Piękna i Bestia 6.3

Dawno, dawno temu był sobie przystojny, młody Książę. Kiedy u bram jego zamku stanęła stara żebraczka, prosząc o schronienie przed burzą i oferując w zamian skromny kwiat róży, nieczuły młodzieniec przegonił ją. Aby ukarać Księcia za jego bezduszność, kobieta rzuciła klątwę na zamek, przemieniając jego właściciela w Bestię, a służących w przedmioty codziennego użytku. Zaklęcie straci moc tylko wtedy, gdy młodzieniec nauczy się kochać ludzi i okaże się godzien ich miłości, zanim opadnie ostatni płatek zaczarowanej róży...

Zgłoś naruszenie Teaser #1

Komentarze 4

Urbino 2017-12-29 3

Animacja to jeden z moich ulubionych filmów. Podczas piosenek mam gęsią skórkę, szczególnie tych w wykonaniu Richarda Whita (Gaston). Podobnie podczas scen bitwy. Na tym filmie nie było takich emocji. Chociaż nie było klapy i dało się to obejrzeć, a niektóre sceny miały swój urok czy humor, to śpiew Belli czy wygląd Bestii są rozczarowujące. Obie te rzeczy wydają się być przesadzać w efektach komputerowych. Śpiewu Gastona nie ma w ogóle sensu porównywać. Mimo początkowej niechęci i wad nowej wersji nie uważam, żeby to był najgorszy film. Dzięki nowym scenom, piosenkom i postaciom oraz niewielkim różnicom w fabule było coś ciekawego do obejrzenia, co odwracało uwagę. Jednak traktuję ten film tylko jako ciekawostkę i po seansie spokojnie wracam do starszej wersji, wciąż bezkonkurencyjnej.

Barbarka88Rz 2017-11-05 8

Wyjątkowo piękna ekranizacja popularnej baśni. Wygląda na wysokobudżetową produkcję. Scenografia na bogato, oszałamiające wnętrza pałacu. Świetne efekty specjalne, zaczarowane postacie są bardzo szczegółowo i realistycznie wykonane. Dobra obsada, miło się ich oglądało. Całość jest magiczna i bardzo urocza. Warto obejrzeć z dziećmi, na pewno będą zachwycone.

rudeez 2017-04-16 6

jednak nie przepadam za musicalami, tym bardziej, że śpiewanie nie było porywające. walka w zamku za to im się udała : ) (nie mam sentymentu do bajki)

Piotr8211 2017-03-24

Sympatyczna opowieść o Belli i bestii na podstawie bajki , przyznam szczerze , że film był o wiele ciekawszy niż bajka. Dzieci spokojnie mi wysiedziały w kinie oglądając ten film więc warto wybrać się całą rodziną na ten film. Również ciekawa ścieżka dźwiękowa z tego filmu.