Stranger Things 8.1

Kiedy znika mały chłopiec, jego matka musi przeciwstawić się przerażającym mocom, po to by go odnaleźć.

Odcinki

Sezony
Lata

Rozdział pierwszy: Zniknięcie Willa Byersa 1x1 7.7

Z tajnej placówki ucieka stworzenie, które porywa małego chłopca. Całe miasto zaniepokojone zdarzeniem wyrusza na poszukiwanie. Tymczasem w barze pojawia się tajemnicza dziewczynka, która ścigana jest przez pracowników placówki.

Rozdział drugi: Dziwadło na Maple Street 1x2 7.5

Lucas, Mike i Dustin usiłują porozumieć się z dziewczyną, którą znaleźli w lesie. Tymczasem Hopper pyta Joyce o rozmowę telefoniczną, która ją zaniepokoiła.

Rozdział trzeci: Wśród nocnej ciszy 1x3 7.5

Coraz bardziej zaniepokojona Nancy rozpoczyna poszukiwania zaginionej Barb. Tymczasem Joyce nabiera przekonania, że Will usiłuje się z nią skontaktować.

Rozdział czwarty: Ciało 1x4 7.6

Nie mogąca uwierzyć w śmierć Willa, Joyce nadal usiłuje skontaktować się z synem. Tymczasem chłopcy zabierają Eleven do szkoły, natomiast Nany i Jonathan postanawiają zapolować na potwora.

Rozdział piąty: Pchła i akrobata 1x5 7.5

Podczas gdy Hopper włamuje się do laboratorium, Nancy i Jonathan natykają się na potwora, który porwał Willa. Tymczasem chłopcy usiłują dowiedzieć się, w jaki sposób można trafić do innego wymiaru.

Rozdział szósty: Potwór 1x6 7.7

Oszalały Jonathan szuka zagubionej w innym wymiarze Nancy. Tymczasem Hopper i Joyce odkrywają prawdę o laboratorium i przeprowadzanych w nim eksperymentach.

Rozdział siódmy: Wanna 1x7 7.7

Podczas gdy Eleven stara się skontaktować z Willem, Lucas ostrzega przyjaciół przed grożącym im niebezpieczeństwem. Tymczasem Nancy i Jonathan pokazują Hopperowi i Joyce zdjęcie potwora.

Rozdział ósmy: Druga strona 1x8 7.5

Dr Brenner przesłuchuje Hoppera i Joyce, podczas gdy chłopcy i Eleven czekają na ich powrót w sali gimnastycznej. Tymczasem Nancy i Jonathan przygotowują się do walki.

Rozdział pierwszy: Mad Max 2x1 7.3

Miasteczko przygotowuje się na Halloween. Ktoś ustanawia nowy rekord w salonie gier. Podejrzliwy Hopper odwiedza pole pełne gnijących dyń.

Rozdział drugi: Cukierek albo psikus, dziwaku 2x2 7.3

Will zauważa coś przerażającego w halloweenowy wieczór. Mike zastanawia się, co stało się z Jedenastką. Nancy ma wyrzuty sumienia z powodu Barbary.

Rozdział trzeci: Kijanka 2x3 7.3

Dustin zaczyna się opiekować dziwnym zwierzakiem. Jedenastka coraz bardziej się niecierpliwi. Bob nakłania Willa do stawienia czoła gnębiącym go lękom.

Rozdział czwarty: Will Roztropny 2x4 7.3

Wycieńczony Will otwiera się przed Joyce, co przynosi fatalne skutki. Hopper próbuje dociec prawdy. Jedenastka dokonuje zaskakującego odkrycia.

Rozdział piąty: Dig Dug 2x5 7.7

Nancy i Jonathan dzielą się teoriami spiskowymi z nowym sojusznikiem. Jedenastka szuka pewnej osoby ze swojej przeszłości. „Bob Mózgownica” mierzy się z trudnym zadaniem.

Rozdział szósty: Szpieg 2x6 7.7

Więź łącząca Willa z tajemniczym złem staje się coraz silniejsza, ale nikt nie ma pomysłu, jak temu zaradzić. Tymczasem Dustin i Steve podejmują zaskakującą współpracę.

Rozdział siódmy: Zaginiona siostra 2x7 7.2

Intensywne wizje doprowadzają Jedenastkę do grupy brutalnych wyrzutków i rozgoryczonej dziewczyny o tajemniczej przeszłości.

Rozdział ósmy: Łupieżca umysłów 2x8 7.8

Wskutek przerażających wydarzeń wszystkie drzwi laboratorium zatrzaskują się, zamykając Willa i parę innych osób w pułapce. Kto podejmie się akcji ratunkowej?

Rozdział dziewiąty: Przejście 2x9 7.7

Jedenastka zamierza dokończyć to, co zaczęła. Ocaleni jednoczą siły, by zwalczyć potężną siłę, która więzi Willa.