Lęk

6,0
Młoda dziewczyna przekonuje się, że metro nocą kryje wiele przerażających tajemnic.

Teaser #1

Zgłoś naruszenie

Pozostałe zwiastuny

Komentarze do filmu

7
4

Czwarta gwiazdka za charakteryzację – Gdyby nie charakteryzacja Craig’a to dałbym naciągane 3 gwiazdki, ale dzięki niej dałem aż 4. Film mocno przeciętny, choć początek obiecujący. Momentami miałem wrażenie, że oglądam Biegnij Lola biegnij 2, Franka Potente biega aż miło, ale nie daleko jej biegowi do Loli.

7

7/10 – dobry horrorek polecam

7

Nie jest to jakiś rewelacyjny film,ale ma swój klimat i na pewno warto go obejrzeć od czasu,do czasu. 7/10.

6

nic specjalnego – Niestety na tym filmie się dość mocno zawiodłam. Sam temat metra, i tego co może się czaić w mroku, za oknem budzi we mnie lęk. A tu niestety, mimo dobrego tematu, i nie najgorszego początku cały strach został sprawdzony to jakiś pokrak, które bóg wie skąd się wzięły. Można, ale nie trzeba.

4

Również oczekiwałam czegoś lepszego. Tym bardziej, że byłam kiedyś w tym metrze…

8

Lęk – SUPER FILM!!!!

5

Średniacha.. – Film całkiem interesująco się zaczyna ale wraz z biegiem akcji robi się z niego horror klasy B. Szkoda bo pomysł z metrem mógłby być lepiej wykorzystany…

Nawigacja

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Zarządzanie