Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Michael Mandell | ||
Joe Arnez
(asystent)
|
||
Monique Gorman
(asystent)
|
||
Mickie Harbour
(asystent)
|
||
Peter J. Steinberg
(asystent)
|
||
Dave Thomas
(asystent)
|
||
Stan Wahl
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Michael Mandell | ||
Producenci | Ocena | |
Neil Lindquist
producent
|
||
Michael Mandell
producent
|
||
Joseph Glazer
współproducent
|
||
Marc Kaplin
współproducent
|
||
Leo Krikelis
współproducent
|
||
Janice Shatner
współproducent
|
||
Joshua Levinsky
kierownik produkcji
|
||
Mark Natale
kierownik produkcji
|
||
Anthony Rizzuto
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Ralph Sabel
kierownik produkcji
|
||
Tim Shanahan
nadzorca produkcji
|
||
Tony Sharp
kierownik produkcji
|
||
Mark Wagner
nadzorca produkcji
|
||
Claire Busby
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Peter O'Toole
Lord Pelican
|
7,5
|
|
Michelle Rodriguez
Monica Tredd
|
||
Tony Devon
Vince Zien
|
||
David Morse
Nizzell, premier
|
||
Emma Thomas
Ann Dickinson
|
||
Riccardo Segal
Jeremy Olive
|
||
Mike Starr
Gruby Jack Connor
|
||
Bruce Campbell
Sierż. Tricks
|
||
Ivan Schofield
Lord Geldon
|
||
Eva Britt
Charlotte Klingman
|
||
Patrick Bates
Jeffery Fox
|
||
Philip J. Calderone
Fog, sędzia
|
||
Joanna Chang
Susan Lee
|
||
Paul Cicco
Nick Fender
|
||
Franco Della
Torrio, boss świata przestępczego
|
||
Mary Ann Dobbs
Moore, kierownik sieci
|
||
Jason Long
Skeltor, oficer
|
||
Annette Hudson
Kellogg
|
||
Regis Matteus
Lucas Black
|
||
Timothy Madsen
Norris
|
||
Ken Taylor
Colinbrad
|
||
Eric Wolfe
Mjr Cooke
|
||
Brian Keating
Torrens, dowódca
|
||
Keith Easter
Bell, agent rządowy
|
||
Luther Prescott
Ackers, agent rządowy
|
||
Blaire Reese
Dr Jane King
|
||
Michelle Seed
Lyla
|
||
Victor Vargas
Kennedy
|
||
Marco Polo
Jules
|
||
John Smith
Strzelec
|
||
Gary Walker
Konduktor w pociągu
|
||
Christopher Silipino
Grabarz
|
||
Kristy Moosley
Policjantka w metrze
|
||
Douglas Whalen
Policjant w metrze
|
||
Vincent Cozza
Policjant w metrze
|
||
Richard Curran
Policjant w metrze
|
||
Jamie Hauser
Technik telewizyjny
|
||
Scott Barry
Agent rządowy
|
||
Neville Connors
Podróżny
|
||
Lisa Cooper
Podróżna
|
||
Charmain Episcopo
Podróżna
|
||
Elliot Frost
Podróżny
|
||
Edward Murphy
Podróżny
|
||
Donna Olin
Podróżna
|
||
Luke Proctor
Podróżny
|
||
Jill Tolken
Bliźniaczka
|
||
Jan Tolken
Bliźniaczka
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Jonathan Greene | ||
Kenny Gallen
(pomoc techniczna)
|
||
Fred Jones
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Claude Fiorello | ||
Kostiumy | Ocena | |
Joan Garofalo | ||
Jill Rathbone | ||
Joanna Gallo
(garderoba)
|
||
Brenda Goulden | ||
Emma Kavanagh
(garderoba) (asystent)
|
||
Deborah Serita
(garderoba)
|
||
Montaż | Ocena | |
Matt Williams | ||
Jacob Lemon
(asystent)
|
||
Robyn Levy
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Vaughn Cox
charakteryzator
|
||
Ken Darmento
fryzjer
|
||
Jan Dorsett
fryzjer
|
||
Lulu Forti
charakteryzator
|
||
Susan Frio
charakteryzator
|
||
Monica Goodwin
fryzjer
|
||
Betty Ann Mackey
projektant fryzur
|
||
Lois Nettles
fryzjer
|
||
Don Scarfetti
charakteryzator
|
||
Sue Vacca
fryzjer
|
||
John Yorkis
charakteryzator
|
||
Jacob Zinzer
efekty specjalne makijażu
|
||
Scenografia | Ocena | |
Lizabeth Archer
scenograf
|
||
Gary Dilks
scenograf
|
||
Jess Finnegan
dyrektor artystyczny
|
||
Myles Kaufman
dyrektor artystyczny
|
||
Serena Keating
dyrektor artystyczny
|
||
Stefani Bowles
dekorator wnętrz
|
||
Bryon Glass
dekorator wnętrz
|
||
Bob Kinnear
dekorator wnętrz
|
||
Lea Albright
rekwizytor
|
||
Helene Cepoda
rekwizytor
|
||
Bob Creech
rekwizytor
|
||
Marty Golussi
rekwizytor
|
||
Charles Naffy
rekwizytor
|
||
Stan Nolan
rekwizytor
|
||
Leon Spector
rekwizytor
|
||
Ivan Sundahl
rekwizytor
|
||
Amy Donahue
rekwizytor (asystent)
|
||
Michelle Rowland
rekwizytor (asystent)
|
||
Lou DeMarco
stolarz
|
||
Bo Tearson
stolarz
|
||
Duey Williamson
stolarz
|
||
Neal Fazzio
malarz
|
||
Cecily Hardings
malarz
|
||
Bill Loft
malarz
|
||
John Loft
malarz
|
||
Chris Paulson
malarz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Evan Bonathan
imitator dźwięku
|
||
Antoine Lurden
mikser postsynchronu
|
||
Al Silverman
dźwięk
|
||
Suzie Rosen
dźwięk (asystent)
|
||
Clive Shires Jr.
efekty dźwiękowe
|
||
Jim Wright
mikrofoniarz
|
||
Leslie Zaoui
operator postsynchronu
|
||
Isobel Fowler
nadzorca muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Scott Palumbo
efekty specjalne
|
||
Peter Stillman
efekty specjalne
|
||
Ginger Dellio
efekty specjalne (asystent)
|
||
Wilson Fritz
technik
|
||
Maurice Loeser
technik
|
||
Marcel Molod
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
June Tucker
dobór obsady
|
||
Gail Davis
dobór obsady (asystent)
|
||
Todd Feldon
dodatkowy dobór obsady
|
||
Francis Vitz
animator
|
||
Leo Bjerno
efekty wizualne
|
||
Daniel Giraldi
efekty wizualne
|
||
Nolan Kane
efekty wizualne
|
||
Alice Lang
efekty wizualne
|
||
Craig Milten
efekty wizualne
|
||
Don Titus
efekty wizualne
|
||
Rex Fosterfeld
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
James Schieder
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Jan Grimes
zecer
|
||
Bobbi Shelborne
zecer
|
||
Steve Hollands
efekty cyfrowe
|
||
Tracie Juniper
producent efektów wizualnych
|
||
Zachary Spurlock
koordynator efektów wizualnych
|
||
Maggie Weatherley
efekty optyczne
|
||
Julien Wortman
dyrektor techniczny
|
||
Tom Cassidy
kaskader
|
||
Brad Chacinski
kaskader
|
||
Linda Cloeser
kaskader
|
||
Cort Hessler
kaskader
|
||
Rex Leary
kaskader
|
||
Jeff Moulter
kaskader
|
||
Tommy Pitts
kaskader
|
||
Jim Reno
kaskader
|
||
Ralph Rubin
kaskader
|
||
Ali Sandroni
kaskader
|
||
Andy Thorpe
kaskader
|
||
Paul Vento Jr.
kaskader
|
||
Dillian Calabro
operator kamery
|
||
Kyle Shelbs
operator kamery
|
||
Andrew Depper
mistrz oświetlenia
|
||
Bradford Hawkins
kamerzysta (asystent)
|
||
Jason Orlovsky
kamerzysta (asystent)
|
||
Simon K. Oxley
kamerzysta (asystent)
|
||
Billy Lyons
elektryk
|
||
Kent Stewart
elektryk
|
||
Roger Ward
oświetlenie
|
||
Sharon Levy
księgowy produkcji
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Fabuła
Multimedia
Pozostałe
Proszę czekać…