Gold 6.2

Kenny Wells ostatnio nie ma szczęścia w interesach. Rozpaczliwie potrzebuje więc spektakularnego przełomu. Postanawia zdobyć fortunę dzięki swemu zamiłowaniu do przygód i ryzyka. Wraz z szanowanym podróżnikiem Michaelem Acostą wyrusza do Indonezji, by w sercu tamtejszej dżungli szukać złota. Ryzyko jest ogromne, mało kto wierzy w powodzenie misji, a jednak przeczucie Wellsa okazuje się prawdziwe. W jednej chwili z podupadającego biznesmena staje się milionerem i gwiazdą Wall Street. Ale tam gdzie są wielkie pieniądze, zaczynają się wielkie kłopoty. Chętnych do podziału złotego tortu znajduje się coraz więcej: począwszy od indonezyjskich władz, poprzez różnej maści cwaniaków, a na CIA kończąc. Kenny Wells zamiast cieszyć się luksusem, będzie musiał zmierzyć się z ludźmi, dla których oszustwo to chleb powszedni.

Zgłoś naruszenie Zwiastun #1

Komentarze 2

i_darek1x 2017-05-31 4

Liczyłem na coś bardziej interesującego ? Można powiedzieć że się trochę zawiodłem ? Ale tak to już bywa ! Ogólnie ujdzie i tyle !

Sebioslaw 2017-07-29 7

Mniej więcej taki jak się spodziewałem. Na plus niezawodny jak zwykle McConaughey oraz Ramirez. Zabrakło naprawdę niewiele, aby był to rewelacyjny film.

Następne