Załoga statku Rocinante podczas lotu natyka się na opuszczony statek skrywający sekret mogący mieć katastrofalny wpływ na ludzkość.
Odcinki 62 dodaj odcinek
Sezony

1. Dulcinea 1x1

6,9

Syfy 15-12-15 (USA)

W pasie asteroid niedaleko Saturna James Holden, wraz z załogą statku transportującego lód, sprawdza tajemnicze wezwanie o pomoc przesłane z opuszczonego statku - Scopuli. Tymczasem na stacji Ceres, detektyw Miller rozpoczyna śledztwo w sprawie zaginionej dziedziczki - Julie Mao.
Holden i jego załoga walczą o przetrwanie na poważnie uszkodzonym promie. Na Ceres Miller odkrywa nowe wskazówki prowadzące do Julie Mao. Tymczasem na Ziemi zastępczyni podsekretarza Crisjen Avasarala przesłuchuje schwytanego terrorystę.
Holden i jego załoga powoli zaczynają zwracać się przeciwko sobie po tym jak zostają wzięci do niewoli na flagowym statku Marsjan.Tymczasem Miller zajmuje się zamieszkami na Ceres, a Avasarala angażuje się w polityczną grę ze starym przyjacielem.

4. Zwarcie 1x4

7,1
Holden i jego ludzie znajdują się w środku desperackiej walki kiedy Donnager zostaje zaatakowany przez tajemniczy okręt wojenny. Tymczasem kiedy Miller jest zajęty śledztwem w sprawie Julie Mao znika jego partner.
Na stacji kosmicznej Tycho, Holden i jego załoga zawierają umowę z nowym sojusznikiem. Tymczasem na Ceres obsesja Millera na punkcie teorii spiskowych, dotyczących zaginięcia Julie Mao ciągle wzrasta.

6. Dno 1x6

Na Ceres Miller odkrywa nowe informacje ukryte na kostce danych znalezionej w mieszkaniu Julie Mao. Tymczasem Holdena i jego ludzi bardzo zaskakuje odkrycie ukrytych motywów postępowania ich gospodarzy.
Holden i jego załoga zdają sobie sprawę, że nie są sami na Rocinante gdzie trafiają na blokadę zorganizowaną przez marsjańską flotę. Tymczasem Miller znajduje nowy powód do działania, natomiast Avasarala odwiedza rodzinę Holdena w Montanie.
Załoga Rocinante natyka się na opuszczony statek skrywający potencjalnie niszczycielski sekret. Spotkanie Holdena z Millerem na Erosie kończy się dokonaniem przerażającego odkrycia. Tymczasem Avasarala odbiera druzgocącą wiadomość.
Miller wraz z Holdenem i jego załogą usiłują uciec z Erosa. Wkrótce okazuje się, że wszystkie wyjścia ze stacji są zamknięte, a oni znajdują się w pułapce. Tymczasem na Ziemi Avasarala odkrywa pochodzenie tajemniczych statków.
Miller wraz z Holdenem i jego załogą starają się dostać na pokład Rocinante i na nim opuścić Erosa. Tymczasem na Ziemi Avasarala obawia się o trwałość ziemskiego rządu i o bezpieczeństwo swojej rodziny.

Syfy 17-02-02 (USA)

Miller, Holden wraz z resztą załogi zmagają się z następstwami swojej ucieczki z Erosa. Tymczasem Sierżant Bobbie Draper i jej pluton są świadkami wzrastającego napięcia pomiędzy Ziemią a Marsem.
Z pomocą Freda Johnsona, Miller, Holden i reszta załogi usiłują zdobyć informacje dotyczące protomolekuł. Tymczasem na Ziemi Avasarala odkrywa prawdę o Fredzie Johnsonie.
Holden wraz z załogą dokonują makabrycznego odkrycia dotyczącego protomolekuły. Chrisjen ryzykuje zdradę, prosząc w tajemnicy Johnsona o pomoc.
Miller obmyśla niebezpieczny plan pozbycia się wszystkich fragmentów protomolekuł znajdujących się na Erosie.

15. Dom 2x5

Holden wraz z pozostałymi członkami załogi Rocinanta rozpoczyna pościg za asteroidą zmierzającą w kierunku Ziemi.
Ziemianie i Marsjanie wspólnie szukają odpowiedzi na pytania dręczące wszystkich po zderzeniu z asteroidą.
Przygotowania do konferencji pokojowej pomiędzy Ziemią i Marsem powodują wzrost nowe konflikty na Erringwright.

18. Stos 2x8

Naomi udaje się odnaleźć nowe ślady zostawione przez protomolekuły. Tymczasem Fred Johnson traci kontrolę nad OPA.
Bobbie chcąc nie chcąc staje się pionkiem w politycznej batalii prowadzonej pomiędzy Ziemią a Marsem.
Holden i jego załoga usiłują przedostać się przez trawioną przez wojnę stację kosmiczną znajdującą się na Ganymedesie.
Bobbie Draper zostaje zmuszona do podjęcia decyzji, która może na zawsze zmienić jej dotychczasowe życie.
Holden ma obsesję na punkcie upolowania hybrydowego stwora, a Chrisjen próbuje negocjacji z Mao. Wszystko zmienia jednak Errinwright.
Życie Holdena zawisa na włosku, podczas gdy załoga Rocinante próbuje pozbyć się mutanta ze statku. Draper ratuje Chrisjen z pułapki zastawionej przez Mao.
Załoga Rocinante radzi sobie ze skutkami zdrady Naomi podczas wojny między Ziemią a Marsem. Avasarala i Bobbie wymyślają plan ucieczki.
Rosynant odbiera sygnał SOS. Bobbie i Avasarala są ścigane przez tajemniczego porywacza. Sekretarz generalny ONZ Sorrento-Gillis werbuje dawną znajomą do pomocy w tych niespokojnych czasach.
Gdy Ziemia próbuje zdobyć przewagę w wojnie przeciwko planecie Mars, Anna stara się przekonać Sorrento-Gillisa, aby zrobił to, co słuszne. Avasarala i Bobbie szukają schronienia na statku Rosynant.
Załoga Rosynanta opatruje rannych żołnierzy z Marsa w zamian za zaopatrzenie. Avasarala próbuje przekazać dowód kluczowy, choć przebywa w ukryciu.
Poszukiwania córki Praxa osiągają punkt kulminacyjny. Ludzie admirała Southerna planują bunt na pokładzie Thomasa Prince'a.
Ostateczna bitwa pomiędzy Ziemią a Marsem zagraża przyszłości ludzkości. Ze stacji Prospero uwolniony zostaje nowy potwór. Anna otrzymuje niezbity dowód, jakiego obecnie bardzo potrzebuje.
Wszystkie oczy zwracają się ku skrajowi Układu Słonecznego, gdy wyłania się nowy tajemniczy byt. Naomi wraca do swych korzeni. Drummer sprzecza się z nowym, zaprawionym dowódcą na pokładzie Behemotha. Młody Butler zyskuje reputację.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…