Koczownicy 2005/II

Nomad

W osiemnastym wieku kilka koczowniczych plemion połączyło się, aby założyć Kazachstan. Przez stulecia w tym olbrzymim, pięknym, ale nieprzyjaznym dla innych kraju, graniczącym z Chinami, Tybetem i Rosją, toczyły się nieustające bitwy. Plemiona walczyły nie tylko z najeźdźcami, ale także między sobą.

Reżyseria
,
Scenariusz
Aktorzy
, ,

Obsada Zobacz pełną obsadę

Fabuła

W osiemnastym wieku kilka koczowniczych plemion połączyło się, aby założyć Kazachstan. Przez stulecia w tym olbrzymim, pięknym, ale nieprzyjaznym dla innych kraju, graniczącym z Chinami, Tybetem i Rosją, toczyły się nieustające bitwy. Plemiona walczyły nie tylko z najeźdźcami, ale także między sobą. maciu

Gatunek
Dramat

Szczegóły

Premiera
2007-05-11 (kino), 2005-07-06 (świat), 2007-10-18 (dvd)
Dystrybutor
Monolith Films
Kraj produkcji
Kazachstan, USA, Rosja
Inne tytuły
Nomada (Polska)
Kochevnik (Rosja)
Nomad: The Warrior (USA) (tytuł pełny)
Кочевник (Rosja) (tytuł oryginalny)
Wiek
od 15 lat
Czas trwania
112 minut
Budżet
40 000 000 USD

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Komentarze 2

Avatar square 200x200

Maciek_Przybyszewski 2010-08-06 7

Przewidywalny, ale sympatyczny film – Międzynarodowa produkcja, którą bardzo miło się ogląda. mimo drobnych potknięć jak chociażby to, że widzimy bohaterów po 10 latach od danych wydarzeń, a dwóch z nich wygląda tak samo jak w ujęciach sprzed rzecznej dekady, po chwili są już siwi ;). Mimo takich wpadek, film ogląda się miło i przyjemnie. Piękne krajobrazy dobrze sfilmowane nadają całości uroku.

sb0391 2008-02-01 9

Warto czy nie???? – Muszę przyznać że rzadko oceniam filmy tak wysoko {jestem raczej wybredny:)} Po obejrzeniu tego filmu zdumiałem sie, myślałem że to będzie coś lipnego ale się myliłem. Film doskonale ukazuje zawartą w nim treść. Pomimo kilku niedociągnięć w fabule( czasami już się nudzi) oceniłem go na 9. Polecam go obejrzeć. Naprawdę warto!!!!

Współtworzą