Luke Cage

6,7
Luke Cage (Mike Colter), niesłusznie oskarżony mężczyzna, zyskuje nadzwyczajną siłę i wytrzymałość w trakcie eksperymentu, który nie udaje się. Wykorzystując nowe umiejętności, ucieka z więzienia i zostaje najemnikiem.
Odcinki 26 dodaj odcinek
Sezony
Lata
W wyniku rosnącego na ulicach Harlemu napięcia, któremu winien jest Cottonmouth, bezwzględny właściciel nocnego klubu, Luke’owi coraz trudniej jest wieść spokojne życie.
Luke coraz bardziej wciąga się w walkę o swoje sąsiedztwo, wyświadczając przysługę dawnemu przyjacielowi i pomagając dziecku, które ma problem z Cottonmouthem.
W odpowiedzi na zamęt, który rozpętał się w popularnej miejscówce w Harlemie, Luke postanawia działać. Uderza Cottonmoutha tam, gdzie mocno go to zaboli.

4. W kręgu 1x4

6,9
Kiedy Luke ratuje ofiarę zemsty Cottonmoutha, przypomina sobie swoje wcześniejsze życie i spisek, który przyniósł mu nadludzkie siły.

5. Reputacja 1x5

7,2
Cottonmouth kontratakuje, mszcząc się na mieszkańcach Harlemu, podczas gdy policjanci Knight i Scarfe stają w obliczu nieoczekiwanego zagrożenia.
Po krwawym starciu Cottonmoutha i Scarfe’a Luke uświadamia sobie, że ratowanie społeczności może zamienić dawnych sojuszników we wrogów, a wrogów w sojuszników.
Kariera polityczna Mariah staje w ogniu krytyki, zaś Cottonmouth zbiera informacje, które mogą zmusić Luke’a do ucieczki.
Kampania Mariah nastawia miasto i policję przeciwko Luke’owi i sprawia, że ani Misty, ani Claire nie będą w stanie go uratować.
Podczas gdy ranny Luke ucieka, Misty zostaje poddana trudnemu przesłuchaniu. Mariah ma coraz większą władzę, co przynosi mroczne konsekwencje.
Luke jest coraz bliżej prawdy o Revie i jej wpływie na jego los, podczas gdy Mariah zmaga się z moralnymi aspektami jej nowej roli. Misty rusza na poszukiwanie Luke’a.

11. Mam cię 1x11

7,0
Jednym śmiałym posunięciem przyjaciel ze starych czasów spycha Luke'a do defensywy, stawia Misty w krytycznym położeniu i stwarza zagrożenie dla Harlemu.
Na oczach mieszkańców Harlemu Luke podejmuje trudną walkę, aby sprostać pokładanym w nim oczekiwaniom.
Luke próbuje się przyzwyczaić do rosnącej sławy oraz powstrzymać dystrybucję łączonej z nim heroiny. W międzyczasie kontaktuje się z nim dawny znajomy.
Luke sprawdza swoje umiejętności sportowe, Misty robi zamieszanie na komisariacie, a Mariah planuje spotkanie, aby poprawić swój wizerunek.
Zmartwiony Luke (Mike Colter) pogrąża się w mroku, Claire (Rosario Dawson) odwiedza ojca, a Bushmaster (Mustafa Shakir) chce zdobyć broń od Mariah (Alfre Woodard).
Nagranie ze starcia Luke’a i Bushmastera zyskuje dużą popularność, co przynosi kłopotliwe konsekwencje. Wskazówki doprowadzają Luke’a do Tildy.
Luke tak bardzo potrzebuje pieniędzy na proces, że rozważa ofertę od wielkiego fana. Mariah zachęca Tildę, żeby dołączyła do nowego rodzinnego biznesu.
Gdy fala przemocy wstrząsa Harlemem, wszyscy starają się ustalić, co łączy Piranię, Mariah, Bushmastera i makabryczne znalezisko w klinice.
Luke, który wciąż dochodzi do siebie po starciu na moście, razem z Misty próbuje znaleźć Piranię. Trwają próby ustalenia, kto jest kapusiem. Bushmaster zdradza swój cel.
Shades, Mariah i Misty starają się pogodzić z tym, co wydarzyło się zeszłej nocy. Bushmaster szuka sposobu na zwiększenie swoich możliwości.
Luke i Misty kryją się w tymczasowym schronieniu, gdzie kłócą się o to, co zrobić z Mariah. Tymczasem na jaw wychodzi dawna rodzinna tajemnica.
Danny Rand chce pomóc Luke’owi w polowaniu na Bushmatera — w stylu Iron Fista. Mariah próbuje odzyskać swoje imperium. Misty ściga zdrajcę.
Luke, wstrząśnięty ostatnim występkiem Mariah, przeczesuje miasto w poszukiwaniu świadka. Retrospekcje ujawniają brzemienne w skutki spotkanie rodzin Stokesów i McIverów.
Luke korzysta z pomocy nieoczekiwanego sojusznika w walce z nową odmianą heroiny. Shades realizuje swój plan, a wszyscy udają się do klubu na gigantyczną imprezę.
Mariah przystosowuje się do nowych okoliczności i posuwa się do ekstremalnych rozwiązań, żeby zatrzeć ślady. Luke przyjmuje nową strategię obrony Harlemu.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…