Krąg wtajemniczonych 2000

The In Crowd

Wtajemniczeni to kliku bogatych przyjaciół, którzy spędzają swoje studenckie wakacje w stylowym klubie na wschodnim wybrzeżu. Ich liderem jest charyzmatyczna, nie znosząca sprzeciwu dziewczyna, która do grona wtajemniczonych zaprasza niczego nie podejrzewającą dziewczynę.

Aktorzy
, ,

Obsada Zobacz pełną obsadę

Susan Ward
jako Brittany Foster
Lori Heuring
jako Adrien Williams
Matthew Settle
jako Matt
Nathan Bexton
jako Bobby
Tess Harper
jako Dr. Amanda Giles
Laurie Fortier
jako Kelly
Kim Murphy
jako Joanne
A.J. Buckley
jako Wayne
Ethan Erickson
jako Tom
Charlie Finn
jako Greg
Erinn Bartlett
jako Sheila
Peter Mackenzie
jako Bob Mead

Fabuła

Wtajemniczeni to kliku bogatych przyjaciół, którzy spędzają swoje studenckie wakacje w stylowym klubie na wschodnim wybrzeżu. Ich liderem jest charyzmatyczna, nie znosząca sprzeciwu dziewczyna, która do grona wtajemniczonych zaprasza niczego nie podejrzewającą dziewczynę. opis dystrybutora

Gatunek
Thriller, Dramat

Szczegóły

Premiera
2000-12-30 (kino), 2000-07-17 (świat)
Wytwórnia
Morgan Creek Productions
Kraj produkcji
USA
Wiek
od 15 lat
Czas trwania
104 minut
Budżet
15 000 000 USD

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Komentarze 2

Avatar square 200x200

maaadz 2008-12-29

5/10 – Przyznaję,że pomysł na film był dosyć intrygujący,aktorzy też starali się jak mogli,ale mimo wszystko wyszło przeciętnie. Żadnego napięcia,przebieg przewidywalny,zakończenie beznadziejne,co tu dużo mówić. Tylko dla fanów gatunku. A gatunek w stylu zapchajdziury na tvp1.

Solarie 2008-06-30 7

Interesujący… – Nie jest to dobry film, ale to pozycja godna uwagi. Moim zdaniem to całkiem niezły film. Rola Susan Ward wywarła na mnie wrażenie. Zagrać taką suczkę to też sztuka. Pierwotnie rolę Brittany miała zagrać Sarah Michelle Gellar, domyślam się, że po Cruel Intentions. Film okazał się klapą, ale znajdą się tacy, którym przypadnie do gustu. Czyli na przykład mi :)

Współtworzą