Stranger Things 8.0

Kiedy znika mały chłopiec, jego matka musi przeciwstawić się przerażającym mocom, po to by go odnaleźć.

Odcinki

Sezony
Lata

Rozdział pierwszy: Suzie, słyszysz mnie? 3x1 7.1

Przychodzi lato, a z nim nowe zajęcia i uczucia. Szybko jednak robi się mniej wesoło, gdy Dustin przechwytuje w radiu rosyjską wiadomość, a Will wyczuwa coś złego.

Rozdział drugi: Szczury z supermarketu 3x2 7.2

Nancy i Jonathan sprawdzają pewien trop. Steve i Robin podejmują się tajnej misji. Max i Jedenastka idą na zakupy. Roztrzęsiony Billy ma przerażające wizje.

Rozdział trzeci: Sprawa zaginionego ratownika 3x3 7.4

Nastka i Max szukają Billy’ego. Will ogłasza dzień bez dziewczyn. Steve i Dustin polują na wrogów. Joyce i Hopper wracają do laboratorium w Hawkins.

Rozdział czwarty: Próba sauny 3x4 7.6

Po ogłoszeniu kodu czerwonego dzieciaki stają do walki z przerażająco znajomym złem. Karen zachęca Nancy do dalszych poszukiwań. Robin znajduje przydatną mapę.

Rozdział piąty: Źródło 3x5 7.5

Łupieżca umysłów stopniowo gromadzi siły. A my tymczasem dowiadujemy się, co czyha w starym domu i głęboko pod centrum handlowym Starcourt.

Rozdział szósty: Urodziny 3x6 7.5

Doktor Aleksiej ujawnia, co budują Rosjanie, a Jedenastka widzi, gdzie był Billy. Dustin i Erica podejmują się brawurowej misji ratunkowej.

Rozdział siódmy: Ukąszenie 3x7 7.3

Czas szybko ucieka, a zabójca depcze po piętach ekipie Hoppera. Tymczasem w Hawkins Jedenastka i reszta przygotowują się do wojny.

Rozdział ósmy: Bitwa o Starcourt 3x8 7.4

Łupieżca umysłów zjawia się w centrum handlowym, by dokończyć swoje dzieło. Tymczasem w mrocznych podziemiach ważą się losy świata.