Konwój 6.3

Kierujący aresztem śledczym dyrektor Nowacki (Janusz Gajos) odnajduje ukrywającego się przed światem sierżanta Zawadę (Robert Więckiewicz). Doświadczony funkcjonariusz wraca do gry i dostaje nowe zadanie – zostaje dowódcą konwoju, który ma przetransportować więźnia do szpitala psychiatrycznego. Członkowie jego ekipy to ludzie ze skomplikowaną przeszłością, mający odmienne motywacje udziału w akcji. Wśród nich jest także pełen ideałów Feliks (Tomasz Ziętek), prywatnie mąż córki dyrektora Nowackiego (Agnieszka Żulewska), który z tajemniczych powodów nigdy nie powinien był znaleźć się w więźniarce. Wkrótce okazuje się, że strażnicy wiozą kompletnie innego człowieka niż myśleli – o wiele bardziej niebezpiecznego – i tylko nieliczni znali całą prawdę przed ruszeniem w trasę. Między mężczyznami narastają konflikty i rośnie napięcie, z każdą minutą następują nieoczekiwane zwroty akcji. Wydarzenia nabierają dodatkowo tempa, gdy w pościg za konwojem wyrusza Nowacki. Od tej pory sprawiedliwość może być wymierzona na własną rękę.

Zgłoś naruszenie Zwiastun #1

Komentarze 7

Avatar square 200x200

i_darek1x 2017-05-12 3

Jakiś ten film niedopracowany ,nijaki ,bezpłciowy … ;) Reżyser się nie postarał ! Akcji tyle co kot napłakał ,dreszczowiec może być jak jest temperatura minusowa ;) Ogólnie ewentualnie obejrzeć i zapomnieć !

Sebioslaw 2017-05-12 6

Obejrzałem. Kolejny film z totalnie skopanym dźwiękiem. Aktorzy mamroczą pod nosem, wieża volume plus, nagle wchodzi głośny efekt, volume minus bo szyby w mieszkaniu trzeszczą. Ostatnio to norma w polskich produkcjach, lecz zawsze mam nadzieję, że tym razem weźmie się za miks, ktoś, kto ma oo tym pojęcie. Niestety…

Asmodeusz 2017-05-17 6

Nie jest to mistrzostwo swiata, choć film posiada mroczna tajemnicę, która stopniowo się odsłania to całość nie powala, czegoś tu ewidentnie brakuje

vivaldik 2017-01-21

Brawo TWÓRCY tego filmu ! Brawo ! Nie potrzeba czekać na amerykańskie chłamy; Polacy potrafili napisać, zagrać i zrealizować perełkę !
Tylko, czy to naprawdę z realu ? Wychodzący po projekcji doszukiwali się rączki Pana Zbyszka; czy aby nie przesadzili ?
Mocny film i baaaaaaaardzo dobry !

Marta_Kowalewska 2016-12-29

Widziałam zwiastun i projekcję w więzieniu- wydaje się być naprawde mocny i dobry. Chętnie wybiorę się do kina sprawdzić jak przedstawili pracę służby więziennej ;)

@Marta_Kowalewska W więzieniu? O_O