The Circle. Krąg 5.6

Mae Holland (Emma Watson) zostaje zatrudniona w Kręgu - najpotężniejszej na świecie firmie internetowej. Jest zafascynowana jej nowoczesnością, rozmachem oraz osobą wizjonerskiego założyciela - genialnego Eamona Baileya (Tom Hanks). Z czasem praca w Kręgu pochłania dziewczynę bez reszty, a jej rola w korporacji ewoluuje w niepokojący sposób. Stając się pionkiem w przewrotnej grze Baileya, Mae nie dostrzega zagrożeń, jakie rodzi miejsce zatrudnienia. Dopiero gdy odkrywa przerażającą prawdę o Kręgu, zrobi wszystko, by wyrwać się z macek organizacji. Nie ma jednak pojęcia, jak daleko sięgają wpływy pracodawców i ich potęga inwigilacji.

Zgłoś naruszenie Zwiastun #1

Komentarze 8

alpaga77 2018-01-05 7

Wizja świata, który mnie przeraża. Mam nadzieję, że nigdy to tego nie dojdzie choć wszystko ku temu zmierza!

simonperch 2017-07-30 6

Hollywoodzka wersja Black Mirror. Trochę urwany koniec.

i_darek1x 2017-07-21 3

Przyszłość i pomysłowość ludzka nie ma granic ? To raczej dobrze ! Dzięki temu może być tylko lepiej ? Historia pokazuje jak człowiek się rozwija ,choć są wyjątki od reguły !Ogólnie wszystko ma swoje dobre i złe strony ! A tak po za tym film jest słaby i tyle ! ;)

Murmure 2017-07-18 4

Zdrowo przeterminowane s-f bez krzty thrillera. Płytki, zrealizowany bez polotu, a co najgorsze również bez zakończenia. Można poprzestać na zwiastunie.

Sebioslaw 2017-05-06

Po zwiastunach było widać, że chyba szykuje się gniot. Ocena na IMDb to potwierdza. Do kina się na bank nie wybieram, będzie na dvd czy w sieci to obejrzę, choć jak już wiadomo, po zachodnich recenzjach, film leży i kwiczy.

Zobacz wszystkie 3 odpowiedzi Ukryj odpowiedzi
Urbino Sebioslaw 2017-05-06 3

Właśnie też tak patrzę na opinie, ale sama fabuła brzmi nawet zachęcająco. Poprzednim razem Watson też trafiła do organizacji, z której próbowała uciec i nie wspominam źle tamtego filmu, mimo że fajerwerków nie było.

Sebioslaw Urbino 2017-05-13

@Urbino Masz na myśli Colony? Tam specjalnie dostała się do organizacji aby ratować męża, czy chłopaka, już nie pamiętam relacji w związku. Bardzo dobry film.

Urbino Sebioslaw 2017-05-13 3

Chłopaka. W każdym razie widzę podobieństwa, a że od tamtego się wiele nie spodziewałam, a był przyzwoity, to tym razem oczekuję czegoś podobnego. No i Tom Hanks jest, nawet nie wiem jak ostatnio wypada w filmach, bo ostatnio oglądałam tylko nagrania z fiatem z jego udziałem.

Następne