Pacific Rim: Rebelia 5.8

Jake (John Boyega) to były obiecujący pilot Jaegerów, którego legendarny ojciec poświęcił życie, by ocalić świat przed inwazją olbrzymów „Kaiju”. Przemiana, jaka zaszła w Jake’u, zaprowadziła go do kryminalnego podziemia. Kiedy jednak kolejna inwazja pustoszy Ziemię, Jake otrzymuje ostatnią szansę, by kontynuować dzieło ojca. Ma mu w tym pomóc siostra Mako Mori (Rinko Kikuchi), z którą od dawna nie ma kontaktu. Mako jest szefową nowej generacji pilotów. Ich jedyną szansą na ocalenie Ziemi jest pojednanie.

Zgłoś naruszenie Zwiastun #1

Komentarze 6

jacks 2018-04-04 5

Jedna z gorszych kontynuacji blockbustera SF. Bohaterowie bez polotu, fabuła pisana na kolanie, powielanie schematów. Nuda. Nadaje się na max 5 i tyle zgarnia.

i_darek1x 2018-06-28 4

Ujdzie ale naciągane ! ;) Początek jako taki ,im dalej tym gorzej ! "bambo"-John Boyega ratuje świat ;) Dziecinada i nic więcej ! Ten film to 90 % efektów i reszta czegoś tam … Ogólnie film dla tych co zamiast mózgu mają pudding ;)

VN0 2018-04-11 3

Bida i tyle.

sylphid 2018-04-02 4

Dziwna sprawa, kupujesz bilet na 'Pacific Rim' a tu transformers.

Asmodeusz 2018-06-02 7

od początku spodziewałem się, że ta kontynuacja ie będzie na miarę orygiału i niestety tak jest największym mankamentem jest brak potworów i kiepscy aktorzy (zatrudnienie nastolatków w takim filmie o czym producenci myśleli)

Następne