Bodo 2016-

Serial

On kochał kino, teatr i kabaret, a jego kochała scena i kobiety. Niespotykaną charyzmą i urokiem osobistym przyciągał tłumy widzów. Stał się ikoną mody i dobrego stylu a jego piosenki śpiewała cała Polska. Był gwiazdą międzywojennej popkultury. Serial ukazuje niezwykłą historię życia Bogdana Junoda znanego jako Eugeniusz… zobacz więcej

Reżyseria
,
Aktorzy
, ,

Na platformach streamingowych

Sezony
Lata
Tomasz Schuchardt
jako Eugeniusz Bodo
Eryk Kulm
jako Karol Hanusz
Bartłomiej Kotschedoff
jako Adolf Dymsza
Maja Hirsch
jako Drewiczówna / Barbara Drewiczówna
Piotr Żurawski
jako Moryc Blum
Wojciech Solarz
jako Konrad Tom
Agnieszka Wosińska
jako Jadwiga Anna Dorota Dylewska-Junod
Szymon Czacki
jako Seweryn Steinwurzel
Anna Próchniak
jako Nora Ney
Roma Gąsiorowska
jako Zula Pogorzelska

On kochał kino, teatr i kabaret, a jego kochała scena i kobiety. Niespotykaną charyzmą i urokiem osobistym przyciągał tłumy widzów. Stał się ikoną mody i dobrego stylu a jego piosenki śpiewała cała Polska. Był gwiazdą międzywojennej popkultury. Serial ukazuje niezwykłą historię życia Bogdana Junoda znanego jako Eugeniusz Bodo. Opowiada o jego porażkach i wielkich sukcesach, o życiu emocjonalnym i towarzyskim, o trudnych decyzjach i pierwszych krokach aktorskich, o bliskiej relacji z matką, prawdziwej przyjaźni z żydowskim krawcem Morycem i uczuciach łączących go z pięknymi aktorkami. To serial o miłości i zdradzie, o poświęceniu jakiego wymaga życie artysty, o tragedii związanej z wypadkiem samochodowym, a także o przedziwnej ironii losu, jaka towarzyszyła mu przez całe życie aż do zagadkowej śmierci. Film pokazuje jak wyglądał i jakimi prawami rządził się w międzywojennej Polsce przemysł rozrywkowy i filmowy. Widzowie zobaczą kulisy warszawskich rewii i plany przedwojennych filmów z udziałem Eugeniusza Bodo. opis dystrybutora

Gatunek
Biograficzny
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2017-02-23 (świat), 2016-06-15 (dvd)
Kraj produkcji
Polska
Wiek
od 12 lat
Czas trwania
odc.: 55 minut
Wiadomości 3
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Komentarze do filmu 1
tjindy 3

Pierwszy odcinek za nami. Na obecną chwilę wystawiam notę 3/10. Obejrzę pozostałe 12 odcinków i mam nadzieję że się poprawi prawie wszystko.

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
krzysztofek1003
27 pkt.
2
arksi
26 pkt.
3
Sweet_Foxy
12 pkt.
5
Czechu
6 pkt.
6
graymonday
4 pkt.
7
Sebioslaw
3 pkt.
8
Bluejohn_26
2 pkt.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

  • Opisy
  • Recenzje
  • Słowa kluczowe

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…