Kapitan Marvel 6.8

Są lata 90. XX wieku. Na Ziemię dociera galaktyczna wojna. Carol Danvers (Brie Larson) wraz z grupką sojuszników trafia w oko cyklonu.

Obsada

Reżyseria
Średnia
Anna Boden 7.0
Ryan Fleck 7.0
Jeff Habberstad
(reżyser drugiej ekipy)
6.0
Katy Galow (asystent) -
Lars P. Winther (asystent) -
Emily Neumann (asystent) -
Cody Williams (asystent) -
Anneke Scott (asystent) (dodatkowe zdjęcia) -
Zack Earl Edwards (asystent) (dodatkowy) -
West Gibson (asystent) (dodatkowy) -
Erin Stern Linares (asystent) (druga ekipa) -
Douglas Plasse (asystent) (druga ekipa) (dodatkowe zdjęcia) -
Scenariusz
Średnia
Anna Boden (również) (historia) 7.0
Ryan Fleck (również) (historia) 7.0
Geneva Robertson-Dworet (również) (historia) -
Nicole Perlman (historia) 7.0
Meg LeFauve (historia) 8.0
Producenci
Średnia
Kevin Feige
producent
10.0
Victoria Alonso
producent wykonawczy
9.0
Louis D'Esposito
producent wykonawczy
7.0
Stan Lee
producent wykonawczy
10.0
Jonathan Schwartz producent wykonawczy -
Lars P. Winther współproducent -
Mary Livanos producent towarzyszący -
Paddy Cullen kierownik produkcji -
Don J. Hug nadzorca produkcji -
Susan McNamara kierownik produkcji -
Sara Bartkiewicz koordynator produkcji -
Jordan Gilbert koordynator produkcji (druga ekipa) -
Danielle Halagarda koordynator produkcji (asystent) (druga ekipa) -
Carl Lawson koordynator produkcji (asystent) (Luizjana) -
Katherine Lucy McLure koordynator produkcji -
Lauren VanOrsdale koordynator produkcji -
Jim Velasco koordynator postprodukcji -
Aktorzy
Średnia
Brie Larson
Carol Danvers / Kapitan Marvel / Vers
7.4
Samuel L. Jackson
Nick Fury
8.1
Ben Mendelsohn
Keller / Talos
6.7
Jude Law
Yon-Rogg
7.7
Annette Bening
Dr Wendy Lawson / Najwyższa Inteligencja
8.8
Lashana Lynch
Maria Rambeau
3.0
Clark Gregg
Agent Coulson
7.1
Rune Temte
Bron-Char
-
Gemma Chan
Minn-Erva
-
Algenis Perez Soto
Att-Lass
6.0
Djimon Hounsou
Korath
8.5
Lee Pace
Ronan
7.0
Chuku Modu Soh-Larr 6.0
Matthew Maher Norex -
Akira Akbar Monica Rambeau (lat 11) -
Kenneth Mitchell
Ojciec Carol
7.0
Stephen A. Chang
Kadet
-
Pete Ploszek
Bret Johnson
6.0
Mark Daugherty Główny technik rasy Skrull -
Vik Sahay
Bohater Torfan
-
Mariusz Drężek
(polski dubbing)
6.5
Sharon Blynn Soren -
Zuzanna Galia (polski dubbing) -
Mckenna Grace
Młoda Carol (lat 13)
7.7
Oskar Hamerski (polski dubbing) -
London Fuller Młoda Carol (lat 6) -
Kinga Ilgner
(polski dubbing)
6.0
Colin Ford
Steve Danvers
-
Jacek Król
(polski dubbing)
7.0
Stan Lee
Stan Lee
10.0
Angelika Kurowska
(polski dubbing)
-
Marilyn Brett
Starsza pani pociągu
6.0
Bernard Lewandowski (polski dubbing) 7.0
Diana Toshiko
Technik rasy Skrull
6.0
Matylda Łonicka (polski dubbing) 6.0
Robert Kazinsky
Rowerzysta
5.5
Sebastian Machalski (polski dubbing) -
Emily Ozrey Surferka z Talos -
Lena Schimscheiner
(polski dubbing)
-
Abigaille Ozrey Surferka z Talos -
Waldemar Modestowicz (polski dubbing) 8.0
Gil De St. Jeor Nastolatek -
Agnieszka Warchulska
(polski dubbing)
6.8
Matthew Bellows
Oskarżyciel
-
Bartłomiej Nowosielski
(polski dubbing)
-
Richard Zeringue Sąsiad Tom -
Anna Wodzyńska
(polski dubbing)
6.0
Barry Curtis Ochroniarz w centrum handlowym -
Hubert Paszkiewicz
(polski dubbing)
7.0
Nelson Franklin
Ekspert medyczny
6.0
Barbara Zielińska
(polski dubbing)
7.0
Patrick Brennan
Barman
6.0
Michał Podsiadło
(polski dubbing)
6.0
Patrick Gallagher
Szef bezpieczeństwa
7.0
Antonina Żbikowska (polski dubbing) -
Duane Henry
Żołnierz Talos-Kree
-
Kamil Pruban
(polski dubbing)
6.3
Ana Ayora
Agentka Whitcher
-
Wojciech Brzeziński
(polski dubbing)
6.3
Stanley Wong Technik T.A.R.C.Z.Y. -
Mateusz Rusin
(polski dubbing)
6.9
Henryk Siemion (polski dubbing) 6.0
Marcin Sztabiński
(polski dubbing)
-
Patryk Czerniejewski (polski dubbing) -
Bartosz Wesołowski
(polski dubbing)
6.0
Łukasz Węgrzynowski
(polski dubbing)
5.0
Adam Hart
Szpieg rasy Skrull (niewymieniony w czołówce)
6.0
Connor Ryan Livanson, kadet (niewymieniony w czołówce) -
Jeff Bragg Rozjemca (niewymieniony w czołówce) -
Damon O'Daniel Dojeżdżający w interesach (niewymieniony w czołówce) -
Mel Powell Ficke, strażnik Pegasusa (niewymieniony w czołówce) -
John Gettier Agent T.A.R.C.Z.Y. (niewymieniony w czołówce) -
Vinny O'Brien Szpieg rasy Skrull (niewymieniony w czołówce) -
DJ Jenkins Pilot sił powietrznych (niewymieniony w czołówce) -
Danny Wendt Agent T.A.R.C.Z.Y. -
Amir Abdalla Plażowicz (niewymieniony w czołówce) -
Jay Arthur Obcy (niewymieniony w czołówce) -
Gaige Chaturantabut Uczeń (niewymieniony w czołówce) -
Joey Courteau
Pasażer pociągu (niewymieniony w czołówce)
6.0
Callie Rose Deets Pasażerka pociągu (niewymieniony w czołówce) -
Andre Franco Elitarny żołnierz (niewymieniony w czołówce) -
James Hatten Obcy (niewymieniony w czołówce) -
Kevin M. Kelly Koroner (niewymieniony w czołówce) -
Bethany Levy Agentka T.A.R.C.Z.Y. (niewymieniony w czołówce) -
Anthony Molinari
Agent T.A.R.C.Z.Y. (niewymieniony w czołówce)
7.5
James Morrison
Generał sił powietrznych (niewymieniony w czołówce)
-
Eddy Rome Obcy (niewymieniony w czołówce) -
Tony Taboada Żołnierz Kree (niewymieniony w czołówce) -
Maria Dębska
Carol Danvers / Kapitan Marvel (polski dubbing)
5.5
Krzysztof Stelmaszyk
Nick Fury (polski dubbing)
7.4
Przemysław Stippa
Yon-Rogg (polski dubbing)
7.0
Miłogost Reczek
Talos (polski dubbing)
7.0
Martyna Trawczyńska Maria Rambeau (polski dubbing) -
Maria Pakulnis
Dr Wendy Lawson / Najwyższy Intelekt (polski dubbing)
6.9
Nastazja Bytner Monica Rambeau (polski dubbing) -
Marcin Perchuć
Agent Coulson (polski dubbing)
7.0
Przemysław Sadowski
Ronan Oskarżyciel (polski dubbing)
6.8
Patrycja Soliman
Minn-Erva (polski dubbing)
7.2
Mirosław Zbrojewicz
Korath Prześladowca (polski dubbing)
7.4
Zdzisław Wardejn
Stan Lee (polski dubbing)
7.3
Paweł Ciołkosz
Kapitan Ameryka / Steve Rogers (polski dubbing)
7.7
Wiktoria Gorodeckaja
Czarna Wdowa / Natasza Romanow (polski dubbing)
6.0
Grzegorz Damięcki
Bruce Banner (polski dubbing)
7.0
Tomasz Sapryk
James Rhodes / War Machine (polski dubbing)
7.1
Izabella Bukowska
(polski dubbing)
5.5
Ryszard Doliński (polski dubbing) 7.0
Marta Dobecka
(polski dubbing)
7.5
Zdjęcia
Średnia
Ben Davis 9.0
Igor Meglic (kierownik zdjęć) (druga ekipa) -
David B. Nowell
(dyrektor ds. fotografii lotniczej)
9.0
Michael Kelem (dyrektor ds. fotografii lotniczej) -
Peter Chrimes (główna pomoc techniczna) -
Craig Clements (pomoc techniczna) -
Todd Liggitt (pomoc techniczna) -
Justin Portwood (pomoc techniczna) -
Deon Williams (pomoc techniczna) -
Reith Wesley Gibson (pomoc techniczna) -
Leo Ibanez (pomoc techniczna) -
John Vinson (pomoc techniczna) -
Nathan Fung (pomoc techniczna) (Nowy Orlean) -
Daniel Abbott (pomoc techniczna) (druga ekipa) -
Kompozytorzy
Średnia
Pinar Toprak -
Kostiumy
Średnia
Sanja Milković Hays 7.0
Javier G. Gonzalez -
Stacia Lang -
Mustapha Mimis -
Bob Moore Jr. -
Lily Scott -
Pamela Waggoner -
Bianca White -
Chris Allegro -
Steven Butler -
Charlie Dicus -
Briana Heavener -
Jimmy Jay -
Katie Jenkinson -
Jimmy Kenney -
Jessica Pazdernik -
Katelyn Rodgers -
Salvatore Salamone -
Danny Vick -
Mairi Chisholm (asystent) -
Irena Stepic (asystent) -
Javier Arrieta (druga ekipa) -
Linda Matthews (nadzorca kostiumów) -
Wendy M. Craig (nadzorca kostiumów) -
Kacie Guggia (produkcja kostiumów) (asystent) -
Grace LaVier (produkcja kostiumów) (asystent) -
Montaż
Średnia
Debbie Berman 8.0
Elliot Graham 7.0
Jessica Baclesse (asystent) -
Kimberly Boritz (asystent) -
Joe Galdo (asystent) -
Basuki Juwono (asystent) -
Christos Voutsinas (asystent) -
Charakteryzacja
Średnia
Cary Ayers efekty specjalne makijażu -
Carlton Coleman efekty specjalne makijażu -
Bart Mixon
efekty specjalne makijażu
9.0
Christopher Allen Nelson
efekty specjalne makijażu
7.0
Karrieann Heisner Sillay efekty specjalne makijażu -
Danny Wagner efekty specjalne makijażu -
Sabrina Wilson efekty specjalne makijażu -
Jason Collins efekty specjalne makijażu -
Robert Kato DeStefan efekty specjalne makijażu -
Thomas Floutz efekty specjalne makijażu -
Mark Garbarino
efekty specjalne makijażu
-
Glen P. Griffin efekty specjalne makijażu -
Carleigh Herbert efekty specjalne makijażu -
R.J. McCasland efekty specjalne makijażu -
Michael Mekash efekty specjalne makijażu -
Alex Noble efekty specjalne makijażu -
Douglas Noe efekty specjalne makijażu -
Emily Fiora Parks efekty specjalne makijażu -
Richard Redlefsen
efekty specjalne makijażu
-
Lisa Rocco efekty specjalne makijażu -
Taylor Schulte efekty specjalne makijażu -
Vasilios Tanis główny charakteryzator -
Greg Funk nadzorca charakteryzacji (asystent) -
Shutchai Tym Buacharern nadzorca charakteryzacji (asystent) (Luizjana) -
Shutchai Tym Buacharern główny charakteryzator -
Jake Garber charakteryzator osobisty: Samuel L. Jackson -
Heba Thorisdottir charakteryzator osobisty: Brie Larson -
Bruce Spaulding Fuller charakteryzator -
Steven E. Anderson
charakteryzator (dodatkowe zdjęcia)
-
Camille Friend nadzorca stylizacji -
Jaime Leigh McIntosh nadzorca stylizacji -
Anna Majewski fryzjer -
Ahou Mofid fryzjer -
Raissa Patton fryzjer -
Anna Quinn fryzjer -
Connie Kallos fryzjer (dodatkowe zdjęcia) -
Marc Boyle fryzjer (dodatkowy) -
Julie Rea fryzjer (dodatkowy) -
Scenografia
Średnia
Andy Nicholson scenograf 7.0
Andrew Max Cahn dyrektor artystyczny nadzorujący 7.0
Elena Albanese dyrektor artystyczny -
Jason T. Clark dyrektor artystyczny -
Kasra Farahani dyrektor artystyczny -
Lauren E. Polizzi dyrektor artystyczny -
Michael Gowen dyrektor artystyczny (asystent) -
Erin E. Riegel dyrektor artystyczny (asystent) -
Lauri Gaffin dekorator wnętrz -
Claire Fredrickson dekorator wnętrz (asystent) -
Richard F. Mays cyfrowy projekt wnętrz 8.0
Tammy S. Lee projektant wnętrz -
David Moreau projektant wnętrz -
Julien Pougnier projektant wnętrz -
Shamim Seifzadeh projektant wnętrz -
Mike Stassi projektant wnętrz -
Robert Broadfoot projektant wnętrz -
Tim Croshaw projektant wnętrz -
Patrick Dunn-Baker projektant wnętrz -
Andrew Petrotta główny rekwizytor -
Tim Wiles główny rekwizytor (dodatkowe zdjęcia) -
Laura Solomon główny rekwizytor (asystent) (dodatkowe zdjęcia) -
Cameron Blake główny rekwizytor (asystent) (dodatkowe zdjęcia) -
Hannah M. Hinkel główny rekwizytor (asystent) -
Bradley Good główny rekwizytor (asystent) -
Scott M. Anderson rekwizytor -
Otto Broberg rekwizytor -
David Ladish rekwizytor -
Randy Severino rekwizytor -
Michael A. Johnson rekwizytor -
Billy Sender rekwizytor -
Alanna Suen rekwizytor -
Randy Servino rekwizytor (dodatkowe zdjęcia) -
Danny Rowe rekwizytor (dodatkowe zdjęcia) -
Paul Boucher rekwizytor (dodatkowe zdjęcia) -
Mark Boucher rekwizytor (dodatkowe zdjęcia) -
Anthony Carlino główny konstruktor dekoracji -
Anthony Syracuse koordynator konstrukcji -
Lanny Henson koordynator konstrukcji (dodatkowe zdjęcia) -
Andrew Campbell projektant graficzny -
Bryan Andrews scenopis obrazkowy -
Darrin Denlinger scenopis obrazkowy -
Anthony Liberatore scenopis obrazkowy -
Jackson Sze ilustrator -
Brett Phillips modelarz -
David French rzeźbiarz -
Duncan Crawford rzeźbiarz -
J. Bryan Holloway rzeźbiarz -
David Tye rzeźbiarz -
Cuitlahuac Morales Velazquez rzeźbiarz -
Dino Hamilton malarz -
Aaron Rodriguez malarz -
Andrew P. Flores malarz -
James Crain stolarz -
Dźwięk
Średnia
Dave Jordan nadzorca muzyki -
Steve Durkee nadzorujący montaż muzyki -
Joseph Bonn montaż muzyki -
David Acord projektant dźwięku -
Kyrsten Mate projektant dźwięku -
Gwendolyn Yates Whittle nadzorujący montaż dźwięku -
Teresa Eckton montaż efektów dźwiękowych -
J.R. Grubbs montaż efektów dźwiękowych -
Lucas Miller montaż efektów dźwiękowych -
Kimberly Patrick montaż efektów dźwiękowych -
Dee Selby montaż efektów dźwiękowych -
Bonnie Wild montaż efektów dźwiękowych -
Doug Winningham montaż efektów dźwiękowych -
Christopher Boyes
mikser ponownego nagrania
9.0
Lora Hirschberg mikser ponownego nagrania -
Bonnie Wild mikser ponownego nagrania -
Jeff King mikser ponownego nagrania (asystent) -
Mario De Socio mikser postsynchronu -
Michael Miller mikser postsynchronu -
Blake Collins mikser imitacji -
Pud Cusack mikser -
Johnny Kubelka mikser -
Lee Orloff mikser (dodatkowe zdjęcia) -
Chris Gridley montaż dialogów -
Brad Semenoff montaż dialogów -
James Spencer montaż dialogów -
Qianbaihui Yang nadzorca imitacji -
Shaun Farley montaż imitacji -
Tyler Blythe dźwięk -
Kevin Culligan dźwięk -
Chloe Patenaude dźwięk (dodatkowe zdjęcia) -
Alyssa Nevarez dźwięk (asystent) -
Sarah Shaw dźwięk (asystent) -
Richard Bullock Jr. mikrofoniarz -
Charles Stroh mikrofoniarz (dodatkowe zdjęcia) -
Jonathan Fuh mikrofoniarz (druga ekipa) -
Efekty specjalne
Średnia
Charles Cooley nadzorca efektów specjalnych 9.0
Joel Mitchell nadzorca efektów specjalnych 9.0
Daniel Sudick nadzorca efektów specjalnych 9.0
Steven Carlton Ficke nadzorca efektów specjalnych 9.0
Anthony Simonaitis nadzorca efektów specjalnych 8.0
Won-il Song efekty specjalne -
Barry McQueary efekty specjalne 8.0
Benjamin Holden efekty specjalne (asystent) -
Allison Gainza technik -
Morgan Guynes technik -
Bobby Stenwall technik -
Michael A. Tice technik 7.0
Blair Berens technik -
Kevin Bowers technik -
Roy K. Cancino technik -
Darin O'Neill technik -
Pozostała Ekipa
Średnia
Sarah Finn dobór obsady -
Molly Doyle dobór obsady (asystent) -
Eric Nuyten dobór obsady (asystent) -
Brad Bittner dodatkowy dobór obsady -
Josh Engler dodatkowy dobór obsady -
Bhupendra Gurung dodatkowy dobór obsady -
Jason B. Stamey dodatkowy dobór obsady -
Barbara Harris dobór głosu -
Hank Amos
koordynator kaskaderów
6.0
James M. Churchman
koordynator kaskaderów
8.0
Monique Ganderton
koordynator kaskaderów (dodatkowe zdjęcia)
-
Walter Garcia koordynator kaskaderów (asystent) -
James Henderson Jude Law / dubler: Ben Mendelsohn -
Ingrid Kleinig Brie Larson / kaskader dublujący: Annette Bening (dodatkowy) -
Khalid Ghajji kaskader dublujący: Djimon Hounsou -
Heidi Moneymaker
kaskader dublujący: Marilyn Brett
6.0
Cj Stuart
kierowca dublujący: Samuel L. Jackson
-
Sonny Surowiec
kaskader dublujący: Rune Temte
-
Keisha Tucker kaskader dublujący: Lashana Lynch -
Joanna Bennett
kaskader dublujący: Brie Larson
-
Hannah Betts kaskader dublujący: Ana Ayora -
Eric Watson kaskader dublujący: Djimon Hounsou (dodatkowy) -
Joe Bucaro III
kaskader dublujący: Rune Temte
-
Elisabeth P. Carpenter kaskader dublujący: Annette Bening -
Colin Follenweider
kaskader dublujący: Jude Law
6.0
Kieran Gallagher
kaskader dublujący: Ben Mendelsohn
-
Charles Ingram kaskader dublujący: Chuku Modu -
Renae Moneymaker kaskader dublujący: Brie Larson -
Vinny O'Brien kaskader dublujący: Clark Gregg -
Kara Petersen
kaskader dublujący: Mckenna Grace
6.0
Sergio Briones kaskader dublujący -
Walter Garcia koordynator walk -
Shahaub Roudbari kaskader -
Todd Schneider
kaskader
6.0
Stephen W. Schriver
kaskader
-
Myke Schwartz
kaskader
-
Ryan Sturz kaskader -
Lucas Swallow kaskader -
Mallory Thompson kaskader -
Eric VanArsdale kaskader -
Nico Woulard kaskader -
Rocky Abou-Sakher
kaskader
-
Beni Alexander
kaskader
-
Ashlen Aquila kaskader -
Ben Aycrigg kaskader -
Jeffrey G. Barnett kaskader -
Tamiko Brownlee
kaskader
-
Alyma Dorsey kaskader -
Zack Duhame
kaskader
-
Paul Eliopoulos kaskader -
Jennifer Elizabeth kaskader -
Mike Escamilla kaskader -
Timothy Eulich kaskader -
Stephane Feruch kaskader -
Travis Fienhage kaskader -
Jeremy Fitzgerald
kaskader
6.0
Colin Follenweider
kaskader
6.0
Josh Fried kaskader -
Ryan Gray kaskader -
Riley Harper
kaskader
-
Adam Hart
kaskader
6.0
Jimmy Hart kaskader -
Craig Henningsen
kaskader
7.0
Michael Jamorski kaskader -
Andy Jones kaskader -
Antal Kalik
kaskader
-
Linda Kessler kaskader -
Mark Kubr
kaskader
-
Bethany Levy kaskader -
Sam Ly kaskader -
Tara Macken
kaskader
6.0
Mike Mukatis
kaskader
-
Paul Andrew O'Connor kaskader -
Natalie Padilla
kaskader
-
Juliana Potter kaskader -
Alice Rietveld
kaskader
-
DaJuan Rippy kaskader -
Dalton Rondell kaskader -
Aaron D. Alexander kaskader -
Dmitrious Bistrevsky kaskader -
Todd Bloomer kaskader -
Austen Brewer kaskader -
Steve DeCastro kaskader -
Travis Gomez kaskader -
Ralf Koch
kaskader
-
Jesse La Flair kaskader -
Thomas J. Larsen kaskader -
Tim Rigby
kaskader
-
Josh Seifert kaskader -
Karin Silvestri
kaskader
6.0
Erik Solky
kaskader
-
Amy Sturdivant
kaskader
-
C.C. Ice kaskader (dodatkowe zdjęcia) -
Michael Hugghins
układacz
-
Rockey Dickey Jr. układacz -
Casey Rutherford kierowca precyzyjny -
Rich Rutherford
kierowca
-
Brett Sheerin kierowca -
Brett Smrz kierowca -
Cj Stuart
kierowca
-
Jason Tubbs kierowca -
Mark Aaron Wagner
kierowca
6.0
Nick Benseman kierowca -
Clay Cullen
kierowca
-
Eyad Elbitar
kierowca
-
Dustin Kydd kierowca -
Robert Nagle kierowca -
Ryan Orr kierowca -
Allan Padelford
kierowca
-
Chris Palermo
kierowca
6.0
Todd Bloomer kierowca -
Richard Burden
kierowca
6.0
Crystal Michelle kierowca -
Buddy Sosthand
kierowca
-
Geoffrey Haley
operator kamery
-
Maurice K. McGuire operator kamery -
Onofrio Nino Pansini operator kamery -
Christopher Duskin operator kamery -
Sarah Levy operator kamery -
Dana Morris operator kamery -
Michael St. Hilaire operator kamery -
Ian Clampett operator kamery (druga ekipa) -
Eric Amundsen kamerzysta (asystent) -
Andrew Crankshaw kamerzysta (asystent) -
Timothy Clarke kamerzysta (asystent) -
Bill Coe kamerzysta (asystent) -
Craig Grossmueller kamerzysta (asystent) -
Bobby McMahan kamerzysta (asystent) -
Ryan Creasy kamerzysta (asystent) (dodatkowy) -
Brendan Devanie kamerzysta (asystent) (dodatkowy) -
Dennis Geraghty kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Robert M. Sagaser kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Daniel Wurschl kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Mathieu Dimuro główny animator -
Grant Harris główny animator -
Keith Patrick Turner animator -
Stewart Alves animator -
Sebastien Bacchia animator -
Enrico Fioretti animator -
Tony Flemming animator -
Naomi Hibbert animator -
Meena Ibrahim animator -
Kolby Krook animator -
Adrian Lim animator -
Brad Lincoln animator -
Dave Logan animator -
Béranger Maurice animator -
Alejandro Solorzano animator -
Justin Brunett animator -
Billy Dao animator -
Belen Sousa Domínguez animator -
David Hall animator -
Patrick Kern animator -
Dorian Knapp animator -
Juan Martinez animator -
Nicola Russi animator -
Chris Singer animator -
Blaine Toderian animator -
Claudius Urban animator -
Sebastian Wirbelauer animator -
Daniel S. Yuhlmann animator -
Matt Kennedy fotosista -
Ross Dunkerley oświetlenie -
Walter Bithell oświetlenie (dodatkowy) (druga ekipa) -
Richard Landry elektryk -
Jerardo Gomez elektryk -
Andrew Clarke elektryk (dodatkowe zdjęcia) -
Tina Grimm
dubler
7.0
Sierra Heuermann dubler -
Lisa Mason Lee dubler -
Clay Chamberlin
dubler
-
Shahira Osman dubler -
Mark Harden treser zwierząt -
Ursula Brauner treser zwierząt -
Eddie Porter główny zecer -
Camille Paleni główny zecer -
Vijay Bharath Reddy główny zecer -
Jonathan Turner główny zecer -
Johan Vagstedt główny zecer -
Ruochen Wang główny zecer -
Andrea Peverelli zecer -
Will Towle zecer -
Martha Aguilar zecer -
Subhrojyoti Banerjee zecer -
Andrew Barrie zecer -
Andrew Barry zecer -
Alessio Bertotti zecer -
Robert Beveridge zecer -
Prateek Kumar Bhardwaj zecer -
Jason Bidwell zecer -
Erik Bruhwiler zecer -
Marcin Charlicki zecer -
Alex Coble zecer -
Pietro Coco zecer -
Quentin Delsart zecer -
Roland Dobson zecer -
Andrea Dutti zecer -
Kade Eckstein zecer -
Marco Aurélio Engelmann Santos zecer -
Aron Galabuzi zecer -
Ronan Gantly zecer -
Liam Gare zecer -
Guillaume Gaussuron zecer -
Marie-Ève Gélinas zecer -
Heiðrún Tinna Haraldsdóttir zecer -
Robert Hartigan zecer -
Christoph Hasche zecer -
Leona Helly zecer -
Roy Hoes zecer -
Sam Johnston zecer -
Kevin J. Kim zecer -
Federico La Tona zecer -
Fredrik Larsson zecer -
Claire Le Teuff zecer -
Eoin Mahon zecer -
Stacy Mangan zecer -
Daryl McMahon zecer -
Natalie Meffert zecer -
Liam Neville zecer -
Mervyn New zecer -
Sean O'Connor zecer -
Javier Ortega zecer -
Steve Parsons zecer -
Daniel Pons zecer -
Josep Antoni Ribas Rossello zecer -
Susanna Riccio zecer -
Gerard Romea zecer -
Jorge Sanchez Fresno zecer -
Lui Sanchez-Fontillas zecer -
Rayk Schroeder zecer -
Vivek Sharma zecer -
Alan Stucchi zecer -
David Thomas zecer -
Patrick Thompson zecer -
Rodrigo Thurler zecer -
John Toth zecer -
Nicolas Valente zecer -
Francisco José Borreguero Valverde zecer -
Antoine Vinette-Lambert zecer -
David Wong zecer -
Ben Wotton zecer -
Christian Wunsch zecer -
Kevin x.l Zhao zecer -
Lee Briggs producent efektów wizualnych -
Damien Carr producent efektów wizualnych -
Ilona Blyth producent efektów wizualnych -
Paul Driver producent efektów wizualnych -
Carlos Ciudad producent efektów wizualnych -
Alexandra Daunt Watney producent efektów wizualnych -
Ryan Flick producent efektów wizualnych -
Mare McIntosh producent efektów wizualnych -
Massimo Meo producent efektów wizualnych -
Christine Neumann producent efektów wizualnych -
Thomas Nittmann producent efektów wizualnych -
Michael Perdew producent efektów wizualnych -
Jane Reynolds producent efektów wizualnych (dodatkowy) -
Bébhinn Naughton producent efektów wizualnych (asystent) -
Anna Mudrak producent efektów wizualnych (asystent) -
Sharon Das producent efektów wizualnych (asystent) -
Stephanie Cziczo producent efektów wizualnych (asystent) -
Jonathan Beres producent efektów wizualnych (asystent) -
Katie Stetson kierownik produkcji efektów wizualnych -
Kenneth Coyne kierownik produkcji efektów wizualnych -
Nicholas Murphy kierownik produkcji efektów wizualnych -
Marlene Nehls kierownik produkcji efektów wizualnych -
Karolina Simos kierownik produkcji efektów wizualnych -
Jaesung Oh kierownik produkcji efektów wizualnych (dodatkowe zdjęcia) -
Susan Zwerman producent wykonawczy efektów wizualnych -
Mark Stern producent wykonawczy efektów wizualnych -
Eric A. Kohler producent wykonawczy efektów wizualnych -
Florian Gellinger producent wykonawczy efektów wizualnych -
Michael Coldewey producent wykonawczy efektów wizualnych -
Paolo Consorti dyrektor techniczny -
Thomas Dotheij dyrektor techniczny -
Phoenix Woung-Bi Lee dyrektor techniczny -
Paul Molodowitch dyrektor techniczny -
Nathan Rusch dyrektor techniczny -
Aaron Baudin dyrektor techniczny -
Brian N. Bentley dyrektor techniczny -
Kévin Cassistat dyrektor techniczny -
Gerardo Castellanos dyrektor techniczny -
Michael Corcoran dyrektor techniczny -
Nestor Costa dyrektor techniczny -
Kevin Couture dyrektor techniczny -
Darragh Duffy dyrektor techniczny -
Marco Curado dyrektor techniczny -
Anais Dappe dyrektor techniczny -
Avijit Das dyrektor techniczny -
Matías De Rose dyrektor techniczny -
Aaron Dennis dyrektor techniczny -
Loa Mayra Dumong dyrektor techniczny -
Frank Dürschinger dyrektor techniczny -
Domenico Ferraro dyrektor techniczny -
Andreas Giesen dyrektor techniczny -
Kristin Goedicke dyrektor techniczny -
Kolja Hübschmann dyrektor techniczny -
Andrew Kennedy dyrektor techniczny -
Sylvia Kratzsch dyrektor techniczny -
Kristian Kück dyrektor techniczny -
Seong Joon Lee dyrektor techniczny -
Skeel Lee dyrektor techniczny -
Wanqi Lyu dyrektor techniczny -
Michael Löffler dyrektor techniczny -
James McPhail dyrektor techniczny -
Paul Moriaux dyrektor techniczny -
Johan Nordenson dyrektor techniczny -
David O'Donnell dyrektor techniczny -
Simon Ohler dyrektor techniczny -
Amaury Rospars dyrektor techniczny -
Dominik Pott dyrektor techniczny -
Pablovsky Ramos-Nieves dyrektor techniczny -
Ali Rizvi dyrektor techniczny -
Joshua Robertson dyrektor techniczny -
Apoorva Shah dyrektor techniczny -
Wannita Sirikul dyrektor techniczny -
Thanapoom Siripopungul dyrektor techniczny -
Piotr Skiejka dyrektor techniczny -
Syria Toliver dyrektor techniczny -
Tonya Strantzi dyrektor techniczny -
Greg Wieder dyrektor techniczny -
Daniel Witt dyrektor techniczny -
Mohamed Zekri dyrektor techniczny 6.0
Nathan Zeppel dyrektor techniczny -
Mathieu De Saint Jores dyrektor techniczny (asystent) -
Nick Crew nadzorca efektów wizualnych -
Craig Hammack nadzorca efektów wizualnych -
Christopher Townsend nadzorca efektów wizualnych -
Ed Bruce nadzorca efektów wizualnych -
Trent Claus nadzorca efektów wizualnych -
Malte Sarnes nadzorca efektów wizualnych -
Oliver Schulz nadzorca efektów wizualnych -
Brendan Seals nadzorca efektów wizualnych -
Dominik Zimmerle nadzorca efektów wizualnych -
Janelle Croshaw nadzorca efektów wizualnych (druga ekipa) -
Chelsea Mirus koordynator efektów wizualnych -
Alexander Ochs koordynator efektów wizualnych -
Katrissa 'Kat' Peterson koordynator efektów wizualnych -
Sara Bold koordynator efektów wizualnych -
Diana Cobo koordynator efektów wizualnych -
Cole Darby koordynator efektów wizualnych -
Teresa Hernandez koordynator efektów wizualnych -
Lane Howard koordynator efektów wizualnych -
Mathieu Ardon Ktistakis koordynator efektów wizualnych -
Scott Kunysz koordynator efektów wizualnych -
Lucas John Ng koordynator efektów wizualnych -
Vani Rakesh koordynator efektów wizualnych -
Ariadna Roa Salazar koordynator efektów wizualnych -
Daria Zecha koordynator efektów wizualnych -
Jialing Danni Zhang koordynator efektów wizualnych -
Natalie Fritz koordynator efektów wizualnych (asystent) -
Nathan Camp tworzący w technologii cyfrowej -
Rafael Colon tworzący w technologii cyfrowej -
Robert Dorris tworzący w technologii cyfrowej -
Megan Dolman tworzący w technologii cyfrowej -
Ryan Hopkins tworzący w technologii cyfrowej -
Daniel Nees tworzący w technologii cyfrowej -
Bruce Powell tworzący w technologii cyfrowej -
Jacob Santamaria tworzący w technologii cyfrowej -
David Entin koordynator cyfrowy -
Andrew Kalicki koordynator cyfrowy -
Eunice Taylor koordynator cyfrowy -
Sheldon Neill koordynator cyfrowy -
Timothy Bond koordynator cyfrowy -
Celia Jepson nadzorca grafiki komputerowej -
Andrew Zink nadzorca grafiki komputerowej -
Patrick Hecht nadzorca grafiki komputerowej -
Daisuke Nagae nadzorca grafiki komputerowej -
Alexander Schumann nadzorca grafiki komputerowej -
Chris Smallfield
nadzorca grafiki komputerowej
-
Noah Vice nadzorca grafiki komputerowej -
Andre Brumme grafik komputerowy -
Cristiano Cesolari grafik komputerowy -
Bernhard Esperester grafik komputerowy -
Alexander Hartwin grafik komputerowy -
Eugen Kelle grafik komputerowy -
Joshua Koilpillai grafik komputerowy -
Jenny Leupold grafik komputerowy -
John O'Connell grafik komputerowy -
Olivia Puchalla grafik komputerowy -
Werner Reifberger grafik komputerowy -
Merten Tremer grafik komputerowy -
Chris Watkins grafik komputerowy -
Mona Wiemer grafik komputerowy -
Matthias Winkler grafik komputerowy -
Ben Ying nadzorca komponowania -
Ryan B. Clarke nadzorca komponowania -
Micah Gallagher nadzorca komponowania -
Oliver Hohn nadzorca komponowania -
Alexey Kuchinsky nadzorca komponowania -
Romain Rico nadzorca komponowania -
Bryan Smeall nadzorca komponowania -
Mortimer Warlimont nadzorca komponowania -
Edson Williams nadzorca komponowania -
Frédéric Godbout układ graficzny -
Jayden Beveridge układ graficzny -
Gregory Bossert układ graficzny -
Chris Cooper układ graficzny -
Chrystian Hebert układ graficzny -
Daehwan Jang układ graficzny -
Philipp Welle układ graficzny -
Tony Bacigalupi montaż efektów wizualnych -
Robert Drwila montaż efektów wizualnych -
Alex Holcombe montaż efektów wizualnych -
Liana Jackson montaż efektów wizualnych -
Lara Mazawi montaż efektów wizualnych -
Jan Reichmann montaż efektów wizualnych -
David Fonti efekty wizualne -
Damien Kessler efekty wizualne -
Lily Morgan efekty wizualne -
Andrzej Bandurski efekty wizualne -
Maxime Beliveau efekty wizualne -
David Bemi efekty wizualne -
Jean Bennamias efekty wizualne -
Romain Besnard efekty wizualne -
Stefan Brand efekty wizualne -
Vikas Chandel efekty wizualne -
Ian Christie efekty wizualne -
Etienne Devillée efekty wizualne -
Dan Finnegan efekty wizualne -
Filippo Giansante efekty wizualne -
Kristian Kebbe efekty wizualne -
Christopher Gombocz efekty wizualne -
Zachary Goodson efekty wizualne -
Lloyd Hackl efekty wizualne -
Matt Hallen efekty wizualne -
Travis Harkleroad efekty wizualne -
Adam Katz efekty wizualne -
Abhinaw John efekty wizualne -
Xander Kennedy efekty wizualne -
Dobromila Kutnak efekty wizualne -
Mike Marcuzzi efekty wizualne -
John Lindstein efekty wizualne -
Joaquin Ludewig efekty wizualne -
Thomas Maher efekty wizualne -
Kindra McCall efekty wizualne -
Joel Michael efekty wizualne -
Reuben Montgomery efekty wizualne -
Abby Nath efekty wizualne -
Kieran Ogden-Brunell efekty wizualne -
Pete C. Newbauer efekty wizualne -
Joao Rosa efekty wizualne -
Miguel A. Salek efekty wizualne -
Dennis Schmidt efekty wizualne -
David Schulz efekty wizualne -
Lukasz Sobisz efekty wizualne -
Heiko Sülberg efekty wizualne -
Julian Utz efekty wizualne -
Haodong Wang efekty wizualne -
Tanja Wax efekty wizualne -
Tom Wolstenholme efekty wizualne -
Loeng Wong-Savun efekty wizualne -
Wendi Harris Wu efekty wizualne -
Fuat Yueksel efekty wizualne -
Can Yuksel efekty wizualne -
Tamara Coleman księgowy produkcji -
Anita Dominguez księgowy -
Christian Malouf księgowy -
Stephanie Ann Rosen księgowy -
Michael N. Turner księgowy -
Matthew Miskell księgowy (dodatkowe zdjęcia) -
Amy Denning Winfrey księgowy (druga ekipa) -
Laura Breakey księgowy (asystent) -
Susie Yamamoto księgowy (asystent) -
Nick Decicco księgowy (asystent) -
David Heffler księgowy (asystent) -
Monica Ng księgowy (asystent) -
Donna Wills księgowy (asystent) -
Ruben Gerardo Alfaro Moreno efekty wizualne (niewymieniony w czołówce) -
Paul Churchill tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce) -
Rajesh Madishetty główny zecer (niewymieniony w czołówce) -