Był sobie pies 6.7

Najlepszym przyjacielem człowieka jest pies, to fakt. A kto jest najlepszym przyjacielem psa? Bailey, czworonożny bohater tej opowieści nie ma wątpliwości: jego psie życie ma sens tylko u boku pewnego chłopca o imieniu Ethan. Gdy obaj są szczeniakami, wszystko sprowadza się do zabawy. Gdy dorastają, Ethan zamiast za piłką ugania się za dziewczynami, czasem wdaje się w bójkę – wtedy trzeba gryźć wroga w kostkę, a gdy zbije szybę sąsiadów, ktoś musi wziąć winę na siebie. Bailey jest więc szczęśliwy, bo jak każdy pies chce czuć się w życiu potrzebny. Nadchodzi jednak moment, w którym drogi przyjaciół się rozchodzą, a życie Ethana przestaje rozpieszczać. Wtedy Bailey musi wykazać się nad-psią siłą, by odnaleźć przyjaciela i podać mu pomocną łapę.

Zgłoś naruszenie Zwiastun #1

Komentarze 2

i_darek1x 2017-04-26 4

Przereklamowany ! Scenariusz szablonowy o zwierzakach ? Obejrzeć można ale szału nie ma ! Psia reinkarnacja + znane przeboje ;)

Khaosth 2018-02-18 7

Rozczulający… Te wszystkie psinki są takie wdzięczne, a ich relacje z właścicielami urocze, nie wspominając o podnoszącej na duchu ostatniej historii.

Następne