Pacific Rim: Rebelia 5.9

Wizjonerski, spektakularny, przerażający obraz przyszłości, w którym wszelkie dotychczasowe zagrożenia wydają się niczym w porównaniu z najazdem potworów nowej generacji. Ale naprzeciw nim stanie zupełnie nowa generacja Jaegerów. Trwa rebelia.

Zgłoś naruszenie Zwiastun #1

Komentarze 5

jacks 2018-04-04 5

Jedna z gorszych kontynuacji blockbustera SF. Bohaterowie bez polotu, fabuła pisana na kolanie, powielanie schematów. Nuda. Nadaje się na max 5 i tyle zgarnia.

VN0 2018-04-11 3

Bida i tyle.

sylphid 2018-04-02 4

Dziwna sprawa, kupujesz bilet na 'Pacific Rim' a tu transformers.

Asmodeusz 2018-06-02 7

od początku spodziewałem się, że ta kontynuacja ie będzie na miarę orygiału i niestety tak jest największym mankamentem jest brak potworów i kiepscy aktorzy (zatrudnienie nastolatków w takim filmie o czym producenci myśleli)

Nevarius 2018-04-11 8

Ktoś kiedyś spyta – co to jest kino czysto rozrywkowe?

Ktoś kiedyś spyta – co ma do zaoferowania kino z górą popcornu i nachosów?

Ktoś kiedyś spyta – stary .. jak możesz takie gówno oglądać?

A ja mu pokażę ten film. Bo tak na prawdę o czym tu pisać? Na taki film nie idę by zobaczyć wciągającą fabułę, nie idę na rozważania psychologiczne bohaterów. Idę zobaczyć wielkie roboty naparzające się z wielkimi kosmitami.
I film spełnia swoją rolę w 100%. Widowisko w pełnym tego słowa znaczeniu. Co mnie obchodzą jakieś rozterki bohaterki? Co mnie obchodzi relacja Jake’a z ojcem? Dawać roboty i wybuchy. A kiedy je dostałem …mmm … Na takie filmy się chodzi do kina. Czegoś takiego nie da rady obejrzeć na telefonie czy 15 calowym laptopie. Tylko do kina z dobrym udźwiękowieniem i w 3D.

Następne