Wyklęty 6.4

Historia Żołnierzy Wyklętych walczących o naszą Ojczyznę.

Obsada

Reżyseria
Średnia
Konrad Łęcki -
Scenariusz
Średnia
Konrad Łęcki -
Agnieszka Majcher (tłumaczenie) -
Producenci
Średnia
Marcin Kwaśny
producent
6.7
Konrad Łęcki producent -
Dorota Bogucka producent -
Joanna Biskup-Brykczyńska kierownik produkcji -
Konrad Łęcki kierownik produkcji -
Wojciech Marczak współproducent -
Mariusz Świąder współproducent -
Wojciech Górecki współproducent -
Marta Maciejewska współproducent -
Maksymilian Salawa współproducent -
Anna Janik
współproducent
4.0
Ludwik Piotrowski współproducent -
Aktorzy
Średnia
Marcin Kwaśny
"Wiktor"
6.7
Wojciech Niemczyk
Franciszek "Lolo" Józefczyk
6.0
Andrzej Plata
"Maciek"
5.0
Leszek Teleszyński
Lekarz
7.3
Janusz Chabior
Minister Bezpieczeństwa Publicznego
7.6
Jarosław Witaszczyk
Różycki
5.5
Robert Wrzosek
Jaskóła
5.0
Łukasz Pruchniewicz
"Brzezina"
5.0
Ignacy Gogolewski
Stary Gierada
7.7
Maciej Rayzacher
Jan Józefczyk, syn "Lola"
6.0
Łukasz Węgrzynowski
"Cichy"
5.0
Hanna Świętnicka
Bronka
5.0
Piotr Cyrwus
Gospodarz
6.1
Marek Siudym
Sołtys
6.9
Olgierd Łukaszewicz
Komendant AK
7.1
Łucja Łęcka Jan Józefczyk, syn "Lola", niemowlę -
Laura Łęcka Jan Józefczyk, syn "Lola" (lat 2) -
Wiktoria Kulaszewska Kobieta bawiąca się z dzieckiem -
Maciej Kukiałka Mężczyzna bawiący się z dzieckiem -
Marcel Sabat
Agent UB
8.0
Marcin Troński
Przeor
7.2
Ewelina Gronowska Funkcjonariuszka UB -
Agata Sobota Posłanka w studio tv -
Michał Rykowski Dziennikarz -
Anna Iwasiuta-Dudek Lektorka w Pałacu Prezydenckim -
Mirosław Bieliński
Prezydent
-
Adrian Wajda Żołnierz -
Mariusz Ostrowski
Ojciec
-
Dagna Dywicka Matka -
Ksawery Łęcki Franciszek Józefczyk, dziecko -
Dominik Bąk
Adam Buman
6.0
Grzegorz Kowalczyk
Strączyński, major UB
6.5
Edward Janaszek
Pręgowski, pułkownik UB
-
Zbigniew Kowalski Oficer UB -
Zdzisław Reczyński Kapitan UB -
Michał Węgrzyński Por. Gierada -
Ewa Lorska
Sędzia przewodnicząca
8.5
Joanna Kasperek Sędzia -
Andrzej Cempura Sędzia -
Magdalena Grąziowska
Córka Jana
7.0
Teresa Bielińska
Prokurator
-
Krzysztof Grabowski "Mściciel" -
Damian Jóźwik "Halny" -
Beata Pszeniczna Żona gospodarza -
Małgorzata Sielska Kobieta we wsi -
Jolanta Kęćko Kobieta we wsi -
Beata Orłowska Staruszka we wsi -
Ryszard Barański Starszy mężczyzna we wsi -
Dorota Anyż Kobieta z niemowlęciem -
Eugeniusz Nitzgorski Dyżurny na posterunku UB -
Dawid Żłobiński Agent UB -
Robert Majchrzyk Funkcjonariusz UB -
Filip Budweil
Milicjant
-
Kamil Woźniak Snajper -
Marcin Dziób Partyzant z oddziału "Wiktora" -
Wojciech Kawalec Partyzant z oddziału "Wiktora" -
Andrzej Rudziński Partyzant z oddziału "Wiktora" -
Dariusz Kundera Partyzant z oddziału "Wiktora" -
Jacek Długosz Tajniak UB -
Wojciech Niebelski Tajniak przed gminnym UB -
Marek Lech Oficer gminnego UB -
Michał Wojciula Komendant gminnego UB -
Przemysław Żmiejko Kancelista w gminnym UB -
Andrzej Czaplarski Funkcjonariusz gminnego UB -
Mikołaj Dróżdż Więzień -
Kacper Pieprzak Więzień, czlonek oddziału "Wiktora" -
Mariusz Kamiński
Więzień
6.0
Błażej Twarowski Więzień, czlonek oddziału "Wiktora" -
Ewa Pająk
Matka Bronki
-
Magdalena Daniel
Dziewczyna na zabawie
6.0
Anna Kosik
Dziewczyna na zabawie
-
Marcin Brykczyński Ksiądz -
Ewa Józefczyk Starsza kobieta na pogrzebie -
Marta Tyrała Młoda kobieta na pogrzebie -
Janusz Głogowski Kapitan NKWD -
Przemysław Witowski Komendant MO -
Zdjęcia
Średnia
Karol Łakomiec -
Kompozytorzy
Średnia
Szymon Szewczyk -
Kostiumy
Średnia
Anna Łęcka -
Konrad Łęcki -
Montaż
Średnia
Mateusz Kiełbowicz -
Sławomir Piernik -
Mariusz Świąder (współmontażysta) -
Łukasz Figórski (asystent) -
Charakteryzacja
Średnia
Alicja Posłowska charakteryzator -
Marian Folga charakteryzator -
Aneta Radlińska-Dziewic charakteryzator -
Monika Kozieł charakteryzator -
Ewelina Szmidt fryzjer -
Kamila Dudek fryzjer -
Scenografia
Średnia
Joanna Biskup-Brykczyńska scenograf -
Mariusz Świąder konstruktor dekoracji -
Robert Gola konstruktor dekoracji -
Karol Jugo konstruktor dekoracji -
Maksymilian Salawa konstruktor dekoracji -
Zbigniew Kowalski rekwizytor -
Grzegorz Wdowiak rekwizytor -
Joanna Biskup-Brykczyńska rekwizytor -
Marta Maciejewska rekwizytor -
Maksymilian Salawa rekwizytor -
Przemysław Witowski rekwizytor -
Lidia Sadowska rekwizytor -
Robert Świąder rekwizytor -
Dźwięk
Średnia
Patrycja Bukowska
montaż muzyki
-
Ksenia Bylicka montaż muzyki -
Krzysztof Owczarek dźwięk -
Tomasz Dukszta dźwięk 1.0
Karol Moszczyński operator dźwięku (asystent) -
Tomasz Tamborski operator dźwięku (asystent) -
Grzegorz Rozwadowski operator dźwięku (asystent) -
Jerzy Murawski operator dźwięku (asystent) -
Karol Moszczyński mikrofoniarz -
Tomasz Tamborski mikrofoniarz -
Grzegorz Rozwadowski mikrofoniarz -
Jerzy Murawski mikrofoniarz -
Arkadiusz Wośkowski mikrofoniarz -
Jan Chojnacki mikrofoniarz -
Robert Kionka mikrofoniarz -
Stefan Mędrzecki mikrofoniarz -
Wojciech Niebelski mikrofoniarz -
Jan Chojnacki projektant dźwięku -
Aleksandra Papież montaż dialogów -
Ksenia Bylicka montaż postsynchronu -
Maciej Krakówka montaż postsynchronu -
Krzysztof Owczarek montaż efektów dźwiękowych -
Efekty specjalne
Średnia
Arkadiusz Rośczak
pirotechnik
3.0
Bartosz Rośczak pirotechnik -
Artur Sobieraj pirotechnik -
Piotr Krzyczmonik efekty specjalne -
Piotr Nowacki efekty specjalne -
Pozostała Ekipa
Średnia
Daniel Wrona operator kamery -
Mateusz Śliwa operator kamery -
Sebastian Korczak operator kamery -
Krzysztof Dziewięcki operator kamery -
Wojciech Marczak operator kamery -
Maciej Doryk operator steadicam -
Maciej Tomków operator steadicam -
Roman Machała mistrz oświetlenia -
Bartosz Gburek mistrz oświetlenia -
Mikołaj Paprocki mistrz oświetlenia -
Stefan Rola mistrz oświetlenia -
Ireneusz Chojnacki oświetlenie -
Mariusz Jarzyna oświetlenie -
Krzysztof Rychlik oświetlenie -
Marian Brzoza oświetlenie -
Piotr Dudak oświetlenie -
Antoni Sturzbecher oświetlenie -
Tomasz Bury oświetlenie -
Tomasz Odziemek oświetlenie -
Bartłomiej Galas oświetlenie -
Zbigniew Pietrucha oświetlenie -
Mirosław Kowalczyk oświetlenie -
Marian Młynarski oświetlenie -
Małgorzata Ziółkowska choreograf -
Wojciech Marczak fotosista -
Radosław Rekita projekt czołówki -
Amelia Florczak projekt czołówki -
Jacek Długosz koordynator kaskaderów -
Jacek Długosz kaskader -
Hubert Kostrzewa kaskader -
Robert Brzeziński
kaskader
-
Krzysztof Sztabiński
kaskader
-
Jakub Kazikowski kaskader -
Grzegorz Jurek kaskader -
Paweł Pliszka kaskader -
Maciej Kubica
kaskader
-