Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Yorgos Lanthimos | ||
Scenariusz | Ocena | |
Deborah Davis
(również) (scenariusz oryginalny)
|
6,0
|
|
Tony McNamara | ||
Producenci | Ocena | |
Daniel Battsek
producent wykonawczy
|
||
Cait Collins
kierownik produkcji
|
||
Deborah Davis
producent wykonawczy
|
6,0
|
|
Ceci Dempsey
producent
|
||
Rose Garnett
producent wykonawczy
|
||
Ed Guiney
producent
|
||
Ken Kao
producent wykonawczy
|
||
Yorgos Lanthimos
producent
|
||
Andrew Lowe
producent wykonawczy
|
||
Lee Magiday
producent
|
||
Tony McNamara
producent wykonawczy
|
||
Josh Rosenbaum
producent wykonawczy
|
||
Jennifer Semler
współproducent
|
||
Michelle Mullen
kierownik produkcji
|
||
Deborah Harding
nadzorca postprodukcji
|
||
Gemma Jones
koordynator produkcji
|
||
Jason Kirk
koordynator produkcji (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Emer O'Shea
koordynator produkcji
|
||
Tamlyn Samuels
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Olivia Colman
Królowa Anna
|
||
Rachel Weisz
Lady Sarah
|
7,4
|
|
Emma Stone
Abigail
|
7,8
|
|
Nicholas Hoult
Robert Harley
|
6,9
|
|
Mark Gatiss
Książę Marlborough
|
7,7
|
|
James Smith
Lord Godolphin
|
||
Joe Alwyn
Masham
|
||
Jennifer White
Pani Meg
|
||
LillyRose Stevens
Sally
|
||
Edward Aczel
Earl of Stratford
|
||
Carolyn Saint-Pé
Pani Tournée
|
||
Jenny Rainsford
Mae
|
||
Emma Delves
Pokojówka królowej
|
||
Faye Daveney
Pokojówka królowej
|
||
Paul Swaine
Masturbujący się
|
||
Denise Mack
Służąca w kuchni
|
||
Willem Dalby
Torys, parlamentarzysta
|
||
John Locke
Dworzanin
|
||
Everal Walsh
Służący
|
||
Basil Eidenbenz
Lokaj
|
||
Declan Wyer
Lokaj
|
||
Anthony Dougall
Lekarz królowej
|
||
James Melville
Lokaj
|
6,0
|
|
Timothy Innes
Lokaj
|
||
Ben English
Paź
|
||
Peter Brookes
Paź
|
||
Wilson Radjou-Pujalte
Chłopiec od gołębi
|
||
Gavin Henderson
Nauczyciel muzyki
|
||
Djordje Jovanovic
Chłopak muzyk
|
||
Sam Kemp
Chłopak muzyk
|
||
Hana McDowell
Dziewczyna muzyk
|
||
James Perrin
Chłopak muzyk
|
||
Luca Wiseman
Chłopak muzyk
|
||
Callum Lewin
Nagi torys
|
||
Angela Hicks
Śpiewająca kobieta
|
||
Martin Pemberton
Połykacz ognia
|
||
Isaura Barbé-Brown
Dwórka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alexis Bennett
Dworski muzyk (niewymieniony w czołówce)
|
||
Samuel Bossman
Dworzanin (niewymieniony w czołówce)
|
||
Antonia Castilla
Dwórka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Solomon Charles
Służący królowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Errol Clayton
Dworzanin (niewymieniony w czołówce)
|
||
Leigh Dent
Dwórka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chris Elms
Młody torys (niewymieniony w czołówce)
|
||
Frank Gordon
Dworzanin (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tim Ingall
Lord Bingley (niewymieniony w czołówce)
|
||
Elizabeth Ita
Dwórka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Roisin Keogh
Dwórka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nathan Lang
Dworzanin (niewymieniony w czołówce)
|
||
Poppy Lawless
Dwórka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Hannah Morley
Dwórka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alfrun Rose
Pomoc kuchenna (niewymieniony w czołówce)
|
||
Laura-Jayne Ross
Prostytutka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Janette Sharpe
Pokojówka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jack Veal
Chłopiec (niewymieniony w czołówce)
|
||
Emily Vinnicombe
Dwórka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zenobia Voegele-Downing
Dwórka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Arthur Wilde
Niższy rangą żołnierz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Robbie Ryan
(kierownik zdjęć)
|
||
Andy Woodcock
(główna pomoc techniczna)
|
||
Stephen Murphy
(dodatkowe zdjęcia)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Johnnie Burn
(muzyka dodatkowa)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Sandy Powell |
9,0
|
|
Oliver Garcia
(asystent)
|
||
Claudia Littlefield
(nadzorca kostiumów)
|
||
Courtney McClain
(asystent)
|
||
Sarah Young
(asystent)
|
||
Laura Wolford | ||
Jane Law
(Rachel Weisz / Olivier Coleman)
|
||
Montaż | Ocena | |
Yorgos Mavropsaridis |
6,0
|
|
Jessica Medlycott
(asystent)
|
||
James Panting
(asystent)
|
||
Sam Sneade
(dodatkowy)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Beverley Binda
główny charakteryzator
|
||
Beverley Binda
główny stylista
|
||
Samantha Denyer
nadzorca charakteryzacji
|
||
Samantha Denyer
nadzorca stylizacji
|
||
Hannah Edwards
charakteryzator
|
||
Hannah Edwards
fryzjer
|
||
Graham Johnston
charakteryzator osobisty: Rachel Weisz
|
||
Graham Johnston
fryzjer osobisty: Rachel Weisz
|
||
Anna Morena
charakteryzator
|
||
Anna Morena
fryzjer
|
||
Tapio Salmi
charakteryzator
|
||
Tapio Salmi
fryzjer
|
||
Nadia Stacey
projektant fryzur
|
||
Nadia Stacey
projektant makijażu
|
||
Scenografia | Ocena | |
Alice Felton
dekorator wnętrz
|
||
Caroline Barclay
dyrektor artystyczny
|
||
Fiona Crombie
scenograf
|
||
Lynne Huitson
dyrektor artystyczny nadzorujący
|
||
Dominic Roberts
dyrektor artystyczny
|
||
Sarah Bick
dyrektor artystyczny (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Alex Abelman
stolarz
|
||
Lizzie Bravo
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Muffin Green
główny rekwizytor
|
||
Rohan Harris
malarz
|
||
Ben Johnson
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Jason Reilly
główny architekt (druga ekipa)
|
||
Cosmo Sarson
malarz
|
||
Jamie Shakespeare
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Charis Theobald
projektant graficzny
|
||
Stuart Watson
główny architekt
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Max Behrens
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Johnnie Burn
mikser ponownego nagrania
|
||
Johnnie Burn
projektant dźwięku
|
||
Johnnie Burn
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Simon Carroll
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Ed Downham
mikser imitacji
|
||
Caoimhe Doyle
imitator dźwięku
|
||
Dickie Earll
dźwięk (asystent)
|
||
Brendan Feeney
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Michelle Fingleton
montaż dialogów
|
||
Michelle Fingleton
nadzorca postsynchronu
|
||
Ken Galvin
montaż dialogów
|
||
Rashad Hall-Heinz
mikser
|
||
Shaun Mills
operator dźwięku (druga ekipa)
|
||
Rachel Park
technik miksu
|
||
Brendan Rehill
montaż imitacji
|
||
Jonathan Reynolds
imitator dźwięku (asystent)
|
||
Robbie Scott
technik miksu
|
||
Sarah Giles
nadzorca muzyki
|
||
Nick Payne
nadzorca muzyki
|
||
Johnnie Burn
montaż muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
James Churches
technik
|
||
Bernard Newton
nadzorca efektów specjalnych
|
6,0
|
|
Matt Roberts
technik
|
||
Joe Szukalski
efekty specjalne (asystent)
|
||
Bob Thorne
nadzorca efektów specjalnych
|
6,0
|
|
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Dixie Chassay
dobór obsady
|
||
Amrei Bronnenmayer
zecer
|
||
Ed Bruce
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Denny Cahill
zecer
|
||
Gabriel Carvacho
zecer
|
||
Kenneth Coyne
producent efektów wizualnych
|
||
Darragh Duffy
dyrektor techniczny
|
||
Mihai Dumbravescu
zecer
|
||
Krzysztof Fendryk
grafik komputerowy
|
||
Ronan Gantly
zecer
|
||
Leona Helly
zecer
|
||
Eric A. Kohler
producent efektów wizualnych
|
||
Eoin Mahon
zecer
|
||
Stacy Mangan
zecer
|
||
Fran Martinez
zecer
|
||
Julien Martins
zecer
|
||
Eloi G. Martorell
zecer
|
||
Michael McCarthy
grafik komputerowy
|
||
Joy McKeon
zecer
|
||
Daryl McMahon
zecer
|
||
Laura Murphy
koordynator efektów wizualnych
|
||
Nicholas Murphy
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Robert Murray
zecer
|
||
Jim O'Hagan
nadzorca komponowania
|
||
Arnaud Ortmann
zecer
|
||
James Panting
montaż efektów wizualnych
|
||
Andrew Rea
zecer
|
||
Josep Antoni Ribas Rossello
zecer
|
||
Stefano Rolando
zecer
|
||
Paula Rubio
zecer
|
||
Miguel V. Santos
zecer
|
||
Gabriel Sitjas
zecer
|
||
Jonas Stiltz
zecer
|
||
David Thomas
zecer
|
||
Massimo Verona
grafik komputerowy
|
||
Tony Christian
układacz
|
||
Adam Horton
koordynator kaskaderów (asystent)
|
||
Claire Lawrence
kaskader dublujący: Emma Stone
|
||
Chelsea Mather
kaskader
|
||
Kim McGarrity
kaskader dublujący: Rachel Weisz
|
||
Jo McLaren
koordynator kaskaderów
|
||
Anthony Skrimshire
kaskader
|
||
Jonny Stockwell
kaskader
|
||
Richard Gordon Charles Anderson
mistrz oświetlenia
|
||
Kai Blamey
elektryk (druga ekipa)
|
||
Dean Coffey
elektryk
|
||
Andy Cole
oświetlenie
|
||
Simon Dunn
operator kamery (asystent) (dodatkowy)
|
||
Paul Edwards
operator steadicam
|
||
Raz Khamehseifi
elektryk
|
||
Graham Martyr
prowadzący ostrość (druga ekipa)
|
||
Roz Naylor
operator kamery (asystent)
|
||
Atsushi Nishijima
fotosista
|
||
Andrew O'Reilly
prowadzący ostrość
|
||
Rob Stewart
elektryk
|
||
Tom Storey
operator kamery (asystent)
|
||
Carla Bartley
dodatkowy dobór obsady
|
||
Leanne Flinn
dobór obsady (dodatkowy)
|
||
Isabella Odoffin
dodatkowy dobór obsady
|
||
Joanna Sturrock
dobór obsady (asystent)
|
||
Lucy Jordan
dobór obsady (asystent)
|
||
Helen Ayre
dubler: Olivia Coleman
|
||
Hannah Banks
dubler
|
||
Emil Bordas
choreograf (asystent)
|
||
Pollyanna Gill
księgowy (asystent)
|
||
Anastasia Harrold
dubler: Emma Stone
|
||
Nina Jalava
dubler: Rachel Weisz
|
||
Marilia Kapetanaki
projekt czołówki (asystent)
|
||
Claire L. Kenny
księgowy (asystent)
|
||
Nessa King
księgowy produkcji
|
||
Constanza Macras
choreograf
|
||
Vasilis Marmatakis
projekt czołówki
|
||
Corrine Millson-Crane
księgowy (asystent)
|
||
Miki Shoji
choreograf (asystent)
|
||
Hannah Skyee
dubler
|
||
Matt Smith
księgowy (asystent)
|
Pozostałe
Proszę czekać…