Nie mogąc pogodzić się z rozstaniem, bystra prawniczka Rebecca porzuca swoje nowojorskie życie i wyjeżdża za swoim byłym chłopakiem do Kalifornii.
Odcinki 62 dodaj odcinek
Sezony
Po przypadkowym spotkaniu z Joshem Chanem, ukochanym z dzieciństwa, Rebecca Bunch postanawia zmienić swoje życie i przeprowadza się na drugi koniec kraju, chcąc odnaleźć szczęście w jego ramionach. Kiedy Rebecca osiedla się na miejscu, jej nowa współpracowniczka, Paula, zaczyna mieszać się w jej sprawy.

The CW 15-10-20 (USA)

Rebecca poznaje przyjaciół Josha przyjaciół i dokłada wszelkich starań, aby nawiązać więź z jego dziewczyną, Valencią. Tymczasem Paula zaczyna opracowywać plany, jak połączyć Josha i Rebeccę; a Greg zmaga się ze swoimi uczuciami do Rebeki.
Próbując zbliżyć się Joshem, Rebecca postanawia urządzić parapetówkę, pomimo braku znajomych w West Covina i strachu dzieciństwa związanego z organizowaniem imprez. Gdy Pauli udaje się ją uspokoić, przyjęcie przeradza się w coś innego niż oczekiwały.
Rebecca spotyka się z mężczyzną, którego poznała na Tinderze, i prawie ląduje z nim w łóżku. Obiecuje sobie podejmować lepsze decyzje.
Po nieprzyjemnej konfrontacji z Gregiem Rebecca stara się naprawić swoją reputację poprzez dobre uczynki, a Josh idzie do spowiedzi.
Rebecca wprasza się na Święto Dziękczynienia do rodziny Chanów, którzy lubią ją bardziej niż Valencię. Greg poświęca się dla taty.
Rebecca wpada w depresję i przeżywa załamanie podczas prezentacji w pracy. Paula flirtuje z czarującym klientem.
Zbliża się Gwiazdka. Zestresowana Rebecca przygotowuje się na wizytę swojej despotycznej matki. Greg próbuje rozwiązać własne problemy rodzinne.
Valencia zaprasza Rebeccę na grupową wycieczkę na plażę, ale Paula ostrzega ją, że to pułapka. Rebecca chce zabłysnąć i wynajmuje autobus.
Josh podejmuje pracę wolontariusza na obozie letnim dla biednej młodzieży. Zachwycona Rebecca próbuje do niego dołączyć.
Rebecca przez przypadek wysyła Joshowi SMS z wyznaniem miłosnym. Teraz musi włamać się do jego domu i usunąć wiadomość.
Chcąc pomóc Rebecce naprawić jej relacje z Joshem, Paula opracowuje skomplikowany plan. Darryl odbywa dziwną rozmowę na siłowni.
Rebecca idzie do sądu, gdzie musi stawić czoła swojemu największemu wrogowi — Audrze. Greg zdaje sobie sprawę, że nadal kocha Rebeccę.
Josh, przepełniony poczuciem winy, wyznaje wszystko Valencii. Darryl przychodzi do biura, a Rebecca odkrywa, że jest bankrutem.
W samolocie do Nowego Jorku Rebecca przeżywa sesję terapeutyczną ze... zjawą. Nie wie, że w West Covina wszyscy jej szukają.
Kiedy siostra Josha oferuje im rolę druhen, Rebecca i Valencia odnajdują wspólny język. Greg stara się zapomnieć o Rebecce.
Miłosna przygoda Rebekki z Gregiem odbija się na jej przyjaźni z Paulą, a także powoduje u niej nieprzyjemne efekty uboczne.
Sytuacja między Rebeccą i Paulą jest bardzo napięta, podobnie jest z Gregiem i Joshem. Przez to wszystko wesele Jaymy może zakończyć się katastrofą.
Paula próbuje przekonać Rebeccę, że Josh sobie z nią pogrywa. Tymczasem Josh ma poczucie, że postępuje nieuczciwie wobec Grega.
Rebecca chce spędzać więcej czasu z Joshem, więc udaje mistrzynię gry w ping-ponga. Greg próbuje trzymać się z dala od alkoholu, a Paula składa papiery na prawo.
Rebecca jest rozdarta między Joshem a Gregiem i czeka na znak, co ma dalej zrobić. Tymczasem Paula i Greg też stają przed poważnymi wyborami.
Rebecca wygrzebuje się z emocjonalnego dołka z pomocą Heather, po czym próbuje zmienić swój wizerunek. Paula musi podjąć trudną decyzję.
Rebecca bardzo chce zacieśnić swoją więź z Valencią, więc namawia ją na wspólny wypad. Josh narzeka na brak towarzystwa, a Paula nawiązuje nową znajomość podczas zajęć.
Rebecca chce, by Paula dołączyła do jej dziewczyńskiej paczki, w której są już Heather i Valencia. Tymczasem Trent próbuje przeniknąć do grupy przyjaciół Rebekki.
Rebecca i Valencia śledzą nową dziewczynę Josha. Paula koncentruje się na studiach prawniczych, przez co jej mąż czuje się zaniedbany.
Rebecca opiekuje się Tommym przez weekend, aby poprawić swoje układy z Paulą. Później wpada na Josha i przeprasza go za swoje zachowanie.
Idealny świat Rebekki wali się, gdy Darryl sprzedaje kancelarię, a nowy szef grozi zwolnieniami. Josh przedstawia Rebeccę rodzicom.
Po ogłoszeniu swojego związku w mediach społecznościowych Rebecca zabiera Josha na bar micwę swojego kuzyna. Darryl próbuje odnaleźć się w odmienionym biurze.
Wiatr Santa Ana wywołuje burzę w życiu miłosnym Rebekki i budzi dziwne uczucia w Nathanielu. Darryl próbuje na nowo zaprzyjaźnić się z Paulą.
Rebecca próbuje zorganizować ślub idealny, ale nie jest to łatwe. Nathaniel ma kiepski dzień w pracy, a wizyta niespodziewanego gościa jeszcze pogarsza sprawę.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

  • Opisy
  • Recenzje
  • Słowa kluczowe

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…