Baby Driver 6.7

Młody chłopak, przez lata zmuszany do współpracy z mafią, zrywa stosunki ze światem przestępczym, by rozpocząć nowe życie. Szybko okazuje się, że został wrobiony w brutalny napad z bronią w ręku.

Zgłoś naruszenie Zwiastun #1

Komentarze 6

Asmodeusz 2017-09-20 6

nie wiem czym czemu się tym filmem tak wszyscy podniecają, jest tu trochę pościgów, nieco akcji i jakiś wątek miłosny ale całość jedynie przeciętna bez fajerwerków

Sebioslaw 2018-03-11 4

Nie rozumiem tak wysokiej oceny i dziesiątek pozytywnych recenzji. Dla mnie Baby Driver jakoś dziwnym sposobem kojarzy się z marną podróbką Drive. Do tego cały temat filmu to miks tego wszystkiego co już było w kinie.

i_darek1x 2017-09-18 7

Kevin Spacey jakiś taki wynędzniały ! Film dobrze się ogląda na nudę nie można narzekać ! Co do muzyki nie jest w moim guście ;)

Khaosth 2017-08-16 8

8,5 // Muzyka, pościgi, humor i dwie atrakcyjne panie – a wszystko podane w zakręconym kolażu spod ręki Wrighta. Powtarzając za Kinofilią – Rated A for awesome

TheMarley 2017-11-20 3

Bardzo rozczarowujący pastisz Drivea z Ryanem Goslingiem i komedii romantycznych dla nastolatków. Film o niebywale uzdolnionym "pół-autystycznym" kierowcy-nastolatku kiepskim beatmakerze, Kevinie 'dotykaczu' Spacym, który miał uchodzić za pragmatycznego biznesmena, który marnie kończy i kilku drabach. Jedyne plusy filmu były zawarte w trailerze i była to ucieczka z banku czerwonym subaru. Kiepsko panie Wright.