Atlantyda: Powrót Milo 2003

Atlantis: Milo's Return

Nieustraszeni odkrywcy znani z animowanego przeboju Disneya Atlantyda: Zaginiony Ląd powrócili! Podczas pierwszej ekspedycji Milo Thatch i jego towarzysze trafili do słynnego podwodnego miasta i ocalili przed zagładą tajemnicze królestwo i wszystkich jego mieszkańców. Teraz Milo, Kida i ich załoga muszą stawić czoła… zobacz więcej

Reżyseria
,
Scenariusz
,
Aktorzy
, ,
James Arnold Taylor
jako Milo Thatch (głos)
Phil Morris
jako Dr Joshua Strongbear Sweet (głos)
Agata Buzek
jako Kida
Jeff Bennett
jako Sam Mckeane
Stanisław Michalski
jako Whitmore
Frank Welker
jako Mantell (głos) / Obby
Monika Kwiatkowska
jako Audrey
John Mahoney
jako Preston B. Whitmore (głos)
Arkadiusz Jakubik
jako Wołodia
Corey Burton
jako Gaetan Moliere (głos)
Tadeusz Kwinta
jako Mol

Nieustraszeni odkrywcy znani z animowanego przeboju Disneya Atlantyda: Zaginiony Ląd powrócili! Podczas pierwszej ekspedycji Milo Thatch i jego towarzysze trafili do słynnego podwodnego miasta i ocalili przed zagładą tajemnicze królestwo i wszystkich jego mieszkańców. Teraz Milo, Kida i ich załoga muszą stawić czoła nowym wyzwaniom na powierzchni oceanu i poznać potęgę mistycznej siły. Nowa przygoda rzuca śmiałków od suchych pustynnych obszarów Południowego Zachodu, aż po lodowe szczyty gór Północy, karząc im zmierzyć się gigantycznymi, morskimi potworami, niezwykłymi duchami i prastarymi legendami. Podczas wyprawy Kida odkrywa potężną moc cudownego kryształu pochodzącego z jej rodzinnego królestwa. Musi zdecydować, czy roztropniej będzie ukryć Serce Atlantydy, czy podzielić się jego światłem z resztą świata. Wstrzymaj więc oddech i ruszaj śmiało do świata niezwykłych przygód. Anonimowy

Gatunek
Animowany, Przygodowy, Familijny, Komedia, Akcja
Słowa kluczowe
pustynia, lód, duch, wyprawa zobacz więcej
Zobacz także
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2003-08-20 (dvd)
Kraj produkcji
USA
Wiek
od 7 lat
Czas trwania
70 minut
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Komentarze do filmu 3
Camizi 4

Rozumiem kiepską stronę wizualną, bądź co bądź to produkcja wideo, ale scenariusz to jakaś katastrofa. Całość jest podzielona na 3 idiotyczne historyjki, które klimatem są bardziej zbliżone do Scooby-Doo niż do filmu z 2001. Jedynym plusem są bohaterowie, którzy potrafią od czasu do czasu być zabawni.

JakubWyklety 3

Odpychająco budżetowa tandeta. Miał być z tego serial, ale nawet twórcy wiedzieli co jest na rzeczy i upchnęli byle jak w jeden film.

Odi 4

Nedza. - Porownuje pierwsza i druga czesc i stwierdzam ze ktos sie podszyl pod ekipe Disneyowskich rysownikow, Atlantyda 2 nie moze byc dzielem tych samych ludzi. Glupia, pociete zlepione do kupy watki, jak jakas seryjna kreskowka w tv. Stracony czas, poprzednio chwalilem dialogi tym razem powiem "co to ma byc?"

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

anika1983
17 punktów
Lu106
13 punktów
Yasha
12 punktów
jacks
8 punktów
tadeusz70
8 punktów
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dzwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…