Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Martin Zandvliet | ||
Scenariusz | Ocena | |
Martin Zandvliet | ||
Producenci | Ocena | |
Malte Grunert
producent
|
||
Mikael Chr. Rieks
producent
|
||
Daniel Baur
producent wykonawczy
|
||
Torben Majgaard
producent wykonawczy
|
||
Oliver Simon
producent wykonawczy
|
||
Henrik Zein
producent wykonawczy
|
||
Louise Birk Petersen
kierownik produkcji
|
||
Arno Neubauer
kierownik produkcji
|
||
Mona Lessnick
kierownik produkcji
|
||
Rebekka Garrido
nadzorca postprodukcji
|
||
Dorothee Hufschmidt
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Roland Møller
Sierż. Carl Rasmussen
|
5,5
|
|
Louis Hofmann
Sebastian Schumann
|
||
Joel Basman
Helmut Morbach
|
6,0
|
|
Mikkel Boe Følsgaard
Por. Ebbe Jensen
|
||
Laura Bro
Karin
|
||
Zoe Zandvliet
Elisabeth, córka Karin
|
||
Mads Riisom
Peter, żołnierz
|
||
Oskar Bökelmann
Ludwig Haffke
|
||
Emil Belton
Ernst Lessner
|
||
Oskar Belton
Werner Lessner
|
||
Leon Seidel
Wilhelm Hahn
|
||
Karl Alexander Seidel
Manfred
|
||
Maximilian Beck
August Kluger, młody niemiecki jeniec wojenny
|
||
August Carter
Rudolf Selke, , młody niemiecki jeniec wojenny
|
||
Tim Bülow
Hermann Marklein, młody niemiecki jeniec wojenny
|
||
Alexander Rasch
Friedrich Schnurr, młody niemiecki jeniec wojenny
|
||
Julius Kochinke
Johann Wolff, młody niemiecki jeniec wojenny
|
||
Aaron Koszuta
Gustav Becker
|
||
Levin Henning
Albert Bewer, młody niemiecki jeniec wojenny
|
||
Michael Asmussen
Duński sierżant
|
||
Magnus Bruun
Duński żołnierz
|
||
Mette Lysdahl
Lone Nielsen, pielęgniarka
|
||
Johnny Melville
Givens, oficer
|
||
Anthony Straeger
Garth, oficer
|
||
Nicholas Hejl
Duński żołnierz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kim Winther
Duński żołnierz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Thomas Østergaard
Brytyjski żołnierz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mads Rilsom
Duński żołnierz
|
||
Mark Kammer
Duński żołnierz
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Camilla Hjelm
(kierownik zdjęć)
|
||
Henry Williams
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Sune Martin | ||
Kostiumy | Ocena | |
Stefanie Bieker | ||
Claudia Maria Braun | ||
Theresa Anna Luther
(garderoba)
|
||
Montaż | Ocena | |
Per Sandholt | ||
Molly Marlene Stensgaard |
6,0
|
|
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Désirée Delic
efekty specjalne makijażu
|
||
Barbara Kreuzer
projektant makijażu
|
||
Christoph Kunzmann
efekty specjalne makijażu
|
||
Paulin Pospischil
charakteryzator
|
||
Mike Reinecke
charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Gitte Malling
scenograf
|
||
Seth Turner
dyrektor artystyczny
|
||
Kay Anthony
dekorator wnętrz
|
||
Florian Albertsen
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Harry Bollhöfener
główny architekt
|
||
Luis Bramsen
rekwizytor
|
||
Lene Ejlersen
główny rekwizytor
|
||
Trine Jensen
rekwizytor
|
||
Henning Jördens
rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Adrian Baumeister
montaż dialogów
|
||
Malte Bieler
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Lars Ginzel
mikser ponownego nagrania
|
||
Daniel Iribarren
montaż postsynchronu
|
||
Martin Langenbach
imitator dźwięku
|
||
Nani Schumann
montaż imitacji
|
||
Ivo Seewald
mikrofoniarz
|
||
André Stiebe
technik miksu
|
||
Christoph Wieczorek
mikser imitacji
|
||
Rasmus Winther
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Markus Wurster
technik miksu
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Mark Hedegaard
pirotechnik
|
||
Carl Oscar Høimark
technik
|
||
Svend Hübner
technik
|
||
Hummer Højmark
koordynator efektów specjalnych
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Simone Bär
dobór obsady
|
||
Gilberto Arpioni
główny zecer
|
||
Jean-Michel Boublil
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Cristiano Cesolari
dyrektor techniczny
|
||
Ernest Dios
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Jack Dunn
zecer
|
||
Benoit Imbert
zecer
|
||
Johannes Masanz
zecer
|
||
Marlies Schacherl
koordynator efektów wizualnych
|
||
Philipp Weinrich
producent efektów wizualnych
|
||
Kristoffer Bruhn
kaskader
|
||
Jan Böhme
kaskader dublujący
|
||
Oliver Juhrs
kaskader dublujący
|
||
Anders Nylander Thomsen
koordynator kaskaderów
|
||
Niclas Fusager
elektryk
|
||
Lars Krogsgaard
prowadzący ostrość
|
||
Noah Lynnerup
oświetlenie
|
||
Kasper Mønster
mistrz oświetlenia
|
||
Anders Holck Petersen
operator steadicam
|
||
Peter Juncker Sørensen
mistrz oświetlenia
|
||
Gordon A. Timpen
fotosista
|
||
Patrick Dreikauss
dobór obsady (dodatkowy)
|
||
Sanne Balsløv
księgowy produkcji
|
||
Steffi Hiller
księgowy produkcji
|
||
Mette Kloumann Jensen
księgowy produkcji
|
||
Ada Kaalund
księgowy produkcji
|
||
Lene Mortensen
księgowy produkcji
|
||
Christian Geisnæs
fotosista
|
||
Henrik Petit
fotosista
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…