Death Race: Wyścig śmierci 7.3

Były kierowca wyścigowy Jensen Ames (Statham) stara się przetrwać w zniszczonym, post-industrialnym świecie. Wrobiony w brutalne morderstwo swojej rodziny zostaje wtrącony do więzienia, gdzie zmuszony jest do wzięcia udziału w organizowanym przez strażników morderczym wyścigu, transmitowanym na żywo w telewizji. Podrasowane samochody-monstra, broń, miażdżące kości kraksy i Ames, który zniszczy wszystko co stanie na jego drodze do wolności. Ten wypełniony adrenaliną, wybuchowy film sprawi ,że z każdym zwrotem akcji zostaniesz wgnieciony w fotel. Zaczyna się najkrwawsze show na świecie – zaczyna się Wyścig Śmierci.

Obsada

Reżyseria
Średnia
Paul W.S. Anderson 6.7
Spiro Razatos
(reżyser drugiej ekipy)
7.0
Stéphane Byl (asystent) -
Scenariusz
Średnia
Paul W.S. Anderson
(historia)
6.7
Producenci
Średnia
Paul W.S. Anderson 6.7
Jeremy Bolt -
Roger Corman 7.7
Tom Cruise 7.2
Paula Wagner -
Dennis E. Jones producent wykonawczy -
James K. Jensen nadzorca postprodukcji -
Aktorzy
Średnia
Jason Statham
Jensen Aimes
8.0
Ian McShane
Trener
7.3
Tyrese Gibson
Machine-Gun Joe
7.1
Joan Allen
Hennessey
7.3
Robin Shou
14K
7.0
Natalie Martinez
Case
6.8
Max Ryan
Slovo Pachenko
8.0
Jason Clarke
Ulrich
7.0
Jacob Vargas
Strzelec
7.0
Janaya Stephens
Suzy
-
Robert LaSardo
Grimm
8.5
Fred Koehler
Lists
7.0
Nathalie Girard
Nawigator Boattaila
-
Sharlene Royer
Nawigator Grimma
-
Benz Antoine
Nawigator Joe'ego
-
Melantha Blackthorne
Nawigator Pachenki
4.0
Marie France Denoncourt Nawigator Trans AM -
Carolyn Day
Nawigator Colta
6.0
Marcello Bezina Jensen -
Lydie Bounay Nawigator BMW -
John Canoe Pracujący ze stalą -
Justin Mader
Travis Colt
6.0
Alan D. Purwin
Pilot helikoptera
7.0
Ruth Chiang Dziewczyna Egg -
Zdjęcia
Średnia
Scott Kevan 7.0
Robert B. Baylis (główna pomoc techniczna) -
Robert Bruce Baylis (główna pomoc techniczna) -
Kenneth MacKenzie (główna pomoc techniczna) -
Reil Munro (pomoc techniczna) -
Igor Meglic (kierownik zdjęć) (druga ekipa) -
Kompozytorzy
Średnia
Paul Haslinger 8.0
Kostiumy
Średnia
Gregory Mah -
Rosalie Clermont-Bilodeau -
Montaż
Średnia
Niven Howie 7.0
Ben Howdeshell (asystent) -
Peter G. Smith (asystent) -
Charakteryzacja
Średnia
Stephania Gambarova efekty specjalne makijażu -
Serge Lavigueur efekty specjalne makijażu -
Christophe Giraud
charakteryzator (asystent)
-
Ronald J. Rolfe główny stylista -
Scenografia
Średnia
Paul D. Austerberry scenograf 7.0
Brent Boates ilustrator -
Lars Canty dyrektor artystyczny (asystent) -
Ivelin Demirov malarz -
Kevin Farrell scenopis obrazkowy -
Vincent Gingras-Liberali dyrektor artystyczny (asystent) -
Grant Swain główny rekwizytor -
Lucie Tremblay projektant wnętrz -
Sascha Robey zbrojmistrz -
Vincent Joseph Flaherty zbrojmistrz -
Michael Papac zbrojmistrz -
Al Vrkljan zbrojmistrz (niewymieniony w czołówce) -
Dźwięk
Średnia
Coll Anderson montaż dźwięku 7.0
Gregory Martin Clayton mikrofoniarz -
Jonathan Olivier Comtois dźwięk (asystent) -
Christopher Fina mikser postsynchronu -
Nick Foley mikser postsynchronu -
Hugo Jeffreys operator postsynchronu -
Philip Rogers operator postsynchronu -
Wade Barnett operator postsynchronu -
Andy Welker operator postsynchronu -
Coll Anderson projektant efektów dźwiękowych 7.0
Steve Baine imitator dźwięku -
Stephen Barden nadzorujący montaż dźwięku -
Phillip Blackford montaż muzyki (asystent) -
Alex Bullick montaż efektów dźwiękowych -
Eddie Bydalek technik miksu -
Robert Carr technik miksu -
Paul Drenning mikser postsynchronu -
Frank Fleming operator dźwięku -
Jeff Gomillion mikser postsynchronu -
Rose Gregoris montaż dźwięku (asystent) -
Matthew Harrold operator efektów dźwiękowych (asystent) -
Chris Jenkins mikser ponownego nagrania -
Rhys Maitland-Jones technik miksu -
Frank A. Montaño mikser ponownego nagrania -
Beauxregard Neylon mikser postsynchronu -
Peter Persaud operator imitacji -
Nathan Robitaille montaż efektów dźwiękowych -
Matt Snedecor operator efektów dźwiękowych (asystent) -
Mark Sheffield technik miksu (niewymieniony w czołówce) -
Efekty specjalne
Średnia
John S. Baker nadzorca efektów specjalnych 9.0
Al Broussard nadzorca efektów specjalnych (druga ekipa) -
Pierre Côté nadzorca efektów specjalnych 8.0
Louis Craig nadzorca efektów specjalnych 9.0
André Fortin technik -
Jason Hansen nadzorca efektów specjalnych -
Kaz Kobielski nadzorca efektów specjalnych 7.0
Jacques Langlois pirotechnik -
Annie Lévesque efekty specjalne -
David Loveday technik -
Erick Nyhuis efekty specjalne (asystent) -
Pascal Pelletier efekty specjalne (asystent) -
Joshua Pinney nadzorca efektów specjalnych -
Thomas Rasada koordynator efektów specjalnych (druga ekipa) -
Sebastien Roussel pirotechnik -
Violette A.-M. Soucisse efekty specjalne -
Luc Therrien technik -
Kenneth Van Order nadzorca efektów specjalnych 7.0
Antonio Vidosa technik -
Tim Walkey nadzorca efektów specjalnych 9.0
David Wood technik -
Pozostała Ekipa
Średnia
Victoria Burrows
dobór obsady
7.0
Robin D. Cook dobór obsady -
Helene Rousse
dobór obsady
-
Tineka Becker dodatkowy dobór obsady -
Sarah Barber koordynator efektów wizualnych -
Dennis Berardi nadzorca efektów wizualnych -
Mike Borrett kierownik produkcji efektów wizualnych -
Jean-Christophe Boue zecer -
Kyle Boylen zecer -
Ovidiu Cinazan zecer -
Anand Dorairaj zecer -
Amélie Dubois zecer -
Danny Duchesneau zecer -
Anne Foged zecer -
Andrei Gheorghiu zecer -
Matt Glover producent efektów wizualnych (asystent) -
Annu Gulati tworzący w technologii cyfrowej -
Victoria Holt koordynator efektów wizualnych -
Elliot Mallon tworzący w technologii cyfrowej -
Haydn Masuda tworzący w technologii cyfrowej -
Jaideep Mohan zecer -
Hojin Park zecer -
Paul Saint-Hilaire zecer -
Carolyn Shelby zecer -
Sebastien Veilleux zecer -
Armando Velazquez zecer -
Fiona Campbell Westgate producent efektów wizualnych -
Alain Bérard kaskader -
Guy Bews kaskader -
Marcello Bezina kaskader -
Melantha Blackthorne
kaskader
4.0
Lydie Bounay kaskader -
Alexandre Cadieux kaskader 7.0
Shane Cardwell kierowca -
Jason Cavalier
kaskader
-
Mike Chute kaskader -
Neon Cobran kaskader -
Erik Cord
kaskader
-
Ruth Chiang kaskader -
Stéphane Dargis kaskader -
Carolyn Day
kaskader
6.0
Marie France Denoncourt kaskader -
Cosette Derome kaskader dublujący -
Flint Eagle kaskader -
Ezra Franklyn kaskader -
Andy Gill
koordynator kaskaderów
-
Nathalie Girard
kaskader
-
Justin Rodgers Hall
kierowca
-
Tyler Hall kierowca -
Stéphane Julien
kaskader dublujący
6.0
Patrick Kerton kaskader -
Stéphane Lefebvre
kierowca
-
Shawn C. Orr
kierowca
-
Louis Paquette kaskader dublujący -
Jan Pivon kaskader -
Spiro Razatos
koordynator kaskaderów
7.0
David Rigby kierowca -
John Ross kaskader -
Sharlene Royer
kaskader
-
Javier Segura kaskader -
Philippe Souvay układacz -
Greg Tracy kaskader -
Agnieshka Wnorowska
kaskader
-
Geoffroy Beauchemin operator kamery -
Sylvain Bernier oświetlenie -
Frédéric Chamberland operator kamery -
Roberto Contreras operator kamery -
François Daignault operator kamery -
Mathieu Décary kamerzysta (asystent) -
Cylvan Desrouleaux kamerzysta (druga ekipa) -
Sylvaine Dufaux operator kamery -
Thierry Fargeau kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Chloé Giroux-lachance kamerzysta -
John Lewin oświetlenie -
Dany Racine kamerzysta (asystent) -
Alain Rousseau kamerzysta (asystent) -
Robert Stecko operator kamery -
Daniel Villeneuve operator kamery -
Allan Padelford
kierowca
7.0
Scot Boland dobór obsady -