Wojna o planetę małp 7.2

Cezar i jego małpy uwikłane zostają w zbrojny konflikt z armią ludzi, na czele której stoi bezwzględny Pułkownik. Małpy ponoszą straszliwe straty, podczas gdy Cezar zmaga się z mrocznymi instynktami i wyrusza w drogę, by pomścić swych pobratymców. Gdy Cezar i Pułkownik stają twarzą w twarz, dochodzi do spektakularnej bitwy, w której stawką jest przyszłość obu gatunków i całej naszej planety. Reżyseria: Matt Reeves, w rolach głównych: Andy Serkis, Woody Harrelson, Steve Zahn i Toby Kebbell.

Zgłoś naruszenie Zwiastun #4

Komentarze 12

Wafel88 2017-10-06 5

Niestety film całkowicie mnie rozczarował. Zwiastuny pokazywały wojnę, a co otrzymaliśmy? Dwie sceny walki i zaplecze wojny czyli obóz koncentracyjny. Brakuje tej wojny bardzo. Pierwsze 20 min filmu mocne potem ponad godzinę nudy i potem znowu trochę akcji. Do efektów i muzyki nie można się przyczepić ale historia nie ciekawa. Postać Pułkownika najciekawsza, najgorsza "Zła Małpa" (komedia wciśnięta na siłę)

JakubWyklety 2017-08-06 7

To jest takie dobre, że krew mnie zalewa, ile rzeczy tu po drodze spaprano, im bliżej końca. Głównie chodzi mi o zgniłe scenariuszowe oraz montażowe kompromisy

monikawawa 2017-10-03 7

pierwsza połowa zdecydowanie słabsza, przez to film traci na wartości.

Khaosth 2017-08-03 9

8,5 // Nieugięty Cezar postawiony pod ścianą musi przewartościować przywódcze powinności i prywatne żądze. Kino wojenne (nie batalistyczne) o woli przetrwania.

glewik 2017-08-01 5

Jest to pierwszy film z tej serii który obejrzałem i ……. , jakoż że miałem darmowe wejściówki do kina a po obejrzeniu recenzji kinomaniaka film wydawał mi się wart obejrzenia, …. i OSTATNI.
Kocham kino S-F, ale tutaj film zawiódł mnie na każdym kroku.
Po recenzji spodziewałem się ambitniejszego kina, a tutaj ehhh. szkoda gadać.

I proszę nie piszcie mi o jakiś głębszym przesłaniu tego filmu, tutaj wszystko podane jest na tacy, nie wymaga myślenia, brak logiki miejscami tak kuleje że aż wyć się chce.

Spodziewałem się filmu zbliżonego poziomem do Ex Machina a dostałem Transformersa z małpami.

OCENIAM NA 5/10

Asmodeusz glewik 2017-10-05 8

@glewik jakoś nie porównał bym tego do ostatniego filmu o transformerach,może faktycznie wszystko jest dość prosto podane małpy dobre ludzie źli, a poprzednie jakoś bardziej mi się podobały to jak na zakończenie jest naprawdę dobrze