Wojna o planetę małp 7.2

Cezar i jego małpy uwikłane zostają w zbrojny konflikt z armią ludzi, na czele której stoi bezwzględny Pułkownik. Małpy ponoszą straszliwe straty, podczas gdy Cezar zmaga się z mrocznymi instynktami i wyrusza w drogę, by pomścić swych pobratymców. Gdy Cezar i Pułkownik stają twarzą w twarz, dochodzi do spektakularnej bitwy, w której stawką jest przyszłość obu gatunków i całej naszej planety. Reżyseria: Matt Reeves, w rolach głównych: Andy Serkis, Woody Harrelson, Steve Zahn i Toby Kebbell.

Zgłoś naruszenie Zza kulis #1

Komentarze 10

Avatar square 200x200

Wafel88 2017-10-06 5

Niestety film całkowicie mnie rozczarował. Zwiastuny pokazywały wojnę, a co otrzymaliśmy? Dwie sceny walki i zaplecze wojny czyli obóz koncentracyjny. Brakuje tej wojny bardzo. Pierwsze 20 min filmu mocne potem ponad godzinę nudy i potem znowu trochę akcji. Do efektów i muzyki nie można się przyczepić ale historia nie ciekawa. Postać Pułkownika najciekawsza, najgorsza "Zła Małpa" (komedia wciśnięta na siłę)

monikawawa 2017-10-03 7

pierwsza połowa zdecydowanie słabsza, przez to film traci na wartości.

glewik 2017-08-01 5

Jest to pierwszy film z tej serii który obejrzałem i ……. , jakoż że miałem darmowe wejściówki do kina a po obejrzeniu recenzji kinomaniaka film wydawał mi się wart obejrzenia, …. i OSTATNI.
Kocham kino S-F, ale tutaj film zawiódł mnie na każdym kroku.
Po recenzji spodziewałem się ambitniejszego kina, a tutaj ehhh. szkoda gadać.

I proszę nie piszcie mi o jakiś głębszym przesłaniu tego filmu, tutaj wszystko podane jest na tacy, nie wymaga myślenia, brak logiki miejscami tak kuleje że aż wyć się chce.

Spodziewałem się filmu zbliżonego poziomem do Ex Machina a dostałem Transformersa z małpami.

OCENIAM NA 5/10

Asmodeusz glewik 2017-10-05 8

@glewik jakoś nie porównał bym tego do ostatniego filmu o transformerach,może faktycznie wszystko jest dość prosto podane małpy dobre ludzie źli, a poprzednie jakoś bardziej mi się podobały to jak na zakończenie jest naprawdę dobrze

i_darek1x 2017-10-09 6

Interesujący scenariusz ,świetna charakteryzacja i fajne efekty . Dobrze się ogląda od początku do końca . Na nudę nie można narzekać ;) Jedynie pozostaje czekać na kontynuację ?

Zobacz wszystkie 3 odpowiedzi Ukryj odpowiedzi
Bluejohn_26 i_darek1x 2017-10-12

@i_darek1x Biorąc pod uwagę fakt, że film jest zwieńczeniem trylogii, twoje czekanie wydaje się mieć równie dużo sensu, co twoje komentarze.

Drybciu Bluejohn_26 2017-10-30 8

@Bluejohn_26 A ja liczylem ze napisze ze liczyl na cos bardziej interesujacego hahaaaa

befree Bluejohn_26 2018-03-19 6

@Bluejohn_26 Całkiem przypadkowo przeczytałem, ale prawie się popłakałem ze śmiechu. No to Ci się udało mega:-D:-D

Movieman 2017-07-29 8

Jak dla mnie najlepsza część trylogii, która jest fantastycznym zwieńczeniem nowej serii. Antyblockbuster, w którym nie liczą się tylko efekty specjalne i wybuchy, a relacje i historia. Klasycznych dialogów jest całkiem mało relacje pomiędzy postaciami są świetne napisane, rozterki głównego bohatera przedstawione cudnie.

Efekty specjalne i ogólnie cała otoczka audiowizualna na najwyższym poziomie. Kilka znakomitych nawiązań do klasyki. Mocne 8/10

Sebioslaw Movieman 2018-03-17 5

@Movieman Wybacz ale jest to typowe amerykańskie kino, nie wymagające myślenia, wszystko podane na tacy, zero subtelności, taki avengers czy spiderman tyle, że z małpami. No i gdzie ta wojna? Były ze dwie sceny ale wojny nie widziałem…