Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Michael Karbelnikoff | ||
Scenariusz | Ocena | |
Michael Mahern
(opowiadanie) (scenopis)
|
||
Nicholas Kazan
(scenopis)
|
||
Producenci | Ocena | |
Stephen J. Roth
producent
|
||
C.O. Erickson
producent wykonawczy
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Christian Slater
Charlie "Lucky" Luciano
|
7,2
|
|
Patrick Dempsey
Meyer Lansky
|
7,4
|
|
Richard Grieco
Bugsy Siegel
|
||
Costas Mandylor
Frank Costello
|
||
F. Murray Abraham
Arnold Rothstein
|
7,4
|
|
Lara Flynn Boyle
Mara Motes
|
||
Michael Gambon
Don Salvatore Faranzano
|
8,0
|
|
Anthony Quinn
Don Giuseppe Masseria
|
7,6
|
|
Chuck Picerni Jr.
Ochroniarz
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Lajos Koltai | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
Kostiumy | Ocena | |
Ellen Mirojnick | ||
Cheryl Beasley Blackwell | ||
Leah Brown | ||
Brenda Cooper | ||
Tom Culver | ||
Jesse Fields | ||
Montaż | Ocena | |
M. Scott Smith |
8,0
|
|
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Leslie Ann Anderson
fryzjer
|
||
Ronnie Specter
charakteryzator
|
||
Bridget Bergman
fryzjer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Vance Hartwell
efekty specjalne makijażu (niewymieniony w czołówce)
|
7,0
|
|
Marietta Carter-Narcisse
charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Richard Sylbert
scenograf
|
||
Peter Landsdown Smith
dyrektor artystyczny
|
8,0
|
|
George R. Nelson
dekorator wnętrz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Charlie Ajar Jr.
operator dźwięku
|
||
Petra Bach
montaż postsynchronu
|
||
Kevin Bartnof
imitator dźwięku
|
||
Duke Brown
montaż imitacji
|
||
Neil Burrow
montaż dźwięku
|
||
Carlton Kaller
montaż muzyki (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Victor Paul
koordynator kaskaderów
|
||
Bob Arnold
kaskader
|
||
Perry Barndt
kaskader
|
||
Kenny Bates
kaskader
|
||
Ray Bickel
kaskader
|
||
Chino Binamo
kaskader
|
||
Jeff Bornstein
kaskader
|
||
Robert Breeze
kaskader
|
||
Nick Brett
kaskader
|
||
Hank Calia
kaskader
|
||
Mike De Luna
kaskader
|
||
Chris Durand
kaskader
|
||
Kenny Endoso
kaskader
|
||
Jeannie Epper
kaskader
|
||
Frank Ferrara
kaskader
|
||
Cindy Folkerson
kaskader
|
||
David M. Graves
kaskader
|
||
Stefan Gudju
kaskader
|
||
Bill Hart
kaskader
|
||
Sonia Izzolena
kaskader
|
||
Terry Jackson
kaskader
|
||
Mike Johnson
kaskader
|
||
Maria R. Kelly
kaskader
|
||
Steve Kelso
kaskader
|
||
Kim Robert Koscki
kaskader
|
||
Paul M. Lane
kaskader
|
||
David LeBell
kaskader
|
||
Scott Leva
kaskader
|
||
Gary Littlejohn
kaskader
|
||
Bill Madden
kaskader
|
||
Mike Marasco
kaskader
|
||
Ben Marino
kaskader
|
||
Denver Mattson
kaskader
|
||
Bill McIntosh
kaskader
|
||
Joyce McNeal
kaskader
|
||
John Moio
kaskader
|
||
Michael Papajohn
kaskader
|
7,0
|
|
John Phillip
kaskader
|
||
Denney Pierce
kaskader
|
||
Walter Robles
kaskader
|
||
George Robotham
kaskader
|
||
Philip Romano
kaskader
|
||
George Marshall Ruge
kaskader
|
||
Jeff Smolek
kaskader
|
||
Jerry Spicer
kaskader
|
||
Erik Stabenau
kaskader
|
||
Paul G. Stalone
kaskader
|
||
Jerry Summers
kaskader
|
||
Neil Summers
kaskader
|
||
Stagg Summers
kaskader
|
||
Martin Valinsky
kaskader
|
||
Lee Waddell
kaskader
|
||
Webster Whinery
kaskader
|
||
Brian J. Williams
kaskader
|
||
Dick Ziker
kaskader
|
||
Lance Turner
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nancy Nayor
dobór obsady
|
||
Bonnie Timmermann
dobór obsady
|
||
Rod Robertson
elektryk
|
||
David St. Onge
elektryk
|
||
Nick Taylor
operator kamery
|
||
Donald E. Thorin Jr.
operator kamery (asystent)
|
||
Pernell Youngblood Tyus
operator kamery
|
||
Randy Nolen
operator steadicam
|
||
Randy Nolen
operator kamery
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…