Komisja morderstw 2016-2016

Dwunastoodcinkowy serial opowiada historię grupy policjantów z Wydziału Spraw Niewyjaśnionych. Kryminalne zagadki z przeszłości wpływają na współczesne sprawy, plączą losy ludzi, zmieniają bieg historii, by w końcu tajemnice ukryte w zakamarkach dolnośląskich archiwów wyszły na jaw. Rozwiązywanie zagadek sprzed lat to… zobacz więcej

Aktorzy
, ,

Na platformach streamingowych

  • 1 sezon
Sezony
Lata
Małgorzata Buczkowska
jako Alicja Grześkowiak
Krzysztof Pieczyński
jako Maciej Stasiński
Zbigniew Stryj
jako Komendant policji / Janusz Kozłowski
Marcel Sabat
jako Dominik Hertz
Paweł Małaszyński
jako Dr Adam Frejncz
Katarzyna Herman
jako Krystyna Zawadzka
Grzegorz Wojdon
jako Zastępca komendanta policji
Łukasz Garlicki
jako Witold Nencki
Anna Baranowska
jako Anna / Niemiecka pielęgniarka
Michał Czernecki
jako Andrzej Badura
Hannah Khadir
jako Bośniacka dziewczynka
Marta Juras
jako Pola Nowak

Dwunastoodcinkowy serial opowiada historię grupy policjantów z Wydziału Spraw Niewyjaśnionych. Kryminalne zagadki z przeszłości wpływają na współczesne sprawy, plączą losy ludzi, zmieniają bieg historii, by w końcu tajemnice ukryte w zakamarkach dolnośląskich archiwów wyszły na jaw. Rozwiązywanie zagadek sprzed lat to zadanie jednostki, która od niemieckiego mordkommmission, potocznie zwana jest Komisją morderstw. Wydział rozwiązuje m.in. zagadki Breslau lat 30-tych, dotyka sprawy żołnierzy Niezłomnych, zagłębia się w historię Ziem Odzyskanych, analizuje tajemnicze przypadki z czasów II wojny światowej, pokazuje skomplikowane sprawy sekt z lat 80-tych, a także zajmuje się wieloma innymi, niewyjaśnionymi dotąd sprawami kryminalnymi. Za wszystkimi zagadkami, zawsze kryje się jednak człowiek, ze swoimi, słabościami, ułomnościami, pożądaniem, obłędem, czy też miłością, które popychają go na drogę przestępstwa. Nierozwikłane sprawy sprzed lat rozwiązywać będą: inspektor Alicja Grześkowiak (Małgorzata Buczkowska), podinspektor Maciej Stasiński (Krzysztof Pieczyński), aspirant Dominik Hertz (Marcel Sabat). Towarzyszyć im będzie szalenie inteligentny i czarujący doktor Adam Frejncz (Paweł Małaszyński). opis dystrybutora

Gatunek
Kryminał, Akcja
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2017-02-14 (dvd)
Wytwórnia
MediaBrigade
Kraj produkcji
Polska
Wiek
od 16 lat
Czas trwania
odc.: 45 minut
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Komentarze do filmu 2
Beznickowy

Ale ma wysoką ocenę na fdb :D

Sebioslaw 4

Pomysł był naprawdę dobry. Obsada również. Aczkolwiek gdzieś się to jakoś rozjeżdża. Niektóre odcinki przynudzają, inne mają absurdalną fabułę, kilka jest ciekawych.

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
krzysztofek1003
16 pkt.
2
fredaser
14 pkt.
3
miodzik
5 pkt.
4
Bluejohn_26
5 pkt.
5
Sebioslaw
4 pkt.
6
arksi
3 pkt.
7
Czejen71
2 pkt.
8
Czechu
1 pkt.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dzwiękowa

Fabuła

  • Opisy
  • Recenzje
  • Słowa kluczowe

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…