W starym, dobrym stylu 6.4

Trzej najlepsi kumple – Willie, Joe i Al decydują się przełamać stereotyp spokojnych emerytów i po raz pierwszy w życiu zejść ze ścieżki prawości, po tym jak ich fundusz emerytalny zostaje zlikwidowany. Aby samodzielnie opłacać swoje rachunki i nie stać się ciężarem dla najbliższych, trzej zdesperowani przyjaciele stawiają wszystko na jedną kartę i postanawiają napaść na ten sam bank, który pozbawił ich pieniędzy.

Zgłoś naruszenie Zwiastun #1 (polski)

Komentarze 4

rudeez 2017-10-22 6

braff wziął na celownik kolejny etap życia, szkoda tylko że nie ze swoim scenariuszem. jest przyjemnie, ale brakuje jego komentarza do rzeczywistości. i muzyki.

Sebioslaw 2017-09-11 6

Lekko się rozczarowałem. Spodziewałem się po recenzjach czegoś znacznie ciekawszego. Na filmweb ocena zawyżona totalnie, tutaj jak i na imdb, jest adekwatna do filmu.

Asmodeusz 2017-08-09 6

Film przeciętny spodziewałem się znacznie lepszej komedii tymczasem wyszło takie coś pomiędzy komedią, tragedią i filmem akcji ogólnie 6/10

nathalie 2017-07-26 6

Rzeczywiście (zgodnie z większością recenzji) jest to przyjemna komedia. Jednak wydaje mi się, że odrobinę bardziej podobał mi się brytyjski film o bardzo podobnej tematyce: Złota jesień https://fdb.pl/film/730589-zlota-jesien