Historia sprzed wydarzeń w serialu The Walking Dead, w momencie, gdy epidemia wybuchła i się rozprzestrzenia.
Odcinki 86 dodaj odcinek
Sezony

1. Pilot 1x1

6,4

AMC 15-08-24 (USA), AMC 16-05-09 (Polska)

Członkowie dysfunkcyjnej rodziny borykającej się z wieloma problemami muszą połączyć siły, kiedy świat atakuje wirus zamieniający ludzi w żywe trupy.
Alicia znajduje w domu chorego Matta. Tymczasem Madison przeszukuje szkołę w poszukiwaniu leków dla cierpiącego z powodu zespołu odstawiennego Nicka.

3. The Dog 1x3

6,7
Po ucieczce ze strefy zamieszek Travis, Liza i Chris szukają schronienia w zakładzie fryzjerskim Salazarów. Tymczasem Madison zostaje zmuszona do obrony swojego domu.
Madison i Travis mają zupełnie różne opinie na temat okupacji ich dzielnicy przez gwardię narodową. Tymczasem wszyscy członkowie rodziny usiłują przystosować się do nowego życia.

5. Cobalt 1x5

6,8
Plany gwardii narodowej dotyczącej dzielnicy zostają ujawnione. Tymczasem Travis i Madison podejmują trudną decyzję.
Niepokój w społeczeństwie wzrasta, kiedy żywe trupy rozprzestrzeniają się na coraz większym terenie. Tymczasem Travis i Madison usiłują znaleźć sposób na ocalenie swoich rodzin.

7. Monster 2x1

6,7

AMC 16-04-11 (USA), AMC 16-06-27 (Polska)

Chcąc uciec przez żywymi trupami, Travis, Madison i ich połączone rodziny odpływają od wybrzeża Kaliforni na łodzi należącej do Stranda.
W trakcie podróży grupa spotyka rodzinę surwiwalistów. Tymczasem Salazar usiłuje odkryć prawdziwe zamiary Stranda.
Madison żąda żeby Strand wyjawił jej cel, do którego płyną. Tymczasem Nick wraz z Alicią i pozostałymi członkami grupy przeszukuje wrak rozbitego samolotu.
Grupa pozwala wejść na pokład jachtu rodzinie znajdującej się w niebezpieczeństwie. Tymczasem Nick wyrusza na poszukiwania współpracownika Stranda.
Alicia stara się ponownie połączyć z rodziną. Tymczasem Travis spotyka starą znajomą, natomiast Madison i Nick za wszelką cenę chcą ocalić swoją rodzinę.
Kiedy jacht dociera do celu podróży między członkami grupy zaczyna narastać konflikt. Tymczasem Chris podejmuje szokującą decyzję.

13. Shiva 2x7

Rodzina staje przed największą z dotychczasowych prób. Tymczasem Nick, Madison, Travis oraz pozostali usiłują zbliżyć się do siebie.
Poszukujący odpowiedzi Nick rozpoczyna podróż po śmiertelnie niebezpiecznej drodze, podczas której odkrywa mroczny fragment swojej przeszłości.
Po rozpadzie grupy Madison, Strand i pozostali wkraczają na nową ścieżkę. Tymczasem Nick zostaje zwerbowany do wykonania niebezpiecznego zadania.
Podczas poszukiwania schronienia Travis usiłuje porozumieć się z Chrisem. Tymczasem Alicia spotyka samotną kobietę z krwawą przeszłością.
Alicia i Madison starają się pogodzić dwie konkurujące ze sobą frakcje. Tymczasem Nick wykorzystuje zdobyte w przeszłości umiejętności do zdobycia nowej pozycji w kolonii.
Madison wkracza do akcji, kiedy jeden z mieszkańców hotelu zaczyna stosować przemoc. Tymczasem w kolonii, Alejandro pokazuje swoją mroczną stronę.
Podczas gdy Madison usiłuje poradzić sobie z nową sytuacją, w hotelu pojawiają się kolejni uchodźcy, wśród których znajduje się znajoma twarz.
W hotelu Travis zostaje zaatakowany. Tymczasem Nick musi zdecydować, czy chce opuścić kolonię, czy woli zostać z Lucianą.
Wściekłość Travisa doprowadza do wybuchu zamieszek. Tymczasem Nick przejmuje władzę w kolonii przygotowującej się na odparcie ataku Narcosa.

AMC 17-06-05 (USA), AMC 17-06-05 (Polska)

W obliczu tragedii członkowie rodziny Clarków muszą działać wspólnie, żeby zapewnić sobie bezpieczeństwo.
Po odbyciu męczącej podróży rodzina Clarków przybywa do swojego nowego domu. Tymczasem usiłujący utrzymać władzę Strand natrafia na niespodziewany opór.
Alicia i Nick znajdują swoje miejsce w grupie. Tymczasem Madison odkrywa, że przeszłość Otta bardzo przypomina jej własną.

25. 100 3x4

Tajemnicza postać poszukuje nowego celu, a w końcu staje do walki o zasoby niezbędne podczas apokalipsy.
Nadchodzące zagrożenie zakłóca spokój. Tymczasem Madison i Troy szukają odpowiedzi, natomiast Alicia musi pogodzić się ze swoją przeszłością.
Podczas gdy po obozie roznoszą się wieści o zbliżającym się niebezpieczeństwie, Madison stara się zapobiec panice. Tymczasem Nick boryka się z brutalną rzeczywistością.
Nowy przybysz doprowadza do podziału na ranczu. Tymczasem w nadziei na utrzymanie pokoju Alicia wchodzi w nowy związek.
Podczas zamieszek na Ranczu, Madison musi wynegocjować warunki porozumienia. Tymczasem Nick i Alicia kwestionują motywy matki.
W następstwie działań rodziny Clarków, kontrolę nad ranczem przejmują nowi przywódcy. Tymczasem Daniel pomaga Loli w dystrybucji wody.
Więcej informacji

Proszę czekać…