Spider-Man: Homecoming 6.8

Młody Peter Parker/Spider-Man (Tom Holland), poszukuje swojego nowego ego superbohatera. Zafascynowany przygodą z Avengersami, wraca do domu, gdzie mieszka wraz z ciotką May (Marisa Tomei). Cały czas pozostaje pod czujnym okiem swego mentora – Tony’ego Starka (Robert Downey Jr.). Próbuje wrócić do normalnego życia, unikając myśli, że jest kimś więcej niż tylko "Spider-Manem z sąsiedztwa". Jednak kiedy pojawia się Vulture (Michael Keaton), nowy groźny wróg, wszystko, co dla Petera ważne, staje się zagrożone.

Obsada

Reżyseria
Średnia
Jon Watts 7.0
John Mahaffie (reżyser drugiej ekipy) -
Brian Avery Galligan (asystent) -
Liz Tan (asystent) -
Ryan Robert Howard (asystent) (Nowy Jork) -
Ryan J. Pezdirc (asystent) (dodatkowy) -
Conor Griff (asystent) (dodatkowy) (Nowy Jork) -
Jayson Merrill (asystent) (druga ekipa) -
Robert S. Hoffman (asystent) (druga ekipa) -
Ruben Flores Rios II (asystent) (druga ekipa) -
Bruce Roberts (asystent) (druga ekipa) -
David Waters (asystent) (druga ekipa) -
Scott Bowers (asystent) (druga ekipa) (Nowy Jork) -
Alex Scricco (asystent) (druga ekipa) (Nowy Jork) -
Scenariusz
Średnia
John Francis Daley 7.0
Jonathan Goldstein 8.0
Jon Watts 7.0
Christopher Ford 7.0
Chris McKenna 7.0
Erik Sommers 7.0
Stan Lee
(komiks)
10.0
Steve Ditko
(komiks)
9.0
Producenci
Średnia
Kevin Feige
producent
10.0
Amy Pascal
producent
-
Stan Lee
producent wykonawczy
10.0
Matthew Tolmach producent wykonawczy -
Eric Hauserman Carroll współproducent -
Trenton Waterson producent wykonawczy (asystent) -
Mitchell Bell współproducent -
Kyle David Crosby nadzorca produkcji -
Don J. Hug nadzorca produkcji -
Leeann Stonebreaker
kierownik produkcji
-
Nadia Paine kierownik produkcji (druga ekipa) -
Christie Kwan koordynator produkcji -
Alex Capaldi koordynator produkcji (druga ekipa) -
Mariam Yacoub koordynator produkcji (asystent) -
Brianna Hoskins koordynator produkcji (asystent) -
Victoria Alonso
producent wykonawczy
9.0
Avi Arad
producent wykonawczy
8.0
Louis D'Esposito
producent wykonawczy
7.0
Jeremy Latcham producent wykonawczy -
Rachel O'Connor współproducent -
Patricia Whitcher
producent wykonawczy
-
Scott Bredengerd koordynator produkcji (asystent) (Nowy Jork) -
John DeSimone koordynator produkcji (Nowy Jork) -
Jim Velasco koordynator postprodukcji -
Aktorzy
Średnia
Tom Holland
Peter Parker / Spider-Man
6.7
Michael Keaton
Vulture
7.5
Jacob Batalon
Ned
8.0
Marisa Tomei
May Parker, ciocia
7.4
Jon Favreau
Happy Hogan
8.0
Bokeem Woodbine
Herman Schultz / Ohyda
6.8
Robert Downey Jr.
Iron Man / Tony Stark
7.9
Laura Harrier
Liz
6.0
Tony Revolori
Flash Thompson
8.0
Zendaya
Michelle
6.5
Michael Chernus
Phineas Mason / The Tinkerer
7.0
Logan Marshall-Green
Jackson Brice / Ohyda
7.0
Donald Glover
Aaron Davis
5.0
Hannibal Buress
Trener Wilson
6.0
Michael Barbieri
Charles
6.0
Kenneth Choi
Jim Morita, dyrektor
5.0
Tyne Daly
Anne Marie Hoag
3.0
Gwyneth Paltrow
Pepper Potts
7.4
Abraham Attah Abe -
Selenis Leyva
Pani Warren
-
Angourie Rice
Betty
8.7
Martin Starr
Pan Harrington
7.0
Garcelle Beauvais
Doris Toomes
5.0
Michael Mando
Mac Gargan
-
Jennifer Connelly
Karen / Lady w garniturze
7.6
Gary Weeks
Agent Foster
-
Christopher Berry
Randy
6.0
Jorge Lendeborg Jr.
Jason
-
Tunde Adebimpe Pan Cobbwell -
Tiffany Espensen
Cindy
7.0
Isabella Amara
Sally
-
J.J. Totah Seymour -
Hemky Madera
Pan Delmar
-
Zach Cherry Uliczny sprzedawca -
Kirk Thatcher Punk na ulicy -
Yu Lew Car Jacker -
Sondra James
Krzycząca kobieta
-
Bob Adrian Krzyczący mężczyzna -
Gary Richardson Śpiący w dzień -
Stan Lee
Gary
10.0
Joe Hang Kelner -
Wayne Pére
Nauczyciel historii
-
Chris Evans
Kpt. America / Steve Rogers
7.6
Alexa Laraki Dzieciak -
Liza Fagin Dzieciak -
Kerry Condon
Friday (głos)
6.3
John Penick Pan Hapgood -
Ethan Dizon
Tiny
-
Amy Hill
Moderatorka
-
Miles Mussenden Strażnik parku -
Martha Kelly
Przewodniczka
6.0
Kevin LaRosa Jr. Pilot helikoptera -
Ren Colley Dzieciak na promie -
Jennifer Kim
Mama na promie
-
Ari Groover Pasażerka na promie -
Louis Gonzalez Pasażer na promie -
Stewart Steinberg Pasażer na promie -
Andy Powers Pasażer na promie 7.0
Omar Capra Facet przy Spider-Manie -
Nitin Nohria Dean Crimson -
Vince Foster Technik Star Tower -
Brian Schaeffer Pracownik Star Tower -
Chris Adams Przechodzień (niewymieniony w czołówce) -
Myles Anderson Student (niewymieniony w czołówce) -
Cassidy Balkcom Imprezowiczka (niewymieniony w czołówce) -
Sydney Shea Barker Pasażerka (niewymieniony w czołówce) -
Jeremy Francis Bell Pasażer na promie (niewymieniony w czołówce) -
Romar Bennett Klient banku (niewymieniony w czołówce) -
Jb Blaine Nieszczęśliwy nastolatek (niewymieniony w czołówce) -
Maiya Boyd Dziewczyna z kwiatami (niewymieniony w czołówce) -
Dante Brattelli Tańczący powracający do domu (niewymieniony w czołówce) -
Michael Breath Student kółka dramatycznego (niewymieniony w czołówce) -
Lauren Brumbelow Dziewczyna na schodach (niewymieniony w czołówce) -
Wayne burley Strażnik więzienny (niewymieniony w czołówce) -
Randy Burnett Strażak (niewymieniony w czołówce) -
Liam Capek Student (niewymieniony w czołówce) -
Friday Chamberlain
Skateboarder (niewymieniony w czołówce)
-
Leonardo Collaguazo Student (niewymieniony w czołówce) -
Richard R. Corapi Pasażer na promie (niewymieniony w czołówce) -
Marmee Regine Cosico Przechodzień (niewymieniony w czołówce) -
Joy Costanza Pasażer na promie (niewymieniony w czołówce) -
Roy Coulter Oficer policji (niewymieniony w czołówce) -
Rebeca Donovan Członkini kółka dramatycznego (niewymieniony w czołówce) -
John Druzba Pasażer (niewymieniony w czołówce) -
Elli Rabin w metrze (niewymieniony w czołówce) -
Adrian Favela Współzawodnik (niewymieniony w czołówce) -
Gregory French Ochroniarz (niewymieniony w czołówce) -
Tahseen Ghauri Pieszy / Uliczny sprzedawca (niewymieniony w czołówce) -
Davvy Glab Fotograf (niewymieniony w czołówce) -
Melissa Kay Glaze Nowojorka (niewymieniony w czołówce) -
Emelita T. Gonzalez Rekrut (niewymieniony w czołówce) -
Austin Handle Policjant w metrze (niewymieniony w czołówce) -
Jonathan Randall Hunter Robotnik budowlany (niewymieniony w czołówce) -
Jada Jarvis Studentka (niewymieniony w czołówce) -
Jerome Joyce Strażak (niewymieniony w czołówce) -
Faith Logan
Tańczący student (niewymieniony w czołówce)
6.0
Destiny Lopez Technik Tony Starka (niewymieniony w czołówce) -
Sherin Maldonado Gość weselny / Studentka (niewymieniony w czołówce) -
Melvin Kindall Myles Strażnik parku (niewymieniony w czołówce) -
Donald K. Overstreet Agent z obsługi Avengers (niewymieniony w czołówce) -
Darshan Patel Student (niewymieniony w czołówce) -
Felix Perez Student (niewymieniony w czołówce) -
Salena Qureshi Krzycząca dziewczyna (niewymieniony w czołówce) -
Hallie Ricardo Reporterka wiadomości (niewymieniony w czołówce) -
Doug Scroggins III Pilota Starka (niewymieniony w czołówce) -
Johnny Serret Student (niewymieniony w czołówce) -
Stephen Vining Zausznik Vulture (niewymieniony w czołówce) -
Megan Wilkens Gość na przyjęciu (niewymieniony w czołówce) -
Nickolas Wolf
Maskotka (niewymieniony w czołówce)
-
Trevor Wolf Strażak (niewymieniony w czołówce) -
Tiani Wright Studentka (niewymieniony w czołówce) -
Jakub Gawlik Peter Parker / Spider-Man (polski dubbing) 6.0
Mariusz Bonaszewski
Iron Man / Tony Stark (polski dubbing)
7.1
Paweł Wawrzecki
Adrian Toomes (polski dubbing)
7.3
Sebastian Perdek Ned Leeds (polski dubbing) -
Kinga Ilgner
May Parker (polski dubbing)
7.0
Józef Pawłowski
Flash Thompson (polski dubbing)
7.0
Wiktoria Wolańska Michelle (polski dubbing) 6.0
Michał Piela
Harold "Happy" Hogan (polski dubbing)
8.5
Oskar Hamerski Pan Harrington (polski dubbing) -
Joanna Węgrzynowska-Cybińska
Karen / Kostium pająka (polski dubbing)
6.3
Olga Kalicka
Liz Allan (polski dubbing)
6.0
Rafał Zawierucha
Phineas Mason / Tinkerer (polski dubbing)
-
Michał Sitarski
Herman Schultz / Shocker (polski dubbing)
-
Hubert Paszkiewicz
Aaron Davis (polski dubbing)
-
Paweł Ciołkosz
Kapitan Ameryka / Steve Rogers (polski dubbing)
7.7
Piotr Piksa Jason Macendale (polski dubbing) -
Maciej Falana Abraham (polski dubbing) -
Weronika Humaj
Betty Brant (polski dubbing)
-
Jakub Wieczorek
Pan Dalmar (polski dubbing)
7.0
Magdalena Kumorek
Pepper Potts (polski dubbing)
6.8
Katarzyna Ucherska Sally Avril (polski dubbing) -
Janusz Wituch
Pan Cobbwell (polski dubbing)
9.5
Barbara Zielińska
Marjorie / Sędzia olimpiady naukowej (polski dubbing)
7.0
Karol Dziuba Jackson Brice / Shocker (polski dubbing) -
Aleksandra Kowalicka Cindy (polski dubbing) -
Andrzej Andrzejewski
Mac Gargan (polski dubbing)
7.0
Magdalena Smalara
Anne Marie Hoag (polski dubbing)
6.9
Jacek Król
Dyr. Morita (polski dubbing)
7.0
Karol Wróblewski
Ford (polski dubbing)
3.0
Maciej Dybowski
Jason Ionello (polski dubbing)
6.0
Mateusz Kwiecień Historyk (polski dubbing) -
Hanna Kinder-Kiss Pani Warren (polski dubbing) -
Wojciech Żołądkowicz
Trener Wilson (polski dubbing)
6.0
Julia Kołakowska
Przewodniczka (polski dubbing)
6.0
Tomasz Jarosz
Kucharz (polski dubbing)
-
Olaf Marchwicki
Tiny (polski dubbing)
-
Zdzisław Wardejn
Gary (polski dubbing)
7.0
Przemysław Niedzielski Kelner (polski dubbing) -
Dawid Czupryński Punk (polski dubbing) -
Bożena Furczyk
Prezenterka wiadomości (polski dubbing)
6.5
Julia Kuberska (polski dubbing) -
Lidia Pronobis (polski dubbing) 6.0
Zofia Modej (polski dubbing) 6.0
Małgorzata Prochera (polski dubbing) -
Kinga Suchan (polski dubbing) -
Diana Zamojska
(polski dubbing)
-
Grzegorz Kwiecień
Kierowca ciężarówki / Mężczyzna na promie / Sąsiad mężczyzny uznanego przez Spider-Mana za złodzieja (polski dubbing)
7.0
Sebastian Cybulski
(polski dubbing)
8.5
Wojciech Chorąży
(polski dubbing)
6.0
Mateusz Kmiecik
(polski dubbing)
-
Zdjęcia
Średnia
Salvatore Totino (kierownik zdjęć) 8.0
Dylan Goss (kierownik zdjęć) (dodatkowy) 8.0
Ronald Hersey (kierownik zdjęć) (dodatkowy) 7.0
Benn Martenson (dodatkowy) -
Matthew Santo (kierownik zdjęć) (dodatkowy) -
Brad Shield (kierownik zdjęć) (druga ekipa) -
Peter Zuccarini (dyrektor ds. fotografii podwodnej) -
Rick Marroquin (główna pomoc techniczna) (Nowy Jork) -
John D. Miller (główna pomoc techniczna) -
Brian Adkins (pomoc techniczna) -
Chris Adkins (pomoc techniczna) -
Jacob Alvarez (pomoc techniczna) -
Justin Bernhard (pomoc techniczna) -
Brandon Cundiff (pomoc techniczna) -
Eric DeWolf (pomoc techniczna) -
Tyler Garrett (pomoc techniczna) -
Keith Gaynor (pomoc techniczna) -
Chip Huntington (pomoc techniczna) (druga ekipa) -
Mat Irby (pomoc techniczna) (Nowy Jork) -
Adam Kogelman (pomoc techniczna) (druga ekipa) -
Todd Liggitt (pomoc techniczna) -
Daniel McGraw (pomoc techniczna) -
Elias Morales (pomoc techniczna) -
Albert Omstead (pomoc techniczna) -
Christopher E. Pettus (pomoc techniczna) -
Joseph Wilkowski (pomoc techniczna) -
Tyler William Winegar (pomoc techniczna) -
Jeremy Wren (pomoc techniczna) -
Nathan Rigaud (pomoc techniczna) (druga ekipa) -
Kompozytorzy
Średnia
Michael Giacchino 7.7
Kostiumy
Średnia
Louise Frogley 8.0
Kevin Boyett (druga ekipa) -
Charelle Bronson -
Libby Culligan -
Tony Kochinas -
Annika Emma Lawrence -
Riki LeCotey -
Ian M. Little -
Kristen Lucio (Marisa Tomei) -
Carlane Passman (nadzorca kostiumów) -
Addy Steigerwalt -
Pete White (Robert Downey Jr.) -
Susan J. Wright (nadzorca kostiumów) (Nowy Jork) -
Montaż
Średnia
Debbie Berman -
Dan Lebental 7.0
Fred Brown II (asystent) -
Michael Goldberg (asystent) -
Montrice White (asystent) -
Charakteryzacja
Średnia
Jeri Baker nadzorca stylizacji -
Suzanna Boykin fryzjer -
Cynthia L. Chapman nadzorca stylizacji (druga ekipa) -
Michelle Diamantides fryzjer -
Jillian Erickson nadzorca charakteryzacji (druga ekipa) -
Greg Funk główny charakteryzator -
Jack Lazzaro charakteryzator -
Suzy Mazzarese-Allison główny stylista (Nowy Jork) -
Ashley McGuire charakteryzator -
Joseph Negrete fryzjer -
Seidah Nichols charakteryzator (dodatkowy) -
Lucy O'Reilly nadzorca charakteryzacji (druga ekipa) (Nowy Jork) -
Kat Percy nadzorca stylizacji (druga ekipa) (Nowy Jork) -
Denise Pugh-Ruiz charakteryzator -
Janine Rath nadzorca stylizacji -
Kellie Robinson charakteryzator -
Heba Thorisdottir nadzorca charakteryzacji -
Enrique Vega fryzjer -
Robert Wilson główny stylista -
Scenografia
Średnia
Oliver Scholl scenograf 8.0
Brad Ricker dyrektor artystyczny nadzorujący 8.0
Lauren Abiouness dyrektor artystyczny -
Beat Frutiger dyrektor artystyczny -
Jeffrey D. Simon dyrektor artystyczny (asystent) -
Drew Monahan dyrektor artystyczny (asystent) -
Phil Langone scenopis obrazkowy -
John Puglisi scenopis obrazkowy -
John Hoskins koordynator konstrukcji -
Patrick S. Johnson rekwizytor -
Audra Avery dyrektor artystyczny -
Gene Serdena dekorator wnętrz -
Lauri Gaffin dekorator wnętrz (dodatkowe zdjęcia) -
A.J. Austin rekwizytor -
Cameron Beasley projektant wnętrz -
Jeanne Bijkerk malarz -
Cameron Blake główny rekwizytor (asystent) -
Rachel Block dyrektor artystyczny (asystent) -
Robert Castillo
scenopis obrazkowy
7.0
Cristina Colissimo projektant graficzny -
Kirk Corwin główny rekwizytor -
Travis Craven rzeźbiarz -
D. Tobias Denney główny rekwizytor (druga ekipa) -
David E. Duncan scenopis obrazkowy -
Tyler Free rekwizytor -
William Gouinlock rzeźbiarz -
Scott Johnson rekwizytor -
Kevin Kalaba projektant graficzny -
Tani Kunitake ilustrator -
Adam Miller rekwizytor (asystent) -
Chuck McCourt rekwizytor -
Sam Michlap ilustrator -
Jenn Moye projektant graficzny -
Anthony O.H. Navarro główny konstruktor dekoracji (Nowy Jork) -
Thomas A. Nelson scenopis obrazkowy -
Jay Oliva scenopis obrazkowy 6.0
Jason Perrine projektant graficzny -
Brett Phillips modelarz -
Paul Haldier Rydberg rekwizytor -
Grant Samson główny konstruktor dekoracji -
Randy Severino rekwizytor -
Eitan Sonnenberg rekwizytor -
Dan Sweetman scenopis obrazkowy -
Shelby Treichler rekwizytor -
Justin Trudeau projektant wnętrz -
Dean Wolcott projektant wnętrz -
Kil Won Yu projektant wnętrz -
Dźwięk
Średnia
Ian Bender mikrofoniarz (druga ekipa) -
Felipe Borrero mikser -
Scott Cannizzaro mikser postsynchronu -
Tom Caton mikrofoniarz (Los Angeles) -
Chris Diebold montaż efektów dźwiękowych -
Luis Galdames montaż efektów dźwiękowych -
Aaron Hasson mikser postsynchronu -
Gary A. Hecker nadzorca imitacji -
Bill Higley mikser postsynchronu -
Joe Iemola montaż efektów dźwiękowych -
Bob Kellough montaż efektów dźwiękowych -
Dimitri Kouri mikrofoniarz -
Tony Lamberti
mikser ponownego nagrania
7.0
Tony Lamberti
projektant dźwięku
7.0
Howard London mikser postsynchronu -
James Morioka montaż dialogów -
Eric A. Norris projektant dźwięku -
Eric A. Norris nadzorujący montaż dźwięku -
Kevin O'Connell mikser ponownego nagrania -
Willard Overstreet nadzorca imitacji -
Rick Owens imitator dźwięku -
Marcus Petruska mikrofoniarz (druga ekipa) -
Randy Singer mikser imitacji -
Robert Vardaros mikrofoniarz -
Allen Lee Williams III mikrofoniarz (druga ekipa) -
Beau Williams mikser (druga ekipa) -
Romero Wyatt mikrofoniarz -
Stephen M. Davis montaż muzyki -
Tanya Noel Hill montaż muzyki -
Dave Jordan nadzorca muzyki -
Efekty specjalne
Średnia
Conrad V. Brink Jr. koordynator efektów specjalnych 8.0
Adam Heinis koordynator efektów specjalnych 7.0
Jason Hansen koordynator efektów specjalnych (dodatkowe zdjęcia) -
Craig T. Currie nadzorca efektów specjalnych -
Steven Carlton Ficke nadzorca efektów specjalnych 8.0
Joel Mitchell nadzorca efektów specjalnych 8.0
Daniel Sudick nadzorca efektów specjalnych 9.0
Emily Norman efekty specjalne -
Barry McQueary efekty specjalne 8.0
Joel Studer efekty specjalne (asystent) -
Gazal Tabrizipour makijaż -
Michael Arndt technik -
Charles Cooley technik -
Darin O'Neill technik -
Marshall T. Broyles technik -
Matt Dengel technik -
Pete Kelley technik -
Michael A. Tice technik -
Shawn Windisch technik -
Pozostała Ekipa
Średnia
Sarah Finn dobór obsady -
Nicholas A. Mudd dodatkowy dobór obsady -
Jason B. Stamey dodatkowy dobór obsady -
Alan Baltes
dodatkowy dobór obsady (asystent)
-
George Cottle koordynator kaskaderów -
Brycen Counts
koordynator kaskaderów (asystent)
6.0
Ilram Choi
choreograf walk
-
Diana P. Mejia księgowy (asystent) -
John Weber księgowy (asystent) -
Richard S. Wilson księgowy (asystent) -
Keith Adams kaskader -
Christopher 'Critter' Antonucci
kaskader
6.0
Dean Bailey
kierowca
-
Adrienne Ballenger kaskader -
Kelly Bellini
kaskader
-
Gianni Biasetti Jr. kaskader -
Jwaundace Candece
kaskader
-
Elizabeth Classen kaskader -
Tye Claybrook Jr. kaskader -
Stephen Conroy kaskader -
Scott Dale kierowca -
Scott Dale kaskader -
Shane Daniels kaskader -
Elizabeth Davidovich kaskader 6.0
Holland Diaz kaskader dublujący: Tom Holland -
Joe Dryden
kaskader
-
David Elson kaskader dublujący: Tom Holland -
Alessandro Folchitto kaskader -
Jacob Garcia kaskader dublujący: Tony Revolori -
Jacob Garcia kaskader -
Natalie Govin kierowca -
Kandis Hargrave kaskader -
Jacob Hugghins kaskader -
Floyd Anthony Johns Jr. kaskader dublujący: Bokeem Woodbine -
Bobby Jordan kaskader -
Jess King
kaskader
-
Alex Kingi kaskader -
Katie Kramer kaskader dublujący: Martha Kelly -
Jean Claude Leuyer
kaskader
-
Jared Losano
kierowca
-
Jared Losano
kaskader
-
Ruben Maldonado kaskader -
Alexa Marcigliano kaskader -
Nicole Marines kaskader -
Robert Nagle kierowca -
Dan B. Norris kaskader -
Lin Oeding
kaskader
-
James Ortiz kaskader -
Jane Oshita kaskader -
Alice Rietveld
kaskader
-
Brandon M. Shaw kaskader -
Chris Silcox kaskader dublujący: Tom Holland -
Torrey Vogel kaskader -
Casey Ann Zeller kaskader -
Nancy Thurston
kaskader
-
Ehsan Shokrgozar dyrektor techniczny -
Joseph Spadaro efekty wizualne -
Robert Spaniolo efekty wizualne -
Svetlana Tesnes koordynator efektów wizualnych -
Joel Thompson montaż efektów wizualnych -
Ryan Trippensee zecer -
Juan Valenzuela Alcaraz zecer -
Duarte Victorino efekty cyfrowe -
David Vidal Pedroza efekty wizualne -
Tiffany Nichole Vochatzer zecer -
Ran Wang efekty wizualne -
Daniel S. Yuhlmann animator -
Dominik Zimmerle nadzorca efektów wizualnych -
Tim Simonec dyrygent -
Qualen Bradley dubler: Bokeem Woodbine -
Ann Chow dubler -
Melissa Kay Glaze dubler: Tyne Daly -
Cheri Hall księgowy produkcji -
Jared Leland dubler -
Wing Liu dubler: Kenneth Choi -
Donald K. Overstreet dubler: Michael Keaton -
James Quach
dubler: Kenneth Choi
-
Jeff Ridgway dubler: Jon Favreau -
Paul David Roberts dubler: Michael Chernus -
Jarin Rossiter księgowy produkcji (druga ekipa) -
Grace Marie Williams
dubler: Marisa Tomei
-
Jiwoon Kim zecer -
Dorian Knapp animator -
Peter Koss zecer -
Alison Lake zecer -
James Ledwell koordynator efektów wizualnych -
Patrick Lermitte koordynator efektów wizualnych -
Didier Levy efekty wizualne -
Daniel López-Izquierdo zecer -
Keywan Mahintorabi główny zecer -
Juan Martinez animator -
Samantha McConnell zecer -
Blair McNaughton animator -
Kiran Menon zecer -
Alberto Montañés zecer -
Sheldon Neill zecer -
Patrick Thomas O'Rourke koordynator efektów wizualnych -
Francesco Panzieri zecer -
Lou Pecora nadzorca efektów wizualnych -
Kalle Peterson główny zecer -
Miguel Ponce zecer -
Eddie Porter zecer -
Robert C. Rhodes efekty wizualne -
Diego Riestra zecer -
Edwin Rivera nadzorca efektów wizualnych (dodatkowy) -
Nicola Russi animator -
Miguel A. Salek efekty cyfrowe -
Brian Sales zecer -
Matthew Sandoval efekty wizualne -
Brendan Seals nadzorca efektów wizualnych -
Anik Seguin montaż efektów wizualnych -
Stephen Eisenmann tworzący w technologii cyfrowej -
Hartmut Engel animator -
Joe Engelke zecer -
Vladislav Ermakov zecer -
Megan Flood nadzorca efektów wizualnych -
Megan Galbraith koordynator efektów wizualnych -
Fabian García zecer -
Andreas Gebauer nadzorca komponowania -
Diana Giorgiutti producent efektów wizualnych -
Marc Gollenia zecer -
Isaac Marcos Gonzalez efekty wizualne -
Meghan Grube animator -
Jay Grunfeld efekty wizualne -
Bryan Haines zecer -
Karolina Hardinger efekty wizualne -
Grant Harris animator -
Mike F. Hedayati nadzorca efektów wizualnych -
Andrew Hutton efekty wizualne -
Neeraj Ingle zecer -
Aaron James McComas efekty wizualne -
Patswitch Jaritngarm efekty wizualne -
Viv Jim główny zecer -
Chelsea Johnston koordynator efektów wizualnych -
Xander Kennedy efekty wizualne -
Patrick Kern animator -
Thorsten Kesse animator -
Duncan Key zecer -
Alex Khan zecer -
Hyungwoo William Kim efekty wizualne -
Elaine C. Andrianos montaż efektów wizualnych -
Mario Anger efekty wizualne -
Sam Ashford-Rowe koordynator efektów wizualnych -
Ayush Bajoria efekty wizualne -
Daniel Baker koordynator efektów wizualnych -
Jillian Barayang koordynator efektów wizualnych -
Catherine Belanger-Gagnon koordynator efektów wizualnych -
Brian N. Bentley dyrektor techniczny -
Lara Berners koordynator efektów wizualnych -
Teresa Berus koordynator efektów wizualnych -
Theodore Bialek nadzorca efektów wizualnych -
Scott Beharrell Bono animator -
Andrew Brooks nadzorca komponowania -
Todd Busch montaż efektów wizualnych -
Zac Campbell zecer -
Jordan Catracchia zecer -
Lesly Cazares koordynator efektów wizualnych -
Paul Chapman główny zecer -
Andrew Cheng koordynator efektów wizualnych -
Rachan Chirarattanakornkul efekty wizualne -
Ngan Chung animator -
Alex Coble zecer -
Bryce Colquitt efekty wizualne -
Billy Dao animator -
Martin Davies dyrektor techniczny -
Natalie Delfs układ graficzny -
Emmanuele Diotti zecer -
Belen Sousa Domínguez animator -
Christina Drahos zecer -
Kade Eckstein zecer -
Sal Alvarez kamerzysta (asystent) (dodatkowe zdjęcia) -
Will Arnot operator kamery -
Will Arnot operator steadicam (dodatkowe zdjęcia) -
Michael J. Burke kamerzysta (asystent) -
Dwight O. Campbell kamerzysta (asystent) -
Brian Patrick Carroll elektryk -
Dj Carroll kamerzysta (asystent) -
Taylor Case kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Adam Castro kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Ian Congdon kamerzysta (asystent) (dodatkowe zdjęcia) -
Dan Cornwall oświetlenie (druga ekipa) -
Brandon M. Cox kamerzysta (asystent) (dodatkowe zdjęcia) -
Max Deleo kamerzysta (asystent) (dodatkowe zdjęcia) -
Jessica Dunn kamerzysta (asystent) -
Tim Fabrizio operator kamery (druga ekipa) -
Mike Fisher kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Raul Flores elektryk -
Pyare Fortunato operator steadicam -
Brian Greenway kamerzysta (asystent) -
Mike Guaspari kamerzysta (asystent) (Nowy Jork) -
Sarah Guenther kamerzysta (asystent) -
Peter Gulla operator kamery (druga ekipa) -
Orlando Hernandez oświetlenie -
Jared Jordan kamerzysta (asystent) (dodatkowe zdjęcia) -
Younes Labdi kamerzysta (asystent) -
Saul McSween kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Scott Hall Miller kamerzysta (asystent) -
Dan Ming kamerzysta (asystent) (dodatkowe zdjęcia) -
Jonathan y Miranda elektryk -
Nelson Moncada kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Liz Bernard główny animator -
Daniel Broverman animator -
Stephen A. Buckley animator -
Rex Fang animator -
David Gimenez animator -
Allen Holbrook animator -
Meena Ibrahim animator -
Julius Kwan główny animator -
Marco La Torre animator -
Brad Lincoln animator -
Béranger Maurice animator -
Andrew McCartney animator -
Shawn Miller animator -
Ross Alexander Stephen Novak animator -
Zac Overcash animator -
Jaco Pretorius animator -
Anthony Rizzo animator -
Brad Share animator -
Emil Simeonov animator -
Jye Skinn animator -
Richard Smith główny animator -
Jacob Sorensen animator -
Nicholas St. Clair główny animator -
Arda Uysal główny animator -
Lisa Wang główny animator -
James R. Ward animator -
Tracey Ruggiero
kaskader
-
Shawnna Thibodeau
kaskader
-
Mark Fichera
kaskader
6.0
Hamid-Reza Benjamin Thompson kaskader dublujący: Bokeem Woodbine -
Hamid-Reza Benjamin Thompson kaskader -
Diandra Stoddard kaskader -