Pete's Dragon

Chłopczyk o imieniu Pete (Sean Marshall), ucieka z domu a pomaga mu w tym mały smok, Elliot.

Obsada

Reżyseria
Średnia
Don Chaffey -
Don Bluth (niewymieniony w czołówce) 7.0
Ronald R. Grow (asystent) -
John M. Poer (asystent) -
Gary LaPoten (asystent) (niewymieniony w czołówce) -
Richard Rich (asystent) (niewymieniony w czołówce) -
Kate Tilley (asystent-stażysta) -
Scenariusz
Średnia
Malcolm Marmorstein -
Seton I. Miller
(historia)
-
S.S. Field (historia) -
Producenci
Średnia
Jerome Courtland producent -
Ron Miller
producent
-
John D. Bloss kierownik produkcji -
Christopher N. Seiter kierownik produkcji -
Aktorzy
Średnia
Helen Reddy
Nora
-
Jim Dale
Dr Terminus
-
Mickey Rooney
Lampie
9.0
Red Buttons
Hoagy
-
Shelley Winters
Lena Gogan
8.0
Sean Marshall
Pete
-
Jane Kean
Miss Taylor
-
Jim Backus
Burmistrz
-
Charles Tyner
Merle
-
Gary Morgan
Grover
-
Jeff Conaway
Willie
-
Cal Bartlett
Paul
-
Charlie Callas
Elliott (głos)
-
Walter Barnes
Kapitan
-
Al Checco Rybak -
Henry Slate Rybak -
Jack Collins
Rybak
-
Robert Easton
Właściciel sklepu
-
Roger Price Mężczyzna z maską -
Robert Foulk
Stary kapitan
-
Ben Wrigley Egg Man -
Debbie Fresh Dziecko / Tancerka / Śpiewaczka (niewymieniony w czołówce) -
Dennis Stewart Rybak (niewymieniony w czołówce) -
Zdjęcia
Średnia
Frank V. Phillips
(kierownik zdjęć)
-
Kompozytorzy
Średnia
Irwin Kostal -
Joel Hirschhorn (piosenka) -
Al Kasha
(piosenka)
-
Kostiumy
Średnia
Bill Thomas -
Chuck Keehne -
Emily Sundby -
William Ware Theiss (niewymieniony w czołówce) -
Montaż
Średnia
Gordon D. Brenner -
Charakteryzacja
Średnia
Robert J. Schiffer charakteryzator -
La Rue Matheron fryzjer -
Scenografia
Średnia
John B. Mansbridge dyrektor artystyczny 7.0
Jack Martin Smith dyrektor artystyczny 8.0
Lucien Hafley dekorator wnętrz -
John B. Mansbridge scenograf (niewymieniony w czołówce) 7.0
Kurt V. Hulett główny rekwizytor (niewymieniony w czołówce) -
Bob McLing główny rekwizytor (asystent) (niewymieniony w czołówce) -
Steve Riley architekt (niewymieniony w czołówce) 8.0
Peter Young scenopis obrazkowy (niewymieniony w czołówce) -
Diana Dixon malarz (niewymieniony w czołówce) -
Eadie Hofmann malarz (niewymieniony w czołówce) -
Ann Lord malarz (niewymieniony w czołówce) -
Ginni Mack malarz (niewymieniony w czołówce) -
Robyn Roberts malarz (niewymieniony w czołówce) -
Dźwięk
Średnia
Herb Taylor nadzorca dźwięku 7.0
Raymond Craddock montaż dźwięku -
Frank Regula mikser -
Barney Cabral montaż dźwięku (niewymieniony w czołówce) -
George Fredrick montaż dźwięku (niewymieniony w czołówce) -
Ben Hendricks montaż dźwięku (niewymieniony w czołówce) -
Roger Sword
montaż dźwięku (niewymieniony w czołówce)
-
Bill Wylie montaż dźwięku (niewymieniony w czołówce) -
Ron Cooper mikrofoniarz (niewymieniony w czołówce) -
Robert Hathaway nadzorca dźwięku (niewymieniony w czołówce) -
Efekty specjalne
Średnia
Art Cruickshank efekty specjalne -
Danny Lee efekty specjalne -
Eustace Lycett efekty specjalne -
David Domeyer efekty specjalne (niewymieniony w czołówce) -
Hans Metz nadzorca efektów specjalnych (niewymieniony w czołówce) 7.0
Mike Reedy nadzorca efektów specjalnych (niewymieniony w czołówce) -
Pozostała Ekipa
Średnia
John Moio
koordynator kaskaderów
-
Bobby Porter kaskader dublujący -
Jesse Wayne
kaskader dublujący (niewymieniony w czołówce)
-
Jesse Wayne
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Gary Armstrong kamerzysta (asystent) (niewymieniony w czołówce) -
Carl Boles oświetlenie (niewymieniony w czołówce) -
Dan Delgado elektryk (niewymieniony w czołówce) -
Irwin Kostal
dyrygent
-
Onna White choreograf -
Betsy Baytos choreograf (niewymieniony w czołówce) -
Jerry Trent choreograf (asystent) (niewymieniony w czołówce) -
Randy Cartwright animator postaci -
Ron Clements animator postaci 8.0
Gary Goldman animator postaci 7.0
Bill Hajee animator postaci -
Chuck Harvey animator postaci -
Glen Keane animator postaci -
Cliff Nordberg animator postaci -
John Pomeroy animator postaci -
Joe Hale układ graficzny -
Ken Anderson projektant postaci animacji (niewymieniony w czołówce) 8.0
Dale Baer
animator (niewymieniony w czołówce)
-
Betsy Baytos animator (asystent) (niewymieniony w czołówce) -
Ed Gombert animator (niewymieniony w czołówce) 9.0
Don Hahn animator (asystent) (niewymieniony w czołówce) -
Ron Husband animator (asystent) (niewymieniony w czołówce) -
Dave Spafford animator (asystent) (niewymieniony w czołówce) -