Zwierzogród 7.7

Judy Hopps i Nick Bayer na tropie kryminalnej zagadki w tytułowym Zwierzogrodzie.

Zgłoś naruszenie Zwiastun #1

Komentarze 13

safonia 8

Jeśli ktoś tęskni za dobrą animacją dla dzieci- to Zwierzogród będzie idealny. Mali kinomani będą zachwyceni bajką, która swoją fabułą oderwie ich od rzeczywistości, a starsi zobaczą, że w filmie animowanym są ukryte podteksty skierowane również do nich. Polecam na jesienne wieczory, tylko uwaga- oglądanie może się skończyć bólem brzucha od ciągłego śmiania :)

Camizi 8

Najlepsza animacja ostatnich lat. Do Zwierzogrodu podszedłem bez większych oczekiwań, ale bajka okazała się nad wyraz dobra. Fabularnie całkiem ciekawa, głównych bohaterów nie sposób nie polubić, a do tego masa humoru skierowanego i do młodszych, i do starszych (klub dla nudystów i Ojciec Chrzestny w wersji szczurzej wymiatają). Zdecydowanie polecam.

bizarre 8

Jedna z najlepszych animacji jakie widziałem w życiu. Poziom "Shreka" i "Inside Out". Jest tu wszystko co być powinno – świetny pomysł (z ogromnym potencjałem na kolejne części), udany humor, bardzo dobry scenariusz, ze świetnie poprowadzoną intrygą oraz mądre przesłanie. Co najlepsze, to nie pamiętam filmu, który by tak dobrze wykorzystywał poprawność polityczną na własną korzyść i nie był przy tym próbą moralizatorstwa – "Zootopii" się to udało.
Świetny świat ze świetnym klimatem, chciałbym do niego powrócić w następnych częściach.

8.5/10

Marac 9

Znakomity, ale nie dla najmłodszych [9/10] |||

Połączenie thrillera z neo-noir. Dodatkowo interesujący komentarz społeczny na temat rasizmu, politycznej poprawności i obecnych problemów z nachodźcami. W USA ma kategorię PG, a nie G.

Chemas 9

Leniwiec, miasto dla chomików i Pan Be wymiatają. W gruncie rzeczy wszyscy jesteśmy tylko zwierzętami, to najlepsze podsumowanie przekazu tej bajki.