Wielkie kłamstewka 2017-

Big Little Lies

W spokojnym, nadmorskim miasteczku Monterey, w stanie Kalifornia nic nie jest takie, jakim się wydaje. Zaślepione miłością matki, osiągający sukcesy mężowie, urocze dzieci, piękne domy. Jakie kłamstwa kryją się za pozorami ich perfekcyjnego życia? Pewnego dnia w miasteczku pojawia się samotna matka Jane (Shailene Woodley) i jej… zobacz więcej

Reżyseria
Aktorzy
, ,

Na platformach streamingowych

Odcinki zobacz wszystkie 14 odcinki

Sezony
Lata

Zwiastuny Zobacz wszystkie 5 zwiastunów

Obsada Zobacz pełną obsadę

Reese Witherspoon
jako Madeline Martha Mackenzie
Nicole Kidman
jako Celeste Wright
Shailene Woodley
jako Jane Chapman
Alexander Skarsgård
jako Perry Wright
Adam Scott
jako Ed Mackenzie
Zoë Kravitz
jako Bonnie Carlson
James Tupper
jako Nathan Carlson
Laura Dern
jako Renata Klein
Iain Armitage
jako Ziggy Chapman
Santiago Cabrera
jako Joseph Bachman
Darby Camp
jako Chloe Mackenzie
Kelen Coleman
jako Harper Stimson

Fabuła

W spokojnym, nadmorskim miasteczku Monterey, w stanie Kalifornia nic nie jest takie, jakim się wydaje. Zaślepione miłością matki, osiągający sukcesy mężowie, urocze dzieci, piękne domy. Jakie kłamstwa kryją się za pozorami ich perfekcyjnego życia? Pewnego dnia w miasteczku pojawia się samotna matka Jane (Shailene Woodley) i jej syn Ziggy. Wieloletnie przyjaciółki Madeline (Reese Witherspoon) i Celeste (Nicole Kidman) biorą ją pod swoje skrzydła, co nie pozostaje bez znaczenia dla relacji z Renatą (Laura Dern). Przykry incydent w szkole wyznacza nowe linie podziału. A gdy w miasteczku dochodzi do zbrodni, która zaburza idealne życie mieszkańców, pojawia się podejrzenie, że mogło mieć to coś wspólnego z napięciami, który pojawiły się pomiędzy matkami dzieci z lokalnej szkoły. opis dystrybutora

Gatunek
Komedia, Dramat, Kryminał

Szczegóły

Premiera
2017-02-19 (świat), 2017-09-13 (dvd)
Wytwórnia
Pacific Standard
Blossom Films
David E. Kelley Productions
Kraj produkcji
USA
Wiek
od 16 lat
Czas trwania
odc.: 60 minut

Wiadomości zobacz wszystkie 8 wiadomości

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Komentarze 5

Barbarka88Rz 2018-01-14 8

Bardzo wciągający, intrygujący, przyjemny i sprawnie zrealizowany (choć raczej babski) miniserial. Warto się z nim zapoznać, zwłaszcza, że zdobył nagrody Złotego Globa i Emmy. Podobał mi się, jest wielowątkowy, każdy znajdzie coś dla siebie, porusza wiele różnych spraw na tle cudownej, nadmorskiej miejscowości. Świetna ścieżka dźwiękowa i super obsada. Myślę, że jest naprawdę godny uwagi.

Garret_Reza_fdb 2017-11-12 4

http://garretreza.pl/wielkie-k lamstewka/ Głupi ludzie i ich głupie problemy, czyli jak być nieszczęśliwym za wszelką cenę.

Ziomaletto 2017-07-28 6

Aktorstwo i część wątków na plus, ale montaż to jakaś kurwa paranoja. Końcówka to już w ogóle kuriozum pod tym względem.

Pauleta 2017-04-11 8

Jedyną wadą serialu jest tylko 7 odcinków. Chciałbym tego co najmniej 3 sezony. Setting, bohaterowie, problematyka, czołówka, aktorstwo. Nicole po Emmy i Glob!

Rrouge 2017-02-20 10

Genialny finał, rewelacyjna obsada:Reese,Nicole,Zoe i inni, dobra fabuła i ogląda się niesamowicie dobrze, wywołuje dużo emocji, HBO kolejny raz nie zawiodło.

Współtworzą