Firewall

6,5
Bohaterem filmu jest szef ochrony banku, którego rodzina zostaje porwana. Zdesperowany mężczyzna kradnie ze swojego banku 37 milionów dolarów, których żądają porywacze. Kidnaperzy nie zamierzają jednak poprzestać na przyjęciu gotówki. Mają plan, który doprowadzić może do skazania mężczyzny za napad na bank.
Komentarze do filmu 15
pajki_filmaniak 7

Harrison Ford dla niego obejrzałem i warto było nie zawiodłem się

wazka16 6

Film jest średni/przeciętny.Normalnie dałabym 5,ale 1 gwiazdka dodatkowo za psa i Forda.Ten film niczym się nie wyróżnia,ale jakoś trzymał w napięciu<dziwne>.

jacks 7

7/10 – Ford w formie – Dobra akcja z Fordem. Historia przewidywalna, ale dobrze się ogląda. Produkcja na nudny wieczór.

nmi 7

Po filmie… – Mimo kiepskiego zakończenia (czuje niedosyt ;-)) oraz braku tego czegos w srodku akcji, film sie podobał :-) Polecam.

tomaszu 7

Całkiem przyjemny film! – Film jest całkiem ciekawy. Prosta fabuła – nawet momentami oryginalna. Dobra gra Harrisona (chłopak już się ostro postarzał). Film się nie nudzi i przyjemnie się go ogląda. Polecam !!

Więcej informacji

Proszę czekać…