W szponach strachu 2007

Kaw

Do małego miasteczka gdzieś w stanach przylatuje stado wygłodniałych kruków. Z niewiadomych przyczyn zaczynają one atakować ludzi. Całą sprawę próbuje rozwikłać miejscowy szeryf Wayne, ale gdy odkrywa prawdę jest już za późno bo kruki nadlatują nad miasteczko i nikt z jego mieszkańców nie jest bezpieczny.

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,

Obsada Zobacz pełną obsadę

Rod Taylor
jako Doc
Stephen McHattie
jako Clyde
Kristin Booth
jako Cynthia
Megan Park
jako Gretchen
Ashley Newbrough
jako Doris
Amanda Brugel
jako Emma
John Ralston
jako Oskar
Michèle Duquet
jako Betty
Jefferson Brown
jako John
Alexander Conti
jako Tyler Whitmore

Fabuła

Do małego miasteczka gdzieś w stanach przylatuje stado wygłodniałych kruków. Z niewiadomych przyczyn zaczynają one atakować ludzi. Całą sprawę próbuje rozwikłać miejscowy szeryf Wayne, ale gdy odkrywa prawdę jest już za późno bo kruki nadlatują nad miasteczko i nikt z jego mieszkańców nie jest bezpieczny. Asmodeusz

Gatunek
Horror, Sci-Fi
Słowa kluczowe
wirus, zaraza, kruk

Zobacz także

Szczegóły

Premiera
2007-02-01 (świat), 2007-04-12 (dvd)
Kraj produkcji
USA
Czas trwania
85 minut

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Komentarze 5

Avatar square 200x200

Krzyk_Sowy 2016-02-02 4

strasznie irytujący aktorzy

Camizi 2015-07-11 5

5/10 – Koło Ptaków Hitchcocka to nawet nie stało, ale nie jest to jakiś kompletny gniot. Sceny z atakami kruków zrobione są całkiem fajnie, choć film cierpi na częste braki napięcia.

WielkiBialyKrolik 2008-05-10

NO NIE WIERZE! – dawno takiego szitu nie oglądałam, ludzie chyba z nudów kręcą takie filmy. Fabuła: Grupa mieszkańców małego amerykańskiego miasteczka, która na dźwięk przelatującej muchy sztywnieje i oblewą ją zimny pot, musi się zmierzyć z inwazją KRUKÓW! Są dość mocno zdezorientowani, powiem więcej, dość bardzo mocno zdezorientowani, miotają się i nie wiedzą co mają robić. Ich twarze wykręca strach i mają typowe amerykańskie miny (wyraz twarzy tęskniącej za rozumem).

Nie polecam, nie wiem co miał na myśli rezyser, przed nakręceniem kolejnego filmu powinien odtańczyc 3 godzinny taniec derwisza, zatrzymac się, walnąć głową w ścianę i zastanowić się czy powinien coś jeszcze nakręcic.

hehe ;) jest pewna reguła, do której samemu bardzo łatwo dojśc… Jeśli będziesz omijac horrory, które w Stanach lub w Polsce odrazu wyszły na DVD, na imdb mają średnią poniżej 6 lub mają dużo negatywnych komentarzy od innych użytkowników, to na pewno ominiesz tego typu kaszany :) no chyba, że jesteś kompletną maniaczką horrorów i oglądasz wszystko jak leci :P

MacT 2007-12-19 3

Przyzwoity…….. jak na thriller. – Bo jeśli oceniać film w kategorii horror, to ogólna ocena byłaby znacznie niższa. Podstawową wadą jest to, że reżyser nie potrafi stworzyć odpowiedniej atmosfery. Odniosłem wrażenie, że gdyby twórcy filmu podeszli do realizacji z lekkim "przymrużeniem oka" to efekt byłby znacznie lepszy. A tak mamy horror na serio, który nie jest horrorem.

Współtworzą