Thor: Ragnarok 7.5

Thor zostaje uwięziony po drugiej stronie wszechświata. Osłabiony i pozbawiony młota musi znaleźć sposób, by powrócić do Asgardu i stawić czoła bezwzględnej i wszechpotężnej Heli oraz powstrzymać Ragnarok – zmierzch bogów, zagładę świata i całej asgardzkiej cywilizacji. Przedtem jednak musi stanąć do gladiatorskiego pojedynku na śmierć i życie z byłym sprzymierzeńcem i członkiem drużyny Avengers — niesamowitym Hulkiem!

Zgłoś naruszenie Klip #1: "What Thor Was Doing During Captain America: Civil War"

Komentarze 14

hejfalubaz 2017-10-25 8

8 zasłużona, 7 za fabułę i komediowy klimat, punkcik dorzucam za świetny casting, epicko dobraną muzykę i cameo… sami zobaczycie ;)

i_darek1x 2018-03-13 6

Dużym atutem oprócz efektów jest świetny humor ! Obsada też nie zawodzi czyli niezła rozrywka gwarantowana . Co tu dużo mówić nudzić się raczej nie ma szansy ? Film jest ok ! ;)

TheMarley 2018-02-19 6

6 daję za to, że film się przyjemnie ogląda, ucinam 2 punkty za to, że Thor Ragnarok jest kopiowaniem schematów sprawdzających się w przypadku Strażników Galaktyki. Smutne jest to, że teraz patenty na taki humor, rodzaj postacie itp będzie tak mocno eksploatowany, gdzie ragnarok miał możliwość bycia klimatycznym mocnym, mrocznym filmem, do czego postać Thora nadawała się najbardziej.

tjindy 2018-02-18 9

Tak, dałem 9/10. Czemu? Obejrzyj a potem pogadamy. A na poważnie: bardzo dobrze zrealizowany odmóżdżacz; bez patosu, dobre kwestie, dobra muzyka, dobre aktorstwo, wyważona ilość i jakość cgi, puszczanie oka w strone widza.. Naprawdę spodziewałem się wysokkbudżetowego gniota a dostałem film który obejrzałem z przyjemnością.

Khaosth 2017-11-15 7

eh… za dużo oczekiwałem. Świetne teksty Korga, sporo humoru, ale kiepsko poprowadzone relacje. Woltę z poprzedniej części oraz dr Strange’a całkiem zmarnowano