Teoria wielkiego podrywu 2007-2019

The Big Bang Theory

Bohaterami są dwaj geniusze o nieco dziwnych poglądach. Leonard i Sheldon potrafią rozszczepić atom, jednak nie wiedzą, jak postępować z kobietami i nie mają pojęcia o życiowych realiach. Kiedy pewnego dnia w ich mieszkaniu zjawia się piękna dziewczyna, postanawiają porzucić dotychczasowy styl życia i poszerzyć… zobacz więcej

Reżyseria
,
Scenariusz
,
Aktorzy
, ,

Na platformach streamingowych

  • 12 sezonów
  • 12 sezonów
Johnny Galecki
jako Leonard Hofstadter
Jim Parsons
jako Sheldon Cooper
Simon Helberg
jako Howard Wolowitz
Kunal Nayyar
jako Raj Koothrappali
Kaley Cuoco
jako Penny
Mayim Bialik
jako Amy Farrah Fowler
Melissa Rauch
jako Bernadette Rostenkowski
Carol Ann Susi
jako Pani Wolowitz
Kevin Sussman
jako Stuart
Aarti Mann
jako Priya Koothrappali / Priya
John Ross Bowie
jako Barry Kripke / Kripke
Brian George
jako Dr Koothrappali / Dr V. M. Koothrappali

Bohaterami są dwaj geniusze o nieco dziwnych poglądach. Leonard i Sheldon potrafią rozszczepić atom, jednak nie wiedzą, jak postępować z kobietami i nie mają pojęcia o życiowych realiach. Kiedy pewnego dnia w ich mieszkaniu zjawia się piękna dziewczyna, postanawiają porzucić dotychczasowy styl życia i poszerzyć horyzonty. opis dystrybutora

Gatunek
Komedia
Słowa kluczowe
przyjaciel, naukowiec, laboratorium, przyjaźń zobacz więcej
Zobacz także
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2007-09-24 (świat), 2009-02-13 (dvd)
Wytwórnia
Chuck Lorre Productions
Warner Bros. Television
Kraj produkcji
USA
Czas trwania
odc.: 30 minut
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Czy wiesz, że? dodaj informacje
Ciekawostka

Sara Gilbert (Leslie), grająca dawną dziewczynę Leonarda, występowała również w roli ukochanej Johnnego Galeckiego w serialu "Roseanne". Grająca postać matki Sheldona, aktorka Laurie Metcalf, także partnerowała mu na planie filmowym "Roseanne". zobacz więcej

Komentarze do filmu 18
justangel 10

12 sezonów. Koniec.
Osobiście jest to jeden z moich najbardziej ulubionych seriali komediowych. Wiadomo, że były odcinki słabsze i lepsze, jak w każdy chyba serialu. Ale nie sądziłam, że po tylu latach nadal z przyjemnością będę go oglądała.
Z perspektywy czasu mamy fajną ewolucję postaci i ich relacji.
A ostatni sezon jest naprawdę dobry. Sporo humoru, wzruszeń i mamy naprawdę porządne zakończenie. Może i trochę przewidywalnie, ale w tym przypadku to nie jest zarzut.

dawidek98 1

Parę odcinków obejrzałem. Mi się nigdy nie podobał – nie wiem skąd zachwyt u mojego ojca, który jest zafascynowany tym serialem. Nie umywa się do Jasia Fasoli lub chociażby Przyjaciół (oczywiście mówię o sezonach 1-7).

Sweet_Foxy 6

Obejrzałam kilka sezonów. Dobrze się oglądało. Chyba muszę wrócić do tego serialu. :-)

Quagmire 8

Finał 7 sezonu – SPOILERY

Dlaczego większość finałów sezonów tego serialu musi kończyć się czyimś wyjazdem? Mieliśmy już wylot Howarda w kosmos, wyjazd Leonarda na jakąś ekspedycję naukową, wyjazd całej paczki na podobną eskapadę, teraz wyjazd Sheldona. Przynajmniej 4 z 7 sezonów, w tym 3 ostatnie zakończone są w ten sam sposób. Co za potworna nuda i sztampa.

Dlaczego Sheldon w imię tego, że nie cierpi zmian w swoim życiu, miałby zmieniać miasto i swoje rytualne zwyczaje? Jak dla mnie absurd. A wystarczyło popchnąć kolejny związek do przodu, pozwalając Sheldonowi zamieszkać z Amy, dałoby to okazję do nowych wątków obyczajowych i komediowych. Wątków które zresztą są coraz gorsze, stopień nerdowatości oscyluje już gdzieś koło niedzielnego użytkownika filmowego działu Onetu, tak aby przeciętny widz nie miał większego problemu z identyfikacją odniesień. Podobnie humor dryfuje coraz bardziej w stronę wygodnych, sitcomowych schematów.

caryca84 10

Mój ulubiony – Zwykle nie znoszę sitcomów, a ten jest tak genialny, że non stop padam ze śmiechu. Jak dla mnie to może mieć tyle sezonów co Moda na Sukces ;)

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

fredaser
556 punktów
nathalie
254 punkty
A_Biel
192 punkty
red_spark
178 punktów
fantasta
128 punktów
szwejzi
120 punktów
Lamper
67 punktów
LadyMoon
50 punktów
Więcej informacji

Proszę czekać…