Gra o tron 8.6

Kilka arystokratycznych rodzin walczy o kontrolę nad krainą o nazwie Westeros.

Odcinki

Sezony

Nadciąga zima 1x1 8.0

HBO 11-04-18 (USA), HBO 11-04-18 (Polska)

Dezerter z Nocnej Straży, będący świadkiem niewytłumaczalnych zjawisk, zostaje pojmany tuż za murami Winterfell i poddany pod sąd Lorda Eddarda "Neda" Starka. Po powrocie do domu Ned dowiaduje się od żony Catelyn, że jego mentor, Jon Arryn, zmarł w Królewskiej Przystani w stolicy królestwa Westeros. W tym samym czasie na drugim krańcu Wąskiego Morza w Pentos, Viserys Targaryen knuje plan, by odzyskać utracony przez jego rodzinę tron przy wsparciu koczowniczych dotrackich wojowników. W imię sojuszu jest gotów zaoferować Khalowi Drogo, przywódcy plemienia, swoją piękną siostrę Daenerys. Król Robert wraz z żoną Cersei, przybywają do Winterfell. Towarzyszą im pozostali członkowie rodziny Lannisterów – brat bliźniak królowej Jaime, kolejny brat Tyrion oraz 12-letni Joffrey. Król Robert proponuje Nedowi objęcie stanowiska namiestnika. Ned nie umie odmówić władcy, który jest jego starym przyjacielem. Przyjmuje złożoną mu propozycję i szykuje się do wyjazdu do Królewskiej Przystani. Jon Snow, pozamałżeński syn Neda, opuszcza Winterfell, by dołączyć do Nocnej Straży. Towarzyszą mu Benjen Stark i Tyrion Lannister.

Królewski szlak 1x2 7.8

Bran, syn Neda, cudem przeżywa upadek z wieży, ale jego życie jest ciągle w niebezpieczeństwie. Cersei i Jaime zacierają za sobą ścieżki, by nikt nie powiązał ich z wypadkiem. Ned zgadza się zostać Królewskim Namiestnikiem i opuszcza Winterfell wraz ze swoimi córkami, Sansą i Arią. Catelyn zostaje, by opiekować się nieprzytomnym Branem. Jon Snow udaje się na północ, by dołączyć do bractwa Nocnej Straży. Viserys czeka na właściwy moment, by odzyskać tron. Dany stara się zdobyć względy swojego męża, Drogo.

Lord Snow 1x3 7.8

Po przyjeździe do Królewskiej Przystani, zmęczony długą podróżą Ned z niedowierzaniem słucha uwag doradców o rozrzutności koronnych urzędów. W Czarnym Zamku Jon Snow popisuje się przed Tyrionem kosztem młodych rekrutów. Catelyn podejrzewa, że za tragicznym upadkiem Brana stoi klan Lannisterów i w tajemnicy podąża za mężem do Królewskiej Przystani. Spotyka tam swojego wieloletniego sprzymierzeńca, Petyra Baelisha, znanego jako "Little Finger", który prowadzi dom publiczny. Cersei i Jaime zastanawiają się, co stanie się, gdy Bran odzyska zdrowie. Aria uczy się fechtunku. Na drodze do Vaes Dothrak Daenerys wdaje się w kłótnię z Viserysem.

Kalecy, bękarci i im podobni 1x4 7.8

Ned szuka w księgach informacji o przyczynach śmierci swego poprzednika i przypadkowo dowiaduje się o istnieniu nieślubnego syna króla Roberta. Władca i jego goście wydają turniej rycerski na cześć Neda. Jon podejmuje kroki, by zapewnić Samowi bezpieczeństwo na Czarnym Zamku. Wściekły Viserys kłóci się z Daenerys w Vaes Dothrak. Sansa wyobraża sobie siebie jako przyszłą królową, a Aria marzy o całkiem innej przyszłości. Catelyn spotyka się z sojusznikami swojego męża, by złożyć w ich obecności oświadczenie. Tyrion znajduje się w złym miejscu i w złym czasie.

Wilk i lew 1x5 8.0

Król Robert wybucha wściekłością na wieść o zawartym przez Daenerys sojuszu z plemieniem Dothraków i wydaje rozkaz, by zaatakować rodzeństwo. Decyzja ta staje się kością niezgody między nim a Nedem. Pojmany Tyrion pomaga Catelyn, ale zostaje bardzo chłodno przyjęty w Eyrie przez siostrę królowej i wdowę po Johnie Arrynie, Lysę. Sansa jest zauroczona przystojnym Ser Lorasem Tyrellem, znanym jako Kwietny Rycerz. Aria słyszy przypadkiem, jak spiskowcy knują intrygę wymierzoną przeciw jej ojcu.

Złota korona 1x6 8.0

Pełniący obowiązki królewskiego namiestnika Ned zastępuje władcę, który bawi na polowaniu. Ned wydaje dekret, który może mieć dalekosiężne konsekwencje dla Siedmiu Królestw. Przebywający w Eyrie Tyrion przyznaje się do swych zbrodni i prosi Lysę, by osądziła go podczas walki. Joffrey przeprasza Sansę. Viserys otrzymuje od Drogo ostatnią ratę zapłaty za Daenerys.

Wygrywasz albo giniesz 1x7 8.0

Tywin twierdzi, że przyszłość Lannisterów jest zagrożona i podczas przygotowań do bitwy prosi Jaimego, był "mężczyzną, jakim powinien być". Ned pyta Cersei o tajemnice, które doprowadziły do śmierci Jona Arryna. Jon martwi się zniknięciem Benjena i składa śluby Strażnika Nocy. Przygotowuje się także do wykonania sekretnej misji. Ser Jorah ratuje Daenerys przed zdradą. Wściekły Drogo poprzysięga, że poprowadzi swoich współplemieńców do ataku na królewską siedzibę. Ranny król Robert chce szybko przekazać swemu namiestnikowi pełnomocnictwa.

Ostry koniec 1x8 7.9

Wkrótce po pojmaniu Neda Syrio i Arya ścierają się ze strażnikami rodu Lannisterów. Cersei bezwzględnie manipuluje Sansą – chce wykorzystać dziewczynę do realizacji swoich celów. Robb podburza sojuszników ojca z Północy przeciwko Lannisterom i udaje się na wojnę na Południe. Tyrion zawiera niewygodny dla niego sojusz z plemionami zamieszkującymi wzgórza, po czym dołącza do ojca. Jon kłóci się z Hornem i stacza walkę z tajemniczymi napastnikami spoza Muru. Dothrakowie najeżdżają i pustoszą spokojną wioskę. Dany zastanawia się, czy chce odbić królestwo Westeros z pomocą okrutnego Drogo.

Baelor 1x9 8.0

Ned podejmuje decyzję, która ma brzemienne skutki. Catelyn zawiera pakt z Walderem Frey’em. Tyrion ma kochankę, a ojciec zmusza go, by walczył na pierwszej linii frontu. Robb odnosi pierwsze poważne zwycięstwo i pojmuje cennego jeńca. Nagrodzony za męstwo Jon poznaje mroczny sekret Aemona. Rana Drogo zaognia się. Dany przeciwstawia się Qotho i obdarza zaufaniem więzioną przez Dothraków czarownicę, Mirri Maz Duur.

Ogień i krew 1x10 8.1

Siedem królestw obiega tragiczna wiadomość. Branowi i Rickonowi śni się ten sam proroczy sen. Catelyn wypytuje Jaime’go o szczegóły związane z upadkiem jej syna. Los Robba odmienia się. Po zaskakującej decyzji ojca Tyrion udaje się na Południe. Międzyczasie Arya pod przybranym nazwiskiem próbuje uciec z Królewskiej Przystani. Sansa jest zastraszana przez Joffrey’a. Podczas służby na granicach Muru Jon jest zmuszony wybierać między Nocną Strażą i swoją rodziną. Po drugiej stronie morza Dany płaci wysoką cenę za swoje uczucia, ale odnajduje nową nadzieję.

Północ pamięta 2x1 7.6

Podczas gdy Robb Stark i jego armia północy kontynuują wojnę z Lannisterami, Tyrion przybywa do Królewskiej Przystani żeby doradzać Joffreyowi i hamować ekscesy młodego króla. Na wyspie Smocza Skała Stannis Baratheon wraz z Melisandre, dziwną kapłanką obcego boga, planuje inwazję, której celem jest zdobycie tronu. Po drugiej stronie morza, Daenerys, jej trzy młode smoki i khalasar wędrują przez pustynię w poszukiwaniu sojuszników lub wody. Tymczasem za murem Jon Snow wraz z Nocną strażą muszą schronić się u przebiegłych Dzikich.

Krainy ciemności 2x2 7.7

W wyniku krwawej czystki w stolicy, Tyrion karci Cersei za odstręcznie królewskich poddanych. Na północnej drodze, Arya dzieli się swoim sekretem z Gendrym, rekrutem Nocnej straży. Po drugiej stronie morza zapasy żywności khalasaru niebezpiecznie się kurczą. Wkrótce jeden z rozesłanych przez Dany zwiadowców powraca z wieściami mogącymi wszystko zmienić. Po dziewięciu latach przebywania ze Starkami, Theon Greyjoy spotyka się ze swoim ojcem - Balonem, który chce odbudować starożytne królestwo na żelaznych Wyspach. Davos przekonuje pirata - Salladhora Saana, aby połączył siły ze Stannisem i Melisandre, i wspomógł ich w morskiej inwazji na Królewską Przystań.

Co martwe, nigdy nie umrze 2x3 7.7

W Królewskiej Przystani Tyrion planuje uzyskać trzy sojusze poprzez obietnicę małżeństwa. Catelyn w celu zawarcia sojuszu z Renlym Baratheonem przybywa do Stormlands. Ale król Renly, jego nowa żona Margaery i jej brat Loras Tyrell mają inne plany. W Winterfell, Luwin próbuje rozszyfrować prorocze sny Brana.

Ogród kości 2x4 7.8

Joffrey karze Sansę za zwycięstwa Robba podczas gdy Tyrion i Bronn starają się powściągnąć okrucieństwo króla. Catelyn błaga Stannisa i Renly'ego żeby zrezygnowali ze swoich ambicji i zjednoczyli się w walce przeciwko Lannisterom. Dany i jej wyczerpany khalasar docierają do bram Qarthu, bogatego miasta ukrytego za potężnymi murami, którego władcy witają ją poza nimi. Tyrion zmusza jednego z ludzi królowej do bycia swoimi oczami i uszami. Arya i Gendry zostają zabrani do Harrenhal, gdzie ich życie spoczywa w rękach Gregora "Góry" Cleganea. Davos musi powrócić do swoich starych zwyczajów i przemycić Melisandre do ukrytej zatoki.

Duch Harrenhal 2x5 7.7

Zakończenie rywalizacji pomiędzy braćmi Roberta zmusza Catelyn do ucieczki, a Littlefingera do działania. W Królewskiej Przystani szpieg Tyriona informuje go o wadach planu obronnego oraz o możliwości użycia w walce tajemniczej broni. Theon żegluje do Stony Shore żeby udowodnić, iż jest godzien nazywać się żelaznym człowiekiem. W Harrenhal, Arya otrzymuje pomoc od Jaqena H'ghara, jednego z trzech więźniów, których ocaliła przed Złotymi płaszczami. Tymczasem Nocna straż przybywa do starożytnej twierdzy pierwszych ludzi, gdzie ma nadzieję powstrzymać armię Dzikich maszerującą na Westeros.

Starzy i nowi bogowie 2x6 7.9

Theon przeprowadza swój plan z sukcesem. W królewskiej przystani Lannisterom w ostatniej chwili udaje się odesłać Myrcellę w bezpieczne miejsce. Arya staje twarzą w twarz z niespodziewanym gościem. Dany przysięga, że odzyska to co należy do niej. Robb i Catelyn otrzymują ważną wiadomość. Qhorin daje Jonowi szansę na wykazanie się.

Człowiek bez honoru 2x7 7.8

Jaime (Nicolaj Coster-Waldau) spotyka dalekiego krewnego. Dany otrzymuje zaproszenie do odwiedzenia Domu Nieśmiertelnych. Theon prowadzi poszukiwania. Jon gubi się na pustkowiu. Cersei (Lena Headey) udziela Sansie (Sophie Turner) rady.

Książę Winterfell 2x8 7.7

Theon przyjmuje w Winterfell gościa. Arya nakazuje Jaqenowi sposób spłacenia długu, który nie przypada mu do gustu. Robb zostaje zdradzony. Tyrion i Varys znajdują wspólną płaszczyznę. Dany ignoruje rady Joraha. Stannis i Davos zbliżają się do celu, za co Davos zostaje nagrodzony.

Czarny nurt 2x9 8.1

Tyrion (Peter Dinklage) wraz z pozostałymi Lannisterami stają do walki o własne życie, kiedy Stannis Baratheon (Stephen Dillane) na czele swojej floty przeprowadza atak na Królewską Przystań.

Valar Morghulis 2x10 8.2

Tyrion przystosowuje się do zmiany położenia. Król Joffrey nagradza swoich poddanych. Podczas gdy Theon nakłania swoich ludzi do działania, Luwin udziela ostatniej rady. Brienne ucisza Jaimego. Arya otrzymuje od Jaqena podarunek. Dany odwiedza niesamowite miejsce. Jon wykazuje się przed Qhorinem.

Valar Dohaeris 3x1 7.7

Jon zostaje doprowadzony przed oblicze Mance’a Raydera, Króla za Murem, a ocaleni z pogromu członkowie Nocnej Straży wycofują się na południe. W Królewskiej Przystani Tyrion upomina się o obiecaną mu nagrodę. Littlefinger sugeruje Sansie jak wyjść z trudnej sytuacji, a w tym samym czasie Cersei wydaje przyjęcie na cześć królewskiej rodziny. Statek Dany dociera do Zatoki Niewolników.

Mroczne Skrzydła, Mroczne Słowa 3x2 7.7

Bran (Isaac Hempstead-Wright) spotyka Jojena i Meerę Reedów. Robb dowiaduje się o śmierci Hostera Tullyegi oraz o spaleniu Winterfell. Jaime (Nikolaj Coster-Waldau) ponawia próbę ucieczki. Arya (Maisie Williams) poznaje członków Bractwa bez chorągwi.

Ścieżka Kar 3x3 7.7

Arya zyskuje nowych obrońców lecz jeden z jej towarzyszy postanawia nie kontynuować podróży. Robb przybywa do Riverrun na pogrzeb dziadka. Tywin Lannister wyznacza Tyrionowi nowe zadanie. Dany decyduje się na kupno wszystkich nieskalanych. Tyrion nagradza Podricka.

A Teraz Jego Warta Dobiegła Końca 3x4 8.0

Tyrion prosi Varysa o pomoc w udowodnieniu, że to Cersei kazała go zabić. Varys spotyka się z Lady Olenną Tyrell. Arya, Gendry i Ogar poznają przywódcę Bractwa bez chorągwi. Daenerys kupuje sobie armię.

Pocałowana przez Ogień 3x5 7.7

Ogar zostaje osądzony przez bogów. Jamie zostaje osądzony przez ludzi. Robb (Richard Madden) zostaje zdradzony. Tyrion (Peter Dinklage) dowiaduje się jakie są koszty wesela.

Wspinaczka 3x6 7.6

Tywin planuje nowy sojusz dla Lannisterów. Melisandre odwiedza Riverlands. Robb obmyśla kompromis, który ma utrzymać jego sojusz z rodem Freyów. Roose Bolton decyduje co zrobić z Jamiem Lannisterem. Jona, Ygritte oraz Dzikich czeka wspinaczka.

Niedźwiedź i Dziewica Cud 3x7 7.7

Dany wymienia dary z właścicielem niewolników pod murami Yunkai. Sansa martwi się swoimi nowymi perspektywami. Shae irytuje sytuacja w jakiej znalazł się Tyrion. Tywin doradza królowi. Melisandre zdradza Gendry'emu sekret. W Harrenhal Brienne stawia czoło niezwykłemu przeciwnikowi.

Drudzy Synowie 3x8 7.7

W Królewskiej Przystani odbywa się ślub, a Tyrion i Sansa spędzają razem noc. Daenerys Targaryen spotyka Bękarta Tytana. Davos żąda dowodów od Melisandre. Sam i Goździk spotykają starszego dżentlemena.

Deszcze Castamere 3x9 8.4

Robb spotyka się z Walderem Freyem, a Edmure poznaje swoją przyszłą żonę. Jon staje przed najtrudniejszym wyzwaniem. Bran odkrywa nowy dar. Daario i Jorah zastanawiają się jak zdobyć Yunkai. Ród Freyów łączy się z rodem Tullych.

Mhysa 3x10 7.8

Joffrey (Jack Gleeson) rzuca Tywinowi (Charles Dance) wyzwanie. Bran (Isaac Hempstead-Wright) opowiada historię o duchach. Daenerys (Emilia Clarke) przekonuje się czy jest zdobywczynią czy wyzwolicielką.

Dwa miecze 4x1 7.7

W Królewskiej Przystani Tyrion wita gościa. Jon Snow przekonuje się, że nie jest mile widziany w Czarnym zamku. Dany zmierza w kierunku Meereen - największego miasta w zatoce niewolniczej. Arya spotyka starego przyjaciela.

Lew i Róża 4x2 7.9

Tyrion podaje Jaimemu pomocną dłoń. Joffrey i Margaery przyjmują gości podczas śniadania. Na Smoczej skale Stannis traci cierpliwość do Davosa. Ramsay znajduje zastosowanie dla swojego ulubieńca. Za murem Bran odkrywa dokąd musi pójść.

Wyzwoliciel z łańcuchów 4x3 7.5

Tyrion rozważa swoje opcje. Tywin przychodzi z gałązką oliwną. Sam uświadamia sobie, że Czarny zamek nie jest bezpiecznym miejscem, tymczasem Jon proponuje śmiały plan. Dany wybiera swojego reprezentanta.

Wierny Przysiędze 4x4 7.4

Daenerys stara się zrównoważyć sprawiedliwość i łaskę. Jaime przekazuje Brienne zadanie od którego zależy jego honor. Jon szuka ochotników, podczas gdy Bran, Jojen, Meera i Hodor znajdują schronienie.

Pierwszy tego imienia 4x5 7.1

Cersei (Lena Headey) oraz Tywin (Charles Dance) planują kolejny ruch korony. Dany (Emilia Clarke) dyskutuje z doradcami o swoich przyszłych planach. Jon (Kit Harington) otrzymuje nową misję.

Prawa ludzi i bogów 4x6 7.8

Stannis (Stephen Dillane) wraz z Davosem (Liam Cunningham) odbijają ku nowej strategii. Dany (Emilia Clarke) wysłuchuje błagań. Tyrion (Peter Dinklage) stawia czoło swojemu ojcu w sali tronowej.

Przedrzeźniacz 4x7 7.6

Tyrion zyskuje niespodziewanego sojusznika. Daario (Michiel Huisman) prosi Dany żeby pozwoliła mu zrobić to co robi najlepiej. Ostrzeżenia Jona dotyczące muru nie zostają wysłuchane. Brienne (Gwendoline Christie) rusza nowym tropem w towarzystwie Poda (Daniel Portman).

Góra i Żmija 4x8 8.1

W Mole’s Town zjawiają się niespodziewani goście. Pobudki, którymi kieruje się Littlefinger są kwestionowane. Ramsay próbuje wykazać się przed swoim ojcem. W Królewskiej Przystani odbywa się pojedynek mający zadecydować o losie Tyriona.

Strażnicy na Murze 4x9 7.6

Jon Snow (Kit Harington) oraz jego bracia z Nocnej Straży muszą stawić czoło największemu dotychczas wyzwaniu, kiedy Mance Rayder (Ciarán Hinds) na czele Dzikich przeprowadza atak na Czarny zamek.

Dzieci 4x10 8.1

Po niespodziewanym przybyciu człowieka zza muru sytuacja zmienia się całkowicie. Dany (Emilia Clarke) musi stawić czoła twardej rzeczywistości. Bran (Isaac Hempstead-Wright) dowiaduje się więcej o swoim przeznaczeniu.

Wojny, które nadejdą 5x1 7.5

Cersei i Jaime przyzwyczajają się do życia w świecie bez Tywina. Varys odkrywa przed Tyrionem spisek, w którym bierze udział. Dany stawia czoło nowemu zagrożeniu. Tymczasem Jon trafia pomiędzy wpływy dwóch królów.

Dom Czerni i Bieli 5x2 7.3

Arya przybywa do Braavos. Pod i Brienne wpadają w kłopoty na drodze. Cersei obawia się o bezpieczeństwo przebywającej w Dorne Myrcelli. Ellaria Sand pragnie pomścić śmierć Oberyna. Stannis składa Jonowi kuszącą propozycję.

Wielki Wróbel 5x3 7.2

W Braavos Arya spotyka Boga o Wielu Twarzach. W Królewskiej Przystani królowa Margaery spędza czas ze swoim nowym mężem - Tommenem Baratheonem. Tymczasem Tyrion i Varys spacerują po Długim moście w Volantis.

Synowie Harpii 5x4 7.3

Margaery Tyrell poszukuje rozważnej rady, podczas gdy Jaime Lannister toczy walkę w odległym Dorne. Tymczasem w Zatoce Niewolniczej Daenerys Targaryen odpowiada na wyzwanie rzucone jej przez Synów Harpii.

Zabij chłopca 5x5 7.3

Jon Snow ma niespodziewany pomysł na obronę Czarnego Zamku. Daenerys próbuje okiełznać sytuację w mieście i zapobiec dalszemu buntowi. Tyrion i Ser Jorah wpadają w tarapaty. Stannis Baratheon wyrusza na Winterfell.

Niezachwiani, nieugięci, niezłomni 5x6 7.3

W Królewskiej Przystani Margaery otrzymuje ponurą niespodziankę. Na murze Jon słyszy niepokojące nowiny. Mieszkańcy Winterfell przygotowują się do ślubu, podczas gdy w Dorne Doran Martell wyraża swoją wolę.

Dar 5x7 7.7

Jon opuszcza mur chcąc doprowadzić do zakończenia konfliktu z Dzikimi. W Winterfell Sansa usiłuje porozmawiać z Theonem, podczas gdy Brienne czeka na znak. Tymczasem podczas podróży Stannis napotyka na nieoczekiwane trudności.

Hardhome 5x8 7.9

W Braavos Arya robi postępy w szkoleniu. W Winterfell Sansa staje twarzą w twarz ze starym przyjacielem. Tymczasem w Królewskiej Przystani Cersei zmaga się z problemami, natomiast Jon wyrusza w podróż.

Taniec smoków 5x9 8.0

Jon wraca na mur. W Braavos Arya spotyka znajomego ze swojego wcześniejszego życia. Mace Tyrell odwiedza Żelazny bank. Tymczasem na Północy Stannis musi podjąć trudną decyzję, natomiast w Meereen Daenerys bierze udział w ponownym otwarciu aren.

Miłosierdzie Matki 5x10 8.0

Na Północy armia Stannisa zostaje zaatakowana przez siły Boltonów. W Królewskiej Przystani Cersei szuka przebaczenia. Tymczasem po ucieczce z Meereen Daenerys zostaje pojmana przez khalasar Dothraków.

Czerwona Kobieta 6x1 7.3

HBO 16-04-25 (USA), HBO 16-04-25 (Polska)

Jon Snow nie żyje. Tymczasem Daenerys spotyka potężnego człowieka, natomiast Cersei ponownie widzi swoją córkę.

Dom 6x2 7.4

Bran trenuje pod okiem Trójokiej wrony. W King’s Landing Jaime doradza królowi Tommenowi. Tymczasem Tyrion domaga się dobrych wieści, natomiast Ramsay obmyśla nowy plan.

Zdrajca 6x3 7.5

Daenerys poznaje swoją przyszłość. Bran dowiaduje się więcej na temat przeszłości. Tommen doprowadza do konfrontacji z Szarym Wróblem. Tymczasem Varys znajduje odpowiedź, natomiast Ramsay dostaje prezent.

Księga Nieznajomego 6x4 7.6

Tyrion zawiera umowę. Jorah i Daario podejmują się trudnego zadania. Tymczasem Jaime i Cersei próbują poprawić swoją sytuację, natomiast Jon ponownie spotyka się z Sansą.

Drzwi 6x5 7.6

Tyrion zyskuje dziwnego sojusznika. Bran dowiaduje się o wielu rzeczach. Tymczasem Brienne wyrusza na misję, natomiast Arya w końcu dostaje szansę na udowodnienie swojej wartości.

Krew mojej krwi 6x6 7.5

Goździk poznaje rodzinę Sama. Tymczasem Arya staje przed trudnym wyborem, natomiast Jaime ściera się z Wielkim Wróblem.

Złamany 6x7 7.6

Podczas gdy Wielki Wróbel skupia się na kolejnym celu, Jaime musi zmierzyć się z bohaterem. Tymczasem Arya opracowuje plan, a Północ przypomina wszystkim o swoim istnieniu.

Nikt 6x8 7.3

Podczas gdy Jaime rozważa swoje opcje, Cersei odpowiada na żądania. Tymczasem plany Tyriona przynoszą owoce, natomiast Arya staje przed nowym testem.

Bitwa bękartów 6x9 8.3

Davos traci coś drogiego. Tymczasem Daenerys staje przed trudnym wyborem, natomiast Jon ściera się z Ramseyem w bitwie o Winterfell.

Wichry zimy 6x10 7.9

Podczas gdy Cersei staje przed sądem, Jaime i Walder Frey świętują zwycięstwo. Tymczasem Littlefinger ujawnia swoje zamiary Sansie, natomiast Bran, dzięki swoim wizjom kontynuuje zdobywanie wiedzy o przeszłości.

Smocza Skała 7x1 7.7

HBO 17-07-17 (USA), HBO 17-07-17 (Polska)

Jon organizuje obronę Północy. Tymczasem Cersei stara się wyrównać szanse, natomiast Daenerys wraca do domu.

Zrodzona w burzy 7x2 7.8

Daenerys przyjmuje nieoczekiwanego gościa. Tymczasem Jon staje w obliczu buntu, natomiast Tyrion planuje podbój Westeros.

Sprawiedliwość królowej 7x3 7.6

Daenerys dokonuje osądu. Tymczasem Cersei zwraca otrzymany prezent, natomiast Jaime uczy się na błędach.

Łupy wojenne 7x4 8.1

Daenerys przystępuje do ataku. Tymczasem Jamie zostaje zmuszony do zmierzenia się z trudną sytuacją, natomiast Arya wraca do domu.

Wschodnia Strażnica 7x5 7.5

Daenerys domaga się lojalności od pozostałych przy życiu żołnierzy Lannisterów. Tymczasem Jon otrzymuje ostrzeżenie od Brana, natomiast Cersei przysięga, że zniszczy wszystkich którzy staną na jej drodze.

Za Murem 7x6 7.9

Jon i jego drużyna wychodzą za mur żeby schwytać jednego z nieumarłych. Tymczasem Daenerys musi podjąć trudną decyzję, natomiast Arya konfrontuje się z Sansą.

Smok i wilk 7x7 7.7

W Królewskiej Przystani dochodzi do spotkania Cersei z Daenerys i Jonem. Tymczasem na Północy pojawiają się problemy.