Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Charles Chaplin |
8,5
|
|
René Dupont
(asystent)
|
||
Roy Stevens
(asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Tringham
(asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jim Roddan
(asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Charles Chaplin |
8,5
|
|
Producenci | Ocena | |
Eddie Pike
kierownik produkcji
|
||
Charles Chaplin
producent (niewymieniony w czołówce)
|
8,5
|
|
Jerome Epstein
współproducent (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Charles Chaplin
Król Shahdov
|
8,5
|
|
Maxine Audley
Królowa Irene
|
||
Jerry Desmonde
Premier Voudel
|
||
Oliver Johnston
Ambasador Jaume
|
||
Dawn Addams
Ann Kay
|
||
Sidney James
Johnson
|
||
Joan Ingram
Mona Cromwell (Hostessa)
|
||
Michael Chaplin
Rupert Macabee
|
||
John McLaren
Macabee Senior
|
||
Phil Brown
Dyrektor szkoły
|
7,0
|
|
Harry Green
Prawnik
|
||
Robert Arden
Windziarz
|
||
Alan Gifford
Kierownik szkoły
|
||
Robert Cawdron
U.S. Marshal
|
||
George Woodbridge
Członek Komisji Atomowej
|
||
Clifford Buckton
Członek Komisji Atomowej
|
||
Vincent Lawson
Członek Komisji Atomowej
|
||
Shani Wallis
Piosenkarka
|
||
Joy Nichols
Piosenkarka
|
||
Lauri Lupino Lane
Komik
|
||
George Truzzi
Komik
|
||
Yvonne Romain
Starsza dziewczyna
|
5,0
|
|
Lilian Grassom
Ładna dziewczyna (niewymieniony w czołówce)
|
||
Richard Shaw
Kamerdyner (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gillian Watt
Nastolatek (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gareth Tandy
Chłopiec (niewymieniony w czołówce)
|
||
Hugh McDermott
Bill Johnson (niewymieniony w czołówce)
|
||
Anne Gilleno
Pielęgniarka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Arthur Gross
Łowca autografów (niewymieniony w czołówce)
|
||
Robin Wheeler
Gotujący student (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nicholas Tannar
Kamerdyner (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bill Nagy
Prezenter telewizyjny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Pauline Keen
Starsza dziewczyna (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tubby Hayes
Saksofonista w nocnym klubie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tony Crombie
Perkusista w nocnym klubie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Pat Gibson
Dziewczyna (niewymieniony w czołówce)
|
||
Penelope Horner
Dziewczyna (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jeanette Jacobs
Dziewczyna (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jemma Hyde
Dziewczyna (niewymieniony w czołówce)
|
||
Antoinette Seaborn
Dziewczyna (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Tilley
Chłopiec (niewymieniony w czołówce)
|
||
Howard Vaughn
Chłopiec (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ross Yeo
Chłopiec (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kevin Kelly
Chłopiec (niewymieniony w czołówce)
|
||
Roy Hines
Chłopiec (niewymieniony w czołówce)
|
||
Frazer Hines
Chłopiec (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael Saunders
Chłopiec (niewymieniony w czołówce)
|
||
Wendy Graham
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Bernice Swanson
(niewymieniony w czołówce)
|
||
MacDonald Parke
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Georges Périnal | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
Charles Chaplin |
8,5
|
|
Kostiumy | Ocena | |
John Wilson-Apperson
(nadzorca garderoby)
|
||
Muriel Dickson
(nadzorca garderoby) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Vi Murray
(nadzorca garderoby) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jean Fairlie
(nadzorca garderoby) (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Irwin
(garderoba) (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Montaż | Ocena | |
John Seabourne Sr. | ||
Tony Bohy
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Leighton Lucas
dyrygent
|
||
Boris Sarbek
aranżer
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Stuart Freeborn
charakteryzator
|
10
|
|
Helen Penfold
fryzjer
|
||
Eric Carter
charakteryzator (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Allan Harris
dyrektor artystyczny
|
||
Denys Pavitt
dyrektor artystyczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ferdinand Bellan
scenograf (niewymieniony w czołówce)
|
||
Julius Kay
malarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tony Woollard
rysownik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Maurice Pelling
rysownik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gordon Foster
rysownik (niewymieniony w czołówce)
|
||
George Durant
rekwizytor (niewymieniony w czołówce)
|
||
Graham Goodwin
rekwizytor (niewymieniony w czołówce)
|
||
J. Hoare
rekwizytor (niewymieniony w czołówce)
|
||
Anthony Masters
rekwizytor (niewymieniony w czołówce)
|
||
Peter Mullins
rekwizytor (niewymieniony w czołówce)
|
||
Harry Parr
rekwizytor (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bobby Murrell
rekwizytor (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Bert Ross
operator dźwięku
|
||
Bob Jones
operator dźwięku
|
||
Spencer Reeve
montaż dźwięku
|
||
John Cox
nadzorca dźwięku
|
||
John Aldred
mikser dubbingu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Peter Dukelow
mikrofoniarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
A.J. Peters
mikrofoniarz (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Wally Veevers
efekty specjalne
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Jeff Seaholme
operator kamery
|
||
Peter Nash
prowadzący ostrość (niewymieniony w czołówce)
|
||
Wally Fairweather
prowadzący ostrość (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ron Drinkwater
operator kamery (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Eric Gray
fotosista (niewymieniony w czołówce)
|
||
Richard Cantouris
fotosista (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Merrick
dobór obsady (niewymieniony w czołówce)
|
||
A.B. Richards
księgowy produkcji (niewymieniony w czołówce)
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…