -
Nigel Churcher dyrektor artystyczny -
Jordan Crockett dyrektor artystyczny -
Jann K. Engel
dyrektor artystyczny
-
Beat Frutiger dyrektor artystyczny -
Matthew Gatlin dyrektor artystyczny -
Kevin Houlihan dyrektor artystyczny -
Sean Ryan Jennings dyrektor artystyczny -
Mike Stallion dyrektor artystyczny -
Brian Stultz dyrektor artystyczny -
Gurel Mehmet dyrektor artystyczny -
Mark Swain dyrektor artystyczny -
Jennifer Bash dyrektor artystyczny (asystent) -
Shawn D. Bronson dyrektor artystyczny (asystent) -
Kevin Gilbert dyrektor artystyczny (asystent) -
Luke Whitelock dyrektor artystyczny (asystent) -
Chris Arnold projektant wnętrz -
Erik Haraldsted projektant wnętrz -
Ron Mason projektant wnętrz -
Brian A. Waits projektant wnętrz -
Haisu Wang projektant wnętrz -
Timothy M. Earls projektant wnętrz -
Robert Fechtman projektant wnętrz -
Silvia Mahapatra projektant wnętrz -
Justin Trudeau projektant wnętrz -
Leslie Pope
dekorator wnętrz
-
Tonja Schurmann dekorator wnętrz (Wielka Brytania) -
Katelyn Cocherell dekorator wnętrz (asystent) -
John David Duncan dekorator wnętrz (asystent) -
Claudia Bonfe dekorator wnętrz (asystent) -
Autumn Atkinson rekwizytor -
Mark Bialuski główny architekt -
Russell Bobbitt
główny rekwizytor
-
Tony Bohorquez modelarz -
Maxwell Britton rekwizytor -
Jonathan Burdeshaw rzeźbiarz -
Susan A. Burig projektant graficzny -
Michael Corrigan rekwizytor -
Hank Curtis rekwizytor -
Darrin Denlinger scenopis obrazkowy -
James L. Eddy główny rekwizytor (druga ekipa) -
Philip Hall rekwizytor (dodatkowy) (asystent) -
Rohan Harris malarz -
Todd Harris scenopis obrazkowy -
Zak Howell rekwizytor -
Tommy Janulis główny rekwizytor (Nowy Jork) -
Jenn Moye projektant graficzny -
Kyle S. Plowden rekwizytor -
Robert Saccenti rekwizytor -
Shawn Upthegrove rekwizytor -
Nathan Alexander rekwizytor (asystent) -
Steven Brown rzeźbiarz -
Kurtis Campbell rekwizytor -
Robert Castillo
scenopis obrazkowy
7.0
Ray Chan scenograf (dodatkowe zdjęcia) 8.0
Robert Davis rekwizytor -
Jordan Foster rekwizytor -
James Miller rzeźbiarz -
Clarissa Mobley rekwizytor -
Matthew Nelson projektant graficzny -
Lisa 'Pike' Rincon rekwizytor -
Danny Rowe rekwizytor (dodatkowe zdjęcia) -
Eric Sherlin rekwizytor -
Meagan Skerchock rekwizytor -
Jim Stubblefield główny rekwizytor (asystent) -
Robert 'Rock' Galotti zbrojmistrz (dodatkowe zdjęcia) (ponownie nakręcone ujęcia) -
Sarah Falls rzeźbiarz (ponownie nakręcone ujęcia) -
Dźwięk
Średnia
Chad Audino dźwięk (druga ekipa) -
Tyler Blythe dźwięk -
Julian Cabrera mikrofoniarz (dodatkowy) -
Charles German mikser (druga ekipa) -
Michael Kersting dźwięk (druga ekipa) -
Daniel Laurie nadzorujący montaż dźwięku -
Will Loftin mikrofoniarz (druga ekipa) -
Shannon Mills projektant dźwięku (niewymieniony w czołówce) -
Shannon Mills nadzorujący montaż dźwięku -
John Pritchett
mikser
7.0
David M. Roberts mikrofoniarz -
Carl Rohrs mikser -
Matt Aston mikrofoniarz -
Greg Crawford mikser postsynchronu (Atlanta) -
Matt Derber mikrofoniarz (druga ekipa) -
David Farmer projektant dźwięku -
Christopher Flick nadzorca imitacji -
Nia Hansen projektant dźwięku -
Tom Johnson mikser ponownego nagrania -
Christian Joyce mikser (druga ekipa) (Wielka Brytania) -
Jeff King mikser ponownego nagrania (asystent) -
Kate Morath mikrofoniarz (druga ekipa) (Wielka Brytania) -
Samson Neslund
montaż efektów dźwiękowych
-
Dan O'Connell imitator dźwięku -
Jesse Parker dźwięk (druga ekipa) -
Juan Peralta
mikser ponownego nagrania
-
Jacob Riehle montaż dialogów -
Shelley Roden imitator dźwięku -
Johnny Kubelka mikser -
Beau Williams mikser (druga ekipa) -
Dave Jordan nadzorca muzyki -
Tom Kramer montaż muzyki -
Nashia Wachsman montaż muzyki -
Anele Onyekwere montaż muzyki -
Lee Orloff
mikser (dodatkowe zdjęcia)
-
Efekty specjalne
Średnia
Roman Remer koordynator efektów specjalnych (Wielka Brytania) 8.0
Morgan Guynes nadzorca efektów specjalnych -
Kenneth Van Order nadzorca efektów specjalnych 7.0
Naamã Felipe nadzorca efektów specjalnych -
Joel Mitchell nadzorca efektów specjalnych 9.0
Daniel Sudick nadzorca efektów specjalnych 9.0
Steven Carlton Ficke nadzorca efektów specjalnych 9.0
Ben Woodworth nadzorca efektów specjalnych 7.0
Gareth Wingrove nadzorca efektów specjalnych (druga ekipa) 9.0
Hannah Kang efekty specjalne -
David Merritt efekty specjalne -
Christopher Pearce efekty specjalne -
Scott Dwyer pirotechnik 7.0
Keith Haynes technik -
Curtis Iggulden technik -
Allison Gainza technik -
David Boucher technik -
Marshall T. Broyles technik -
Charles Cooley technik 9.0
Matt Dengel technik -
Darin O'Neill technik -
Michael A. Tice technik 7.0
Kenneth Spivey technik -
Joel Studer technik 7.0
Michael Berzsenyi technik -
Shawn Windisch technik -
Pozostała Ekipa
Średnia
Sarah Finn
dobór obsady
-
Tara Feldstein dobór obsady (Atlanta) -
Chase Paris dobór obsady (Atlanta) -
Molly Doyle dobór obsady (asystent) -
Nicholas A. Mudd dodatkowy dobór obsady -
Jason B. Stamey dodatkowy dobór obsady -
Alex Cody dodatkowy dobór obsady (Nowy Jork) -
Brad Bittner dobór obsady (dodatkowe zdjęcia) (Los Angeles) -
Johnny Gidcomb dobór głosu -
Monique Ganderton
koordynator kaskaderów
7.0
Sam Hargrave
koordynator kaskaderów
Chris Barnes
koordynator kaskaderów (Nowy Jork)
-
Michael Hugghins
koordynator kaskaderów (druga ekipa)
-
Greg Rementer koordynator kaskaderów (asystent) -
Daniel Hernandez koordynator walk -
James Young koordynator walk -
Kelly Bellini
kaskader dublujący: Pom Klementieff
-
Martin De Boer kaskader dublujący: Benedict Cumberbatch -
Glenn Foster
kaskader dublujący: Robert Downey Jr.
5.0
Bobby Holland Hanton
kaskader dublujący: Chris Hemsworth
8.0
Daniel Hargrave kaskader dublujący: Chris Evans -
Crystal Michelle kaskader dublujący: Letitia Wright -
Chris Romrell kaskader dublujący: Chris Pratt -
Rob de Groot kaskader dublujący: Dave Bautista -
Akihiro Haga kaskader dublujący: Hiroyuki Sanada -
Bethany Levy kaskader dublujący: Zoe Saldana -
Kyle Mclean kaskader dublujący: Jeremy Renner -
Joanna Bennett
kaskader dublujący: Brie Larson
-
Guy Fernandez kaskader dublujący: Winston Duke -
Jason Charles Hill kaskader dublujący: Chris Evans -
Heidi Moneymaker
kaskader dublujący: Scarlett Johansson
6.0
Corrina Roshea
kaskader dublujący: Pom Klementieff
6.0
Erik Schultz kaskader dublujący: Chris Hemsworth -
Joanna Bennett
kaskader dublujący: Karen Gillan (dodatkowy)
-
Jess Durham kaskader dublujący: Karen Gillan (dodatkowy) -
Rebecca Bujko kaskader dublujący: Scarlett Johansson (dodatkowy) -
Shauna Galligan Gwyneth Paltrow / Karen Gillan / kaskader dublujący: Brie Larson -
C.C. Ice kaskader dublujący -
Jennifer Badger kaskader dublujący -
Gee Alexander kaskader -
James Young kaskader dublujący -
Jennifer Badger kaskader -
Danya Bateman kaskader -
Jwaundace Candece
kaskader
-
Donny Carrington kaskader -
Hymnson Chan kaskader -
Tye Claybrook Jr. kaskader -
Tom Culler
kaskader
-
Keith Splinter Davis kaskader -
Holland Diaz kaskader -
Josh Diogo kaskader -
Justin Dobies kaskader -
Denisha Gillespie kaskader -
Ryan Green kaskader -
Carlos Guity
kaskader
-
Maria Hippolyte kaskader -
Jacob Hugghins kaskader -
Scott Hunter kaskader -
James Hutchison III kaskader -
C.C. Ice kaskader -
Kirk A. Jenkins kaskader -
Floyd Anthony Johns Jr. kaskader -
Will Leong
kaskader
-
Jefferson Lewis kaskader -
Scott Loeser kaskader -
Adam Lytle kaskader -
Dave Macomber kaskader -
Julia Maggio kaskader -
Spencer Mulligan kaskader -
John Nania kaskader -
Paul Andrew O'Connor kaskader -
Woon Young Park
kaskader
-
Gary Peebles kaskader -
Nathaniel Perry kaskader -
Lloyd Pitts kaskader -
Jenel Stevens kaskader -
Diandra Stoddard kaskader -
Phedra Syndelle kaskader -
Mark Tearle kaskader -
Aaron Toney
kaskader
6.0
Tony Vo kaskader -
Thom Williams
kaskader
-
Michael Yahn kaskader -
Keil Oakley Zepernick kaskader -
Alvin Chon
kaskader
6.0
Harry Corrigan kaskader -
Shai Debroux kaskader -
Paul Doyle kaskader -
Stephane Feruch kaskader -
Jachin JJ Myers kaskader -
Meredith Richardson
kaskader
-
Maya Santandrea kaskader -
Brandon M. Shaw kaskader -
Anthony Vincent kaskader -
Nate Andrade kaskader -
Christopher 'Critter' Antonucci
kaskader
6.0
Ben Aycrigg kaskader -
Riley Barnes kaskader -
Carrie Bernans kaskader -
Mustafa Beyter kaskader -
Felix Betancourt kaskader -
Gianni Biasetti Jr. kaskader -
Elisabeth P. Carpenter kaskader -
Jess Durham kaskader -
Jazzy Ellis
kaskader
-
Mark Fisher kaskader -
Lydia Hand kaskader -
Mark R. Miscione kaskader -
Jimmy Hart kaskader -
Damita Jane Howard
kaskader
6.0
Sarah Irwin kaskader -
Tim James kaskader -
Michael Jamorski kaskader -
Eric Linden
kaskader
-
Tim McAdams
kaskader
6.0
Niko Nedyalkov kaskader -
Jane Oshita kaskader -
Leesa Pate kaskader -
Michelle Rose
kaskader
-
R. Matthew Scheib
kaskader
-
Erik Schultz kaskader -
Bruce Anthony Shepperson kaskader -
Joseph Singletary kaskader -
Robert Daniel Souris kaskader -
Jackson Spidell kaskader -
Tyler J Tiffany kaskader -
Robert Tinsley kaskader -
Todd Warren kaskader -
Niahlah Hope kaskader -
Khalid Ghajji kaskader (ponownie nakręcone ujęcia) -
Marie Mouroum kaskader -
Granger Summerset II kaskader -
Mark Tearle układacz -
Amanda Fordham dubler: Scarlett Johansson -
Briana LaChelle Lantz dubler: Gwyneth Paltrow -
Jessica Walker dubler -
Nev Smith dubler -
Eli Logue dubler -
Jared Leland Gore dubler -
Tracie Garrison dubler -
Grace Marie Williams
dubler
6.0
Jim Templar dubler -
Jody Cieutat dubler -
Qualen Bradley dubler -
Amanda Fordham dubler (dodatkowy) -
Jason Lanier Brown efekty cyfrowe -
Dan Deleeuw nadzorca efektów wizualnych -
Emily Denker montaż efektów wizualnych -
Christopher Finley koordynator efektów wizualnych -
Dianne Gramling inżynier oprogramowania -
Lee Gramling inżynier oprogramowania -
Jen Underdahl producent efektów wizualnych -
Phil Mallon dubler (niewymieniony w czołówce) -
Libor Brůha kamerzysta (asystent) -
Adam Castro kamerzysta (asystent) -
Louie DeMarco kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Alessandro Di Meo kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Austin English kamerzysta (asystent) -
Tim Fabrizio kamerzysta (druga ekipa) -
Tim Fabrizio operator steadicam -
Kent Harvey operator kamery -
Matthew Haskins kamerzysta (asystent) -
Walrus J.U.I.C.E. Howard kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Abbie Knights elektryk -
Nicholas Leone kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Sarah Levy operator kamery (dodatkowy) -
Richard Masino kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Taylor Matheson kamerzysta (asystent) -
Maurice K. McGuire operator kamery (druga ekipa) -
Saul McSween kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Sean Hunter Moe kamerzysta (asystent) -
Jeff Murrell oświetlenie -
Sean Ricigliano operator kamery -
George Selden oświetlenie (Nowy Jork) -
Daniel Wurschl kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Marco La Torre główny animator -
Richard Castro księgowy produkcji -
Lindsey Ellis księgowy (asystent) -
Daniella LaGraff księgowy (asystent) -
Jeffrey Neumeier księgowy (asystent) -
Kim Ronstadt księgowy (asystent) -
Michele Wright księgowy (asystent) (ponownie nakręcone ujęcia) -
Daniel Broverman animator -
Stephen A. Buckley animator -
Manjoe Chan animator -
Alessandro Ciucci animator -
Isaac Marcos Gonzalez animator -
Alexis Kerjosse animator -
Brad Share animator -
Heriyanto Tio animator -
Terence Bannon główny animator -
Javier Cimentada animator -
Cecile Dubois-Herry
animator
-
Tony Flemming animator -
Camilo Duarte Franco animator -
Rodrigo Guerrero animator -
Ellen Hoffmann główny animator -
Cihan Kiliccioglu animator -
Brad Lincoln animator -
Dave Logan animator -
Yuhon Ng animator -
Lukas Niklaus animator -
Juan Sebastian Niño Florez główny animator -
Lin Ren animator -
Martin Rossi animator -
Jason Walmsley animator -
Seckin Yalin animator -
Zack Bradford księgowy -
Cindy Howe Cockburn księgowy -
Elle Davida księgowy (asystent) -
Jamie Fleming księgowy (asystent) -
Talia Leone księgowy -
Dexter W. Mills księgowy (asystent) -
Matthew Miskell księgowy (dodatkowe zdjęcia) -
Monica Ng księgowy (asystent) -
Terry Notary
choreograf
8.0
David Romano księgowy -
Matt Aitken nadzorca efektów wizualnych -
Victor Almela zecer -
Juan Alonso zecer -
Pedro Andrade główny zecer -
Rob Andrews nadzorca grafiki komputerowej -
Isabel Arboleya koordynator efektów wizualnych -
Alexandre Bain zecer -
Heath Baker zecer -
Magali Barbé główny animator -
Tommy Barry efekty wizualne -
Jenny Basen producent efektów wizualnych -
Nicolas Beaufays zecer -
James Bell efekty wizualne -
Chris Berry zecer -
Jarnail Bhachu zecer -
Richard Binnington koordynator efektów wizualnych -
Sudeepto Bose główny zecer -
Steve Braggs tworzący w technologii cyfrowej -
Paul Chapman główny zecer -
Erik Bruhwiler zecer -
Jennifer Burke zecer -
Jake Bush efekty wizualne -
Marc Calvelo główny animator -
Luca Cantani animator -
Miguel Carballal zecer -
Helen Carr zecer -
Lee Cashmore animator -
Edward Catley układ graficzny -
Stephane Ceretti nadzorca efektów wizualnych (druga ekipa) -
Dmitrijs Cernagovs efekty wizualne -
Anwei Chen producent efektów wizualnych -
Michael Chen animator -
Peter Chen główny animator -
Aleksei Chernogorod nadzorca komponowania -
Carlos Ciudad producent efektów wizualnych -
Trent Claus nadzorca efektów wizualnych -
Stephanie Cooper zecer -
David Cordon kierownik produkcji efektów wizualnych -
Ben Cowell-Thomas efekty wizualne -
Ryan Cronin główny animator -
Aaron Cubis montaż efektów wizualnych -
Ken Dailey producent efektów wizualnych -
Lorelei David montaż efektów wizualnych -
Agueda Del Castillo główny zecer -
Nicolas Derory zecer -
Megan Dolman tworzący w technologii cyfrowej -
Vincent Désilets główny animator -
Russell Earl nadzorca efektów wizualnych -
Elmar Bragi Einarsson dyrektor techniczny -
Kadir Can Eksi efekty wizualne -
Jane Ellis koordynator efektów wizualnych -
Dan Enstrom zecer -
Jenn Epstein główny zecer -
Katherine Farrar producent efektów wizualnych -
James Farrington animator -
Andrew Fensom główny zecer -
Bruno Fernandes główny zecer -
Igor Fiorentini główny zecer -
Richard Fox zecer -
Zachary Freiberg efekty wizualne -
Borja Fuste zecer -
Aron Galabuzi zecer -
Geoffroy Givry główny zecer -
Mark Gordon główny zecer -
Xian Guan dyrektor techniczny -
Mikhail Gubkin dyrektor techniczny -
Melanie Guerreiro dyrektor techniczny -
Venetia Hadley główny zecer -
Jamie Hallett nadzorca efektów wizualnych -
Lindsay Hallett producent wykonawczy efektów wizualnych -
Alex Hanneman zecer -
Travis Harkleroad efekty wizualne -
Daniel Harkness główny zecer -
Dan Harrod główny zecer -
Robert Hemmings główny animator -
Peter Herlein główny zecer -
Julian Howard układ graficzny -
Joe Howes efekty wizualne -
Zave Jackson nadzorca komponowania -
Jan Jinda efekty wizualne -
Abhinaw John efekty wizualne -
Kimberly Julien efekty wizualne -
Mark Julien zecer -
Lukas Kampichler zecer -
Eric Kasanowski nadzorca komponowania -
Abbie Kennedy układ graficzny -
Patrick Kilgallon układ graficzny -
Oliver Kirchhoff układ graficzny -
Matthias Klein główny zecer -
Mélanie Le Bloa zecer -
Christopher Learmonth montaż efektów wizualnych -
Danny Lee zecer -
Marco Lee efekty wizualne -
Skeel Lee dyrektor techniczny -
Julien Legay efekty wizualne -
Vitor Libardi efekty wizualne -
Lara Lom producent efektów wizualnych -
Daniel Long zecer -
Hannah Long montaż efektów wizualnych -
Lucy Luong układ graficzny -
Miguel Macaya główny zecer -
Arnaud Malherbe dyrektor techniczny -
Himaram Mandali tworzący w technologii cyfrowej -
Tess Marshall koordynator efektów wizualnych (asystent) -
Xavier Martin dyrektor techniczny -
Riccardo Mascia zecer -
Karin Mattsson animator -
Jamie McCarter inżynier oprogramowania -
Samantha McConnell zecer -
Leon Mccormick efekty wizualne -
Owen McGonigle efekty wizualne -
Himanshu Meena układ graficzny -
Michael Melchiorre nadzorca komponowania -
Ben Mendoza układ graficzny -
Josh Methven dyrektor techniczny -
Maurice Miller zecer -
David Moraton dyrektor techniczny -
Vinayak More efekty wizualne -
Katie Morris tworzący w technologii cyfrowej -
Helen Newby główny zecer -
Harry Nichols dyrektor techniczny (asystent) -
Thomas Nittmann producent wykonawczy efektów wizualnych -
Peter Olliff koordynator efektów wizualnych -
Michelangelo Neri Orliani nadzorca komponowania -
Alexandros Papasozomenos efekty wizualne -
Massimo Pasquetti główny zecer -
Margaux Peach koordynator efektów wizualnych -
Stuart Penn nadzorca efektów wizualnych -
Chris Petts nadzorca grafiki komputerowej -
Alessandro Pieri zecer -
Danny Popovic główny zecer -
Kelly Port nadzorca efektów wizualnych -
Roberto Raio animator -
Francisco Ramirez montaż efektów wizualnych -
Vijay Bharath Reddy główny zecer -
Diego Riestra zecer -
Wesley Roberts zecer -
Francesco Russo zecer -
Miguel A. Salek dyrektor techniczny -
Anna Samuel efekty wizualne -
Gonzalo Sanchez główny zecer -
Matteo Sanna główny animator -
Miguel Santana da Silva zecer -
Steve Sauers nadzorca grafiki komputerowej -
Andrew Savinskiy zecer -
David Schott modelarz cyfrowy -
Shaun Scott grafik komputerowy -
Jason Selfe zecer -
Tamar Shaham koordynator efektów wizualnych -
Leona Sharkey efekty wizualne -
Brian Silva dyrektor techniczny -
Matina Skouteri koordynator efektów wizualnych -
Sam Sloan zecer -
Edmond Smith III efekty wizualne -
Doug Spilatro efekty wizualne -
Simon Stanley-Clamp nadzorca efektów wizualnych -
Tim Stern zecer -
Andy Stevens montaż efektów wizualnych -
Balázs Sántha zecer -
Werner Ten Hoeve zecer -
Brian Thomason efekty wizualne -
Zelda Tinska
kierownik produkcji efektów wizualnych
-
Adam Trowse główny zecer -
Kat Turner koordynator efektów wizualnych -
Nicolas Valente zecer -
Olivier Van Zeveren tworzący w technologii cyfrowej -
Devendra Verma zecer -
David Vivaldini zecer -
Adam Walker efekty wizualne -
Kimberley Watts animator -
William Marshall Wilkinson montaż efektów wizualnych -
Blake Winder nadzorca komponowania -
Simon Wottge główny animator -
Mark S. Wright montaż efektów wizualnych -
Rebecca Hung Han Yun efekty wizualne -
Joffrey Zeitouni animator -
James Pyper efekty wizualne (niewymieniony w czołówce) -
John Garrett operator kamery (druga ekipa) -
Daniel Guadalupe kamerzysta (asystent) -
Geoffrey Haley
operator steadicam
-
Annabelle Nutt oświetlenie -
Nikhil Paniz operator kamery -
Zach Steele oświetlenie -
Jan Strasek kaskader -
Beverly Abbott kierownik produkcji efektów wizualnych -
Hayley Adams układ graficzny -
Matthew Adams główny zecer -
Brian J. Alvarez efekty wizualne -
Doug Appleton nadzorca efektów wizualnych -
Nolan Aldridge oświetlenie (technik) -
Kyle Z. Anderson oświetlenie (technik) -
Henry Cantor oświetlenie (technik) -
Thomas M. Dangcil oświetlenie (technik) -
Ross Grimshaw oświetlenie (technik) (Wielka Brytania) -
Jonathan Irizarry oświetlenie (technik) -
Brad Irvin oświetlenie (technik) -
Jeff LaBaume oświetlenie (technik) (druga ekipa) -
Lorne MacDougall oświetlenie (technik) -
Jonny Mackenzie oświetlenie (technik) -
Joseph Mason oświetlenie (technik) (druga ekipa) -
Scott Medcalf oświetlenie (technik) -
David Oliveros oświetlenie (technik) -
Louis Rendemonti oświetlenie (technik) (druga ekipa) -
Silas Robinson oświetlenie (technik) (ponownie nakręcone ujęcia) -
Jonathan Terpstra oświetlenie (technik) (druga ekipa) -
Garry Thomson oświetlenie (technik) -
Mitchell Ursetta oświetlenie (technik) -
Jerry Wheat oświetlenie (technik) -
Gerard Carmichael III oświetlenie (technik) (niewymieniony w czołówce) -
Lydia Aguilar zecer -
Atyeb Ahmed zecer -
Silvio Alberti zecer -
Ryan Allen zecer -
Terence Alvares zecer -
Anuj Anand zecer -
Luke Armstrong zecer -
Adam Arnot zecer -
Gilberto Arpioni zecer -
Thomas Bacanu zecer -
William Barkus zecer -
Cédric Battude zecer -
Sabina Bihlmaier zecer -
Sudeepto Bose zecer -
Amelia Braekke-Dyer zecer -
John Brennick zecer -
Naomi Butler zecer -
Chris Cabrera zecer -
Adriano Calafiore zecer -
Rafael Caraballo zecer -
Po Yan Chan zecer -
Avdhesh Chaudhary zecer -
Rosemary Chester zecer -
Sravan Chowdarypeta zecer -
Erik Classen zecer -
Francesco Cosatti zecer -
Ruxandra Cristoiu zecer -
Agueda Del Castillo zecer -
Thomas Devereaux zecer -
Spencer Dinney zecer -
Julianne Dome zecer -
Graham Dorey zecer -
George Douglas zecer -
Peter Dudley zecer -
John Durney zecer -
Matt Eaton zecer -
Jenn Epstein zecer -
Jason Evanko zecer -
Andrew Fensom zecer -
Bruno Fernandes zecer -
Igor Fiorentini zecer -
Kelly Fischer zecer -
Jack Fisher zecer -
Kyoko Fukushima zecer -
Geoffroy Givry zecer -
Mark Gordon zecer -
Venetia Hadley zecer -
Jiten Harkhani zecer -
Daniel Harkness zecer -
Dan Harrod zecer -
Peter Herlein zecer -
Mike Hill zecer -
Heather Hoyland zecer -
Sabine Janetzka zecer -
Helen Johnson zecer -
Andrew Kinnear zecer -
Terry Klopfenstein zecer -
Alana Kochno zecer -
Pascale Lamoureux-Miron zecer -
Sam Lee zecer -
Erwan Leroy zecer -
Ariel Levental zecer -
Falk Lude zecer -
Miguel Macaya zecer -
Peter Machuca zecer -
Joseph Madurski zecer -
Sarah Marikar zecer -
Natalia Matveenko zecer -
Steve McGee zecer -
Brooke McGowan zecer -
Adrian Metzelaar zecer -
John Moffett zecer -
Eroc Moralls główny zecer -
Ricardo Musch zecer -
Ankit Naruka zecer -
Vinh Nguyen zecer -
Jonathan Nordlöf zecer -
Yvonne Oh zecer -
Lucas Pascale-Pallotta zecer -
Matthew Patience zecer -
Jeff Penick zecer -
Cindy Perez zecer -
Jason Phua zecer -
Ezra Pike zecer -
Matthew W.B. Plummer zecer -
Danny Popovic zecer -
Mayuresh Powar zecer -
Sathya Rajarajan zecer -
Brett Reyenger zecer -
Vishal Shinde zecer -
Calvin Romeyn zecer -
Gonzalo Sanchez zecer -
Hannes Sap zecer -
Jason Adam Schaefer zecer -
Rommel Shamoun zecer -
Joseph Silva zecer -
Eva Snyder zecer -
Jitendra Soni zecer -
Jason Summersgill zecer -
Jeremiah Sweeney zecer -
Michael J. Sweetser zecer -
Sokratis Synitos zecer -
Anne-Sofie Tholander zecer -
Ruggero Tomasino zecer -
Joseph Tsang zecer -
Debesh Upadhyay zecer -
Justin van der Lek zecer -
Marjolein Verheij zecer -
Robin Walsh zecer -
Jenny Wan zecer -
Will Wright zecer -
William G. Wright zecer -
Riasat Manzoor dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce) -
Paul Amiras dyrektor techniczny -
AnnapureddyBhaskerreddy dyrektor techniczny -
Dan Ayling dyrektor techniczny -
Carlo Alberto Bagliolid dyrektor techniczny -
Philip Ballinger dyrektor techniczny -
Sebastian Becker dyrektor techniczny -
Olivier Beierlein dyrektor techniczny -
Natasha Belle dyrektor techniczny -
Shidhyesh Bhogle dyrektor techniczny -
Debaprasad Bhowmik dyrektor techniczny -
Leonardo Bianchi dyrektor techniczny -
Fabrizia Bonaventura dyrektor techniczny -
Swapnil Borawake dyrektor techniczny -
Zakaria Boumediane dyrektor techniczny -
Ottaviano Brando dyrektor techniczny -
Jack Brown dyrektor techniczny -
Felix Bucella dyrektor techniczny -
Joan Buhigas dyrektor techniczny -
Yogendra Bundela dyrektor techniczny -
Jake Burstein dyrektor techniczny -
Rafael Rey Camacho dyrektor techniczny -
Pedro Casavecchia dyrektor techniczny -
Johnny Chan dyrektor techniczny -
Andy Cuthbert dyrektor techniczny -
Marco D'Ambros dyrektor techniczny -
Tom de Landsheere dyrektor techniczny -
Kevin Delaurent dyrektor techniczny -
Jeroen Desmet dyrektor techniczny -
Santosh Kumar Dey dyrektor techniczny -
Pranay Dharmapuri dyrektor techniczny -
Matteo Dogliotti dyrektor techniczny -
Rosie Draper dyrektor techniczny -
Jack Elworthy dyrektor techniczny -
Carl Fairweather dyrektor techniczny -
Kristin Farrensteiner dyrektor techniczny -
Patrick Finn dyrektor techniczny -
Nicola Fontana dyrektor techniczny -
Ludovic Fouche dyrektor techniczny -
Julien Fradin dyrektor techniczny -
Sven Fraeys dyrektor techniczny -
William Gabriele dyrektor techniczny -
Saurabh Gandhi dyrektor techniczny -
Madhura Gangan dyrektor techniczny -
Sebastian Gaspar dyrektor techniczny -
Ahmed Ghazy dyrektor techniczny -
Bryant Hardwick dyrektor techniczny -
Tundi Heveli dyrektor techniczny -
Andre Hitsøy dyrektor techniczny -
Chris Hogstead dyrektor techniczny -
Julie Holmes dyrektor techniczny -
Mark L. Holmes dyrektor techniczny -
Kolja Huebschmann dyrektor techniczny -
Chris Huland dyrektor techniczny -
Ng Cheuk-Yung Jayde dyrektor techniczny -
Hugh Johnson dyrektor techniczny -
Lewis Jones dyrektor techniczny -
Guillaume Julien dyrektor techniczny -
Sushant Kadam dyrektor techniczny -
Stephen Karl dyrektor techniczny -
David Kirchner dyrektor techniczny -
Jessica Koubi dyrektor techniczny -
Annurup Kumaar dyrektor techniczny -
Dominique Kwiek dyrektor techniczny -
Allyn Lawson dyrektor techniczny -
Joe Leveson dyrektor techniczny -
Hugo Leygnac dyrektor techniczny -
Pierson Lippard dyrektor techniczny -
Hans Lösche dyrektor techniczny -
Ioanna Mailli dyrektor techniczny -
Matteo Marchetti dyrektor techniczny -
Christoph Matthiesen dyrektor techniczny -
Arnaud Mavoka-Isana dyrektor techniczny -
Ruben Mayor dyrektor techniczny -
Mark McNicholl dyrektor techniczny -
Ben Mendoza dyrektor techniczny -
Felix Menguy dyrektor techniczny -
Vinayak More dyrektor techniczny -
Thomas Newbury dyrektor techniczny -
Nikith dyrektor techniczny -
Abdelkader Nouar dyrektor techniczny -
Simon Ohler dyrektor techniczny -
Nikhil Parab dyrektor techniczny -
Michael Parker dyrektor techniczny -
Hunter Parks dyrektor techniczny -
Kaustubh Patil dyrektor techniczny -
Emanuele Pescatori dyrektor techniczny -
Carlos Pfister dyrektor techniczny -
Anastasia Pirchio dyrektor techniczny -
Dominik Pott dyrektor techniczny -
Maik Pham Quang dyrektor techniczny -
Pralay Ramteke dyrektor techniczny -
RaviKota dyrektor techniczny -
Adam Redhead dyrektor techniczny -
Simon Renaud dyrektor techniczny -
Emeric Saint-Germain dyrektor techniczny -
Abhishek Sarkar dyrektor techniczny -
Viren Shah dyrektor techniczny -
Arpit Shukla dyrektor techniczny -
Fabio Siino dyrektor techniczny -
Abhay Singh dyrektor techniczny -
Federico Stefanini dyrektor techniczny -
Mika Strijdonk dyrektor techniczny -
Hantong Tang dyrektor techniczny -
Rachel Tay dyrektor techniczny -
Vincent Techer dyrektor techniczny -
Ben Thomas dyrektor techniczny -
Rupert Thorpe dyrektor techniczny -
Imre Toke dyrektor techniczny -
Alex P. Twigg dyrektor techniczny -
Imre Tüske dyrektor techniczny -
Reuben Uy dyrektor techniczny -
Akshay Vichare dyrektor techniczny -
Guillaume Vieugue dyrektor techniczny -
Johan Walfridson dyrektor techniczny -
Yukun Wang dyrektor techniczny -
Florian Werzinski dyrektor techniczny -
Luke Wilde dyrektor techniczny -
Yak Hong Yung dyrektor techniczny -
Sébastien Nebout dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce) -
Ben Tillmann dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce) -
Brian Malone mistrz oświetlenia (druga ekipa) (pomoc techniczna) -