Film jest zainspirowany słynną przejażdżką w parku rozrywki Disneyland – to pełna przygód i emocji przejażdżka po Amazonii z dowcipnym kapitanem Frankiem Wolffem i nieustraszoną badaczką dr Lily Houghton. Lily podróżuje z Londynu do amazońskiej dżungli i korzysta z wątpliwych usług Franka, aby poprowadził ją w dół rzeki na La Quila – na jego rozpadającej się, ale uroczej łodzi. Lily jest zdeterminowana, aby odkryć starożytne drzewo o niezrównanych zdolnościach leczniczych, mające moc, która zmieni przyszłość medycyny. Podejmując razem tę epicką wyprawę, nieprawdopodobny duet napotyka niezliczone niebezpieczeństwa i siły nadprzyrodzone, które czają się w zakamarkach lasu deszczowego. Jednak w miarę odkrywania tajemnic zaginionego drzewa stawka dla Lily i Franka i ich losu sięga jeszcze wyżej. – a ludzkość – wisi na szali.
Obsada
Reżyseria Ocena
Jaume Collet-Serra
4,0
Alexander Witt
(reżyser drugiej ekipy)
Anthony Leonardi III
(reżyser drugiej ekipy)
7,0
David H. Venghaus Jr.
(asystent)
Eric Richard Lasko
(asystent)
Alina Gatti
(asystent)
Martin Dorsch
(asystent) (dodatkowy)
Dan McDonough
(asystent) (dodatkowy)
Josh Montes
(asystent) (dodatkowy)
Jeff Overfield
(asystent) (dodatkowy)
Kate Pulley
(asystent) (dodatkowy)
Marlee Kamis
(asystent) (dodatkowe zdjęcia)
Justin Muller
(asystent) (dodatkowe zdjęcia)
Joann Connolly
(asystent) (druga ekipa)
David Sardi
(asystent) (druga ekipa)
Megan Schmidt
(asystent) (druga ekipa)
James Edward Tilden
(asystent) (druga ekipa)
Scenariusz Ocena
Glenn Ficarra
6,0
Michael Green
4,0
John Requa
6,0
Aleshia Mueller
(nadzorca ciągłości scenariusza)
Anna Rane
(nadzorca ciągłości scenariusza)
Aimee Bell
(nadzorca ciągłości scenariusza) (ponownie nakręcone ujęcia)
Dea Cantu
(nadzorca ciągłości scenariusza) (druga ekipa)
Robin Meyers
(nadzorca ciągłości scenariusza) (druga ekipa)
Producenci Ocena
John Davis
producent
Beau Flynn
producent
John Fox
producent
Dany Garcia
producent
Dwayne Johnson
producent
7,3
David H. Venghaus Jr.
współproducent
Douglas C. Merrifield
producent wykonawczy
Scott Sheldon
producent wykonawczy
Petra Holtorf
nadzorca postprodukcji
Robert Mazaraki
nadzorca produkcji
Alice S. Kim
nadzorca produkcji (dodatkowe zdjęcia)
Carl Hampe
nadzorca produkcji (druga ekipa)
Marc T.S. Zakalik
koordynator produkcji
Gavin Atilano
koordynator produkcji (dodatkowe zdjęcia)
Zoila Gomez
koordynator produkcji (Hawaje)
Kendra Rasmussen
koordynator produkcji (druga ekipa)
Anna Basso
koordynator produkcji (asystent)
Joelle-Lyn Sarte
koordynator produkcji (asystent)
Fran Smith
koordynator produkcji (asystent)
Mariam Yacoub
koordynator produkcji (asystent)
Suman Allakki
kierownik produkcji (asystent)
Elyse Archie
kierownik produkcji (asystent)
Michael Anthony Brown
kierownik produkcji (asystent)
Dexter Charles
kierownik produkcji (asystent)
Ryan D'Silva
kierownik produkcji (asystent)
Sami Edelstein
kierownik produkcji (asystent)
Alexis Eelman
kierownik produkcji (asystent)
Gregory Foxx Jr.
kierownik produkcji (asystent)
Micah Gonsalves-Gregg
kierownik produkcji (asystent)
Ethan R. Graham
kierownik produkcji (asystent)
Nick Hayes
kierownik produkcji (asystent)
Molly Honea
kierownik produkcji (asystent)
John Cole Kirksey
kierownik produkcji (asystent)
Corey Knef
kierownik produkcji (asystent)
Vita Lark
kierownik produkcji (asystent)
Colin Mackenzie
kierownik produkcji (asystent)
Josh Montes
kierownik produkcji (asystent)
Christopher C. O'Brien
kierownik produkcji (asystent)
Marek Stout
kierownik produkcji (asystent)
Thorin Thompson
kierownik produkcji (asystent)
Miguel J. Torres
kierownik produkcji (asystent)
Kelsey Walsh
kierownik produkcji (asystent)
Monica Woolsey
kierownik produkcji (asystent)
Elliot Wadsworth
kierownik produkcji (asystent) (Los Angeles)
Caleb Haydock
kierownik produkcji (asystent) (Hawaje)
Andrew Sitter
kierownik produkcji (asystent) (Hawaje)
Stephen Hanson
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
Nick Chambers
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowy)
Heidi Sneed Webb
kierownik produkcji (asystent) (druga ekipa)
Evan Andrew Marsh
kierownik produkcji (asystent) (druga ekipa)
John Funk
kierownik produkcji (asystent) (druga ekipa)
Riley Flanagan
kierownik produkcji (asystent) (druga ekipa)
Demetrios Anastasiow
kierownik produkcji (asystent) (druga ekipa)
Ian Lewis
kierownik produkcji (asystent) (druga ekipa) (dodatkowy)
Evan Ernst
kierownik produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
Aktorzy Ocena
Dwayne Johnson
Frank Wolff
7,3
Emily Blunt
Lily Houghton
8,0
Edgar Ramírez
Aguirre
6,8
Jack Whitehall
McGregor Houghton
Jesse Plemons
Książę Joachim
6,5
Paul Giamatti
Nilo
7,2
Veronica Falcón
Sam, handlowiec
Dani Rovira
Sancho
Quim Gutiérrez
Melchor
Dan Dargan Carter
Gonzalo
Andy Nyman
Sir James Hobbs-Coddington
5,5
Raphael Alejandro
Zaqueu
Simone Lockhart
Anna
Pedro Lopez
Szef
Sulem Calderon
Córka szefa
Sebastian Blunt
Członek Straży Społecznej
Mark Ashworth
Członek społeczeństwa
Allan Poppleton
Pracownik socjalny
6,0
Caroline Paige
Młoda turystka
James Quattrochi
Włoski turysta
Stephen Dunlevy
Middlepart
6,0
Philipp Maximilian
Axel
Romualdo Castillo
Sprzedawca zwierząt
Pedro Haro
Sprzedawca ptaków
Christina Souza
Barmanka
Michael H. Cole
Kontroler biletów
Hector Banos
Wojownik Puka Michuna
Peter Luis Zimmerman
Wojownik Puka Michuna
Travis Gomez
Wojownik Puka Michuna
Ismael Herrera
Wojownik Puka Michuna
David Lengel
Turysta na łodzi
Justin Randell Brooke
Turysta na łodzi
Victoria Blade
Turystka na łodzi
Brooke Jaye Taylor
Turystka na łodzi
Vince Pisani
Turysta na łodzi
Piper Collins
Turystka na łodzi
Keith Arthur Bolden
Turysta na łodzi
6,0
Chip Steele
Turysta na łodzi
Ben Jenkin
Proxima
David Paris
Pilot
Kevin Larosa
Pilot
Annika Pampel
Niemka (niewymieniony w czołówce)
Emily Marie Palmer
Francuzka (niewymieniony w czołówce)
Ilana Guralnik
Włoszka (niewymieniony w czołówce)
Faith Fay
Savannah, gość hotelowy (niewymieniony w czołówce)
Ryan Dinning
Żołnierz (niewymieniony w czołówce)
Jason Szabo
Turysta (niewymieniony w czołówce)
Nicholas Ryan Hernandez
Młody Aguirre (niewymieniony w czołówce)
Ruben Vidal
Przyjaciel Franka (niewymieniony w czołówce)
Nick Benseman
Niemiecki najemnik (niewymieniony w czołówce)
Jason New
Członek obsługi w hotelu (niewymieniony w czołówce)
John David Bulla
Hiszpański konkwistador (niewymieniony w czołówce)
Mariama Diallo
Kobieta (niewymieniony w czołówce)
Casey Nelson
Żołnierz (niewymieniony w czołówce)
Kylie Michele Fuller
Dziecko podczas rejsu (niewymieniony w czołówce)
Stephan Goldbach
Ocalały najemnik (niewymieniony w czołówce)
Clyde C Harris
Wojownik Puka Michuna (niewymieniony w czołówce)
Xavier Leblanc
Wojownik Puka Michuna (niewymieniony w czołówce)
Josué Gutierrez
Wojownik Puka Michuna (niewymieniony w czołówce)
James William Ballard
Członek społeczeństwa (niewymieniony w czołówce)
Pedro Barquin
Umierający konkwistador (niewymieniony w czołówce)
David R. Mitchell
Członek społeczeństwa (niewymieniony w czołówce)
Henardo Rodriguez
Rdzenny mieszkaniec Ameryki (niewymieniony w czołówce)
Marc Demeter
Archeolog (niewymieniony w czołówce)
Shawn McBride
Peppa, gość hotelowy (niewymieniony w czołówce)
Abraham Takatsuki
Sprzedawca na targu (niewymieniony w czołówce)
Jay D. Kacho
Członek RADAS (niewymieniony w czołówce)
Jobe Allen
Sprzedawca (niewymieniony w czołówce)
Alfredo Tavares
Członek gangu (niewymieniony w czołówce)
Al Saif Alshad
Al Saif Alshad (niewymieniony w czołówce)
David Turner
Członek społeczeństwa (niewymieniony w czołówce)
Matt Lindquist
(niewymieniony w czołówce)
Danny Pardo
Mężczyzna w kajaku (niewymieniony w czołówce)
Jay Gutierrez
Konkwistador (niewymieniony w czołówce)
Ryan Boz
Żołnierz (niewymieniony w czołówce)
Met Clark
Yaktunaru, uzdrowiciel (niewymieniony w czołówce)
Keith Nussbaum
Niemiecki kamerdyner (niewymieniony w czołówce)
Luis Burbano
Wojownik Puka Michuna (niewymieniony w czołówce)
Tom Vodnik
Garbarz (niewymieniony w czołówce)
Marn Zeeb
Szef hazardzistów (niewymieniony w czołówce)
Daniel Giron
(niewymieniony w czołówce)
James Burns
Londyńczyk (niewymieniony w czołówce)
Gavrielle Anne Fontanilla
Kobieta Puka Michuna (niewymieniony w czołówce)
Alexandra Velez
Kobieta Puka Michuna (niewymieniony w czołówce)
Jaren Soto
Współplemieniec Yaktunaru (niewymieniony w czołówce)
Tom Holowach
Mężczyzna (niewymieniony w czołówce)
Ely Garcia II
Pracownik doku (niewymieniony w czołówce)
James Siderits
Członek społeczeństwa (niewymieniony w czołówce)
Porter Drudge
Chłopiec z lizakiem (niewymieniony w czołówce)
Matt Rodriguez
Jeździec plemienia Marauder (niewymieniony w czołówce)
Tony Fontanez
Mieszkaniec miasta / Turysta (niewymieniony w czołówce)
Eufemio Longboy Jr.
Barman (niewymieniony w czołówce)
Brian Gonzalez
Perkusista Puka Michuna (niewymieniony w czołówce)
Sharon M. Bell
Gitarzystka (niewymieniony w czołówce)
Payson Durant
Gość hotelowy (niewymieniony w czołówce)
Quintin Tyler Price
Brytyjski żołnierz (niewymieniony w czołówce)
Shane Berengue
Członek społeczeństwa (niewymieniony w czołówce)
Larry Blanks
Członek społeczeństwa (niewymieniony w czołówce)
Serge Burack Jr.
Członek społeczeństwa (niewymieniony w czołówce)
Jeremy Connell
Członek społeczeństwa (niewymieniony w czołówce)
Nalehua'o Puna Donlin
Sprzedawczyni (niewymieniony w czołówce)
Lionel Fase
Turysta (niewymieniony w czołówce)
Charles-Joseph Fisher
Sprzedawca kwiatów (niewymieniony w czołówce)
Roy Luke
Członek społeczeństwa (niewymieniony w czołówce)
Garrett M Miller
Wykładowca (niewymieniony w czołówce)
Josiah Paul
Członek społeczeństwa z 1920 roku (niewymieniony w czołówce)
Charles Surrett
Mężczyzna ze szkoły średniej (niewymieniony w czołówce)
Robert Tinsley
Londyński strażnik (niewymieniony w czołówce)
Wes Weems
Członek społeczeństwa (niewymieniony w czołówce)
Tanya Wheelock
Turystka na łodzi (niewymieniony w czołówce)
Leszek Lichota
Frank Wolff (polski dubbing)
7,4
Anna Dereszowska
Lily Houghton (polski dubbing)
6,7
Wojciech Brzeziński
Aguirre (polski dubbing)
6,3
Krzysztof Szczepaniak
McGregor Houghton (polski dubbing)
6,0
Jarosław Boberek
Książę Joachim (polski dubbing)
7,3
Michał Piela
Nilo Nemolato (polski dubbing)
7,4
Monika Obara
Sam (polski dubbing)
4,0
Janusz Zadura
Sir James Hobbs-Coddington (polski dubbing)
Zdjęcia Ocena
Flavio Martínez Labiano
7,0
Mike Ozier
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
Alexander Witt
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
Peter Zuccarini
(dyrektor ds. fotografii podwodnej)
8,0
Ian Seabrook
(dyrektor ds. fotografii podwodnej)
David B. Nowell
(dyrektor ds. fotografii lotniczej)
Michael Kelem
(dyrektor ds. fotografii lotniczej)
8,0
Jerry C. Deats
(główna pomoc techniczna)
Tommy Donald
(główna pomoc techniczna) (druga ekipa) (Atlanta)
Alex Klabukov
(główna pomoc techniczna) (druga ekipa) (Hawaje)
Tuiaana Scanlan
(pomoc techniczna)
Kevin Kersting
(pomoc techniczna)
Erik F. Hill
(pomoc techniczna)
Jeffrey Engelson
(pomoc techniczna)
Tim Welch
(pomoc techniczna)
Jacob Alvarez
(pomoc techniczna)
Charles Arnold
(pomoc techniczna)
Tiffany Burns
(pomoc techniczna)
Michael J. Cohen
(pomoc techniczna)
David Deever
(pomoc techniczna)
James Biggame Gallimore
(pomoc techniczna)
Norman Akau
(pomoc techniczna)
Geoffrey Harper
(pomoc techniczna)
Patrick Istorico
(pomoc techniczna)
Nathan Kaestle
(pomoc techniczna)
Skye Lane
(pomoc techniczna)
Tony Murima
(pomoc techniczna)
Ryan Pacheco
(pomoc techniczna)
William D. Wynn
(pomoc techniczna)
Justin Yard
(pomoc techniczna)
Darren Council
(pomoc techniczna) (Hawaje)
Michael Anthony Travers
(pomoc techniczna) (Atlanta)
Kenneth Bolton
(pomoc techniczna) (dodatkowe zdjęcia)
Matthew Gorbachov
(pomoc techniczna) (dodatkowy)
Cody Finks
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
Chip Huntington
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
Nicholas Mann
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
James C. Sossamon
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
Fred Duffer
(pomoc techniczna) (druga ekipa) (dodatkowe zdjęcia)
Marc Casey
(zdjęcia podwodne)
Josh Coffin
(zdjęcia podwodne)
Dan Godar
(zdjęcia lotnicze)
Kompozytorzy Ocena
James Newton Howard
7,6
Kostiumy Ocena
Paco Delgado
Kris Bruyere
David Butler
Cory Ching
Joseph Richard Collins
Libby Culligan
Michael Fong
Alice Garland
Jennifer Gingery
Scott R. Hankins
Lori Harris
Jae Hitch
Brittany Lathan
Valerie Martin
Alyssa N. Miles
Mustapha Mimis
Joanie Ming
Carol Quiroz
Natasha Romanow
Rebecca Shoemaker
Carolina Wong
Tricia Yoo
(Emily Blunt) (dodatkowe zdjęcia)
Adam Elias Thomas
(asystent)
Candice Plummer
(asystent)
Jordan Poirier
(asystent)
Christine Bieselin Clark
(asystent)
Stacy Horn
(nadzorca kostiumów)
8,0
Kristen Kadel
(koordynator kostiumów)
Ana Cuerda
(nadzorca garderoby)
Ashley Behrend
(produkcja kostiumów) (asystent)
Lynne Marie Martens
(produkcja kostiumów) (asystent)
Montaż Ocena
Joel Negron
7,0
Paul Rubell
(dodatkowy)
9,0
Jenny Lindamood
(asystent)
David Deever
(taśma video) (asystent)
James Biggame Gallimore
(taśma video) (asystent)
Jonathan Salgado
(taśma video) (asystent)
Darren Council
(taśma video) (asystent) (Hawaje)
Adam Meadows
(taśma video) (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
Nick Thompson
(taśma video) (asystent) (druga ekipa)
Fred Duffer
(taśma video) (asystent) (dodatkowe zdjęcia) (druga ekipa)
Muzyka Ocena
Charakteryzacja Ocena
Ashley McGuire
nadzorca charakteryzacji
Kimberly Felix
główny charakteryzator
Merc Arceneaux
charakteryzator osobisty: Dwayne Johnson
Evelyne Noraz
charakteryzator osobisty: Emily Blunt
Jordann Aguon
charakteryzator
Laura Aguon
charakteryzator
Ozzy Alvarez
charakteryzator
Rachel Bongard
charakteryzator
Natalie Bruce
charakteryzator
Chris Diamantides
charakteryzator
Addison Foreman
charakteryzator
André Freitas
charakteryzator
Derek Garcia
charakteryzator
Melody Levy
charakteryzator
Devin Shayla Morales
charakteryzator
Karen Iboshi Preiser
charakteryzator
Mark James Ross
charakteryzator
Aida Scuffle
charakteryzator
Matt Sprunger
charakteryzator
Jordan Venetis
charakteryzator
Benji Dove
charakteryzator (dodatkowy)
Forrest Hill
charakteryzator (dodatkowy)
Morgon Lindskog
charakteryzator (dodatkowy)
Hagen Linss
charakteryzator (dodatkowy)
Brie Puneky
charakteryzator (dodatkowy)
Kaylee Swisher
charakteryzator (dodatkowy)
Joel Harlow
projektant makijażu
Adruitha Lee
nadzorca stylizacji
Vanessa Davis
główny stylista
Nanci Cascio
główny stylista (Hawaje)
Michealle Vanderpool
perukarz
Nakoya Yancey
perukarz
Rachel Solow
fryzjer osobisty: Dwayne Johnson
Michelle Johnson
fryzjer osobisty: Emily Blunt
Lance Aldredge
fryzjer
Zoey Belton
fryzjer
Suzanna Boykin
fryzjer
Leay Cangelosi
fryzjer
Tyler Ely
fryzjer
Jennifer Hodges
fryzjer
Anna Majewski
fryzjer
Ralph Malani
fryzjer
Allison Shepherd
fryzjer
Linda Traxler
fryzjer
Dawn Turner
fryzjer
Irenia Vail
fryzjer
Michealle Vanderpool
fryzjer
Candace Wessinger
fryzjer
Melizah Anguiano Wheat
fryzjer
Arthur B Wilson III
fryzjer
Sheldon Yamauchi
fryzjer
Joyce Gilliard
główny stylista (niewymieniony w czołówce)
Lindsay McAllister
fryzjer (niewymieniony w czołówce)
Stephanie Anderson
charakteryzator (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
Nancy Cummings
charakteryzator (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
Andy Fowler
charakteryzator (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
Natalie Johnson
charakteryzator (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
Donna Martin
charakteryzator (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
Caroline Monge
charakteryzator (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
Ashley Pleger
charakteryzator (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
Jan Rooney
charakteryzator (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
Haile Werntz
charakteryzator (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
Scenografia Ocena
Jean-Vincent Puzos
scenograf
6,0
Larry Dias
dekorator wnętrz
7,0
Amanda Cornell
dekorator wnętrz
Craig K. Lewis
dekorator wnętrz
Katelyn Cocherell
dekorator wnętrz (ponownie nakręcone ujęcia)
David Lazan
dyrektor artystyczny nadzorujący
6,0
Chris Hansen
dyrektor artystyczny
Gregory S. Hooper
dyrektor artystyczny
8,0
Leslie McDonald
dyrektor artystyczny
8,0
Drew Monahan
dyrektor artystyczny
Nic Pallace
dyrektor artystyczny
Stella Vaccaro
dyrektor artystyczny
Ketan Waikar
dyrektor artystyczny
Thomas P. Wilkins
dyrektor artystyczny
Dean Wolcott
dyrektor artystyczny
8,0
Nathan Krochmal
dyrektor artystyczny (asystent)
Joseph Nadeau
dyrektor artystyczny (asystent)
Kristen Sherwin
dyrektor artystyczny (asystent)
Gordon Stotz
dyrektor artystyczny (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
Timothy M. Earls
projektant wnętrz
Robert Fechtman
projektant wnętrz
Tom Frohling
projektant wnętrz
7,0
Jim Hewitt
projektant wnętrz
Kevin Houlihan
projektant wnętrz
Bria Kinter
projektant wnętrz
Easton Smith
projektant wnętrz
Justin Trudeau
projektant wnętrz
Stella Vaccaro
projektant wnętrz
Julie Vash
projektant wnętrz
Richard K. Buoen
grafik koncepcyjny
Pablo Carpio
grafik koncepcyjny
Paul Chadeisson
grafik koncepcyjny
Joseph Diaz
grafik koncepcyjny
Julien Gauthier
grafik koncepcyjny
Maciej Kuciara
grafik koncepcyjny
Finnian Macmanus
grafik koncepcyjny
Victor James Martinez
grafik koncepcyjny
Simon Murton
grafik koncepcyjny
Luca Nemolato
grafik koncepcyjny
Steffen Reichstadt
grafik koncepcyjny
Houston Sharp
grafik koncepcyjny
Aaron Sims
grafik koncepcyjny
8,0
Timothy Rodriguez
grafik koncepcyjny (San Francisco)
Adam Baines
grafik koncepcyjny (San Francisco)
Ivan Khomenko
grafik koncepcyjny (London)
Mark Bialuski
główny architekt
Seth Gardner
główny architekt
Robert A. Blackburn
koordynator konstrukcji
Alan Droeger
koordynator konstrukcji
Edward J. Protiva
główny konstruktor dekoracji
Brett C. Smith
główny konstruktor dekoracji
Susan Tanner
główny konstruktor dekoracji
Zak Howell
konstruktor dekoracji
Hilary Ament
projektant graficzny
Susan A. Burig
projektant graficzny
Karen Teneyck
projektant graficzny
Anthony Winn
scenopis obrazkowy
Ken Perkins
scenopis obrazkowy
Brian Murray
scenopis obrazkowy
Janet Kusnick
scenopis obrazkowy
Philip Keller
scenopis obrazkowy
Michael Anthony Jackson
scenopis obrazkowy
John Fox
scenopis obrazkowy
Randy Culberhouse
twórca rekwizytów
Rob Garlow
twórca rekwizytów
Rob Hamby
twórca rekwizytów
Zack Mansbridge
twórca rekwizytów
Doug Harlocker
główny rekwizytor
Mark Knapton
główny rekwizytor
Jared Fleury
główny rekwizytor (asystent)
Walter Fowler
główny rekwizytor (asystent)
Kemper Harris
główny rekwizytor (asystent)
Eliot Levin
główny rekwizytor (asystent)
Attila Kiss
główny rekwizytor (asystent) (ponownie nakręcone ujęcia)
Brett Andrews
główny rekwizytor (druga ekipa)
Kaanoipono Cabrinha
rekwizytor
Tom Callinicos
rekwizytor
Molly Ebner
rekwizytor
Andrew Falk
rekwizytor
Daniel B. Foster
rekwizytor
Michael Green
rekwizytor
Hale Mawae
rekwizytor
Mark Moquin
rekwizytor
Lisa 'Pike' Rincon
rekwizytor
Joshua Shomo
rekwizytor
Travis Sullivan
rekwizytor
Linda Verzi
rekwizytor
Alexi Wilson
rekwizytor
Jana Treadwell
rekwizytor (Hawaje)
Jaime Rosegren
rekwizytor (druga ekipa)
Jerod Rushin
rekwizytor (asystent) (druga ekipa)
Yann Denoual
główny rzeźbiarz
J. Bryan Holloway
główny rzeźbiarz (ponownie nakręcone ujęcia)
Jonathan Burdeshaw
rzeźbiarz
Gerald D'Onofrio
rzeźbiarz
Alonzo Edwards
rzeźbiarz
Sarah Falls
rzeźbiarz
Desirae Hepp
rzeźbiarz
David James
rzeźbiarz
Christine Prusha
rzeźbiarz
Edward Skade
rzeźbiarz
Daniel Soltis
rzeźbiarz
Cuitlahuac Morales Velazquez
rzeźbiarz
Peter Mitchell Rubin
ilustrator
Elise Puzos
modelarz
Gabe Harrington
malarz
Samuel Pactol
malarz
Meg Hyatt Snow
malarz
Ana Wackermann
malarz
Derek Devers
stolarz
Maurice Steve Escobedo
tynkarz
Dźwięk Ocena
Erik Aadahl
nadzorujący montaż dźwięku
Ethan Van der Ryn
nadzorujący montaż dźwięku
John Marquis
projektant dźwięku
Ethan Van der Ryn
projektant dźwięku
Brandon Jones
projektant dźwięku
Erik Aadahl
projektant dźwięku
Matt Cavanaugh
montaż efektów dźwiękowych
Goeun Lee Everett
montaż efektów dźwiękowych
Lee Gilmore
montaż efektów dźwiękowych
Victor Mercader
technik miksu
Jim Weidman
nadzorujący montaż muzyki
David Olson
montaż muzyki
Jeanette Surga
montaż muzyki
Ron Bartlett
mikser ponownego nagrania
Greg ten Bosch
mikser efektów dźwiękowych
Hunter Berk
mikser postsynchronu
Jason Oliver
mikser postsynchronu
Aaron Southerland
mikser postsynchronu
Joel Erickson
nadzorca postsynchronu
Stuart St Vincent Welch
operator postsynchronu
Ignacio Arrojo
operator postsynchronu
Jonathan Klein
nadzorujący montaż imitacji
Dan O'Connell
imitator dźwięku
Willard Overstreet
montaż imitacji
Jack Cucci
mikser imitacji
Malte Bieler
montaż dźwięku
David Husby
mikser
Michael B. Koff
mikser
Lucas Clyde
mikser
John Harton
mikser (druga ekipa) (Hawaje)
James Peterson
mikser (druga ekipa) (Hawaje)
Alana Knutson
dźwięk
Colin Heath
dźwięk (dodatkowy)
Carson X. MacDonald
dźwięk (druga ekipa)
Victor Mercader
montaż dźwięku
Veronica Li
montaż dźwięku (asystent)
Robert Jackson
montaż dialogów
Ralph Osborn
montaż dialogów
Ian Bender
mikrofoniarz
Colt Logan
mikrofoniarz
Kevin Cerchiai
mikrofoniarz (ponownie nakręcone ujęcia)
Philip Conrad
mikrofoniarz (druga ekipa)
Thomas J. Doolittle
mikrofoniarz (druga ekipa) (Hawaje)
Marcus Petruska
mikrofoniarz (druga ekipa) (Atlanta)
Julio Allen
dźwięk (niewymieniony w czołówce)
Nicolas Colantuoni
montaż dźwięku (niewymieniony w czołówce)
Bruce Tanis
montaż efektów dźwiękowych (niewymieniony w czołówce)
Efekty specjalne Ocena
Eric Cook
koordynator efektów specjalnych
8,0
Jeff Rand
nadzorca efektów specjalnych
Joel P. Blanchard
nadzorca efektów specjalnych
9,0
J.D. Schwalm
nadzorca efektów specjalnych
9,0
H. Barclay Aaris
efekty specjalne
6,0
Dino Doane
efekty specjalne
8,0
Carlos Scally
efekty specjalne
7,0
Nick Rand
efekty specjalne
Robert Spurlock
efekty specjalne
Sarah Huffine
efekty specjalne (asystent)
Josh Cerven
technik
Colleen Daniel
technik
8,0
Jeremy Farlow
technik
Roland Fullajtar
technik
Barry Hart
technik
Pete Kelley
technik
Wayne Rowe
technik
Jason Vels
technik
Skylar Gorrell
technik (Hawaje)
Pozostała Ekipa Ocena
Katie Doyle
nadzorca doboru obsady
Tara Feldstein
nadzorca doboru obsady
Juan Pablo Rincon
nadzorca doboru obsady
Marisol Roncali
dobór obsady
Mary Vernieu
dobór obsady
Kyle Mann
dobór obsady (asystent)
Ashley Lambert
dobór głosu
Raylin Sabo
dodatkowy dobór obsady
Alejandro Gutierrez Borda
dodatkowy dobór obsady (Kolumbia)
Tammy L. Smith
dodatkowy dobór obsady (Gruzja)
Karen Wood
dodatkowy dobór obsady (Hawaje)
Maida N. Morgan
menedżer obiektów zdjęciowych
Laura Sode-Matteson
menedżer obiektów zdjęciowych
Jay Ward
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
Aaron D. Newton
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
Thomas Gann
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
Mary Louise Freeman
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
Laila Cohen
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
Christopher M. Banks
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
Haley Ackley
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
Tiana Amo
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (Hawaje)
Ethan Chong
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (Hawaje)
Pono Guerrero
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (Hawaje)
Chris Fowler O'Connor
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (Hawaje)
Rita Rosenfeld
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (Hawaje)
Paulina Salazar
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (Hawaje)
Caleb Hinshaw
menedżer obiektów zdjęciowych (dodatkowe zdjęcia) (Atlanta)
Johnny Chen
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (dodatkowe zdjęcia) (Atlanta)
Aubrey DeVaney
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (druga ekipa) (Atlanta)
Georgia Anne Thompson
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (druga ekipa) (Atlanta)
Mike Dacko
główny animator
Carmelo Leggiero
główny animator
Sianoosh Nasiriziba
główny animator
Francesco Canonico
animator
Vincent Caudeville
animator
Jazmin Evans
animator
Kolby Krook
animator
Alfonso Sicilia
animator
Ryan Sluman
animator
Chris Sokalofsky
animator
Isaac Haiswee Tan
animator
Archie Villaverde
animator
Sam Baker
animator
Ryan Cronin
animator
Mark Stanger
animator
Joel Meire
animator (Londyn)
David Apgar
animator (San Francisco)
Shaun Friedberg 'Pyrokinesis'
dyrektor techniczny
James Aldous
dyrektor techniczny
Cody Amos
dyrektor techniczny
Dan Ayling
dyrektor techniczny
Luigi Baggio
dyrektor techniczny
Heath Baker
dyrektor techniczny
Mark Barber
dyrektor techniczny
Zeljko Barcan
dyrektor techniczny
Gregory Bellis
dyrektor techniczny
Lyle Cooley
dyrektor techniczny
Nguyen DangVy
dyrektor techniczny
Avijit Das
dyrektor techniczny
Wenlong Du
dyrektor techniczny
Steven Dugaro
dyrektor techniczny
Adrien Dupont
dyrektor techniczny
Yann Dupont
dyrektor techniczny
Ludovic Fouche
dyrektor techniczny
Derik Gokstorp
dyrektor techniczny
Arthur Graff
dyrektor techniczny
Sara Hansen
dyrektor techniczny (Londyn)
Stefanie Blatt
dyrektor techniczny
Robert Bloom
dyrektor techniczny
Francesc Bolló
dyrektor techniczny
Julian R. Butler
dyrektor techniczny
Sébastien Bélec
dyrektor techniczny
Ben Campbell
dyrektor techniczny
Karhoe Chan
dyrektor techniczny
Mihai Cioroba
dyrektor techniczny
Jerome Collombier
dyrektor techniczny
Fernando Brandão de Braga
dyrektor techniczny
Raphaël Gadot
dyrektor techniczny
Gourav Ghosh
dyrektor techniczny
Mark L. Holmes
dyrektor techniczny
Russell Hopwood
efekty wizualne
Stephen Karl
dyrektor techniczny
Kevin Kelm
dyrektor techniczny
Dániel Keresztes
dyrektor techniczny
Pei-Zhi Huang
dyrektor techniczny
Jun Eun Kim
dyrektor techniczny
Ashleigh-Jean King
dyrektor techniczny
Keith Knight
dyrektor techniczny
Dmitri Krasnokoutski
dyrektor techniczny
Ju Hee Kwon
dyrektor techniczny
Julien Labussiere
dyrektor techniczny
Dilip Lalwani
dyrektor techniczny
Nathan Lane
dyrektor techniczny
April Leckie
dyrektor techniczny
Desmond Lin
dyrektor techniczny
Daniela Lobo Dias
dyrektor techniczny
Francesco Lupo
dyrektor techniczny
Mark McNicholl
dyrektor techniczny
Stephanie Metcalfe
dyrektor techniczny
Luiz Philippe Moreira
dyrektor techniczny
Ryan Nolan-Hieb
dyrektor techniczny
Anton Ognyev
dyrektor techniczny
Richard Pang
dyrektor techniczny
Emese Papp
dyrektor techniczny
David Picarda
dyrektor techniczny
Christian Poullay
dyrektor techniczny
Deshpandey Pushkar
dyrektor techniczny
Peter Salter
dyrektor techniczny
Claude Schitter
dyrektor techniczny
Carlo Semeria
dyrektor techniczny
Patricia Serrano San Julián
dyrektor techniczny
Abhay Singh
dyrektor techniczny
Tommaso Siragusa
dyrektor techniczny
Marc Smith
dyrektor techniczny
Irena Steinnagel
dyrektor techniczny
Mika Strijdonk
dyrektor techniczny
Åsa Svedberg
dyrektor techniczny
Felix Telfer
dyrektor techniczny
Jamie Telfer
dyrektor techniczny
Raphael Thiery
dyrektor techniczny
Gareth Thomas
dyrektor techniczny
Ben Thompson
dyrektor techniczny
Denis Trutanic
dyrektor techniczny
Imre Tüske
dyrektor techniczny
Marco van der Merwe
dyrektor techniczny
Scott Wilkinson
dyrektor techniczny (Londyn)
Romain Simonnet
dyrektor techniczny (Londyn)
Rémi Pécout
dyrektor techniczny (Londyn)
Daniel Labossiere
dyrektor techniczny (Londyn)
Menno Dijkstra
dyrektor techniczny (Londyn)
Wayne Lim
dyrektor techniczny (Londyn) (Vancouver)
Anton Brand
dyrektor techniczny (Los Angeles)
Erick Salazar
dyrektor techniczny (San Francisco)
Arvid Schneider
dyrektor techniczny (San Francisco)
Rupeshpatil
dyrektor techniczny (Indie)
Anik Roy
dyrektor techniczny (Indie)
Sascha Robitzki
dyrektor techniczny (Singapur)
Wongsakorn Jitbunyachot
dyrektor techniczny (Singapur)
Tom Collier
główny zecer
Matt Holland
główny zecer
Marco Leone
główny zecer
Julien Leveugle
główny zecer
Jérémie Maheu
główny zecer
Christopher Maslen
główny zecer
Gabriele Motta
główny zecer
Per Mørk-Jensen
główny zecer
Cameron Smith
główny zecer
Michael J. Sweetser
główny zecer
Siddharth Thakur
główny zecer
Peter Moran
główny zecer (San Francisco)
Lydia Aguilar
zecer
Asier Aparicio
zecer
Tigran Badalyan
zecer
Alexandre Bain
zecer
Elisabetta Belloni
zecer
Jordan Benwick
zecer
Robert Beveridge
zecer
Valentina Biffi
zecer
Kunal Biswas
zecer
Florin Boieriu
zecer
Sebastian Bommersheim
zecer
Dimitri Breidenbach
zecer
Jakub Budina
zecer
Norman Cates
zecer
Agustín Cavalieri
zecer
Kamelia Chabane
zecer
Marcin Charlicki
zecer
Santosh Choudhary
zecer
Erik Classen
zecer
Chris Dawson
zecer
Andrew Dohan
zecer
Francesc Donaire
zecer
Ali Ehtemami
zecer
George Ferris
zecer
Ales Gargulak
zecer
Scott Gastellu
zecer
Ankush Gawande
zecer
Storm Gezentsvey
zecer
Jonny Gu
zecer
Shreyas Gujrati
zecer
Nicolas Guyon
zecer
Yasemin Hepguler
zecer
Fabian Holtz
zecer
Chris Ingersoll
zecer
Franciszek Jankowski
zecer
Julien Jentgen
zecer
Aniket Jog
zecer
Mark Julien
zecer
Jaroslav Kreilis
zecer
Mateusz Krzastek
zecer
Pavel Král
zecer
Khaled Labidi
zecer
Mariano Lacerna
zecer
Todd Liddiard
zecer
Leon Lin
zecer
Yulong Liu
zecer
Stephanie Malicdem
zecer
Mattia Marceca
zecer
Ashley Mason
zecer
Pontus Mattsson
zecer
James McPherson
zecer
Harry Medlin
zecer
Shane Meehan
zecer
Jai Mehta
zecer
Francesca Milde
zecer
Eric A. Mitchell
zecer
Emmanuel Moulun
zecer
Theophile Mur
zecer
Yoon See Ng
zecer
Ranen Nongmaithem
zecer
Peter Palarik
zecer
Akshay Patial
zecer
Vasho Pekar
zecer
Melvin Pereira
zecer
Kalle Peterson
zecer
Jason Phua
zecer
Ezra Pike
zecer
Danny Popovic
zecer
Simon Quach
zecer
Marko Radinkovic
zecer
Michael Ranalletta
zecer
Kim Ranzani
zecer
Amélie Rey
zecer
Adrien Rollet
zecer
Carlo Scaduto
zecer
Mohamed Selim
zecer
Vivek Sharma
zecer
Matthew Shaw
zecer
Mykhailo Slavov
zecer
Tim Stern
zecer
Jonathon Sumner
zecer
Tibor Szentkuti
zecer
Adrien Sérir
zecer
Tim Tobin
zecer
Lachlan Tolley
zecer
John Toth
zecer
Péter Tárik
zecer
Jakub Valica
zecer
Luca Valletta
zecer
Greg VanZyl
zecer
Balazs Varga
zecer
Levente Vass
zecer
Daniel Veszely
zecer
Eric Vidal
zecer
Victor Vilceanu
zecer
Roman Weisgerber
zecer
Lyndsey Will
zecer
Sunil Kumar Yadav
zecer
Keisuke Yamashita
zecer
Diana Yordanova
zecer
Alexandra Magocsi
efekty wizualne (Londyn)
Sam Hancock
efekty wizualne (San Francisco)
Branko Grujcic
efekty wizualne (San Francisco)
Jaroslaw Dawidziuk
efekty wizualne (San Francisco)
Sajeev Abhishek
efekty wizualne
Reetu Aggarwal
efekty wizualne
Ivan Alaykov
efekty wizualne
Samuel Archer
efekty wizualne
Raghav Arumugam
efekty wizualne
Demián Astur
efekty wizualne
Emilien Breuillier
efekty wizualne
Martin Chabannes
efekty wizualne
Katie Connon
efekty wizualne
Tibor Dajko
efekty wizualne
Marco De Rossi
efekty wizualne
Kurt Debens
efekty wizualne
Andrew Deneau
efekty wizualne
Akash Desai
efekty wizualne
Guillaume Desmarais
efekty wizualne
David Espinoza
efekty wizualne
Christopher Finley
efekty wizualne
Michael Furniss
efekty wizualne
Daniel Hazeltine
efekty wizualne
Alberto Hernandez Rodriguez
efekty wizualne
Martin Holeysovsky
efekty wizualne
Vikram Kale
efekty wizualne
Marc Landrain
efekty wizualne
Petr Marek
efekty wizualne
Dominik Matousek
efekty wizualne
Andrew McCosh
efekty wizualne
Ankur Mishra
efekty wizualne
Hugo Vargas Monrroy
efekty wizualne
Danilo Montesarchio
efekty wizualne
Prafulla Naik
efekty wizualne
Ondrej Ondracek
efekty wizualne
Damien Peinoit
efekty wizualne
Gabriela Pruszkowska
efekty wizualne
Vitalii Prykhodko
efekty wizualne
Sarah Reddie
efekty wizualne
Olivia Strada
efekty wizualne
Max Telfer
efekty wizualne
Jiayin Wang
efekty wizualne
Fathima Feminò
zecer (Londyn) (Vancouwer)
Spencer Dinney
zecer (Londyn)
Melissa Goddard
zecer (Londyn)
Cale Jacox
zecer (Londyn)
Lies Veldeman
zecer (San Francisco)
Michelangelo Frisoni
zecer (Los Angeles)
Jaume Creus
zecer (San Francisco)
Ravi Krishna Kasumarthy
zecer (Singapur)
Rahul Verma
zecer (Indie)
Samantha Abda
koordynator efektów wizualnych
Tatiana Bozzo
koordynator efektów wizualnych
Peter Calvillo
koordynator efektów wizualnych
Kate Elum
koordynator efektów wizualnych
Chloe Feodoroff
koordynator efektów wizualnych
Stephanie Ferreira
koordynator efektów wizualnych
Nick Ghizas
koordynator efektów wizualnych
Elise Gong
koordynator efektów wizualnych
David Gullman
koordynator efektów wizualnych
Davin Hun
koordynator efektów wizualnych
Samira Khan
koordynator efektów wizualnych
Rebecca Mercurio
koordynator efektów wizualnych
Raven Midkiff
koordynator efektów wizualnych
Patrick Miller
koordynator efektów wizualnych
Michaela Mladá
koordynator efektów wizualnych
Elizabeth Mrad
koordynator efektów wizualnych
Jaime Ormston
koordynator efektów wizualnych
Andrea Pica
koordynator efektów wizualnych
Sarah Stauffer
koordynator efektów wizualnych
Praveen Kanshi
koordynator efektów wizualnych
Daniel Tan
koordynator efektów wizualnych
Ellis Trespalacios
koordynator efektów wizualnych
Jimmy Uddo
koordynator efektów wizualnych
She Fong Yap
koordynator efektów wizualnych
Valerie Wicks
koordynator efektów wizualnych (asystent)
Janki Patel
koordynator efektów wizualnych (asystent)
Breanna Adams
koordynator efektów wizualnych (asystent)
Jim Berney
nadzorca efektów wizualnych
Gaia Bussolati
nadzorca efektów wizualnych
Daniele DeMaio
nadzorca efektów wizualnych
Chetan Gaur
nadzorca efektów wizualnych
Ara Khanikian
nadzorca efektów wizualnych
Yael Majors
nadzorca efektów wizualnych
Luke Millar
nadzorca efektów wizualnych
Jake Morrison
nadzorca efektów wizualnych
Viktor Muller
nadzorca efektów wizualnych
Kieran Ogden-Brunell
nadzorca efektów wizualnych
Stephane Paris
nadzorca efektów wizualnych
Malte Sarnes
nadzorca efektów wizualnych
John C. Sparks
nadzorca efektów wizualnych
Yang Wang
nadzorca efektów wizualnych
Chad Wiebe
nadzorca efektów wizualnych
John Knoll
nadzorca efektów wizualnych (San Francisco)
8,0
Robert Bock
nadzorca efektów wizualnych (Los Angeles)
Shyamsundar Chandrasekaran
nadzorca efektów wizualnych (Indie)
Christopher Downs
nadzorca efektów wizualnych (Londyn)
Jose Burgos
nadzorca efektów wizualnych (dodatkowy) (Singapur)
Sean Ames
kierownik produkcji efektów wizualnych
Ashley Bettini
kierownik produkcji efektów wizualnych
Ilona Blyth
kierownik produkcji efektów wizualnych
Florian Chauvet
kierownik produkcji efektów wizualnych
Richard Leo Cook
kierownik produkcji efektów wizualnych
Caitlin Jessen
kierownik produkcji efektów wizualnych
Caroline MacLeod
kierownik produkcji efektów wizualnych
Mare McIntosh
kierownik produkcji efektów wizualnych
Joseph Lobato
kierownik produkcji efektów wizualnych (Londyn)
Dan Cortez
kierownik produkcji efektów wizualnych (San Francisco)
Rosario Barbera
producent wykonawczy efektów wizualnych
David Conley
producent wykonawczy efektów wizualnych
Francesco Grisi
producent wykonawczy efektów wizualnych
Philipp Wolf
producent wykonawczy efektów wizualnych
Jill Brooks
producent wykonawczy efektów wizualnych (San Francisco)
Matthew Dravitzki
producent efektów wizualnych
Marla Neto Henshaw
producent efektów wizualnych
Simon Kenny
producent efektów wizualnych
Amber Kirsch
producent efektów wizualnych
Katy Mummery
producent efektów wizualnych
Jinnie Pak
producent efektów wizualnych
Grant Roa
producent efektów wizualnych
Corinne Teng
producent efektów wizualnych
Laurence Berkani
producent efektów wizualnych (San Francisco)
Caleb Baltensperger
producent efektów wizualnych (asystent)
Dayton Boorsma
producent efektów wizualnych (asystent)
Becky Collins
producent efektów wizualnych (asystent)
Matt Conrod
producent efektów wizualnych (asystent)
Derek Dubois
producent efektów wizualnych (asystent)
Edison Erorita
producent efektów wizualnych (asystent)
Kristy Kinimaka
producent efektów wizualnych (asystent)
Kayla Westfall
producent efektów wizualnych (asystent)
Andrew Poole
producent efektów wizualnych (dodatkowy) (San Francisco)
Morgan Telfer
producent efektów wizualnych (asystent) (San Francisco)
Stuart Lord
producent efektów wizualnych (asystent) (San Francisco)
Robert Dorris
tworzący w technologii cyfrowej
Dane Larocque
tworzący w technologii cyfrowej
Jared Pejkovic
tworzący w technologii cyfrowej
Cesar Rodriguez Bautista
tworzący w technologii cyfrowej
Joaquin Ludewig
tworzący w technologii cyfrowej (San Francisco)
Karolina Hardinger
tworzący w technologii cyfrowej (San Francisco)
Michael Leigh Gresham
tworzący w technologii cyfrowej (San Francisco)
Siau Yene Ang
tworzący w technologii cyfrowej (Singapur)
Jeremy Bradley
montaż efektów wizualnych
Maude Giroux
montaż efektów wizualnych
Claudia Huerta
montaż efektów wizualnych
Zack Mazerolle
montaż efektów wizualnych
Fabio Scotellaro
montaż efektów wizualnych
Mike Soppit
montaż efektów wizualnych
Katrina Taylor
montaż efektów wizualnych
Rob Blue
nadzorca komponowania
Scott Chambers
nadzorca komponowania
Martin Cicmanec
nadzorca komponowania
Matt Greig
nadzorca komponowania
Keith Herft
nadzorca komponowania
Jennifer Giovanna Meire
nadzorca komponowania
Phil Prates
nadzorca komponowania
Marc-Antoine Thibault
nadzorca komponowania
Dimitri Uradovskiy
nadzorca komponowania
Anton Yri
nadzorca komponowania
Abishek Nair
nadzorca komponowania (Singapur)
Ummi Gudjonsson
nadzorca grafiki komputerowej
Celia Jepson
nadzorca grafiki komputerowej
Ashutosh Kushe
nadzorca grafiki komputerowej
Gary Wu
nadzorca grafiki komputerowej
Anthony Zwartouw
nadzorca grafiki komputerowej
Mark Norrie
nadzorca grafiki komputerowej (Londyn)
Jep Hill
nadzorca grafiki komputerowej (San Francisco)
Jade Mansueto
inżynier oprogramowania
Djordje Cakovan
modelarz cyfrowy
James Ogle
modelarz cyfrowy
Vanni Brighella
modelarz cyfrowy (dodatkowy)
Cory Bedwell
artysta matowy
Josh Ellem
artysta matowy
Kristina Krasteva
artysta matowy
Giuseppe Parisi
artysta matowy
Gábor Szügyi
artysta matowy
Davide Valvona
artysta matowy
Wonmok Mark Choi
malarz animacji
Tina Thitinuch Chongko
malarz animacji
Steve Cronin
malarz animacji
Kerstin Herold
malarz animacji
Danny Jones
malarz animacji
Rob MacBride
malarz animacji
Samantha Maiolo
malarz animacji
Liam Major
malarz animacji
Seth F. Miller
malarz animacji
Laura Murillo
malarz animacji
Duncan Nairn
malarz animacji
Ugo Poinas
malarz animacji
Kade Ramsey
malarz animacji
Michelle Redman
malarz animacji
Natalie Smith
malarz animacji
Eddie Soria
malarz animacji
Trish Van't Hul
malarz animacji
Tracy Villeda Meneses
malarz animacji
Tarquin Vosper
malarz animacji
Katie Williams
malarz animacji
Rachel Bouchard
układ graficzny
Vaclav Kostun
układ graficzny
Frederic Medioni
układ graficzny
Jebb Ng
układ graficzny
Nathan Zeppel
układ graficzny
Oliver Kirchhoff
układ graficzny (San Francisco)
Ignacio Valencia Zúñiga
układ graficzny (Los Angeles)
Martin Kulig
układ graficzny (Singapur)
Felder Kwek
układ graficzny (Singapur)
Vimal Raj Mohan
układ graficzny (Singapur)
Lai Lin Tang
układ graficzny (Singapur)
Allan Poppleton
koordynator kaskaderów
6,0
Erika Takacs
koordynator kaskaderów
Corbin Fox
koordynator kaskaderów
Thomas Robinson Harper
koordynator kaskaderów (ponownie nakręcone ujęcia)
6,0
Laurence Chavez
koordynator kaskaderów (asystent)
Daniel Stevens
koordynator kaskaderów (asystent)
Stuart Thorp
koordynator kaskaderów (asystent)
6,0
Allan Poppleton
koordynator walk
6,0
Dave Macomber
koordynator scen walki
Ryan Watson
koordynator scen walki (dodatkowe zdjęcia)
Myles Humphus
kaskader dublujący: Dwayne Johnson
Tanoai Reed
kaskader dublujacy: Dwayne Johnson
Lauren Shaw
kaskader dublujący: Emily Blunt
Adrienne Ballenger
kaskader dublujący: Sulem Calderon
David Conk
kaskader dublujący: Edgar Ramírez
James Hutchison III
kaskader dublujacy: Edgar Ramirez
John Nania
kaskader dublujący: Edgar Ramirez
Hannah Betts
kaskader dublujący: Veronica Falcon
Paul Darnell
kaskader dublujący: Jack Whitehall
Lloyd Pitts
kaskader dublujący: Jack Whitehall
Alice Rietveld
kaskader dublujący: Simone Lockhart
Sam Slater
kaskader dublujący: Dan Dargan Carter
Lauren Shaw
kierowca kaskader
Thom Khoury Williams
kierowca kaskader
Tom Akos
układacz
Shane Bell
układacz
Kevin L. Jackson
układacz
William Scharpf
układacz
Ashlen Aquila
kaskader
Randall Archer
kaskader
6,0
Chris Balualua
kaskader
Ken Barefield
kaskader
Shane Bell
kaskader
Kelly Bellini
kaskader
Nick Benseman
kaskader
Shawn Bernal
kaskader
Hannah Betts
kaskader
Nicolas Bosc
kaskader
Jason Brillantes
kaskader
Trent Brya
kaskader
Max Calder
kaskader
Bonnie Campanella
kaskader
Fernando Campos
kaskader
Dan Dargan Carter
kaskader
Sebastiano Cartier
kaskader
Tom Culler
kaskader
Craig H. Davidson
kaskader
Martin De Boer
kaskader