Pościg we mgle 2009

In the Electric Mist

New Iberia, Luizjana. Detektyw Dave Robicheaux (Tommy Lee Jones) jest na tropie seryjnego mordercy młodych kobiet. Wracając z kolejnego miejsca okrutnej zbrodni, policjant otrzymuje wiadomość, ze na okolicznych bagnach widuje się ciało czarnego mężczyzny spętanego łańcuchami. Informacja ta przywołuje w nim wspomnienia zbrodni z… zobacz więcej

Reżyseria
Aktorzy
, ,

Zwiastuny Zobacz wszystkie 1 zwiastun

Zdjęcia Zobacz wszystkie 8 zdjęć

Obsada Zobacz pełną obsadę

Tommy Lee Jones
jako Dave Robicheaux
John Goodman
jako Julie "Baby Feet" Balboni
Peter Sarsgaard
jako Elrod Sykes
Kelly Macdonald
jako Kelly Drummond
Ned Beatty
jako Twinky LeMoyne
Mary Steenburgen
jako Bootsie Robicheaux
Pruitt Taylor Vince
jako Lou Girard
John Sayles
jako Michael Goldman
James Gammon
jako Ben Hebert
Justina Machado
jako Rosie Gomez
Levon Helm
jako Gen. John Bell Hood
Julio Cedillo
jako Cholo Manelli

Fabuła

New Iberia, Luizjana. Detektyw Dave Robicheaux (Tommy Lee Jones) jest na tropie seryjnego mordercy młodych kobiet. Wracając z kolejnego miejsca okrutnej zbrodni, policjant otrzymuje wiadomość, ze na okolicznych bagnach widuje się ciało czarnego mężczyzny spętanego łańcuchami. Informacja ta przywołuje w nim wspomnienia zbrodni z przeszłości. Dave przeczuwa, iż może to mieć związek ze sprawa, nad która aktualnie pracuje. Kiedy przybliża się do mordercy, on jest już również coraz bliżej niego i jego rodziny… opis dystrybutora

Gatunek
Dramat, Kryminał, Thriller

Szczegóły

Premiera
2009-02-07 (świat), 2011-05-19 (dvd)
Kraj produkcji
USA
Inne tytuły
In the Electric Mist with Confederate Dead (USA) (tytuł roboczy)
Czas trwania
117 minut

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Komentarze 5

pajki_filmaniak 7

ze względu na Tomiego obejrzałem i był nawet dobry miejscami się ciągło ale można oglądać

Chemas 7

Muszę przyznać, że sam nie wiem co mi się w tym filmie podobało, chyba głównie klimat Południa, no i oczywiście genialny Tommy. Choć Goodman jak zwykle również super.

ZSGifMan 6

Film taki sobie, całkiem całkiem, trochę się ciągnie od początku gdzieś do połowy, ale potem zaczyna się wszystko klarować. Senne miasteczko, gdzieś na południu Stanów, mokradła, bagna, wylewiska itp. Do tego szeryf, policja, agentka FBI, lokalsi, wpływowy alfons, ekipa filmowa, wiecznie pijany gwiazdor i jego głupiutka gwiazdeczka. To wszystko doprawione tajemnicą na temat pewnego wydarzenia z przeszłości i zaskakującym smaczkiem na koniec! Mnie zbiło całkowicie z tropu to zdjęcie ;)                                       

czesieq 4

to "dzieło" można spokojnie sobie odpuścić :/ – jak w temacie

marks51

In the Electric Mist-opisl – Bohaterem historii jest Dave Robicheaux, porucznik policji z Nowego Orleanu, który zatrzymuje pijanego kierowcę – aktora z ekipy kręcącej w okolicy historyczny film o wojnie secesyjnej. Ten opowiada mu niewiarygodną historię o pojawiającym się w okolicy widmie młodego Murzyna spętanego łańcuchem. Detektyw wiele lat wcześniej rozwiązywał zagadkę tajemniczego zniknięcia zwłok zamordowanego czarnego mężczyzny. Ciała wówczas nie znaleziono.
Źródło: media.hatak.pl

Współtworzą