Konwój 6.0

Transport niebezpiecznego przestępcy wymyka się spod kontroli. Eskorta traci panowanie nad sytuacją, a dyrektor więzienia próbuje ukryć niewygodną prawdę.

Zgłoś naruszenie Zwiastun #1

Komentarze 8

i_darek1x 2017-05-12 3

Jakiś ten film niedopracowany ,nijaki ,bezpłciowy … ;) Reżyser się nie postarał ! Akcji tyle co kot napłakał ,dreszczowiec może być jak jest temperatura minusowa ;) Ogólnie ewentualnie obejrzeć i zapomnieć !

Sebioslaw 2017-05-12 6

Obejrzałem. Kolejny film z totalnie skopanym dźwiękiem. Aktorzy mamroczą pod nosem, wieża volume plus, nagle wchodzi głośny efekt, volume minus bo szyby w mieszkaniu trzeszczą. Ostatnio to norma w polskich produkcjach, lecz zawsze mam nadzieję, że tym razem weźmie się za miks, ktoś, kto ma oo tym pojęcie. Niestety…

Patrict12 2018-02-01 6

Całą tą sprawę widziałbym w rozprawie sądowej, niż w dynamicznym ruchu. Końcówka jak to polskie filmy lubią, jest pełna domyślen i nieścisłości.

Asmodeusz 2017-05-17 6

Nie jest to mistrzostwo swiata, choć film posiada mroczna tajemnicę, która stopniowo się odsłania to całość nie powala, czegoś tu ewidentnie brakuje

vivaldik 2017-01-21

Brawo TWÓRCY tego filmu ! Brawo ! Nie potrzeba czekać na amerykańskie chłamy; Polacy potrafili napisać, zagrać i zrealizować perełkę !
Tylko, czy to naprawdę z realu ? Wychodzący po projekcji doszukiwali się rączki Pana Zbyszka; czy aby nie przesadzili ?
Mocny film i baaaaaaaardzo dobry !

Następne