Belfer

7,2
Śmierć młodej dziewczyny wstrząsa lokalną społecznością. W tym samym czasie w Dobrowicach zjawia się Paweł Zawadzki. Kim jest? Dlaczego nauczyciel z renomowanej warszawskiej szkoły podejmuje pracę na prowincji? Paweł rozpoczyna własne śledztwo. W obliczu zbrodni nie ma miejsca na półprawdy. Jednak, chociaż wszyscy się tu znają i wiedzą o sobie wszystko, Pawłowi nikt nic nie powie. Belfer zostaje sam.
Sezon 3: Teaser #1 Zgłoś naruszenie
Pozostałe zwiastuny
Komentarze do filmu 4
Bejtmen 6

S01 – Przeceniony w cholerę, ale i tak jest naprawdę nieźle. Szkoda, że przekombinowali końcówkę. /S02 – niebezpiecznie popada w autoparodię

Sebioslaw 7

Nikt nie oglądał oprócz recenzenta? Świetny serial kryminalny, bardzo dobra obsada aktorska, ciekawa intryga. Czekam na drugi sezon, jak zresztą końcówka pierwszego to zasugerowała.

Khaosth 8

obejrzanych sezonów – 2 // Dobry, wciągający serial kryminalny, jeśli przymknąć oko na nauczyciela lepszego od Bonda.// Treat Williams uwinąłby się szybciej

Beznickowy 3

W końcu zdecydowałem się sprawdzić ten serial i po 5 odcinkach muszę powiedzieć dość. Typowo słaba polska produkcja telewizyjna, na tle której tylko Stuhr wypada pozytywnie. Ojciec Mateusz chyba do końca wypaczył Polakom współczesną estetykę kryminału. Jak nie ksiądz, to nauczyciel bawi się w detektywa. Proponuję, żeby następny serial stworzyć o rolniku łapiącym seryjnego mordercę. Na pewno się sprzeda.

Wszystko w tym serialu jest odrealnione – szkoła, policja. Współczuć można tym, którym się podoba. Otrząśnijcie się!

Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…