Love 6.9

Dwoje nieszczęśliwych i zagubionych życiowo trzydziestoparolatków poznaje się i nawiązuje bliższą relację.

Zgłoś naruszenie Sezon 2: Zwiastun PL #1

Komentarze 2

Beznickowy 2016-02-21 9

Pokochałem ten serial, jego bohaterów, mimo że z pozoru trudno ich polubić – ona lekkoduszna hedonistka, on przemiły ciamajda, który swoim sztucznym zachowaniem skrywa jednak dość wredną duszę. Jednak z kolejnymi odcinkami poznajemy złożoność tych postaci i tym nas serial kupuje.
Ta produkcja wygrywa wszystkim – postaciami (wspomnieć należy też Bertie), kompozycją, dialogami, historią, która została kapitalnie rozpisana na 10 odcinków. Dodatkowo kupuję ten humor – taka mieszanka Dziewczyn z You’re the Worst. Love głębiej niż You’re the Worst wchodzi w postacie, ich wzajemne relacje i jednocześnie jest to bardziej przystępna pozycja dla zwykłego widza niż Dziewczyny.
Od czasu Dziewczyn sporo tego typu seriali się pojawiło i jakoś nie liczyłem na jakieś fajerwerki po Love, a tu miła niespodzianka. Zdaję sobie sprawę, że Love nie przebije popularnością flagowych produkcji Netflix, ale dla mnie jest to najlepszy serial, jaki ta platforma do tej pory stworzyła, a jak sami wiecie – wydała już kilka naprawdę bardzo dobrych tytułów.

i_darek1x 2017-06-18 5

Dobrze się ogląda ! Nawet jest zabawny ten serial ;)