Outsiderka 2016

The Bad Batch

Młoda kobieta wygnana na pustkowie pełne wszelkiej maści wyrzutków próbuje odnaleźć się w pustynnej społeczności narkomanów i enklawie kanibali.

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,

Na platformach streamingowych

Jason Momoa
jako Mężczyzna z Miami
Jayda Fink
jako Honey
Ashleigh Biller
jako Marzycielka
Keanu Reeves
jako Rockwell
Jim Carrey
jako Peter
Giovanni Ribisi
jako Bobby
Diego Luna
jako John
Suki Waterhouse
jako Samantha
E.R. Ruiz
jako Todd
Emily O'Brien
jako Dziewczyna

Młoda kobieta wygnana na pustkowie pełne wszelkiej maści wyrzutków próbuje odnaleźć się w pustynnej społeczności narkomanów i enklawie kanibali. opis dystrybutora

Gatunek
Romans, Sci-Fi
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2016-09-06 (świat)
Kraj produkcji
USA
Wiek
od 16 lat
Czas trwania
119 minut
Budżet
6 000 000 USD
Wiadomości 1
Patryk Sławicki krytyk

Ten film jest na tyle trippy w formie i narracji, że nawet nie jest jednym z tych, które albo ktoś kocha, albo nienawidzi. Tutaj może być pełen wachlarz opinii i na dobrą sprawę każda z nich będzie poprawna. przeczytaj recenzję

Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Komentarze do filmu 3
i_darek1x 3

Może po zażyciu "LSD" film nabrał by mocy ? ;) Ale tak na trzeźwo to wyszło z tego jakieś dziwadło ? Reżyserka : Ana Lily Amirpour ma lekką zrytą wizje !(…coś a la macierewicz ;) ) Ogólnie akcja napięta jak "baranie jaja !" Film przynudza ! Ale jak to mówią – każda potwora znajdzie amatora ! ;)

Lemiur 8

Niewątpliwie jest to bardzo dobrze zrobiony film, warsztaowo wręcz perfekcyjny. Jest to rozrywka z najwyższej półki. Pokazuje okrutny świat ale w granicach dobrego smaku (są cięcia tam gdzie powinny) aby nie szokować okrucieństwem. Niemniej taki ponury i bezwzględny świat jest odpychający. Film byłby jeszcze lepszy gdyby skłaniał do większych refleksji ale jak w tego typu kinie poza prostymi frazesami jakiejś większej głębii tu nie ma. Trzeba go jednak docenić za oryginalność i znakomity warsztat.

aristosek 5

Spoiler! Dziewczę wygnane poza nawias (płot) społeczeństwa, której kanibale zjedli nogę i rękę, porywa córkę kanibala-malarza, po czym się do niego przyłącza.

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
jacks
52 pkt.
2
Camizi
13 pkt.
3
Viconia
12 pkt.
4
agatkar16
10 pkt.
5
Bluejohn_26
8 pkt.
6
Anonimowy
1 pkt.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…