Gracze 6.8

Gracze opowiada o grupie byłych i obecnych profesjonalnych graczach footballu, ich rodzinach, przyjaciołach oraz menedżerach.

Odcinki

Sezony

1. Pilot 1x1

HBO 15-06-22 (USA), HBO 15-06-22 (Polska)

Spencer Strasmore uczestniczy w pogrzebie swojego kolegi z zespołu. Na uroczystości wspomina Rodnay’a, a później rozmawia z Tiną, która mówi, że mąż nie zostawił jej żadnego finansowego zabezpieczenia. Kumple decydują się, że wieczorem wyjdą na imprezę. Ricky Jarret uczestniczy w bójce, po której dzwoni do Jasona i prosi go o pomoc.

2. Raise Up 1x2

Spencer walczy o klienta z dużym nazwiskiem i ma nadzieję, że uda mu się przechwycić najlepszego zawodnika. Dziewczyna Rickiego stawia ultimatum, które okazuje się bardzo trudne do zrealizowania. Strasmore pojawia się na boisku, licząc, że porozmawia ze sportowcem i sfinalizuje transfer. W międzyczasie Charles znajduje nową pracę.

3. Move the Chains 1x3

Spencer i Joe chcą zorganizować przyjęcie na jachcie dla gwiazd sportu. W szatni graczy dochodzi do przepychanek i personalnych potyczek. Strasmore spotyka swoją byłą dziewczynę, która pojawia się na imprezie. Charles Greane nie może się przyzwyczaić do nowego życia.

4. Heads Will Roll 1x4

Spencer wciąż powraca myślami do swojej kariery, która zakończyła się przez wstrząs mózgu. Poza tym była gwiazda musi domknąć kontrakt Vernona Littlefielda. Strasmore spotyka się ze swoją byłą dziewczyną, która namawia go na leczenie.

5. Machete Charge 1x5

Spencer i Joe mają ważne spotkanie z Victorem Cruzem, w trakcie którego dzwoni Vernon Littlefield. Strasmore wychodzi z założenia, że udało mu się skompletować idealny zestaw graczy, jednak czy to nie za mało?

6. Everything Is Everything 1x6

Dziewczyna Spencera wie, że były sportowiec nie poszedł na badania. Greane pojawia się w domu Jareda, który robi ogromne wrażenie. Sprawy biznesowe prowadzone przez Strasmore’a nie mają się najlepiej, a walka o każdego zawodnika jest zacięta.

7. Ends 1x7

Okazuje się, że pewne zdjęcia mogą zaszkodzić karierze jednego z zawodników. Spencer chce odwiedzić Tinę, która straciła męża. Jason poznaje nowego faceta swojej matki, dużo młodszego Davida.

8. Gaslighting 1x8

Spencer udaje się na wizytę do neurologa. Wyniki badań są dla niego szokujące, a lekarz sugeruje, że przyczyny złego samopoczucia należy szukać gdzie indziej. Chłopak Annebell chce, by wszystko było jak dawniej.

9. Head-On 1x9

Strasmore wyznaje, że zna tajemnice jednego z graczy, który nie jest świadomy swoich czynów. Kompromitujące wydarzenia bardzo szybko mogą zmienić jego karierę. Stan zdrowia Spencera się poprawia, jednak nadal męczą go wspomnienia. Czy będzie gotowy, by coś zmienić i uwolnić się od przeszłości?

10. Flamingos 1x10

Mr. Anderson jest zadowolony z pracy i zaangażowania Spencera, dlatego nagradza go awansem i przekazuje nowe biuro. Strasmore stara się ustalić, co wydarzyło się między jego najlepszym kumplem a Andersonem. Czy prowadzenie interesów i pranie grubych pieniędzy będzie możliwe?

11. Face of the Franchise 2x1

Spencer zostaje przekonany, aby wziąć udział w programie talk-show. Staje twarzą w twarz ze swoim przeciwnikiem, co naraża jego firmę i reputację na niebezpieczeństwo. Ricky otrzymuje złe wiadomości przed imprezą urodzinową.

12. Enter the Temple 2x2

Spencer próbuje odbić dużego klienta od Andre, jego biznesowego rywala. Chce znaleźć szybkie rozwiązanie swoich fizycznych dolegliwości. Ricky zastanawia się, gdzie skierować swoje kroki. Tracy czuje się niedoceniona. Charles czerpie informacje od swojego trenera.

13. Elidee 2x3

Spencer radzi niechętnemu Vernonowi, by milczał w sprawie swojej kontuzji, która zagraża jego karierze. Spencer i Joe sprawdzają, jak najlepiej doradzić klientowi. Charles martwi się, czy jest gotowy na wyzwanie.

14. World of Hurt 2x4

Spencer i Joe szukają słabości Andre. Vernon, pełen niepokoju, oczekuje na wiadomości. Ricky próbuje zrozumieć swojego ojca. Charles wyciąga prawdę z Sieferta.

15. Most Guys 2x5

Spencer próbuje być mentorem dla Travisa. Przy okazji stara się unikać niepożądanych wiadomości na temat swojego zdrowia. Reggie i How kupują prezent, by pokrzepić Vernona. Ricky zachęca Charlesa, by sam się obronił…

16. Saturdaze 2x6

Spencer próbuje pośredniczyć w zawieraniu pokoju między Travisem a krytykiem. Charles jest zmuszony dostarczyć złe wieści…

17. Everybody Knows 2x7

Niespodziewana wizyta Andre w biurze sprawia, że Spencer zaczyna kombinować, jak być o krok przed swoim rywalem. Joe poznaje niesmaczne fakty o swoim partnerze. Ricky stara się pogodzi ze swoim ojcem.

18. Laying in the Weeds 2x8

Spencer próbuje ruszyć naprzód. Joe pracuje, aby utrzymać wszystkie rzeczy w porządku. Charles i Ricky ścierają się. Travic zmaga się z trudnymi pytaniami i obawami odnośnie swojej przyszłości.

19. Million Bucks in a Bag 2x9

Spencer otrzymuje zaskakującą propozycję od Andre. Ricky zastanawia się, gdzie zapuścić korzenie. Vernon wyrabia nadgodziny, aby powrócić do gry. Charles i Julie zmagają się z napiętym harmonogramem.

20. Game Day 2x10

Spencer podejmuje ostatnią próbę odzyskania tego, co stracił. Ricky czeka na telefon, który ma rozstrzygnąć jego przyszłość. Vernon wybiera się w podróż. Siefert oferuje Charlesowi wielką szansę…

21. Seeds of Expansion 3x1

Chłopaki rozgrzewają się grając w koszykówkę. Ricky Jerret rozważa ojcostwo i zwierza się Spencerowi, który ma problemy ze spłacaniem własnych długów. Strasmore chce rozmawiać o interesach w Miami, by rozwinąć kolejny, prężny biznes.

22. Bull Rush 3x2

Sprawy się komplikują z powodu Vernona Littlefielda. Jeden ze sportowców nie jest zadowolony i chce zmienić agenta na kogoś, kto lepiej wywiąże się ze swoich obowiązków. W międzyczasie Strasmore spotyka się z panią burmistrz.

23. In the Teeth 3x3

Spencer Strasmore postanawia, że chce promować football w Vegas i szuka kontaktów, które pomogą mu w osiągnięciu celu. Plan wydaje się nie tylko ryzykowny, ale i kosztowny. Mr. Anderson słysząc nowych zamiarach, wykazuje postawę pełną sceptycyzmu.

24. Ride and Die 3x4

Strasmore decyduje się na przeprowadzenie badań na bezpłodność. Ricky Jerret chce zorganizować grupę i przeprowadzić własne ćwiczenia, kłopotliwa jest również niewyjaśniona sprawa z Amber. Osoba Vernona Littlefielda nie ułatwia ułożenia wszystkich kwestii na nowo.

25. Make Believe 3x5

Wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że prowadzenie i powodzenie interesów wiąże się z siatką kontaktów. Ricky Jerret stracił wielkie pieniądze w kasynie w Las Vegas, a Strasmore nadal zastanawia się nad tym, jak spłacić długi.

26. I Hate New York 3x6

Przed ludźmi biznesu ogromne wyzwania i podróż do Arabii Saudyjskiej, Chin, Niemiec oraz Wielkiej Brytanii. Celem wyjazdów jest promowanie sportów amerykańskich, jednak Strasmore nie jest do końca przekonany do tego typu działań. Jerret przechodzi badania, jednak jego koncentracja jest zaburzona.

27. Ricky-Leaks 3x7

Spóźniony Strasmore przybywa na spotkanie z agencją, która chce nawiązać współpracę. Spencer czuje się oburzony, że nie został wcześniej powiadomiony o dalszych planach firmy. Charles Greane pojawia się w szpitalu, by móc pozmawiać ze swoją żoną o ważnej sprawie.

28. Alley-Oops 3x8

Spencer Strasmore dzwoni do kliniki, by zapytać się o wyniki wcześniej zleconych badań. Ciągle trwają rozmowy na temat ligii i graczy. Charles Greane zaczyna brać sprawy w swoje ręce.

29. Crackback 3x9

Wszyscy interesują się konferencją prasową na temat drużyn sportowych. Spencer Strasmore ma nadzieję, że u Chloe wszystko w porządku, jednak nieoczekiwanie dostaje wiadomość od Joego, żeby trzymał się od niej z daleka. Jerret ma nadzieję, że Amber zdecyduje się na powrót.

30. Yay Arena 3x10

Charles Greane otrzymuje nowe zadanie do wykonania. Joe pragnie pomówić z Mr. Andersonem oraz namówić go, by odwołał swój wyjazd. Faceci chcą rozwiązać wszystkie problemy i znaleźć najlepsze alternatywy. Chloe spotyka się ze Spencerem Strasmorem.

32. Don't You Wanna Be Obama? 4x2

Spencera pochłaniają kontrowersyjne interesy. Charles zgadza się dać Ricky’emu kolejną szansę, a w Miami pojawiają się plany spiskowe.

33. This Is Not Our World 4x3

Spencer wraz z Krutelem pojawiają się na planie zdjęciowym. W międzyczasie Strasmore odbiera przyjaciela z lotniska, który doznał zaszczytu. Nieoczekiwanie wychodzi na jaw, kto był partnerką Tigera Woodsa...

34. Forgiving Is Living 4x4

Spencer i Joa razem ze Sportx znajdują się w kryzysie. Ricky rozważa za i przeciw odejścia z emerytury. Jason zwraca się do Donny z prośbą o pomoc.

35. Doink 4x5

Spencer chce zwiększyć prestiż marki SportsX TV, a Joe rozważa nową ofertę. Podczas nalegań Jayday’a, Spencer spotyka się z Quincy. Ricky próbuje udowodnić Kisanowi, że wciąż jest bogaty, a Julie zachęca Charlesa, by bardziej przyłożył się do swojej pracy.

36. No Small Talk 4x6

Spencer rekrutuje Q, aby pomóc mu osiągnąć porozumienie. Reggie i Joe rozmawiają o interesach z grupą ekstremalnych skateboarderów znanych jako „Nielegalna Cywilizacja”. Charles prowadzi przyjęcie dla przyszłych agentów.

37. The Kids Are Aight 4x7

Spencer wzywa Braci Andersonów do pomocy. Julie zarzuca Charliemu, że ten boi się, że odniesie sukces. Tymczasem Joe próbuje wypromować grupę o nazwie „Nielegalna Cywilizacja”, wykorzystując do tego duża markę obuwia.

38. The Devil You Know 4x8

Spencer podejmuje ogromne ryzyko, które grozi zerwaniem potencjalnej umowy Po serdecznym spotkaniu z Rickym, Charles wyjaśnia swoją wizję zespołowi. Joe i Reggie chcą pozyskać nowych zawodników: Vernona i Terrella „Sizzle” Suggsa, aby pomogli pokonać „Nielegalną Cywilizację”.

39. There's No Place Like Home, Baby 4x9

Spencer (Dwayne Johnson) postanawia przenieść swoje walki na wyższy poziom. Jednak jego powrotowi zagraża Ricky.

40. Protocol Is for Losers 5x1

Podczas spokojnej emerytury i refleksji nad swoją przeszłością Spencer (Dwayne Johnson) dostaje kuszącą ofertę.

41. Must Be the Shoes 5x2

Po zapoznaniu się z ofertami właścicieli Spencer zwraca do braci Anderson o pomoc finansową. Joe ma za zadanie przeprosić za stworzenie wrogiego środowiska pracy. Ricky i Vernon rozważają różne opcje przyszłości, podczas gdy Charles próbuje ukryć niewygodne wiadomości.

42. Copernicursed 5x3

Spencer oferuje Jasonowi pracę, a Joe składa mu interesującą kontrofertę. Vernon próbuje swoich sił w firmie e-sportowej. Reggie narzeka na swoją pozycję w Sports X. Ricky postanawia imprezować, by poradzić sobie z depresją. Charles zastanawia się, co zrobić z Kisanem.