Jessica Jones 7.2

Była superbohaterka Jessica Jones (Krysten Ritter) decyduje się na zmianę swojego dotychczasowego życia i zostanie prywatnym śledczym.

Zgłoś naruszenie Sezon 1: Teaser #1

Komentarze 7

Rrouge 2015-11-29 10

najlepszy serial marvela w głównej roli z kobietą, świetni aktorzy szczególnie Krysten, Racheal i David, rewelacyjne postacie, akcja i ponury klimat.

Lamper 2015-11-22 9

Rewelacyjna superbohaterka – Kolejna super produkcja Netflixa, która w całkiem inny sposób podchodzi do roli superbohatera. Bardzo dobrze napisana postać Jessici i jeszcze lepiej zagrana. Nie można oderwać oczu. Hurtowo nadużywanie alkoholu w dodatku ze sporą ilością sexu.Mam nadzieję na nominacje do Emmy. Bez wahania można powiedzieć, że jest to najlepszy portret kobiety we współczesnych serialach. POLECAM.

Zobacz wszystkie 4 odpowiedzi Ukryj odpowiedzi
Bluejohn_26 Lamper 2015-12-12 7

Było dobrze, ale z pewnością może być lepiej. Widać, że serial ma jeszcze spore rezerwy. Oglądając go miałem wrażenie, że czegoś tam brakuje, sam nie wiem czego. Mimo wszystko Daredevil podobał mi się bardziej.

Beznickowy Lamper 2015-12-12 8

Mam podobne odczucia jak Bluejohn_­26. Ale wiem, czego mi zabrakło – ciekawych postaci na drugim planie. Bo przez to rozgrywka między Jessiką a Kilgrave zbyt bardzo się wydłużyła. Daredevil był lepszy.

fantasta Lamper 2016-03-23 7

Serial dobry, czekam na rozwinięcie, np. dziwny wątek policjanta/superżołnierza – od razu skojarzyło mi się z Agentami tarczy (też Marvel).

PS. oceńcie poszczególne odcinki, bo jak na razie widzę tylko moje głosy:)

lifemovie Beznickowy 2016-03-27 7

Nie lubię marveli ale ten serial akurat jest bardzo dobry, fabuła wciąga i na szczęście nie przekombinowany w stylu: wyrwijmy jakiś wieżowiec i pookładajmy się nim (a to ogromny plus)… :P

@Beznickowy Tak, też mi się wydaje, że koniec jest zbyt mocno rozwleczony, dlatego odjąłem jeden z oceny.